Antykoncepcja "po" - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-09, 12:03   #31
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Antykoncepcja "po"

Cytat:
Napisane przez Karolcia_Tomeczka Pokaż wiadomość
Przed tym zanim zaczelam brac tabletki,zmuszona bylam brac postinor,to dobry srodek,niestety dosc kosztowny,powiem tylko ze jak poszlam do ginekologa i zobaczyl w karcie ile razy potrzebowalam postinoru zapisal mi tabletki anty... za 7,5widocznie dba o moj portfel i widzial ile kasy poszlo mi juz na postinor
nie wiem jak można być tak nierozważnym, żeby stosować Postinor jako środek antykoncepcyjny...powinna ś dokładnie zapoznać się ze skutkami ubocznymi...zresztą każdy jest panem swojego ciała, a skutki moga być widoczne gdy będziesz starała się o dzidziusia pewnego dnia...
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 12:21   #32
Karolcia_Tomeczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 796
GG do Karolcia_Tomeczka
Dot.: Antykoncepcja "po"

wiem jakie moga byc tego konsekwencje,niestety moja lekkomyslnosc brala gore,zawsze uwazalam ,ze mi wpadka nie grozi,ze jemu uda sie ,,wyjac na czas,, ,niestety wyszlo tak a nie inaczej,dlatego postinor byl jedynym rozwiazaniem...
teraz biore tabletki anty... i mam nadzieje ze postinor nie bedzie mi juz nigdy potrzebny
__________________
Bez Tomeczka ,ale wciąż Karolcia
Karolcia_Tomeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-13, 11:43   #33
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Antykoncepcja "po"

nie wiem ale ja dalej sie tym martwie( teraz po akzdym posilku jets mi niedobrze, nie iwem co jest moze to skutki teraz tych tabletek
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 07:55   #34
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Antykoncepcja "po"

też tak miałam..ja wogóle wtedy miałam urojoną ciążę...bo nawet brzuszek mi się powiększył :/
Głowa do góry i nie stresuj bo to wszystko ze stresu a nie tabletki
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 12:38   #35
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Antykoncepcja "po"

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
też tak miałam..ja wogóle wtedy miałam urojoną ciążę...bo nawet brzuszek mi się powiększył :/
Głowa do góry i nie stresuj bo to wszystko ze stresu a nie tabletki
oby tak byłooo , dobrze ze mi to napisałas side 85 postaram sie o tym mniej myslec i nie panikowac.. bo ze mnie to taka mała straszna panikara
__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 14:42   #36
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Antykoncepcja "po"

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
też tak miałam..ja wogóle wtedy miałam urojoną ciążę...
Side urojonej ciąży raczej nie miałaś, bo urojona ciąża to zjawisko występujące wtedy gdy dziecka chce sie bardzobradzo. ale rozumiem Twój skrót myślowy. sama bym tak powiedziała

Cytat:
Napisane przez Kizia Mizia19 Pokaż wiadomość
oby tak byłooo , dobrze ze mi to napisałas side 85 postaram sie o tym mniej myslec i nie panikowac.. bo ze mnie to taka mała straszna panikara
Kizia, zgadzam się z Side. to zapewne wynik stresu. nie stresuj się, a wszytko będzie dobrze
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 17:15   #37
Kizia Mizia19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 1 215
Dot.: Antykoncepcja "po"

__________________
Kizia mizia 24 powinno być
Kizia Mizia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-10, 18:46   #38
kropeczka151
Raczkowanie
 
Avatar kropeczka151
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 101
GG do kropeczka151
Dot.: Antykoncepcja "po"

Hej!
Ja bralam "taka" tabletke ostatnio Ale jakas inna nazwa i tam byla tylko jedna Jesli chodzi o jakies objawy to nic nie maialm jakies trzy dni po zazyciu tabletki dostalam plamien i wlasnie ta krew byla taka inna ciemniejsza, teraz sie troche martwie bo plamnien nie mam takich krwistych ale takie dziwne cuś.... mam nadzieje ze to przejdzie i dostane w koncu okres zeby zaczac brac tabletki anty...
Pozdrawiam!
kropeczka151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 11:44   #39
eliza1984
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Antykoncepcja "po"

Ja bylam zmuszona brac 2 raz postinor , ale w duzych odstpach czasu . Skutkow ubocznych nie mialam ale strachu sie najadlam i nie mialam problemu z recepta na postinor, jednak nie ma to jak tabsy
eliza1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 22:19   #40
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Antykoncepcja "po"

kropeczka151 zapewne wzięłaś Escapelle, bo to drugi po Postinorze dostępny środek w Polsce. Jest tam jedna tabletka i też działa do 72h. Brałam ostatnio i nie miałam żadnych skutków ubocznych, a okres w terminie. Doktor powiedziała mi że jest on nowocześniejszy od Postionru. A kosztował mnie 49zł.
Co do lekarza, to jeden mi odmówił. Tłumaczył że ma jakieś tam zasady, co mnie zdziwiło, ale nie wnikam Dla mnie to było oczywiście jednorazowe, z powrotem wracam do pigułek.
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 23:20   #41
karolinka.f
Raczkowanie
 
Avatar karolinka.f
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 78
GG do karolinka.f
Dot.: Antykoncepcja "po"

Witajcie.
Wiele z Was pisze "byłam zmuszona". Wydaje mi się, że to stwierdzenie jest mocnym naciąganiem prawdy. Ktoś Was do tego zmusił? Nie wydaje mi się. Dokonałyście świadomej decyzji o współżyciu (w żadnej wypowiedzi nie zauważyłam sytuacji gwałtu, chyba nie przeoczyłam). Podejmując współżycie, godzicie się na to, że może począć się w Was nowe życie, bo takie są konsekwencje. Skoro nikt nie zmuszał Was do seksu, nikt nie zmuszał Was do pigułki.
Jeszcze jedna nieścisłość wkradła sie w ten wątek. Na poprzedniej stronie ***luna napisała, że jest to środek wczesnoporonny i została za to skarcona. Ale to ona miała rację niestety. Jedynym działaniem tabletki nie jest zapobieganie zapłodnieniu. W przypadku, gdy do zapłodnienia dojdzie przed zażyciem tabletki, uniemożliwia zagnieżdżenie się zapłodnionej komórki jajowej w macicy. Ciąża, a zarazem początek nowego życia, zaczyna się przecież w momencie zapłodnienia. Informację o takim działaniu znalazłam na stronie wyglądającej na wiarygodną i niesubiektywną: http://www.antykoncepcja.pl/index_pl...stinor_duo.htm
Nie chcę nikogo oceniać, proszę Was tylko o nazywanie rzeczy po imieniu.
karolinka.f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-14, 09:00   #42
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Antykoncepcja "po"

Pisząc byłam zmuszona, dziewczyny zapewne miały na myśli "sytuacja zmusiła". Dlaczego odbierasz to tak dosłownie? Wiadomo że nikt nie zmusił, podejrzewam że robiły to z niechęcią, dlatego taki wydźwięk tego wyrażenia.
Co do poronnego działania Postionru - ile lekarzy tyle opinii - co za tym idzie - ile stron internetowych - tyle opinii!
Pozostaw tą kwestię sumieniu dziewczyn
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 20:53   #43
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Antykoncepcja "po"

a ja mam takie pytanie czy escapelle jest rowniez srodkiem poronnym?bo keidys stronka ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ reklamowala escapelle a teraz jest to Postinor Duo chcociaz oficjalnie nigdzie nie ma obecnie nazwy ani na reklamowkach ani na tej www
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 21:38   #44
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Antykoncepcja "po"

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie czy escapelle jest rowniez srodkiem poronnym?bo keidys stronka ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ reklamowala escapelle a teraz jest to Postinor Duo chcociaz oficjalnie nigdzie nie ma obecnie nazwy ani na reklamowkach ani na tej www
Postinor zostal wycofany a Escapelle to jego odpowiednik i nie sa to środki poronne.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 21:42   #45
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Antykoncepcja "po"

dzieki za szybka odp
a czemu w necie jest napisane,ze sa to srodki poronne?Postinor jest opisany jako srodek poronny i jest wlasnie duza bulwersacja dotyczaca reklamy ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ reklamujacej srodek poronny na autobusach w wa-wie (tak przeczytalam)
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 21:44   #46
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Antykoncepcja "po"

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
dzieki za szybka odp
a czemu w necie jest napisane,ze sa to srodki poronne?Postinor jest opisany jako srodek poronny i jest wlasnie duza bulwersacja dotyczaca reklamy ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ reklamujacej srodek poronny na autobusach w wa-wie (tak przeczytalam)
zależy o jakim punkcie widzenia rozmawiamy...
dla kosciola katolickiego to jest srodek poronny, a z medycznego punktu widzenia nie.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 21:46   #47
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Antykoncepcja "po"

a mozesz mi to dokladniej wytlumaczyc?i np jesli ktos poroni biorac to ,ze tak powiem to jak to sie objawia?czy ta osoba to wie,czuje?musi isc do lekarza czy jak to w ogole wyglada?mozesz mi wytlumaczyc?bo ja nie jestem zbytnio w temacie a chcialabym wiedziec,a w necie to rozne rzeczy zawsze sa...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 21:59   #48
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Antykoncepcja "po"

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
a mozesz mi to dokladniej wytlumaczyc?i np jesli ktos poroni biorac to ,ze tak powiem to jak to sie objawia?czy ta osoba to wie,czuje?musi isc do lekarza czy jak to w ogole wyglada?mozesz mi wytlumaczyc?bo ja nie jestem zbytnio w temacie a chcialabym wiedziec,a w necie to rozne rzeczy zawsze sa...
Tak pokrótce bardzo, bo nie bardzo mam sile na długi wywod
Tą tabletka skutkuje tylko do 72h od stosunku, wiec ciezko mowic o poronieniu
z medycznego punktu widzenia ciaza jest od momentu zagnieżdzenia się zapłodnionej komórki w macicy - dzieje sie to 1-7 dni od stosunku.
z koscielnego punktu widzenia ciaza jest od momentu polaczenia sie komorki z plemnikiem czyli wczesniej.
Tabletka "po", czyli Postinor , Escapelle ma za zadanie nie dopuścić do tego, żeby zapłodniona komórka zagnieździła się w macicy - dlatego kosciol nazywa to środkiem poronnym...
natomiast jeżeli nastąpiło zagnieżdżenie w macicy to pigułka już nic nie zdziała a nawet podtrzymuje ciążę.
Rozjasnilam troche?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 20:15   #49
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Antykoncepcja "po"

tak dziekuje,tak myslalam,ale ze nie jestem w temacie to wolalam sie zapytac,bo wiesz znalazlam rozne rzeczy na ten temat np,ze nie prawda jest,ze uniemozliwa zagniezdzenie sie zarodka a tylko nie pozwala do dojscia plemnikow do komorki jajowej,wszedzie jest co innego


hmm a jak np doszlo do zaplodnienia,a wzielo sie ten lek i on wlasnie uniemozliwil zagniezdzenie sie to wtedy kobieta krwawi?bo napisane jest,ze mozna krwawic po tej tabletce i czym to jest spowodowane?wlasnie tym?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-22, 18:29   #50
khrrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 67
Dot.: Antykoncepcja "po"

nie wiem z kim mam o tym porozmawiać, zapytać się: ale czy miałyście problem z otrzymaniem recepty na antykoncepcję "po"? Boję się strasznie, łzy same napływają do oczu.. Czytałam na różnych forach, że ginekolodzy niechętnie wypisują takie recepty :/....
khrrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 20:45   #51
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Antykoncepcja "po"

Cytat:
Napisane przez khrrr Pokaż wiadomość
nie wiem z kim mam o tym porozmawiać, zapytać się: ale czy miałyście problem z otrzymaniem recepty na antykoncepcję "po"? Boję się strasznie, łzy same napływają do oczu.. Czytałam na różnych forach, że ginekolodzy niechętnie wypisują takie recepty :/....
No niestety, czasem zdobycie recepty graniczy z cudem. A czasem wypisuja bez problemu
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 22:21   #52
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Antykoncepcja "po"

mi gin powiedzial ze tego nie przepisze to byla moja ostatnia wizyta u niego

dlaczego Postinor zostal wycofany?
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 22:42   #53
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Antykoncepcja "po"

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
dlaczego Postinor zostal wycofany?
wycofany?
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 12:14   #54
khrrr
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 67
Dot.: Antykoncepcja "po"

Niedwano zadałam pytanie na tym wątku i teraz che się podzielić z wami swoimi "wrażeniami", odczuciami:
ufff, jakieś 2 godziny temu wzięłam Escapelle, ale troche trudu mi to zajęło zanim otrzymałam tę tabletkę. Ze świecą chyba szukać otwartego gabinetu ginekologicznego w poniedziałkowy poranek, przynajmniej w tym "zapyziałym" mieście. Wpierw trafiłam do jednego gabinetu i tam pielęgniarka z pogardą w oczach z góry powiedziała że pani dr nigdy nie przepisała tabletek "po" ani nie przepisze :/. Więc się podłamalam trochę. Na szczęscie tafiłam później do Fundacji Zdrowia Kobiety i tam przyjmował bardzo miły i uprzejmy doktor. Wszystko wyjaśnił i przepisał mi Escapelle. A nawet sam powiedział, że bardzo dobrze że przyszłam po tą tabletkę. Tylko że sama wizyta kosztowała mnie 100 zl, no i plus oczywiście tabletka. Ale warto było - mam taka nadzieję. Z kolei w aptece kobieta powiedziała mi nawet, że z chcecią to ona by mi coś powiedziała ale wtedy by mnie uraziała. "Pfff, głupia debilko"- sobie pomyślałam. A podobno kobieta kobiete zrozumie lepiej niż mężczyzna :/. Teraz z niecierpliwością czekać bedę na okres - jak nigdy przedtem. Bedę cieszyć sie z PSM, bólów jajników i wszystkiego innego co towarzyszy miesączce.
khrrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 14:03   #55
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Antykoncepcja "po"

Cytat:
Napisane przez khrrr Pokaż wiadomość
Niedwano zadałam pytanie na tym wątku i teraz che się podzielić z wami swoimi "wrażeniami", odczuciami:
ufff, jakieś 2 godziny temu wzięłam Escapelle, ale troche trudu mi to zajęło zanim otrzymałam tę tabletkę. Ze świecą chyba szukać otwartego gabinetu ginekologicznego w poniedziałkowy poranek, przynajmniej w tym "zapyziałym" mieście. Wpierw trafiłam do jednego gabinetu i tam pielęgniarka z pogardą w oczach z góry powiedziała że pani dr nigdy nie przepisała tabletek "po" ani nie przepisze :/. Więc się podłamalam trochę. Na szczęscie tafiłam później do Fundacji Zdrowia Kobiety i tam przyjmował bardzo miły i uprzejmy doktor. Wszystko wyjaśnił i przepisał mi Escapelle. A nawet sam powiedział, że bardzo dobrze że przyszłam po tą tabletkę. Tylko że sama wizyta kosztowała mnie 100 zl, no i plus oczywiście tabletka. Ale warto było - mam taka nadzieję. Z kolei w aptece kobieta powiedziała mi nawet, że z chcecią to ona by mi coś powiedziała ale wtedy by mnie uraziała. "Pfff, głupia debilko"- sobie pomyślałam. A podobno kobieta kobiete zrozumie lepiej niż mężczyzna :/. Teraz z niecierpliwością czekać bedę na okres - jak nigdy przedtem. Bedę cieszyć sie z PSM, bólów jajników i wszystkiego innego co towarzyszy miesączce.
Zawsze można iść do lekarza pierwszego kontaktu, albo na pogotowie jechać. Powinni bez problemu wypisać recepte.
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 17:41   #56
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Antykoncepcja "po"

Raz musiałam zażyć. Nie było innego wyjścia gumka nam sie zsunela a tego nie zauważyliśmy (pierdoły) Nie ma co ryzykowac jak sie nie chce dzidziusia a myślę że wyątkowe sytuacje teg jednak wymagają. Lepiej wybrac to niż zmieniać życie o 360 stopni. Po Escapellanie czułam sie fatalnie... Mdłości i ogólne złe samopoczucie plus na drugi dzień zjadłam chyba tyle ile przez cały tydzień bym w siebie nie wepchła.... No ale chociaż dzidziusia nie ma
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 21:55   #57
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Antykoncepcja "po"

Cytat:
Napisane przez QsQs Pokaż wiadomość
wycofany?
Nie tyle wycofany, co calkowicie zastapiony przez Escapelle.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 21:33   #58
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: Antykoncepcja "po"

teraz ja czekam,czy zadziała
normalnie chyba coś sobie zrobię
gdyby to było za 3,4 lata, to bym tak nie czuła, bo wtedy bym mogła mieć dziecko- już mam 2
drugie ma 14 miesięcy
jest z ciąży zagrożonej, przeleżanej w szpitalu (plackiem) skrajny wcześniaczek
tak strasznie się boję tej ciąży, jeśli ona jest,bo esc nie podziałała
tyle czytam, że nie zadziałała w tylu przypadkach...
okrpnie się boję i wylewam łzy na forum
czytam, czytam...
przeczytałam,że implantacja zaczyna się ok 6-7dni po zapłodnieniu, więc się uspokoiłam a tu znowu czytam,że 1-7 dni od zapłodnienia...
mamo!!!! jak się boję

Edytowane przez marciszonek
Czas edycji: 2009-04-19 o 21:33 Powód: błąd
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:05.