Dziwny problem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-06, 09:37   #1
Kasik!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 45

Dziwny problem


Jestem w dość nietypowej sytuacji. mój ukochany jest starszy o 10 lat. ja mam 20 i bynajmniej nie spieszy mi sie do dzieci, choc wiem, ze to z nim chcę spędzić życie. Kochamy się z użyciem prezerwatyw, on jest doswiadczony, ostrożny, wie jak ich używać, a mimo to ja non stop martiwę się, że zjade w ciążę, tak się stresuję ,że mam wrażenie iz wmawiam sobie objawy. nie wiem co mam robic. nie chce stosowac tabletek antykoncepcyjnych ,ani oddalać się od niego, pomóżcie, popadam w paranoję
Kasik! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 10:06   #2
gOsieK2
Raczkowanie
 
Avatar gOsieK2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 483
Dot.: Dziwny problem

Chyba każda kobieta w Twoim wieku bałaby się ciąży, ja też mam 20lat.są przecież różne metody antykoncepcji: plastry, globulki itd,ale oczywiście żadna nie daje 100% pewności, nic nie zapewni pełnego bezpieczeństwa (chyba,że wstrzemięźliwość ale nie przesadzajmy ) ale faktycznie jak się denerwujesz w łóżku, to pewnie te zbliżenia nie należą do najprzyjemniejszych.hmm.. .tak naprawdę to nie wiem co Ci doradzić może rozmowa z Twoim mężczyzną...
__________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy byliby tępi w jeden i ten sam sposób
gOsieK2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 11:08   #3
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Dziwny problem

jeżeli nie chcesz brać tabletek ze względów zdrowotnych to pewnie plastry również nie będą dobrym rozwiązaniem.pod względem skuteczności gumki są na drugim miejscu,zaraz za tabletkami.dlatego jedynym wyjściem jest albo się przyzwyczaić albo zrezygnować z seksu.cóż innego można poradzić?
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 11:13   #4
Mneme
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 619
Dot.: Dziwny problem

Myślę, że powinnaś jednak zastanowić się nad tabletkami. Teraz antykoncepcja hormonalna to nie to samo, co kilka lat temu. Powstały tabletki nowej generacji, z minimalną ilością hormonu... nie mają one aż tak destrukcyjnego wpływu na zdrowie.

Wiadomo, nie są one obojętne dla organizmu, jednak np. u mnie uregulowały one gospodarkę hormonalną co zmniejszyło częstotliwość migren... do tego już nie ładuję w siebie masy leków przeciwbólowych podczas okresu, bo są one niemal bezbolesne. Do tego poprawiła mi się cera, mam wrażenie, że włosy mniej mi się przetłuszczają...

Przemyśl jeszcze sprawę na spokojnie i pogadaj z ukochanym Buziaki
Mneme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 11:14   #5
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Dziwny problem

Plastry omijają układ pokarmowy, tabletki też są cały czas ulepszane ... czy to Twój pierwszy facet (z którym uprawiasz seks) ?. Jeśli tak to z pewnością sytuacja jest dla Ciebie nowa i dla tego się stresujesz. Tak jak radzi Mneme przemyśl sprawę .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 00:36   #6
writer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 255
Dot.: Dziwny problem

Cytat:
Napisane przez besciara Pokaż wiadomość
Plastry omijają układ pokarmowy, tabletki też są cały czas ulepszane ... czy to Twój pierwszy facet (z którym uprawiasz seks) ?. Jeśli tak to z pewnością sytuacja jest dla Ciebie nowa i dla tego się stresujesz. Tak jak radzi Mneme przemyśl sprawę .

no i co z tego ze "omijają" układ pokarmowy, jak substancje czynne i tak są później metabolizowane w wątrobie, a co się z tym wiąże, również ja uszkadzają. nie zagłebiałam się w to, ale nowe badania donoszą, że plastry sa nawet gorsze od tebletek.
writer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 00:39   #7
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Dziwny problem

Cytat:
Napisane przez Kasik! Pokaż wiadomość
Jestem w dość nietypowej sytuacji. mój ukochany jest starszy o 10 lat. ja mam 20 i bynajmniej nie spieszy mi sie do dzieci, choc wiem, ze to z nim chcę spędzić życie.
a czy rozmawialas z nim czy on juz chce dzieci?to ze ma 30 lat nie oznacza automatycznie ,ze juz chce byc ojcem


zreszta odp jest zawarta w Twoim poscie,skoro uwaza i jest ostrozny oznacza,ze nie chce prawda?
Nie ma rady na obawy,niektore dziewczyny wmawiaja sobie objawy ciazy pomimo regularnego brania pigulek.
Prezerwatywa i stosunek przerywany chyba jest wystraczajacy?w zanadrzu postinor moze w razie jakiegos wypadku?
nie mam innych pomysłów
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-07, 06:46   #8
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: Dziwny problem

No przecież nie możesz całe życie zamartwiać sie o ciążę. Nie tak łatwo zajść. Tez polecałbym tabletki. Bedziesz miała wtedy spokój i zaczniesz czerpać odpowiednią przyjemność z seksu. Przemyśl to...
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 07:02   #9
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Dziwny problem

Cytat:
Napisane przez writer Pokaż wiadomość
no i co z tego ze "omijają" układ pokarmowy, jak substancje czynne i tak są później metabolizowane w wątrobie, a co się z tym wiąże, również ja uszkadzają. nie zagłebiałam się w to, ale nowe badania donoszą, że plastry sa nawet gorsze od tebletek.
dokladnie ,tez spotkalam sie z taka opinia od fachowca.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-07, 15:50   #10
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Dziwny problem

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
dokladnie ,tez spotkalam sie z taka opinia od fachowca.
No to ciekawie ... mi dzisiaj gin przepisał plasterki i gorąco je zachwalał.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:47.