Do jakiej kategori zgłosić ten krem??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-12-15, 11:54   #1
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.

Do jakiej kategori zgłosić ten krem???


Nie wiem czy tu powinnam zadawać takie pytanie, no ale cóż. Mam dwa kremy Mincera-Mona Lizy. Teoretycznie oba są z serii Anti Allergique i oba mają w sobie wyciąg z Miłorzębu japońskiego, jednakże jeden ma działanie przeciwzmarzkowe(dla kobiet po 25 roku) a drugi antybakteryjne (dla 20 latek). Wiec gdzie mam to zgłosić?Potraktowac kremy według wieku, tzn. pierwszy to kategorii po 25 roku a drugi do np. kremów do cery trądzikowej, czy oba zgłosić do kategorii kremów do cery naczynkowej (gdyż na obu kremach jest ten miłorząb, o którym pisze na pudełku że"znakomicie niweluje zaburzenia w ukrwieniu skóry, uelastycznia ścianki naczyń krwionośnych" itp itd.) Czekam na poradę i pozdrawiam
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-16, 22:40   #2
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Do jakiej kategori zgłosić ten krem???

cześć
jasssne że to właściwe miejsce na Twoje pytanie
ale odpowiedź prosta nie jest ...
Wydaje mi się, że skoro producent nazwał serię tak jak nazwał to nie wskazuje jednak bezpośrednio na naczynkowców jako głównych odbiorców ... więc może lepiej będzie umieścić te zgłoszenia w kategoriach "powyżej 25" i "przeciwtrądzikowej" ?? Jak uważasz ?? No chyba że zapytamy u źródła ...
pozdrawiam
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-17, 09:51   #3
Villemo.
Raczkowanie
 
Avatar Villemo.
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 390
GG do Villemo.
Re: Do jakiej kategori zgłosić ten krem???

a już myślałam, że nikt mi nie odpowie
wiesz fakt faktem ta seria się tak nazywa a dokładnie Anti allergique z Miłorzębem Japońskim(Mincer ma tez taką serie bez tego miłorzęba) to że niby to jest krem dla alergików to chyba można wnioskować tylko z nazwy serii bo opis kremu, który jest na opakowaniu(tego po 25 roku)wygląda tak:Zawarty w kremi kompleks 3e posiada starannie dobrane ilości ekstraktu z Miłorzębu Japońskiego, prowitaminy B5 oraz kolagenu. Znakomicie niweluje zaburzenia w ukrwieniu skóry, uelastycznia ścianki naczyń krwionośnych, których kruchość spowodowana jest między innymi nikotyna i cukrzycą. Powoduje rozjaśnienei i zanikanie cienie pod oczami. Stosowac... tak i tak...i to wszystko. A i jeszcze pod nazwą kremu(kompleks 3E) jest napisane "dotlenia i rozjaśnia cerę, przeciwdziała pękaniu naczynek krwionośnych).......Dlate go jednak ten krem zgłoszę do naczynkek..jak myślisz?

a ten drugi krem faktycznie zgłoszę do trądzikowych bo tak sobie go ogłądałam i widziałam, że ma w składzie jakiś alkohol(cetyl alkohol) nie znam się za dobrze ale podobno kremy naczynkowe nie ponny mieć w składzie alkoholu....

Może tak być???
Villemo. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.