Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-14, 10:52   #3061
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tristen Pokaż wiadomość
cześc mam pytanko kupiłam sobie henne Basme firmy ELD, w kremie.
Wcześniej zawsze farbowałam na brąz zwykłymi lorealami, czy moge teraz normalnie położyć henne ?
Balsam ELD to w sumie nie henna. To zwykly chemiczny balsam z dodatkiem ziol. Mozesz klasc przed , po i jak tylko chcesz
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 11:14   #3062
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

i jestem po całonocnej hennie irańskiej, rozrobionej z wodą i niewielką ilością cytryny, parzone na kaloryferze przez jakieś 12 godzin w składzie mimo braku adnotacji na opakowaniu jak na mój gust dodali indygo - raz że farfocle były, dwa że smród, trzy że mi odrosty nie złapało tak dobrze jak np. chna z eldu w proszku. ogólnie jest ok, zwłaszcza miło popatrzeć na połysk włosków znów szkoda, że są takie ciemne, ale chyba muszę się pożegnać z intensywniejszym rudym kolorem bo podstawę mam zbyt ciemną zresztą na zdjęciu kolor wyszedł i tak na jaśniejszy niż jest w rzeczywistości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hery.jpg (56,1 KB, 87 załadowań)
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 11:23   #3063
tristen
Raczkowanie
 
Avatar tristen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 443
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Balsam ELD to w sumie nie henna. To zwykly chemiczny balsam z dodatkiem ziol. Mozesz klasc przed , po i jak tylko chcesz
czyli to nie czysta henna?, a jeśli chciała bym w przyszłości pokusić sie o czysta henne to jaka firma była by najlepsza? (zależało by mi na brązie z prześwitem kasztana lekko) i to są zapewne te wszystkie w proszku ?
sory że tak zamęczam pytaniami ale może jest jakis zbiór wszystkich info o hennie?
__________________
"[...]ja właśnie płakałam. Nie po wierzchu. Czułam coś takiego, jakby z drugiej strony moich oczu, łzy do wewnątrz mnie spływały. Doświadczył pan może takiego płaczu?"

Etorebeczkowy kod zniżkowy !
8aaea585
tristen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 11:55   #3064
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tristen Pokaż wiadomość
czyli to nie czysta henna?, a jeśli chciała bym w przyszłości pokusić sie o czysta henne to jaka firma była by najlepsza? (zależało by mi na brązie z prześwitem kasztana lekko) i to są zapewne te wszystkie w proszku ?
sory że tak zamęczam pytaniami ale może jest jakis zbiór wszystkich info o hennie?
Na brazach absolutnie sie nie znam.
Ja tylko rudosci
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 21:06   #3065
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
i jestem po całonocnej hennie irańskiej, rozrobionej z wodą i niewielką ilością cytryny, parzone na kaloryferze przez jakieś 12 godzin w składzie mimo braku adnotacji na opakowaniu jak na mój gust dodali indygo - raz że farfocle były, dwa że smród, trzy że mi odrosty nie złapało tak dobrze jak np. chna z eldu w proszku. ogólnie jest ok, zwłaszcza miło popatrzeć na połysk włosków znów szkoda, że są takie ciemne, ale chyba muszę się pożegnać z intensywniejszym rudym kolorem bo podstawę mam zbyt ciemną zresztą na zdjęciu kolor wyszedł i tak na jaśniejszy niż jest w rzeczywistości
Bardzo ładny kolor wyszedł
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-14, 23:36   #3066
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Stonowany w miarę, chociaż coś mi mówi, że na słońcu będziesz miała wspaniałą tęczę.
Dziewczyny, szczególnie Deborah.. czy wy mieszałyście kiedyś (chodzi o khadi) pełne opakowanie 100g czystej [jak to brzmi pijacko!] z próbką np. amli i jantrophy? Bo tak właśnie będę na weekendzie kombinować

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:23 ----------

czytając wcześniejsze posty, natknęłam się na dyskusję m.in. o kalpi-tone z helfów, chciałabym was zapytac, jakie specjalności z tej strony polecacie/używałyście i uważacie, że na włosy po zabawach z henną byłyby najlepsze? [mam już kokosa]
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 05:28   #3067
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
i jestem po całonocnej hennie irańskiej, rozrobionej z wodą i niewielką ilością cytryny, parzone na kaloryferze przez jakieś 12 godzin w składzie mimo braku adnotacji na opakowaniu jak na mój gust dodali indygo - raz że farfocle były, dwa że smród, trzy że mi odrosty nie złapało tak dobrze jak np. chna z eldu w proszku. ogólnie jest ok, zwłaszcza miło popatrzeć na połysk włosków znów szkoda, że są takie ciemne, ale chyba muszę się pożegnać z intensywniejszym rudym kolorem bo podstawę mam zbyt ciemną zresztą na zdjęciu kolor wyszedł i tak na jaśniejszy niż jest w rzeczywistości
Piękny kolorek

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
czytając wcześniejsze posty, natknęłam się na dyskusję m.in. o kalpi-tone z helfów, chciałabym was zapytac, jakie specjalności z tej strony polecacie/używałyście i uważacie, że na włosy po zabawach z henną byłyby najlepsze? [mam już kokosa]
Ja czasami mieszałam hennę z kalpi-tone, amlą, brami lub maką - dawało to całkiem fajne efekty . A i heenara jest też całkiem przyjemna - mieszanka ziół i henny. Dobry efekt też dawało wymieszanie ziółek z wodą i do tego łyżka, dwa odżywki i na głowę Jako że zioła są troszkę wysuszające odżywka pomagała nawilżyć włosy. A i zmywać potem było łatwiej.
Teraz już ich używam rzadziej ze względu na to, że staram się troszkę wypłukać hennę - chciałabym żeby się ciutek rozjaśniła. Mam nadzieję, że się uda z czasem
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 09:09   #3068
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

mmmm no więc cieszy mnie fakt, że skusiłam się też na kalpi tone
Czy wrzucając do samej henny lawsoni tego specyfiku albo troszkę cytryny - uniknę zwykłej marchewki w 100%? [chcę ostry miedź/mahoń co już wiecie po stokroć, i jakie włosy mam też wiecie ]


hmmm ale rozjaśnić spokojnie możesz cytrynką! chociaż niech ktoś zweryfikuję, jeśli nie mam racji. dawałam też neidawno fajny sposób z rabarbarem na rozjaśnienie włosów - to naturalne rozjaśnienie mega efektowne jest!
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 16:07   #3069
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
hmmm ale rozjaśnić spokojnie możesz cytrynką! chociaż niech ktoś zweryfikuję, jeśli nie mam racji. dawałam też neidawno fajny sposób z rabarbarem na rozjaśnienie włosów - to naturalne rozjaśnienie mega efektowne jest!
Oj głupia ja! Całkiem zapomniałam o cytrynie. Coś chyba czytałam kiedyś, że rzeczywiscie ma właściwości rozjaśniające. Tylko czy aby nie wysuszy włosów? Bo czytałam również, że wysusza i to bardzo. A moje kłaki po trwałej raczej wrażliwe na wszelkie takie wysuszanie. Nie chciałabym je znowu zamęczyć jak w końcu (po roku walki) doszły do siebie.
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 17:40   #3070
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Tylko coś mnie męczy - otóż cytryna dodawana do mieszanki henny przyciemnia efekt. Zgadza sie? Czy na pewno na wlosach pokrytych henna nie bedzie to teztak wygladalo?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 17:43   #3071
olenkaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

hej dziewczyny

mam do Was male pytanie, czy bylybyscie zainteresowane zakupem prawdziwej BAQ henny JAmila prosto z PAkistanu ?
mam dobry kontakt z bezposrdenim dostawca i tak sie zastanawiam czy bylby jakis odzew gdybym wystawila je na allegro?
bede wdzieczna za kazda informacje bo nie wiem czy mam sie wogole w to mieszac

pozdrawiam
justyna

jakby co mozna pisac na PRIVA
olenkaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 17:45   #3072
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez olenkaj Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

mam do Was male pytanie, czy bylybyscie zainteresowane zakupem prawdziwej BAQ henny JAmila prosto z PAkistanu ?
mam dobry kontakt z bezposrdenim dostawca i tak sie zastanawiam czy bylby jakis odzew gdybym wystawila je na allegro?
bede wdzieczna za kazda informacje bo nie wiem czy mam sie wogole w to mieszac

pozdrawiam
justyna

jakby co mozna pisac na PRIVA
olenkaj - pewnie że były odzew, gdybyś miała konkurencyjne ceny na helfach 100g jest za ponad 19 PLN, na allegro ktoś wystawia chyba za 17,50. więc do takich cen musiałabyś, jeśli pytać mnie jako potencjalną kupującą, konkurować
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 17:58   #3073
olenkaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

HEJ

dzieki za odpowiedz, tak sie wlasnie zastanawiam nad wystawieniem na allegro cena na bank nie bylaby wieksza niz 18zł musialabym dokladnie tylko przeliczyc, a jest to oryginalana Jamila prosto do producenta ta z data zbioru na opakowaniu bo jak pewnie sie orientujesz sa 2, jedna z data na opakowaniu a druga tez dobra ale troszke gorszej jakosci bez daty

dzieki wielkie za szybki odzew
pozdrawiam
justyna
olenkaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:00   #3074
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Tylko coś mnie męczy - otóż cytryna dodawana do mieszanki henny przyciemnia efekt. Zgadza sie? Czy na pewno na wlosach pokrytych henna nie bedzie to teztak wygladalo?
No właśnie nie jestem pewna. Ja jakoś do henny nigdy nie odważyłam się cytryny dodać. Zawsze tylko ciepła woda. Bałam się wysuszenia na wiór tych moich piórek
Póki co próbuję z miodem. Dziewczyny na LHC miały z miodem całkiem niezłe efekty a przy okazji nawilżenie włosków jest
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 18:03   #3075
olenkaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

dziekuje Ci slicznie za dobra rade
pozdrawiam
olenkaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 19:49   #3076
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maymay6 Pokaż wiadomość
No właśnie nie jestem pewna. Ja jakoś do henny nigdy nie odważyłam się cytryny dodać. Zawsze tylko ciepła woda. Bałam się wysuszenia na wiór tych moich piórek
Póki co próbuję z miodem. Dziewczyny na LHC miały z miodem całkiem niezłe efekty a przy okazji nawilżenie włosków jest
z tą cytryną to ja też czekam na szersze opinie jak robiłam z cytryną to kolor wychodził dość mocny, ciemniał po paru dniach trochę. teraz zrobiłam inną henną z wodą i odrobiną cytryny - i odrosty mi złapało słabo. niedługo poprawię odrosty z cytryną i się okaże co wyjdzie czy odrosty gorzej złapało bo henna gorzej łapie czy bo cytryna pomaga na kolor
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-15, 20:29   #3077
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

skoro gorzej złapało , czyli słabiej - to ja obstawiam tutaj nie cytrynkę , tylko tą pierwszą opcję
czekaaaamy na recenzje tych, ktorzy cytryne stosuja na pomalowane juz henna wlosy (wiadome, nie tuz po farbowaniu, tylko po pewnym czasie - ot , w razie gdybysmy nie byly zadowolone z efektu i pragnely rozjasnic wlos)
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 14:40   #3078
DarkNoir
Zakorzenienie
 
Avatar DarkNoir
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 328
GG do DarkNoir
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy


Dotarła moja Khadi. Ale jestem w szoku, w paczce dostałam kilka próbek kosmetyków
Zamawiałam stąd:
http://www.talia24.pl/farby-do-wloso...?keyword=khadi
__________________
Zima minie wiosna przejdzie lato w niepamięci legnie rok
Serce mnie nie boli, ręce ciągle zdolne do poświęceń są
Oczy trochę senne, wszystkie moje drogi wiodą w noc

Piotr Rogucki - I'm Not Afraid Of Your Soul


DarkNoir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 15:02   #3079
maymay6
Rozeznanie
 
Avatar maymay6
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 700
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DarkNoir Pokaż wiadomość

Dotarła moja Khadi. Ale jestem w szoku, w paczce dostałam kilka próbek kosmetyków
Zamawiałam stąd:
http://www.talia24.pl/farby-do-wloso...?keyword=khadi
O, to jak nałożysz koniecznie daj znać jaki efekt . Najlepiej zdjecie przed i po
maymay6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 16:55   #3080
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Mmmmm ja zrobiłam zamówienie za 105 zł, więc też liczę na jakieś małe co nieco zapłacone, teraz tylko czekam!
A zrobiłam wczoraj zdjęcia włosków ( przed malowaniem oczywiście ) żeby potem zrobić tuż po , i kilka dni po ... zobaczymy co mi przyniosą eksperymenty z henną. Strasznie się boję , by nie wyszło zbyt marchewkowo !
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-16, 19:53   #3081
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny, dotarła dziś do mnie paczka z farbą Khadi (wzięłam jasny brąz). Zamawiałam pierwszy raz i trochę się zdziwiłam otwierając kopertę (płaską z bąbelkami)
Czy wy też dostałyście kartonik rozłożony na płasko i osobno farbę w takim złotym opakowaniu? Na moje oko, to ta farba nie zmieści się w ten kartonik, więc się zastanawiam, jak oni to w sklepach sprzedają.... Hmmm….
A zamawiałam z oryginalnej strony Khadi, którzy współpracują z helfy.pl (bo mailowe powiadomienia i przesyłka wysyłane było z helfy.pl) wiec to raczej nie jakaś ściema...

I jeszcze mam pytanie. Farby jest 100 g - wystarczy jak użyję połowy? Mam włosy do brody, bardzo cienkie i delikatne piórka.

W piątek będę pierwszy raz farbować!

Edytowane przez magrest
Czas edycji: 2011-02-16 o 19:55
magrest jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 10:50   #3082
Perwati
Rozeznanie
 
Avatar Perwati
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 705
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
skoro gorzej złapało , czyli słabiej - to ja obstawiam tutaj nie cytrynkę , tylko tą pierwszą opcję
czekaaaamy na recenzje tych, ktorzy cytryne stosuja na pomalowane juz henna wlosy (wiadome, nie tuz po farbowaniu, tylko po pewnym czasie - ot , w razie gdybysmy nie byly zadowolone z efektu i pragnely rozjasnic wlos)
Jeszcze nie próbowałam henny, bo staram się wrócić do naturalnego koloru, a mieszanka z jajek, olejku ryc. i duużej ilości soku z cytryny pomaga i rozjaśnia mi włosy.
Zamówiłam właśnie na helfach Heenarę i kalpi tone;D

Edytowane przez Perwati
Czas edycji: 2011-02-17 o 10:51
Perwati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 14:44   #3083
patu323
Wtajemniczenie
 
Avatar patu323
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 056
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dotarła dziś do mnie paczka z farbą Khadi (wzięłam jasny brąz). Zamawiałam pierwszy raz i trochę się zdziwiłam otwierając kopertę (płaską z bąbelkami)
Czy wy też dostałyście kartonik rozłożony na płasko i osobno farbę w takim złotym opakowaniu? Na moje oko, to ta farba nie zmieści się w ten kartonik, więc się zastanawiam, jak oni to w sklepach sprzedają.... Hmmm….
A zamawiałam z oryginalnej strony Khadi, którzy współpracują z helfy.pl (bo mailowe powiadomienia i przesyłka wysyłane było z helfy.pl) wiec to raczej nie jakaś ściema...

I jeszcze mam pytanie. Farby jest 100 g - wystarczy jak użyję połowy? Mam włosy do brody, bardzo cienkie i delikatne piórka.

W piątek będę pierwszy raz farbować!
dziwne to... ale powodzenia w piątek i proszę o zdjęcia efektu koniecznie
Cytat:
Napisane przez Perwati Pokaż wiadomość
Jeszcze nie próbowałam henny, bo staram się wrócić do naturalnego koloru, a mieszanka z jajek, olejku ryc. i duużej ilości soku z cytryny pomaga i rozjaśnia mi włosy.
Zamówiłam właśnie na helfach Heenarę i kalpi tone;D
ostożnie tylko z olejkiem rycynowym gdy chcesz rozjaśnić włosy, bo on może lekko przyciemniać, szczególnie używamy solo
__________________
zapuszczam włosy
patu323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 15:56   #3084
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

mi ten olejek raczej nie rozjaśniał... a nawet solo do tej pory wcieram w skalp a na długość winogronowy albo kokosowy. jest w porządku

kalpi tone tez zamowiony, czekam na paczuszke, ciekawe czy dodadza jakies gratisy (zamowilam za 105zł) - skromnie i cicho na jakieś liczę.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 16:38   #3085
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magrest Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, dotarła dziś do mnie paczka z farbą Khadi (wzięłam jasny brąz). Zamawiałam pierwszy raz i trochę się zdziwiłam otwierając kopertę (płaską z bąbelkami)
Czy wy też dostałyście kartonik rozłożony na płasko i osobno farbę w takim złotym opakowaniu? Na moje oko, to ta farba nie zmieści się w ten kartonik, więc się zastanawiam, jak oni to w sklepach sprzedają.... Hmmm….
A zamawiałam z oryginalnej strony Khadi, którzy współpracują z helfy.pl (bo mailowe powiadomienia i przesyłka wysyłane było z helfy.pl) wiec to raczej nie jakaś ściema...

I jeszcze mam pytanie. Farby jest 100 g - wystarczy jak użyję połowy? Mam włosy do brody, bardzo cienkie i delikatne piórka.

W piątek będę pierwszy raz farbować!
To normalne. Mi też zawsze przysyłają wyjęte z kartonika. Czasami worki z proszkiem są złote, a czasem takie zielone z napisem Khadi.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 17:27   #3086
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

A mam pytanko.
Jakiego koloru jest henna z Khadi?
To znaczy jakiego koloru jest proszek?
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 17:40   #3087
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

taki jasnorudobrązowy
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 18:12   #3088
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;25162080]taki jasnorudobrązowy [/QUOTE]
No wlasnie tak mi sie zdawalo ze tak pamietam ostatnia henne, ktorej uzywalam. A ta Mehandi co teraz kupilam jest zieloniutka.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 18:26   #3089
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

moja byla zielona, teraz tez mam opakowanie ale jeszcze nie odpakowywalam jej
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 18:59   #3090
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Wszystko o farbowaniu henną - wątek zbiorczy

Zielonemu proszkowi bym nie ufała przy farbowaniu na rudo Taki kolor ma sproszkowane indygo albo mieszanki z jego przewagą (np. ciemny brąz Khadi był zielony). Wszystkie moje rudodajne proszki nie miały nic wspólnego z zielonym kolorem.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.