wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-26, 11:21   #931
bluemm1989
Zakorzenienie
 
Avatar bluemm1989
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

nie wiem czy w dobrym wątku pisze no ale... znalazlam moje stare skorzane sandaly. tylko jest taki problem ze ta wkladka w buciku jest strasznie zniszona - taka zabrudzona od chodzenia. czy jest jakis sposob zeby to domyc? moze szewc by cos poradzil?
bluemm1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 12:28   #932
Naciaaa1991
Zadomowienie
 
Avatar Naciaaa1991
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ściśle tajne!
Wiadomości: 1 528
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez bluemm1989 Pokaż wiadomość
nie wiem czy w dobrym wątku pisze no ale... znalazlam moje stare skorzane sandaly. tylko jest taki problem ze ta wkladka w buciku jest strasznie zniszona - taka zabrudzona od chodzenia. czy jest jakis sposob zeby to domyc? moze szewc by cos poradzil?
Myślę, że na to jest jeden sposób - kup wkładki do butów w rozmiarze tych sandałów.
__________________

Kiedyś, w czasie rozmowy o osiągnięciach współczesnej techniki, George Bernard Shaw powiedział:
- Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie...

Naciaaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 21:13   #933
cookiemonster
Wtajemniczenie
 
Avatar cookiemonster
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 904
GG do cookiemonster
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

bluemm1989, Naciaaa1991 ma racje, poprostu musisz wymienic wkladki na nowe. Mozesz to zrobic sama lub oddac do szewca do zrobienia, on ci odpowiednio dotnie i przyklei te nowe
__________________
cookiemonster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 14:57   #934
bluemm1989
Zakorzenienie
 
Avatar bluemm1989
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

dzieki dziewczyny. jutro wyruszam w poszukiwaniu wkladek bo juz sie cieplo za oknem robi wiec sandaly moga sie przydac lada dzien.
bluemm1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 18:50   #935
Karolineaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolineaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 47
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

http://allegro.pl/item620856855_czol...m_36_nowe.html
podobaja mi sie te buty, nigdy wczesniej nie mialam peep toe i nie wiem czy noga mi nie bedzie leciala jakos do przodu mam bardzo maly rozmiar 35 ale w 36 ni ewidac znacznej róznicy. Rozwiejcie prosze moje watpliwosci :p
Karolineaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 20:11   #936
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

witajcie, kupilam niedawno buty, ktore maja zabudowany przod i dookola piety cienki paseczek. sa skorzane, stabilny obcas, wygodne po prostu marzenie ;-) jednego tylko nie zauwazylam podczas mierzenia - ten paseczek zamiast trzymac noge natychmiast zjezdza z piety, szczegolnie jesli mam na nogach rajstopy :-( czy jest wogole jakas szansa zeby te buty normalnie nosic? moze skrocic te paseczki? choc one sie wydaje wystarczajaco krotke, bo po noszeniu zostaja czerwone slady nad pieta...
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 21:17   #937
Miusia
Raczkowanie
 
Avatar Miusia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 49
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Jeśli chodzi o problemy z butami to ja nie mogę chodzić w większości japonek. Mam na tyle szeroką stopę, że małe palce spadają mi ze zbyt wąskich podeszew.
Ale zdarza się że udaje mi się dobrać japonki z odpowiednią podeszwą, szerszą, albo dobrze wyprofilowaną. Teraz kupiłam takie jak na zdjęciu. Mają fajny wygodny profil i taki idealnie przyszyty paseczek z zewnętrznej strony.
Sorki za takie słabe zdjęcie, ale mam jakis kłopot ze zgraniem fotki z komóry więc musiałam poszukac innego.
Nie bardzo też mogę nosić takie tylko z wąskich paseczków bo między paseczkami wychodzą mi palce. Dlatego z reguły wybieram z szerszymi paskami lub zabudowane. Takie małe dziwactwa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg klapek.jpg (2,4 KB, 511 załadowań)
Miusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-04, 15:12   #938
lenka9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

a ja kupiłam sobie takie perłowe, na niskim obcasie Sa bardzo ładniusie i mega wygodne! Trochę się wykosztowałam na moje nowe ecco, ale są ze skórki więc nawet latem w upały gdzie wszyscy w klapeczkach pomykają, a ja do pracy elegancko muszę chodzić ubrana, ale liczę że mi stópek nie odparzą!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ecco.jpg (1,5 KB, 474 załadowań)
lenka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 17:36   #939
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Ko0chane, znacie może jakiś trick, aby zmatowić lakierowana wstawkę w buciku z materiału? Próbowałam delikatnie papierem ściernym drobnoziarnistym, ale nadal jest ten błysk
Może macie jakiś pomysł?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 20:28   #940
Rakka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 55
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Witam,
i z góry przepraszam jeśli w złym miejscu piszę.
Mam zapytanie gdzie można kupić buty o tęgości G lub G1/2? Jak dotąd spotykałam tylko tęgość F. G tylko, w niektórych wzorach butów zimowych. Jacy producenci mają je w swojej ofercie?
Drugie pytanie dotyczy tej wkładki i podawania jej rozmiaru. W sklepie nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Jak to można sprawdzić? Nie uśmiecha się mi przymierzanie kilkunastu par (nie mam na to ochoty i czasu). Czy producenci podają takie dane i sprzedawcy (nieinternetowi) mają o nich pojecie?
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Rakka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 14:18   #941
Siatkoholka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 8
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cześć wszystkim,

Espera - ja trochę w Twoim temacie, mam podobne butki na koturnie i w kwestii bąbli i otarć to mam takie doświadczenia, że jak założę rajstopki z lycry lub stretchu i zrobi się w ciągu dnia ciepło, to przy dłuższym chodzeniu mam gwarantowane bąble od spodu, tak więc rajstopki tylko zwykłe, a jeśli chodzisz bez rajstop/skarpetek/podkolanówek to noś ze sobą obowiązkowo talk. Testowałam cały zeszły rok, może białe stopy np. w sandałkach wyglądają dla niektórych nieestetycznie, ale dla moich stóp nie ma nic lepszego i zdecydowanie polecam!

Złamanie paznokcia - hmm.. mi się zdarzyło, że wygodne buty do wędrówek górskich (plus wygodne skarpetki) spowodowały połamanie i/lub zejście kilku paznokci (wydaje mi się, że przy długotrwałym schodzeniu stopa jednak się przesuwała i palce się "pchały" na przód buta. W koturnach może masz tak samo, ale wtedy talk ułatwi poślizg i stopa będzie Ci zjeżdżać - to wtedy chyba tylko żelowa poduszka na przyhamowanie...

Buty w szpic - raz zaszalałam i kupiłam zielone buty w szpic (mój pierwszy szpic) na targu zupełnie tanie, po bliższych oględzinach okazało się że mają w środku wyściółkę z cieniutkiej gąbeczki (czego nie spotkałam w żadnych pantoflach w cenach trzycyfrowych) i to był strzał w 10, buty wygodne jak trampki, tak je lubię, że nie zwracam uwagi czy mi to pasuje czy nie )

I jeszcze moja prośba o pomoc - czy lepiej kupić buty profilowane czy zwykłe i dobierać do nich wkładkę - co jest czasem trudne (niestety mam płaskostopie) , tak w ogóle to chciałabym jasne sandałki w opcji kryte palce i pięta, więc też nie wiem jak wkładka by w nich wyglądała...

A tak zupełnie na koniec to po wielu doświadczeniach z różnymi butami, które w mniejszy/większy/spodziewany lub nie sposób zmasakrowały mi stopy to tył moich pięt jest permanentnie czerwony - nawet jeśli są zdrowe, gładkie, niepokryte bąblami, otarciami. Zaczynam się wstydzić chodzić w klapkach Da się coś z tym zrobić? Regeneracja jakaś?

Uff się rozpisałam,
pozdrawiam
Siatkoholka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 21:34   #942
yarshiva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 39
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Rakka Pokaż wiadomość
Witam,
i z góry przepraszam jeśli w złym miejscu piszę.
Mam zapytanie gdzie można kupić buty o tęgości G lub G1/2? Jak dotąd spotykałam tylko tęgość F. G tylko, w niektórych wzorach butów zimowych. Jacy producenci mają je w swojej ofercie?
Drugie pytanie dotyczy tej wkładki i podawania jej rozmiaru. W sklepie nigdy się z czymś takim nie spotkałam. Jak to można sprawdzić? Nie uśmiecha się mi przymierzanie kilkunastu par (nie mam na to ochoty i czasu). Czy producenci podają takie dane i sprzedawcy (nieinternetowi) mają o nich pojecie?
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Rakka, po jakich sklepach Ty chodzisz? Ja z tęgością F spotkałam się tylko u Ryłko, a wszędzie widzę tęgość G, czasem G 1/2. Chociażby w każdym CCC czy Humanic wszystkie buty są w tęgości G (nie znalazłam u nich jeszcze żadnego F). Gdzie Ty te F widziałaś?
Co do długości wkładki - jak znasz swoją długość stopy, to w tabeli rozmiarów znajdź odpowiadający jej rozmiar buta i wg tego szukaj. Niestety trzeba przymierzać wszystkie buty, gdyż każdy producent ma własną rozmiarówkę, z czego nieraz wynika rozbieżność rozmiarów. A również często sami producenci/sklepy podają różne długości wkładki dla tych samych modeli butów, więc pozostaje tylko mierzyć, mierzyć i jeszcze raz mierzyć.

Zaintrygowałaś mnie tą tęgością F, w jakich sieciach sklepów je widziałaś? Może w końcu będę mogła określić tęgość własnych stóp... Załamałam się wczoraj przy mierzeniu butów - schudło mi się ostatnio niechcący, i niektóre 36 są na mnie za szerokie, a niektóre szerokością w miarę odpowiednie. A długość stopy przynajmniej na rozmiar 39... I jak ja mam buty znaleźć? :/
yarshiva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 10:16   #943
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Mam problem z ostrogą piętową (na szczęście tylko na jednej nodze), jakie buty powinnam wybierać? (najwygodniej mi w trekingowych z mocno zabudowaną piętą, ale wiadomo - nie do wszystkiego pasują a poza tym za ciepło mi w nich teraz na codzień)
i jeszcze jedno pytanie - czy buty Ecco są godne polecenia?
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 07:12   #944
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Dziewczyny mam problem z dobraniem rozmiaru obuwia z firmy Next. Może ktoś byłby w stanie mi pomóc
Otóż w Polsce noszę typowy rozmiar 38.
Przez internet w sklepie Next'a zakupiłam buty. Do wyboru były rozmiary od 35-43. Zatem z rozpędu wzięłam 38. Niestety są o wieele za małe. Zameirzam sobie kupić kolejną parę, bo poprostu chce , ale nie wiem jaki rozmiar dobrać, obawiam się że 39 także nie będą pasowały
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 15:42   #945
josepha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 3
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Ja marzę o tych butach od Prady:

http://supermodel.pl/newsy/czytaj/pl...da_z_nas.phtml

ale nigdy chyba nie będzie mnie na nie stać ...(((

za to fajna jest nowa linia New Balance z Nine West - przystępniejsze cenowo no i oczywiście do biegania, a nie takie szpile, tylko z i do samochodu

http://supermodel.pl/newsy/czytaj/pl...ine_west.phtml
josepha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 22:39   #946
Cherry82
Raczkowanie
 
Avatar Cherry82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 63
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

może moje pytanie wyda się głupie, ale rok temu kupiłam piekne skórkowe czółenka, ale są to buty całe zakryte, tzn nie mają żadnych otwórków na palce czy pięty. W lecie byłam w nich kilka razy w pracy, i moje koleżanki nie mogły sie nadziwić jak ja mogę chodzić w tak upalne dni w takich butach na gołej stopie, tylko że mi w ogóle nie jest w nich gorąco, ani mnie nie odparzają.
Moja mam też stwierdziła że w lecie chodząc w takich butach wyglądam śmiesznie.
Już na prawdę nie wiem czy faktycznie to obciach, doradzcie coś bo mam mętlik w głowie
__________________
.
Cherry82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 23:52   #947
201711060955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Cherry82 Pokaż wiadomość
może moje pytanie wyda się głupie, ale rok temu kupiłam piekne skórkowe czółenka, ale są to buty całe zakryte, tzn nie mają żadnych otwórków na palce czy pięty. W lecie byłam w nich kilka razy w pracy, i moje koleżanki nie mogły sie nadziwić jak ja mogę chodzić w tak upalne dni w takich butach na gołej stopie, tylko że mi w ogóle nie jest w nich gorąco, ani mnie nie odparzają.
Moja mam też stwierdziła że w lecie chodząc w takich butach wyglądam śmiesznie.
Już na prawdę nie wiem czy faktycznie to obciach, doradzcie coś bo mam mętlik w głowie
żaden obciach
201711060955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 16:25   #948
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Hej
Miałyście może buty z bon prix? Zamówiłam ostatnio parę ciuszków i jakość w większości zadowalająca... teraz zastanawiam się nad butami. Macie jakieś doświadczenia? Jak z jakością? Subiektywnie wygodne? I czy rozmiarówka standardowa? Będę wdzięczna za wszystkie spostrzeżenia
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-18, 20:44   #949
Miusia
Raczkowanie
 
Avatar Miusia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 49
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Cherry82 Pokaż wiadomość
może moje pytanie wyda się głupie, ale rok temu kupiłam piekne skórkowe czółenka, ale są to buty całe zakryte, tzn nie mają żadnych otwórków na palce czy pięty. W lecie byłam w nich kilka razy w pracy, i moje koleżanki nie mogły sie nadziwić jak ja mogę chodzić w tak upalne dni w takich butach na gołej stopie, tylko że mi w ogóle nie jest w nich gorąco, ani mnie nie odparzają.
Moja mam też stwierdziła że w lecie chodząc w takich butach wyglądam śmiesznie.
Już na prawdę nie wiem czy faktycznie to obciach, doradzcie coś bo mam mętlik w głowie
nie sądzę, żebyś wyglądała śmiesznie. ja noszę latem zabudowane czółenka na gołą stopę. nikt jak do tej pory nie zwrócił mi na to uwagi

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
Mam problem z ostrogą piętową (na szczęście tylko na jednej nodze), jakie buty powinnam wybierać? (najwygodniej mi w trekingowych z mocno zabudowaną piętą, ale wiadomo - nie do wszystkiego pasują a poza tym za ciepło mi w nich teraz na codzień)
i jeszcze jedno pytanie - czy buty Ecco są godne polecenia?
kurczę, a co to jest ostroga piętowa?
jak z zabudowaną piętą to pewnie jakieś wygodne skórzane czółenka byłyby dobre. tylko w środku musisz też mieć skórę, żeby nie obcierały.
ja ecco polecam. mój styl. no i wygodne.
Miusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 10:00   #950
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Dziewczyny! Ratujcie- gdzie w necie mogę kupić buty, które przypominają takie starocie ortopedyczne tzn. botki open peep toe, ale nie na obcasie.Zachorowałam na takie ale na allegro są na obcasie a ja bym chciała niziutkie.....
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 11:05   #951
Miusia
Raczkowanie
 
Avatar Miusia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 49
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez MeryJane Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Ratujcie- gdzie w necie mogę kupić buty, które przypominają takie starocie ortopedyczne tzn. botki open peep toe, ale nie na obcasie.Zachorowałam na takie ale na allegro są na obcasie a ja bym chciała niziutkie.....
mary jane, a podeślij jakieś zdjecie, bo nie do końca wiem, o jakie Ci chodzi...
Miusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 13:44   #952
Reniz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 155
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
Mam problem z ostrogą piętową (na szczęście tylko na jednej nodze), jakie buty powinnam wybierać? (najwygodniej mi w trekingowych z mocno zabudowaną piętą, ale wiadomo - nie do wszystkiego pasują a poza tym za ciepło mi w nich teraz na codzień)
i jeszcze jedno pytanie - czy buty Ecco są godne polecenia?
Buty Ecco jak najbardziej sa godne polecenia jesli chodzi o wygode, fasony to kwestia gustu
Natomiast jeżeli masz ostrogi to kup sobie specjalne podpiętki pod ostrogi pietowe, a najlepiej to udaj się do lekarza a ten niech skieruje Cie na specjalne zabiegi-ultradzwięki. Po około dwóch seriach pozbędziesz się problemu
Reniz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 15:04   #953
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Miusia Pokaż wiadomość
mary jane, a podeślij jakieś zdjecie, bo nie do końca wiem, o jakie Ci chodzi...
Postaram się takowe dodać ...tylko letnia wersja jest np.płócienna i totalnie płaska i jeszcze ma "gołą" piętę
oooo np.takie coś mniej więcej


http://www.allegro.pl/item576504211.html
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 21:06   #954
arqui
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 106
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Reniz akurat w tym roku ecco ma dosyc ciekawe fasony. sama sie zdziwilam co mozna znalesc i chce sobie kupic na lato.
a takie kozaki na lato z otwartymi palcami nie za bardzo rozumiem. kolezanka ma takie bezowe i jak dla mnie wyglada to komicznie. i latem to w tym sie mozna ugotowac.
arqui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-25, 08:11   #955
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez arqui Pokaż wiadomość
Reniz akurat w tym roku ecco ma dosyc ciekawe fasony. sama sie zdziwilam co mozna znalesc i chce sobie kupic na lato.
a takie kozaki na lato z otwartymi palcami nie za bardzo rozumiem. kolezanka ma takie bezowe i jak dla mnie wyglada to komicznie. i latem to w tym sie mozna ugotowac.
No i właśnie o to chodzi żeby było śmiesznie!Nie wiem, ale w takich materiałowych butkach nie koniecznie jest ciepło-w końcu takie trochę inne trampki .A poza tym nie wszyscy muszą kochać klasyczne sandałki.Dla mnie są obleśne. Ale nie dyskutuje się podobno o gustach.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez arqui Pokaż wiadomość
Reniz akurat w tym roku ecco ma dosyc ciekawe fasony. sama sie zdziwilam co mozna znalesc i chce sobie kupic na lato.
a takie kozaki na lato z otwartymi palcami nie za bardzo rozumiem. kolezanka ma takie bezowe i jak dla mnie wyglada to komicznie. i latem to w tym sie mozna ugotowac.
Ps. a gdzie koleżanka je nabyła??
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 16:59   #956
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Jakby ktoś gdzieś zobaczył-please -jakiś malutki znaczek....zawzięłam się na te "ortopedyczne"....
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ


MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 13:58   #957
Miusia
Raczkowanie
 
Avatar Miusia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 49
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

MeryJane, link do tej aukcji nie działa
Miusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 22:11   #958
Taq
Raczkowanie
 
Avatar Taq
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 187
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Ja też mam ogromną prośbę, może wiecie gdzie mogłabym dostać takie "sportowe" obcasiki, żeby nie były zbyt eleganckie, ale skromne i na nie za wysokim obcasie? Ja już jestem bliska desperacji. W sklepach w Warszawie lub na necie.
Coś w tym stylu: http://www.wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=707 (niestety w pull w Złotych Tarasach już ich nie ma).
Taq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-29, 10:05   #959
MeryJane
Zadomowienie
 
Avatar MeryJane
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Miasto Utrapienia
Wiadomości: 1 985
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Cytat:
Napisane przez Miusia Pokaż wiadomość
MeryJane, link do tej aukcji nie działa
postaram się o jakieś inne zdjęcie
o udalo się :
http://www.allegro.pl/item630217177_..._38_skora.html

coś takiego
__________________
Kadzidła...
Paczule...
Dymy...
przygarnę, adoptuję, kupię

WSZYSTKIE DZIWOLĄGI PRZYGARNĘ



Edytowane przez MeryJane
Czas edycji: 2009-05-29 o 10:19 Powód: znalazłam na allegro
MeryJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 09:08   #960
mysial123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 14
Dot.: wszystko co chcecie wiedzieć o BUTACH ale nie wiecie gdzie szukać...

Dziewczyny pomozcie!!!

Od jakiegos czasu szukam jakis ładnych czółenek na niedużym obcasie, ale nie moge nigdzie znalezc, moze ktoras z Was mogłaby mi cos doradzić!?!

Za info z góry dziękuję!!!
mysial123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-08 18:10:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.