1 czerwca start waga 70-75 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-16, 21:12   #61
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Cytat:
Napisane przez suspense Pokaż wiadomość
bo widzisz, kiedy jesz 3 posiłki to jesteś głodna za duże przerwy są pomiędzy jednym posiłkiem a drugim i wtedy masz napady typu ta czekolada kiedy zwiększysz liczbe posiłków, zmniejszysz apetyt na dojadanie jakiś slodyczy czy nadprogramowego jedzenia
no i podkręcisz metabolizm. pomyśl nad tym

robie a6w, nie dałabym rady z jakimiś brzuszkami
zaraz sobie potańcze, niech no tylko przyjaciółka przestanie mi psioczyć na gg
no dobra, dzięki za radę postaram się pomyśleć nad zmianą z 3 na 5. może faktycznie to mogłoby pomóc. oby tylko potem po 18 czy 19 nie podjadać!
o to odważna jesteś. ja w a6w to po jednym dniu wymiękałam wolę moje brzuszki, hula-hop, twister, skakankę, matę do tańca i inne takie teraz jak tylko będzie ładna pogoda to będę jeździć na rowerze. muszę też dowiedzieć się kiedy jest basen otwarty i też trzeba będzie się wybrać chcę mieć taki śliczny brzuch jak w moim nowym avatarze
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 21:38   #62
rotflm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 29
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Aj, takie brzucha pozazdrościć Myślicie, że uda nam się doprowadzić do takiego stanu? Chciałabym chociaż w połowie mieć tak wyrzeźbione i widoczne mięśnie
Zjadłam dzisiaj kanapkę na kolację, więc wracam powoli do normalnego trybu życia. Chociaż to i tak potrwa jeszcze...

Jeśli chodzi o sporty.... Zaniedbałam ćwiczenia ostatnio ;/ Ale wczoraj, byłam taka zła, że odbyłam sesję z workiem treningowym który mamy w przedpokoju, a później jeszcze z jakieś 200 brzuszków było, z tej całej złości, heh, trzeba się jakoś rozładować, a zawsze po wysiłku mam lepszy humor

Spokojnej nocy i Powodzenia jutro
rotflm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 21:44   #63
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Cytat:
Napisane przez rotflm Pokaż wiadomość
Aj, takie brzucha pozazdrościć Myślicie, że uda nam się doprowadzić do takiego stanu? Chciałabym chociaż w połowie mieć tak wyrzeźbione i widoczne mięśnie
Zjadłam dzisiaj kanapkę na kolację, więc wracam powoli do normalnego trybu życia. Chociaż to i tak potrwa jeszcze...

Jeśli chodzi o sporty.... Zaniedbałam ćwiczenia ostatnio ;/ Ale wczoraj, byłam taka zła, że odbyłam sesję z workiem treningowym który mamy w przedpokoju, a później jeszcze z jakieś 200 brzuszków było, z tej całej złości, heh, trzeba się jakoś rozładować, a zawsze po wysiłku mam lepszy humor

Spokojnej nocy i Powodzenia jutro
Myślę, że potrzebujemy tylko odrobinkę silnej woli i jakiejś motywacji, a też niedługo pochwalimy się wszystkim takimi pięknymi brzuszkami.
No to pogratulować wczorajszego treningu rozładowanie tych negatywnych emocji zawsze dobrze robi, a przy okazji kalorii dość trochę spaliłaś
No i wracaj do normalnego trybu życia, żeby sobie żołądka nie "zepsuć". Wszystko się na pewno ułoży w Twoim życiu, 3mam kciuki i pozdrawiam
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 22:43   #64
Paulina Katarzyna 90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 238
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Witam

od wczoraj sie odchudzam tzn robie ćwiczenia Weidera piję herbatkę pu-erh

od poniedziałku bede chodzic na basen codziennie, oprocz weekendow

na 25 lipca musze byc szczupla na wesele ide :P

troszke za pozno sie obudzilam, ale ok :P

a co do kolczyka w pepku;p to niestety nie chce straszyc ale ja mialam i nie mam :/

Hmm powiem krotko, rozlecial sie ;/

moze po prostu sie nie przyjal, chociaz przez jakis czas bylo dobrze ;/

ale planuje drugie podejscie
__________________
- Kłapousiu -rzekł uroczyście - Przyrzekam Ci, że ja, Kubuś Puchatek, odnajdę Twój ogon.
A na to Kłapouhy:
- Dziękuję Ci Puchatku. Prawdziwy z Ciebie przyjaciel.
Paulina Katarzyna 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 09:05   #65
suspense
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 078
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

no to melduje się w moim pierwszym dniu drugiego tygodnia odchudzania
i jednak efekty są. 1,2kg mniej, 1cm mniej w talii, 1cm mniej w biodrach i 1cm mniej w udach.
mam nadzieje,że za tydzień będzie jeszcze lepiej

miłego dnia!
suspense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 10:31   #66
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Paulina Katarzyna 90, no to może z nami uda Ci się osiągnąć wymarzoną sylwetkę No i super, że planujesz takie częste wizyty na basenie, z takimi ćwiczeniami do 25 lipca to możesz naprawdę dużo osiągnąć Ojej, to z tym kolczykiem troszkę mnie przestraszyłaś. A ja taką sobie motywację zrobiłam-schudnę to będzie kolczyk. Może u mnie nie będzie tak źle... Ale w jakim sensie on się Tobie rozleciał? Dziurka się przerwała czy co??

Suspense, strasznie Ci zazdroszczę i przede wszystkim gratuluję oby tak dalej!! naprawdę super wynik(i widzisz, małe grzeszki wcale nie zaszkodziły) Jeszcze raz wielkie brawa dla Ciebie
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 12:59   #67
Roxsana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 155
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

A niop w sumie będę pisać o swoich poczynaniach kulinarnych....
Ja jadam 3 posiłki dziennie
Objad już znacie bynajmniej ten dzisiejszy śniadanie nie jest czymś specjalnym ponieważ odkąd zaczęłam mobilizacje nie zjadam już omleta z dodatkami ale gaść musli lub zwykłych płatków ale staram sie wybierać te najbardziej "pełnoziarniste" i naturalne z chudym jogurtem ( małym) czasem dorzuce dla osłody jakiś owoc jabłko, truskawke, mandarynkę... tutaj duzych zmian niema ponieważ lubię tak jeść kiedyś sie nie ograniczałam się z ilościa teraz to robie i jest nawet fajnie po za tym to na prawde syci.... no i w sumie zabardzo to lubie aby rezygnować... oczywiście w ciagu dnia wypijam z 2 litry wody nie gazowanej no i herbatke jedna czarwona( rano) drugą zieloną ( po południu)
No i dzisiaj ma za sobą 60 brzuszków na aero cos nie mam ochoty mam lenia....
Tak po za tym to aj uwielbiam ziemniaki w każdej postaci a piure ło ludzie ale mam zasade jak spróbuje jednego to się nie opanuje i zjem za dużo więc ziemniaki jem raz na 1,5 tyg. i to w małych ilościach.... z chleba mi też było ciężko zrezygnować bo uwielbiam białe pieczywo pod każda postacią ale stopniowo zaczęłam go juz dawno ograniczać ( a potrafiłam zjeść pół bochenka ) ale po woli zeszłam do tego ze czasem jak mam nieodpartą pokusę to zjem sobie jedna kromkę ale ot bardzo rzadko po prostu oduczyłam organizm albo psychikę ze chleb jest niezbędny...


A i ja sie dołączam suspense gratulacje !!!

Tak dodam ze ja się ważę co 7 dni... możne i za często no ale...
__________________
*Pomagamy!
http://nasza-szkapa.idl.pl/index2.php?strona=new
------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam codziennie nowe 2 foty!
http://www.carmeninred.photoblog.pl

Edytowane przez Roxsana20
Czas edycji: 2009-06-17 o 13:08
Roxsana20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-17, 20:28   #68
Paulina Katarzyna 90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 238
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

[QUOTE=Oldziunia;12798912]Paulina Katarzyna 90, no to może z nami uda Ci się osiągnąć wymarzoną sylwetkę No i super, że planujesz takie częste wizyty na basenie, z takimi ćwiczeniami do 25 lipca to możesz naprawdę dużo osiągnąć Ojej, to z tym kolczykiem troszkę mnie przestraszyłaś. A ja taką sobie motywację zrobiłam-schudnę to będzie kolczyk. Może u mnie nie będzie tak źle... Ale w jakim sensie on się Tobie rozleciał? Dziurka się przerwała czy co??

Ja zrobilam sobie kolczyk na 17 urodziny, normalnie w salonie, za zgoda rodzica no i pewnego pieknego wieczoru dokladnie urwal sie teraz wyglada troche nie fajnie, bo jednak skora jest naciagnieta po obu stronach pepka, ale mysle ze jakbym zrobila jeszcze raz to kosmetyczka by cos na to poradzila
Cholera wie dlaczego mi sie tak zrobilo :/ dbalam o ten pepek i w ogole :/


---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cholera no jeszcze nie umiem sie obsluzyc tymi cytatami i usuwaniem przepraszam
__________________
- Kłapousiu -rzekł uroczyście - Przyrzekam Ci, że ja, Kubuś Puchatek, odnajdę Twój ogon.
A na to Kłapouhy:
- Dziękuję Ci Puchatku. Prawdziwy z Ciebie przyjaciel.
Paulina Katarzyna 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 20:35   #69
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Też się pochwalę waga spadła było 68kg, a jest 67,1kg ważyłam się po południu także po jedzeniu. Jestem bardzo zadowolona z efektu tym bardziej, że stało się to bez żadnego wysiłku.
Cały czas trzymam się diety tzn. nie jem słodyczy, nie piję napojów gaz. i jem sałaty. Jeszcze tylko zmuszę się do cwiczonek i będzie si.
Widzę, że Wam też się udaje trzymac. Razem damy radę, a taki brzuszek Oldziuniu to tylko kwestia czasu
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 23:05   #70
rotflm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 29
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Dziewczyny, super, że są efekty!
A ja niestety, ale czuję się fatalnie - 4 dzień prawie nic nie jedzenia - nie mogę się zmusić, tak mi tęskno i źle
I chociaż, wiem, że to minie, ale jednak, nacierpieć się trzeba swoje
Jutro postaram się zmusić chociaż do śniadania i małego obiadu i tak małymi kroczkami coraz więcej, ale oczywiście do granic, w końcu dietka być musi

Kolorowych snów

P.S. A z tymi kolczykami to różnie bywa, niektórym się goją miesiącami, ja miałam spokój po ok 3 tygodniach
rotflm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:17   #71
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Rotflm, proszę, nie martw się tym pomyśl sobie o nim. czy on również tak rozpacza? jeśli nie to co Ty się masz nim martwić i uważać go za niezwykle ważną osobę. Jak odpędzisz się od myśli o nim to może on sam zmądrzeje i wróci do Ciebie?
Ale jak staniesz na wagę to w związku z tą Twoją "dietą"(staraj się oczywiście malutkimi kroczkami zwiększać porcje) ujrzysz zadowalający wynik
No a kolczyki to faktycznie-ile ludzi tyle opinii, doświadczeń i przygód.

Vanessita, brak słodyczy i napojów gazowanych w jadłospisie i związana z tym utrata wagi to rzecz godna wielkiego podziwu
Mam nadzieję, że każdej z nas uda się osiągnąć wymarzoną wagę i płaski brzuszek

Paulina Katarzyna 90, a robiłaś ten kolczyk w studio piercingu czy w studiu kosmetycznym? Bo jeśli u kosmetyczki(o której wspominasz na samym końcu swojej wypowiedzi) to słyszałam, że one w większości nie mają odpowiednich szkoleń, aby kolczykować inne miejsca niż uszy.
A co do wpisywania cytatów, na pewno szybciutko się nauczysz, nie kasuj po prostu niczego co Ci się wyświetla po kliknięciu opcji "cytuj"

Roxsana20, gratuluję wykonanych ćwiczeń i pełnej motywacji
a ważenie się co 7 dni to myślę takie najbardziej racjonalne podejście. ja kiedyś tak świrowałam na tym punkcie, że ważyłam się codziennie(jeśli nie 2 razy dziennie) i stwierdzam, że nie był to dobry pomysł, więc ważę się również co tydzień+dodatkowo wymierzam biust, talię, biodra i uda

A ja byłam na imprezie, wypiło się trochę piwka, więc teraz brzuszek troszkę się nadął i wygląda strasznie. oby szybciutko wrócił do normalnego wyglądu, a potem z pomocą diety i ćwiczeń zmniejszał się jeszcze bardziej
Pozdrawiam, Dziewczyny i dalej piszcie co tam u Was
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 20:53   #72
Paulina Katarzyna 90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 238
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Witam

ucze sie pomalu obslugiwac ten portal )
co do kolczyka, to rzeczywiscie u kosmetyczki robilam :/
eh studio piercingu u mnie w miescie polaczone jest ze studiem tatuazy i ma sredni wyglad... Balam sie tam isc i wypatrzylam wlasnie kosmetyczke, ktora przebija pepki, no i mam za swoje :/

Ale jak przybedzie pieniazkow to sobie znowu zrobie

Wracajac do odchudzania trzeci dzien cwiczen za mna miesnie mnie juz troche bola, kupilam skakanke ale zapomnialam jak sie skacze hehe

Jem ciemne pieczywo, pije wode, herbatke pu-erh i wlasciwie tak wyglada moj jadlospis :P

Od poniedzialku na basen

W sumie tyle )

Pozdrawiam
__________________
- Kłapousiu -rzekł uroczyście - Przyrzekam Ci, że ja, Kubuś Puchatek, odnajdę Twój ogon.
A na to Kłapouhy:
- Dziękuję Ci Puchatku. Prawdziwy z Ciebie przyjaciel.
Paulina Katarzyna 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 21:09   #73
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Cytat:
Napisane przez Paulina Katarzyna 90 Pokaż wiadomość
Witam

ucze sie pomalu obslugiwac ten portal )
co do kolczyka, to rzeczywiscie u kosmetyczki robilam :/
eh studio piercingu u mnie w miescie polaczone jest ze studiem tatuazy i ma sredni wyglad... Balam sie tam isc i wypatrzylam wlasnie kosmetyczke, ktora przebija pepki, no i mam za swoje :/

Ale jak przybedzie pieniazkow to sobie znowu zrobie

Wracajac do odchudzania trzeci dzien cwiczen za mna miesnie mnie juz troche bola, kupilam skakanke ale zapomnialam jak sie skacze hehe

Jem ciemne pieczywo, pije wode, herbatke pu-erh i wlasciwie tak wyglada moj jadlospis :P

Od poniedzialku na basen

W sumie tyle )

Pozdrawiam
No to właśnie być może dlatego, że robiła ten kolczyk kosmetyczka a nie piercer. tylko jeśli mówisz, że to studio piercingu i tatuażu nie wyglądało za ciekawie to może dobrze, że nie zdecydowałaś się na przebijanie pępka tam, bo mogłoby być jeszcze gorzej

Gratuluję determinacji w ćwiczeniach i diecie mnie niestety często jej brakuje A co do basenu to też planowałam się wybrać, ale boję się, że tak jak zwykle zrezygnuję z planów, bo mi się nie będzie chciało iść. Może się uda... Teraz wakacje, ciepełko i zmora odchudzających: lody... trudno mi się zawsze oprzeć pokusie. obym wytrzymała
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 22:18   #74
Paulina Katarzyna 90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 238
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
No to właśnie być może dlatego, że robiła ten kolczyk kosmetyczka a nie piercer. tylko jeśli mówisz, że to studio piercingu i tatuażu nie wyglądało za ciekawie to może dobrze, że nie zdecydowałaś się na przebijanie pępka tam, bo mogłoby być jeszcze gorzej

Gratuluję determinacji w ćwiczeniach i diecie mnie niestety często jej brakuje A co do basenu to też planowałam się wybrać, ale boję się, że tak jak zwykle zrezygnuję z planów, bo mi się nie będzie chciało iść. Może się uda... Teraz wakacje, ciepełko i zmora odchudzających: lody... trudno mi się zawsze oprzeć pokusie. obym wytrzymała

Ja mam o tyle dobrze z tym basenem, ze od poniedzialk mam za free wlasnie ze wzgledu na wakacje :P
takze musze to jakos wykorzystac :P

Juz raz tak plywalam przez dwa tygodnie i powiem ze efekt byl zadowalajacy tylko, ze pozniej znow mi sie przytylo :/

Boje sie, ze teraz tez tak bedzie ;/ czlowiek szczesliwy, ze schudl, zakochany i nie patrzy co je, a pozniej oglada sie w lustrze i znow widzi to co widzi :/ masakra

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Udalo mi sie hyhy ;D
__________________
- Kłapousiu -rzekł uroczyście - Przyrzekam Ci, że ja, Kubuś Puchatek, odnajdę Twój ogon.
A na to Kłapouhy:
- Dziękuję Ci Puchatku. Prawdziwy z Ciebie przyjaciel.
Paulina Katarzyna 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 22:25   #75
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Cytat:
Napisane przez Paulina Katarzyna 90 Pokaż wiadomość
Ja mam o tyle dobrze z tym basenem, ze od poniedzialk mam za free wlasnie ze wzgledu na wakacje :P
takze musze to jakos wykorzystac :P

Juz raz tak plywalam przez dwa tygodnie i powiem ze efekt byl zadowalajacy tylko, ze pozniej znow mi sie przytylo :/

Boje sie, ze teraz tez tak bedzie ;/ czlowiek szczesliwy, ze schudl, zakochany i nie patrzy co je, a pozniej oglada sie w lustrze i znow widzi to co widzi :/ masakra

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Udalo mi sie hyhy ;D
No to pływaj i nie poddawaj się tzn. jak juz skonczysz przygodę z basenem to przerzuc sie np. na rower czy cos zeby na marne nie poszly te zrzucone kilogramy
ja odkryte baseny mam za darmo albo za 1zł-nie wiem, tylko ze one troszke brudne sa i tak glupio mi plywac. a zakryty to juz drozszy, bo wydaje mi sie, ze cos kolo 7zł. no ale czegoz sie nie robi dla straty wagi jak również odrobiny przyjemności
a o patrzeniu w lustro to mi nawet nie mów, jak ja patrze na te moje faldy to plakać mi się chce
No i gratuluję udanego zacytowania mojej wypowiedzi
Pozdrawiam
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 23:32   #76
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

ja dzisiaj nie dałam rady tzn. może dałabym, znaczy napewno bym dała ale nie chciałam dac otóż: mój miły obchodził urodzinki i był tort truskawkowy(2 kawałki), a potem ognicho i grill(2xprxepyszne kiełbaski), a potem smaczna i ulubiona wisky z colą(2 drinki) i popłynęłam.
W sumie córcia mnie uratowała bo własnie się zbudziła i nie ma wybacz. Dla mnie już koniec imprezy...może to i plus.
A jeśli chodzi o caly dzień to było super, bo sałata, rybka z koperkiem z folii ale postanowiłam uczcic urodzinki i niestety
jutro od nowa post, w sumie dozwolone jest czasem zgrzeszyc kulinarnie
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 23:46   #77
Paulina Katarzyna 90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 238
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
No to pływaj i nie poddawaj się tzn. jak juz skonczysz przygodę z basenem to przerzuc sie np. na rower czy cos zeby na marne nie poszly te zrzucone kilogramy
ja odkryte baseny mam za darmo albo za 1zł-nie wiem, tylko ze one troszke brudne sa i tak glupio mi plywac. a zakryty to juz drozszy, bo wydaje mi sie, ze cos kolo 7zł. no ale czegoz sie nie robi dla straty wagi jak również odrobiny przyjemności
a o patrzeniu w lustro to mi nawet nie mów, jak ja patrze na te moje faldy to plakać mi się chce
No i gratuluję udanego zacytowania mojej wypowiedzi
Pozdrawiam
Kochana! ja za to mam basen z pelna kulturka tez bakterii
Niby AQUA PARK, ale tez syf nieziemski ze tak powiem
Ale moze nic mi sie nie przyplacze :P

A z tymi faldkami to pewnie nie jest tak zle niestety, my kobiety, lubimy przesadzac

Dobra, lece sie polozyc, sprobuje usnac jakas cholerna bezsennosc mnie dopadla ;d masakra :P

DOBRANOC ;*
__________________
- Kłapousiu -rzekł uroczyście - Przyrzekam Ci, że ja, Kubuś Puchatek, odnajdę Twój ogon.
A na to Kłapouhy:
- Dziękuję Ci Puchatku. Prawdziwy z Ciebie przyjaciel.
Paulina Katarzyna 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 06:45   #78
suspense
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 078
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość

Suspense, strasznie Ci zazdroszczę i przede wszystkim gratuluję oby tak dalej!! naprawdę super wynik(i widzisz, małe grzeszki wcale nie zaszkodziły) Jeszcze raz wielkie brawa dla Ciebie

Tak dodam ze ja się ważę co 7 dni... możne i za często no ale...
no nie takie małe były te moje grzeszki
mam nadzieje,że w tym tygodniu uda mi się je całkiem wyeliminować
ah, no i dzięki dzięki

a Ty kiedy się będziesz teraz ważyć ?

Cytat:
Napisane przez Vanessita Pokaż wiadomość
Też się pochwalę waga spadła było 68kg, a jest 67,1kg ważyłam się po południu także po jedzeniu. Jestem bardzo zadowolona z efektu tym bardziej, że stało się to bez żadnego wysiłku.
Cały czas trzymam się diety tzn. nie jem słodyczy, nie piję napojów gaz. i jem sałaty. Jeszcze tylko zmuszę się do cwiczonek i będzie si.
Widzę, że Wam też się udaje trzymac. Razem damy radę, a taki brzuszek Oldziuniu to tylko kwestia czasu
no widzisz jak ładnie gratulacje!
a tymi urodzinami się nie przejmuj taka okazja tylko raz w roku


ja też bym chciała na basen ale nie mam gdzie
u nas w mieście były 3 baseny kryte, jeden remontują, w drugim ( w szkole sportowej) ogrzewanie wody padło i nie wiadomo kiedy i czy to naprawią, a 3 jest w szkole specjalnej, co szczerze mówiąc troche mnie obrzydza. no nic, w połowie sierpnia jade na 3 tygodnie nad morze do Włoch, to sobie popływam

Edytowane przez suspense
Czas edycji: 2009-06-19 o 07:01
suspense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 10:11   #79
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

no widzisz jak ładnie gratulacje!
a tymi urodzinami się nie przejmuj taka okazja tylko raz w roku



W sumie racja. Od dziś znowu przecież walczę
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-19, 12:44   #80
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Paulina Katarzyna 90, A czy lokalizacja, którą masz wpisaną(DeGie) nie oznacza czasem Dąbrowy Górniczej i chodzi o aqua park Nemo??
Bo właśnie to jest najbliższy mi aqua park i się zastanawiałam czy kiedyś się nie wybrać. Ale jeśli Tobie o ten chodzi to troszkę mnie zniechęciłaś...
no wiem, że lubimy przesadzać z fałdkami, ale ja naprawdę nie mogę na siebie patrzeć i wkurzam się na maksa Ten moj brzuch jest straszny


Suspense, jeśli wyeliminowałabyś całkiem te grzeszki to już w ogóle byłoby cudownie
ja planuję się ważyć chyba w poniedziałek chociaż już przeczuwam, że nic się nie zmieniło przez ten tydzień
a we Włoszech wypływasz się za wszystkie czasy Ja też gdzieś jadę za granicę, więc na pewno będzie basen, ale do tego czasu muszę zacząć chodzić gdzieś u siebie

Vanessita, nie przejmuj się tym jednym wyskokiem. I tak już udało Ci się kilogram schudnąć, czego Ci gratuluję No a walki przecież nie skończyłaś, więc ja Ci życzę, żebyś wytrwała i się nie poddała
Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 15:19   #81
Paulina Katarzyna 90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 238
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość
Paulina Katarzyna 90, A czy lokalizacja, którą masz wpisaną(DeGie) nie oznacza czasem Dąbrowy Górniczej i chodzi o aqua park Nemo??
Bo właśnie to jest najbliższy mi aqua park i się zastanawiałam czy kiedyś się nie wybrać. Ale jeśli Tobie o ten chodzi to troszkę mnie zniechęciłaś...
no wiem, że lubimy przesadzać z fałdkami, ale ja naprawdę nie mogę na siebie patrzeć i wkurzam się na maksa Ten moj brzuch jest straszny


Suspense, jeśli wyeliminowałabyś całkiem te grzeszki to już w ogóle byłoby cudownie
ja planuję się ważyć chyba w poniedziałek chociaż już przeczuwam, że nic się nie zmieniło przez ten tydzień
a we Włoszech wypływasz się za wszystkie czasy Ja też gdzieś jadę za granicę, więc na pewno będzie basen, ale do tego czasu muszę zacząć chodzić gdzieś u siebie

Vanessita, nie przejmuj się tym jednym wyskokiem. I tak już udało Ci się kilogram schudnąć, czego Ci gratuluję No a walki przecież nie skończyłaś, więc ja Ci życzę, żebyś wytrwała i się nie poddała

Dokladnie chodzi o Nemo w Dabrowie Gorniczej :P
Powiem tak: nemo jest zaniedbane, ale da sie zyc, widzialam gorsze rzeczy

OLDZIUNIA moj brzuch tez jest straszny nie martw sie!
__________________
- Kłapousiu -rzekł uroczyście - Przyrzekam Ci, że ja, Kubuś Puchatek, odnajdę Twój ogon.
A na to Kłapouhy:
- Dziękuję Ci Puchatku. Prawdziwy z Ciebie przyjaciel.
Paulina Katarzyna 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 18:26   #82
rotflm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 29
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Witam! Chciałabym się pochwalić, że wracam powoli do siebie, dzisiaj już były trzy małe posiłki, a to zawsze lepiej niż jeden mały
Ciekawa jestem, co pokaże waga, jak wrócę do domu za tydzień Chociaż, pewnie i apetyt wróci, ale z tym będę wtedy walczyć.

Wam widzę idzie nie najgorzej, małe grzeszki muszą być, bez nich byłoby nudno, i dieta nieciekawa, nie wszystko można zastąpić
rotflm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 18:57   #83
Paulina Katarzyna 90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 238
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Oj dzisiaj zakonczenie roku i nawet 4 grzeszki sie zdarzyly ;o
A wszystko przez chlopaka kolezanki
Caly czas stawial to cholerne piwo

Ale oprocz tego nic nie jadlam
i zaraz ide robic na raz 3 serie po 6 cykli Weidera

Masakra jakas
__________________
- Kłapousiu -rzekł uroczyście - Przyrzekam Ci, że ja, Kubuś Puchatek, odnajdę Twój ogon.
A na to Kłapouhy:
- Dziękuję Ci Puchatku. Prawdziwy z Ciebie przyjaciel.
Paulina Katarzyna 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 19:09   #84
rotflm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 29
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Na samym piwku dzisiaj? Oj nieładnie :P
A6W podziwiam, ja wytrwałam tylko 3 dni, masakra, widzisz już jakieś efekty??
rotflm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 19:27   #85
Paulina Katarzyna 90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 238
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Cytat:
Napisane przez rotflm Pokaż wiadomość
Na samym piwku dzisiaj? Oj nieładnie :P
A6W podziwiam, ja wytrwałam tylko 3 dni, masakra, widzisz już jakieś efekty??
Ehh efekty? ;(
Dajcie ludzie spokoj
zaczynam myslec ze to jedna wielka sciema
5 dzien wlasnie zrobilam za kare na raz
no ale moze wytrwam do dwoch tygodni :P
szkoda mi przerywac teraz, chociaz kusi mnie

__________________
- Kłapousiu -rzekł uroczyście - Przyrzekam Ci, że ja, Kubuś Puchatek, odnajdę Twój ogon.
A na to Kłapouhy:
- Dziękuję Ci Puchatku. Prawdziwy z Ciebie przyjaciel.
Paulina Katarzyna 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 12:10   #86
suspense
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 078
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

ja sobie darowałam a6w. jednak wole "zwykłe" brzuszki, chociaż jeszcze myśle nad 8minutes abs

Edytowane przez suspense
Czas edycji: 2009-06-20 o 12:14
suspense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 19:13   #87
Paulina Katarzyna 90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 238
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Cytat:
Napisane przez suspense Pokaż wiadomość
ja sobie darowałam a6w. jednak wole "zwykłe" brzuszki, chociaż jeszcze myśle nad 8minutes abs
A co to za cwiczenia? ;>
__________________
- Kłapousiu -rzekł uroczyście - Przyrzekam Ci, że ja, Kubuś Puchatek, odnajdę Twój ogon.
A na to Kłapouhy:
- Dziękuję Ci Puchatku. Prawdziwy z Ciebie przyjaciel.
Paulina Katarzyna 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 19:42   #88
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

i tak jesteście babki twarde że cwiczycie)) ja narazie nie mogę się przemuc. Jedyne co to male spacerki z dzidzią))) a dietka powoli, powoli))
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 21:23   #89
suspense
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 078
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

takie o:
http://www.youtube.com/watch?v=sWjTn...eature=related

właściwie to ciężko mi coś o nich powiedzieć bo nigdy w życiu ich nie robiłam ale ponoć o wiele lepsze od a6w, no i działają na wszystkie partie brzucha



za dużo jem pieczywa i to w dodatku jasnego. powinnam coś z tym zrobić

Edytowane przez suspense
Czas edycji: 2009-06-20 o 21:31 Powód: dopisek
suspense jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 21:44   #90
Paulina Katarzyna 90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 238
Dot.: 1 czerwca start waga 70-75

Cytat:
Napisane przez suspense Pokaż wiadomość
takie o:
http://www.youtube.com/watch?v=sWjTn...eature=related

właściwie to ciężko mi coś o nich powiedzieć bo nigdy w życiu ich nie robiłam ale ponoć o wiele lepsze od a6w, no i działają na wszystkie partie brzucha



za dużo jem pieczywa i to w dodatku jasnego. powinnam coś z tym zrobić
Ja wlasnie odstawilam wszystkie maczne produkty ;p
i ciezko, ale jakos daje rade :P
__________________
- Kłapousiu -rzekł uroczyście - Przyrzekam Ci, że ja, Kubuś Puchatek, odnajdę Twój ogon.
A na to Kłapouhy:
- Dziękuję Ci Puchatku. Prawdziwy z Ciebie przyjaciel.
Paulina Katarzyna 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.