Długość cyklu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-21, 06:33   #1
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437

Długość cyklu


Witam i proszę o pomoc
Chciałam się dowiedzieć ile trwa cykl ?
Ponieważ spotykam się z różnymi informacjami -> do 31, do 32, do 35, do 30
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 06:36   #2
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Długość cyklu

to jest bardzo indywidualna sprawa... każda kobieta jest inna, każdy organzim - inny. od 27 dni do czasem az prawie 35-38..
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 06:38   #3
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Długość cyklu

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
to jest bardzo indywidualna sprawa... każda kobieta jest inna, każdy organzim - inny. od 27 dni do czasem az prawie 35-38..
zazwyczaj miałam w 31 dniu -30 dziś jest 32 .
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 07:48   #4
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Długość cyklu

ale co miałas w 31 dniu? miesiączkę? 1 dzien miesiączki to pierwszy dzien cyklu
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 20:30   #5
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Długość cyklu

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
ale co miałas w 31 dniu? miesiączkę? 1 dzien miesiączki to pierwszy dzien cyklu
Miesiączke mam co 31 dni -> dziś jest 32.. I zastanawiam się kiedy może robic się to nie pokojące. Wspolzyje z chlopakiem z zabezpieczeniem.
Mimo to nie pokoje sie
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 20:48   #6
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: Długość cyklu

1 dzien różnicy to naprawde normalne! jesli okres będzie się spóźniał tydzien- zrób test dla pewności, chociaż skoro współzyjecie z zabezpieczeniem to nie masz się co martwić, prędzej moze byc to spowodowane np jakimis zmianami w organiźmie czy nawet głupim stresem. ale ze to 1 dzien opóźnienia to nie ma co się bać, napewno lada moment pojawi się
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 21:35   #7
GoodNight
Zadomowienie
 
Avatar GoodNight
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kozi Gród
Wiadomości: 1 638
Dot.: Długość cyklu

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Witam i proszę o pomoc
Chciałam się dowiedzieć ile trwa cykl ?
Ponieważ spotykam się z różnymi informacjami -> do 31, do 32, do 35, do 30
Cykl to sprawa bardzo indywidualna i u każdej kobiety moż wyglądać inaczej....Od 28 do nawet 4o dni....Nikt tu nie jest wyrocznią i Ci nie wyjaśnie dlaczego tak a nie inaczej. Trampki na nogi i do lekarza...Nie gryzie...
GoodNight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 21:06   #8
beatka030500
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 119
Dot.: Długość cyklu

Nie mogę się nadziwić, że ludzie mają takie problemy. Nie żyjemy w średniowieczu i teraz jest dostep do wszelkich informacji, skoro ktoś potrafi posługiwać sie komputerem to tym bardziej może sprawdzic sobie pewne informacje. Po co zakładać taki wątek . Tak wogóle to wstyd żeby kobieta nie wiedziała nic o długości cyklu i 1 dzień spóźnienia uważała za powód do przejmowania się, że coś nie tak. Nie chce nikogo obrażać, ale takie rzeczy to każda z nas powinna wiedzieć, a przynajmniej zacząć się tym interesować w momencie kiedy dostanie pierwsza miesiączkę. Poza tym te tematy są już w 2 klasie gimnazjum właśnie m. in. o długości cyklu.
beatka030500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 23:21   #9
marzenka_19
Raczkowanie
 
Avatar marzenka_19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
GG do marzenka_19
Dot.: Długość cyklu

Po to jest wedlug mnie forum zeby mozna bylo porozmawiac o problemach z innymi dziewczynami i uzyskac informacje na dany temat wlasnie tutaj wiec nie pisz ze takie rzeczy mozna dowiedziec na innych zrolach,Jezeli nie masz jak doradzic dziewczynie to nie odpowiadaj jej.Wszystkie sie cieszymy ze Ty akurat o cyklach nauczylas sie w gimnazjum.
marzenka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 06:28   #10
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Długość cyklu

Nie mogę się nadziwić, że ludzie mają takie problemy. Nie żyjemy w średniowieczu i teraz jest dostep do wszelkich informacji, skoro ktoś potrafi posługiwać sie komputerem to tym bardziej może sprawdzic sobie pewne informacje. Po co zakładać taki wątek . Tak wogóle to wstyd żeby kobieta nie wiedziała nic o długości cyklu i 1 dzień spóźnienia uważała za powód do przejmowania się, że coś nie tak. Nie chce nikogo obrażać, ale takie rzeczy to każda z nas powinna wiedzieć, a przynajmniej zacząć się tym interesować w momencie kiedy dostanie pierwsza miesiączkę. Poza tym te tematy są już w 2 klasie gimnazjum właśnie m. in. o długości cyklu.
Wyobraż sobie że są rózne informacje lekarz mówi że do 32, w internecie że do 38
To jest powód do dziwienia
A jeśli masz zamiar wygłaszać takie sądy to nie tutaj bo to nie jest pomoc
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 06:31   #11
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Długość cyklu

W każdym razie dziękuje za odp.
Dziś idę do lekarza.
Pozdrawiam
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-23, 13:15   #12
beatka030500
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 119
Dot.: Długość cyklu

Cytat:
Napisane przez marzenka_19 Pokaż wiadomość
Po to jest wedlug mnie forum zeby mozna bylo porozmawiac o problemach z innymi dziewczynami i uzyskac informacje na dany temat wlasnie tutaj wiec nie pisz ze takie rzeczy mozna dowiedziec na innych zrolach,Jezeli nie masz jak doradzic dziewczynie to nie odpowiadaj jej.Wszystkie sie cieszymy ze Ty akurat o cyklach nauczylas sie w gimnazjum.
Za moich czasów gimnazjum nie było, ale w szkole podstawowej też o tym uczono. Nie chciałam nikogo obrazić swoją wypowiedzią, przykro mi jeśli ktoś poczuł się urażony. Chaciałam dać tylko wyraz mojemu zdziwieniu, że świadomość dziewczyn na tematy, które dotyczą ich organizmu, a dokładniej tak bliskiej nam sprawie jaką jest miesiaczka i wszystko co z tym związane, jest tak małe. Dziwie się, że lekarz stwierdza, że długość cyklu trwa np. 32 dni. W takim razie nie wiem co robił na studiach. Co do tego, że "jeśli nie mam jak radzic dziewczynie to nie mam odpowiadać" to nie widziałam w tym konieczności gdyż powyżej dziewczyny udzieliły juz odpowiedzi. Długość cyklu to oczywiście sprawa indywidualna, u jednej jest to 25 dni u innej nawet 38. Czasem bywa tez tak, że z miesiąca na miesiąc długość cyklu może być różna.
Malwinac mam nadzieje, że u Ciebie będzie wszystko w porządku!!!!!!!
Myślę też, że decyzja o pójściu do lekarza jest słuszna. On napewno rozwieje twoje obawy. Pozdrawiam!
beatka030500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 09:44   #13
zgagaaa
Raczkowanie
 
Avatar zgagaaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 203
Dot.: Długość cyklu

Ja rozumiem, że cykl może się wahać oraz że to sprawa indywidualna. Ale kiedy czytam, słyszę, że większość z nas ma cykl trwający 28-30 dni, to się zaczynam martwić. NIGDY nie miałam cyklu trwającego 28 dni (chyba, że w 2 lata po dostaniu miesiączki). Miesiączkuję od 7 lat i mój cykl nigdy nie ma mniej niż 36 dni. Czasem jest to 47, nawet 51. Czy to coś niepokojącego? Czy to może być objawem czegoś złego? Może warto pójść do ginekologa?
Dodam jeszcze, że nie współżyję.
zgagaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 13:01   #14
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Długość cyklu

Cytat:
Napisane przez zgagaaa Pokaż wiadomość
Ja rozumiem, że cykl może się wahać oraz że to sprawa indywidualna. Ale kiedy czytam, słyszę, że większość z nas ma cykl trwający 28-30 dni, to się zaczynam martwić. NIGDY nie miałam cyklu trwającego 28 dni (chyba, że w 2 lata po dostaniu miesiączki). Miesiączkuję od 7 lat i mój cykl nigdy nie ma mniej niż 36 dni. Czasem jest to 47, nawet 51. Czy to coś niepokojącego? Czy to może być objawem czegoś złego? Może warto pójść do ginekologa?
Dodam jeszcze, że nie współżyję.
Warto a nawet należy iśc do ginkologa. Pewnie masz cos z hormonami a poza tym nie zaszkodzi sprawdzic czy wszystko ok.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:48.