Jak poczuc sie atrakcyjnie? Co zmienic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-04-09, 12:29   #1
201706130904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 41

Jak poczuc sie atrakcyjnie? Co zmienic?


Jak teraz sobie z tym nie poradze, to nigdy sobie nie poradze....
Doluje mnie moj wyglad.... Wiem jak chce wygladac, a na razie wyglad nie idzie w parze z moim wnetrzem.

Prezet opakowany byle jak nie robi dobrego wrazenia tak?
Zawsze rozwijalam sie intelektualnie i duchowo, czyli wnetrze. Ale teraz bardzo bardzo przeszkadza mi to ze nie jestem zadbana

Duzo pracy przedemna: musze schudnac 10 kg, teraz waze 78kg wzrost 175cm. Waga to jest glowny problem!

Czy macie jakies rady co do zrzucenia tego do lata?
Jak poczuc sie atracyjna i sexy? Jak wyrobic sobie nawyk dbania o zwoj wyglad?

Jak wy dbacie o siebie?
201706130904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 13:23   #2
MujWymazonyNick
Raczkowanie
 
Avatar MujWymazonyNick
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 67
Dot.: Jak poczuc sie atrakcyjnie? Co zmienic?

Jestem początkująca.
Chodakowska - wbrew pozorom się nada. Zresztą jak wszystkie trenerki, wybierz sobie jakąś (Mel B, Lewandowska, wieeele innych) i stosuj się do ich zaleceń albo skorzystaj z programów treningowych na necie.

Nie ograniczaj kalorii!!! Znajduj się w swoim bilansie i zmień nawyki na zdrowsze, pij dużo wody, zrezygnowanie całkowite ze słodyczy też jest ok.

Info przydatne - nie da się miejscowo schudnąć , ale można popracować nad tkanką mięśniową w konkretnym miejscu. Samo zgubienie tłuszczu grozi obwiśnięciem skóry, więc dobrze jest połączyć cardio i ćwiczenia mięśniowe, w takiej kolejności.

Co musisz robić to działać, zmienianie życia na 2 miesiące nie ma sensu, więc lepiej wprowadzać zmiany małymi kroczkami, ale na stałe. Warto też wykonać morfologię i sprawdzić tarczycę. ;p
MujWymazonyNick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-09, 13:37   #3
201706130904
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 41
Dot.: Jak poczuc sie atrakcyjnie? Co zmienic?

Cytat:
Napisane przez MujWymazonyNick Pokaż wiadomość
Jestem początkująca.
Chodakowska - wbrew pozorom się nada. Zresztą jak wszystkie trenerki, wybierz sobie jakąś (Mel B, Lewandowska, wieeele innych) i stosuj się do ich zaleceń albo skorzystaj z programów treningowych na necie.

Nie ograniczaj kalorii!!! Znajduj się w swoim bilansie i zmień nawyki na zdrowsze, pij dużo wody, zrezygnowanie całkowite ze słodyczy też jest ok.

Info przydatne - nie da się miejscowo schudnąć , ale można popracować nad tkanką mięśniową w konkretnym miejscu. Samo zgubienie tłuszczu grozi obwiśnięciem skóry, więc dobrze jest połączyć cardio i ćwiczenia mięśniowe, w takiej kolejności.

Co musisz robić to działać, zmienianie życia na 2 miesiące nie ma sensu, więc lepiej wprowadzać zmiany małymi kroczkami, ale na stałe. Warto też wykonać morfologię i sprawdzić tarczycę. ;p
Kochana dzieki wielkie za wsparcie! Dobrze ze wspomnials o obwisnieciu skory!- moj gowny problem to brzuch! Jest okropny.
Takze tak jak mowilas musze polaczyc: cardio i cwiczenia silowe!

Tak, chce zmienic wszystko na stale!
201706130904 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 14:44   #4
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Jak poczuc sie atrakcyjnie? Co zmienic?

Ale gdzie głownie lezy problem? W tym, ze ci sie nie chce cwiczyc czy, ze nie wiesz od czego zacząć? Teraz, z takim dostępem do informacji w internecie, kobiety mają bardzo ułatwione zadanie. Wystarczy chociazby wejsc na profil FB Chodakowskiej Ewy i ma się wszystko jak na dłoni podane - zarówno rozpiske posiłków jak i darmowe cwiczenia online. Wystarczy zacząć - tylko tyle i aż tyle.

Osobiscie znam dziewczyne z którą chodziłam do klasy w liceum - pamiętam ją jako otyłą kujonkę. Poszła na studia, zrobiła doktorat z filologii polskiej, a przy okazji certyfikat na instruktorke fitness - zrobiła sie z niej laska nie do poznania!

Po prostu zacznij. Dzisiaj. Teraz.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2017-04-10 o 14:46
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 16:53   #5
aksamitnaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: Jak poczuc sie atrakcyjnie? Co zmienic?

mi Chodakowska bardzo pomogła, polecam
aksamitnaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-26 17:53:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:05.