Praca w Oriflame - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-04, 11:21   #1
zuuziiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Lightbulb

Praca w Oriflame


Witam.
Szukałam takiego wątku i nie znalazłam. Jeśli jednak jest to przepraszam.
Chciałam się dowiedzieć czegoś więcej na temat pracy konsultantki w Oriflame.
Pierwsza sprawa: jestem uczennicą liceum i czy mogę zostać konsultantką? Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji.
Druga sprawa: chciałam ogólnie dowiedzieć się jak to wygląda.
zuuziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 13:12   #2
Kamillaa W
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 63
GG do Kamillaa W
Dot.: Praca w Oriflame

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-05-23 o 11:31
Kamillaa W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 11:47   #3
zenden23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
GG do zenden23
Dot.: Praca w Oriflame

Witam wszystkich "zrzeszonych"
Jestem z Legionowa k. Warszawy, chcę się zapisać do Oriflame ale mam kilka pytań. Mam nadzieje, że mi z tym pomożecie. Niektóre pytania już były ale odpowiedzi nie było.

1. Jaka jest opłata wpisowa?
2. Jak można uzyskać pierwszy katalog i jak to jest z następnymi, ile kosztują, jaka przesyłka itd.
3. Czy jest obowiązek składania zamówień (np. raz w miesiącu, lub raz na kwartał)?
4. Czy jeżeli nie złożę zamówienia przez np. 3 miesiące to czy zostanę wykluczony z firmy?
5. Rozumiem, że przy rejestracji trzeba podać osobę tzw. sponsora? Jak mogę znaleźć kogoś z okolic właśnie Legionowa?
6. Czy oprócz opłaty wpisowej trzeba ponosić jakieś dodatkowe opłaty itp? Jest chyba opłata roczna 19zł?
7. Co mogę uzyskać od "sponsora" i na czym polega jego funkcja?
8. Czy podpisuje się jakąś umowę jak to bywa w niektórych tego typu działalnościach?
9. Co ile czasu wychodzi nowy katalog i czy jeśli wyjdzie nowy katalog to mogę jeszcze zamówić coś ze starego?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Czekam też na propozycję od sponsora, który by mnie przygarnął

Pozdrawiam
Zenek
zenden23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 11:57   #4
Kamillaa W
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 63
GG do Kamillaa W
Dot.: Praca w Oriflame

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-05-23 o 11:31
Kamillaa W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 13:47   #5
znasz_mnie
Matka na full etat
 
Avatar znasz_mnie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 315
Dot.: Praca w Oriflame

fajna praca na początek nie jest bardzo wymagająca, a już jakichś tam sztuczek marketingowych uczy
znasz_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 14:14   #6
Kamillaa W
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 63
GG do Kamillaa W
Dot.: Praca w Oriflame

przede wszystkim wymogiem są chęci, zaangażowanie i samodyscyplina, a największa praca jaką się tu wykonuje to praca nad samym sobą, nad naszymi umiejętnościami i wiedzą... pokonywaniem trudności, barier, własnych obaw i błędów itd
do tego dochodzi budowanie relacji i więzi z klientami... umiejętna sprzedaż... ale tego wszystkiego można się nauczyć...

niestety wielu osobom się wydaje, że katalogi same się pokażą, klienci sami przyjdą, zamówienia same spłyną itd

jeśli ktoś potraktuje to na poważnie, zaangażuje się to jest to praca jak każda inna... dla wielu sposób na biznes... jeszcze niewiele osób traktuje MLM na poważnie...
Kamillaa W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 07:56   #7
aneczka1107
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Praca w Oriflame

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-05-23 o 11:30
aneczka1107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-14, 00:43   #8
Kamillaa W
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 63
GG do Kamillaa W
Dot.: Praca w Oriflame

Obecnie mam w grupie miejsce dla 2 osób. Zapraszam zainteresowanych.
Kamillaa W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 09:26   #9
Kamillaa W
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 63
GG do Kamillaa W
Dot.: Praca w Oriflame

jeśli ktoś jest zainteresowanych to zapraszam na moją stronę po darmowego e-booka, wszystko o pracy w Oriflame, możliwości, korzyści, warunki.. itd
Kamillaa W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 08:02   #10
Kamillaa W
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 63
GG do Kamillaa W
Dot.: Praca w Oriflame

spam w poście
nieopłacona reklama w podpisie
BAN

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-05-23 o 11:30
Kamillaa W jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-06, 08:32   #11
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Praca w Oriflame

Ja pracuję w tej firmie i mogę śmiało powiedzieć,że jestem bardzo zadowolona,pracuję kiedy chce i ile chce,nikogo nie muszę się pytać o urlop,sama dla siebie jestem szefem.Praca daję mi wiele satysfakcji,i nie wyobrażam sobie siebie w innej pracy.
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 10:28   #12
Wild__Strawberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: Praca w Oriflame

Praca w Oriflame często wybierana jest przez młode dziewczyny, które szukają prostego sposobu na zarabianie pieniędzy. Niestety osiągnięcie zysku nie jest wcale takie proste, jak się nam wydaje w momencie rozpoczynania współpracy z firmą. Co prawda na stanowisku konsultantki mamy dostęp do produktów w niższych cenach, ale na zamówieniach tylko dla siebie czy dla koleżanki, nie zarobimy zupełnie nic. Przy zamówieniach poniżej 40PP możemy nawet dołożyć do interesu, ze względu na koszt wysyłki kosmetyków, który redukowany jest dopiero po przekroczenia powyższego progu. Zysk jaki jesteśmy w stanie osiągnąć stanowi różnicę między cenami katalogowymi, a tymi za które nabywamy wybrane kosmetyki.

Najlepszym sposobem, a może nawet wręcz jedynym na zarabianie pieniędzy w Oriflame jest zbudowanie własnej grupy. Grupom przysługują bowiem dodatkowe zniżki, jeżeli w danym katalogu wspólnymi siłami uzbierają odpowiednią ilość PP. Dzięki czemu nabywają kosmetyki taniej, a sprzedają je i tak po cenach katalogowych.

Kosmetyki firmy Oriflame nie należą do tanich. Dlatego bardzo częstym błędem nowych konsultantek jest sprzedaż kosmetyków po cenach niższych niż w katalogu. Przez co nie uzyskują one żadnego zysku.

Liderzy zespołów Oriflame bardzo często organizują szkolenia dla początkujących konsultantów. Przed rozpoczęciem współpracy z firmą warto wziąć udział w takim spotkaniu.
Wild__Strawberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-01, 23:00   #13
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Praca w Oriflame

moim zdaniem szkoda na to czasu,

napiszę wprost co do tego systemu bo to nie dotyczy tylko tej firmy ale innych też,

szkolenia koniecznie osobiste czyli pragnie mózgu jaki to super produkt będziecie sprzedawać, pewnie jakaś część osób wyjdzie z przekonaniem, że będzie sprzedawać super produkt no i ok, nic w tym złego,

ale trzeba albo chodzić po ludziach, którzy nie są zainteresowani i sprzedawać ale jak nie chcą kupić to nic nie da, że produkt jest super, a jeśli chcecie mieć swoją grupę musicie organizować spotkania też osobiste i nakręcać inne osoby na sprzedaż ale to wymaga wynajęcia sali czy czegoś, a to się wiąże z kosztami może nawet większymi niż zarobki,

jeśli ktoś się tym zajmie na poważnie to poświęci tyle czasu co dla zwykłej pracy ale tutaj nie ma gwarancji zarobku i żadnych składek na zus na przyszłą emeryturę ani zdrowotnych na ubezpieczenie, a na dodatek jeśli nie zarejestrujecie firmy i nie będziecie opłacać zus i podatku w urzędzie skarbowym grożą kary do paru tysięcy zł, a na początku i nawet bywa, że później nie opłaca się rejestrować firmy i płacić zus i podatku do urzędu skarbowego bo to może przekroczyć wasze zyski,

o tym chyba nikt nie informuje na szkoleniach nakręcających ludzi na sprzedaż, że mogą ponieść odpowiedzialność finansową, a nawet karną jeśli nie będą mieć firmy, a będą sprzedawać,

pewnie będę krytykowany za napisanie prawdy przez ludzi, którzy są w tym biznesie i budują swoje siatki czyli zbierają ludzi którzy będą dla nich pracowali ale trudno, taka jest prawda, takie mamy prawo

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2014-06-01 o 23:04
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-02 00:00:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.