Kosmetyki The Balm - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-15, 15:44   #271
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: Kosmetyki theBalm

ktoś się orientuje, czy w Legnicy w Marionnauud jest dostępne the Balm?
Integral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 20:56   #272
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
dzięki wygląda nieźle - chyba się przejde je obadac

inne kolory są mniej drobinkowe
Cytat:
Napisane przez Integral Pokaż wiadomość
ktoś się orientuje, czy w Legnicy w Marionnauud jest dostępne the Balm?
nie ma niestety...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 19:45   #273
Aveqiu
Raczkowanie
 
Avatar Aveqiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
Question Dot.: Kosmetyki theBalm

Kobitki, czy któraś z Was jest z Łodzi; czy można kosmetyki theBalm znaleźć gdzieś w tym mieście?
__________________
Why not?
Aveqiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 19:54   #274
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki theBalm

ma któraś z was może korektor ten w zielonym opakowaniu?
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 20:56   #275
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki theBalm

Wrzuciłam do pierwszego posta listę sklepów gdzie można theBalm dostać. Od uprzejmego pana Pawła z Marionnaudowej obslugi klienta
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 21:12   #276
Aveqiu
Raczkowanie
 
Avatar Aveqiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 116
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Wrzuciłam do pierwszego posta listę sklepów gdzie można theBalm dostać. Od uprzejmego pana Pawła z Marionnaudowej obslugi klienta
Naiwnie liczyłam, że może coś się zmieniło
__________________
Why not?
Aveqiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 22:35   #277
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Kosmetyki theBalm

Uff jak dobrze, że u mnie można dostać te kosmetyki, strasznej ochoty sobie narobiłam na jakąś paletkę albo rozświetlacz Od razu poszłabym do sklepu, ale skoro pisałyście o tych zniżkach w Marionnaud to poczekam i się doczekam
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 22:29   #278
Demonica19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
GG do Demonica19
Talking Dot.: Kosmetyki theBalm

Witam
ja na codzień mam doczynienia z kosmetykami the balm gdyż pracuję w perfumerii Jeżeli macie jakieś pytania zawsze proszę pytać. U nas jest świetna promocja na tusz "cheater " jest na promocji -50% i kosztuje 25,50 zł tak samo kremy koloryzujące i korektory a także cienie pojedyncze są w połowie ceny do końca miesiąca
Demonica19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 22:34   #279
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez Demonica19 Pokaż wiadomość
Witam
ja na codzień mam doczynienia z kosmetykami the balm gdyż pracuję w perfumerii Jeżeli macie jakieś pytania zawsze proszę pytać. U nas jest świetna promocja na tusz "cheater " jest na promocji -50% i kosztuje 25,50 zł tak samo kremy koloryzujące i korektory a także cienie pojedyncze są w połowie ceny do końca miesiąca
No to wiemy gdzie pracujesz
A w jakim mieście? :P Zawsze fajniej robić zkaupy u swoich konsultantek, chociaż ja już u siebie ulubienicę mam
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 10:04   #280
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
No to wiemy gdzie pracujesz
A w jakim mieście? :P Zawsze fajniej robić zkaupy u swoich konsultantek, chociaż ja już u siebie ulubienicę mam
Przyłączam się do pytania
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 11:10   #281
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kosmetyki theBalm

Kielcach nie ma M. nad czym ubolewam pisałam kiedyś do nich maila z pytaniem czy otworzą perfumerię w Kielcach, ale mi odp, że to tajemnica firmy

niemniej jednak w piątek 15 czerwca the balm ma byc dostępne na http://www.i-lovebeauty.pl/i-love-be...ebalm-r87.html więc wreszcie nie będę mieć problemu z zakupem The Balm
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 11:41   #282
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki theBalm

Jestem ciekawa w jakich cenach będą, bo w Mario jest taniej niż za granicą. A gdy jest -50% to już w ogóle wychodzi tanio
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 12:14   #283
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kosmetyki theBalm

ja ma nadzieję, że będą w piątek jakies promocje
żałuję tylko, że w ostatnich dniach nie było mnie w Krakowie, jak była ta promocja (w sumie to nadal jeszcze jest, chyba,...) -50% jak się produkt na wymianę przyniesie ......
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 21:09   #284
Demonica19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
GG do Demonica19
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
No to wiemy gdzie pracujesz
A w jakim mieście? :P Zawsze fajniej robić zkaupy u swoich konsultantek, chociaż ja już u siebie ulubienicę mam
Bielsko Auchan się kłania no u nas te promocje zdarzają się dość często gdyż mało klientek zna markę i trzeba ją jakoś zademonstrować ale sama kupiłam sobie bronzer ten o złotej poświacie i niestety dla mnie,bledziocha jest za ciemny)

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

promocja -50% trwa do wyczerpania zapasów
Demonica19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 21:28   #285
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki theBalm

No tylko na Wizażu nie szalej, bo niektóre posty mogą być odebrane jako reklama :P

Masz na myśli Betty-Lou?
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 22:32   #286
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez Demonica19 Pokaż wiadomość
Bielsko Auchan się kłania no u nas te promocje zdarzają się dość często gdyż mało klientek zna markę i trzeba ją jakoś zademonstrować ale sama kupiłam sobie bronzer ten o złotej poświacie i niestety dla mnie,bledziocha jest za ciemny)

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

promocja -50% trwa do wyczerpania zapasów
a próbowałaś go nałożyć miękkim, ale takim naprawdę miękkim pędzelkiem? Nie takim jakie macie w Mario do makijażu (maziałam kiedyś coś pędzlem jednej z Pań, straszny drapak)... I delikatnie strzepać nadmiar... Tez jestem blada, a ten bronzer idealnie pasuje
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 13:19   #287
angeladab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez Demonica19 Pokaż wiadomość
Bielsko Auchan się kłania no u nas te promocje zdarzają się dość często gdyż mało klientek zna markę i trzeba ją jakoś zademonstrować ale sama kupiłam sobie bronzer ten o złotej poświacie i niestety dla mnie,bledziocha jest za ciemny)

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

promocja -50% trwa do wyczerpania zapasów
Toż to "mój" Marionnaud To chyba tylko ja Wam tam stand przeczesuję w takim wypadku
A swoją drogą... macie już może róż Frat Boy?;> Bo poluję na niego od jakiegoś czasu....
angeladab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 14:26   #288
eska89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 837
Dot.: Kosmetyki theBalm

mój też ja zapytam czy jest już dostępny rozświetlacz Mary-Lu Manizer? i czy na wyprzedaży u was zostały jeszcze jakieś smakołyki( kulki, prasowańce Guerlain itp)?
eska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 21:44   #289
Demonica19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
GG do Demonica19
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
No tylko na Wizażu nie szalej, bo niektóre posty mogą być odebrane jako reklama :P

Masz na myśli Betty-Lou?
ehehe postaram się żeby nie brzmiało jak reklama myślę że na tym forum wiele sama się dowiem, a opinia również Wasza jest dla mnie ważna bo sama nie wszystko chcę badź nie jestem w stanie przetestować

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a próbowałaś go nałożyć miękkim, ale takim naprawdę miękkim pędzelkiem? Nie takim jakie macie w Mario do makijażu (maziałam kiedyś coś pędzlem jednej z Pań, straszny drapak)... I delikatnie strzepać nadmiar... Tez jestem blada, a ten bronzer idealnie pasuje
tak próbowałam ale efekt ciągle nienaturalny,moja szyja wygląda jak "nie do kompletu" z twarzą^^ będe próbować raz jeszcze,najwyżej dam siostrze

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez eska89 Pokaż wiadomość
mój też ja zapytam czy jest już dostępny rozświetlacz Mary-Lu Manizer? i czy na wyprzedaży u was zostały jeszcze jakieś smakołyki( kulki, prasowańce Guerlain itp)?
Był w zestawach po 50zł ale sprzedał się jak ciepłe bułeczki też czekamy że może coś przyjdzie z magazynu do nas póki promocja trwa. Z guerlaina też nie zostało nic z tych rzeczy. Miałyśmy 1 meteoryty w kulkach ale zaraz ich nie było Gdyby cos sie zmienilo w tej sprawie dam znać

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez angeladab Pokaż wiadomość
Toż to "mój" Marionnaud To chyba tylko ja Wam tam stand przeczesuję w takim wypadku
A swoją drogą... macie już może róż Frat Boy?;> Bo poluję na niego od jakiegoś czasu....
Hehe to pewnie znam z widzenia choćby bo niekoniecznie ja służyłam pomocą Frat Boy jest jeden jedyny ostatni na stanie a jak ta maskara cheater? co o niej sądzicie? ja nie testowałam jeszcze a opinie miałam różne, że porażka albo super extra. jaki jest efekt tej maskary?Kiedyś była świetna taka dwustronna z 2 szczoteczkami ale nie wiem czemu już jej nie mamy w ofercienie zdązyłam jej skonsumować
Demonica19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 21:49   #290
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki theBalm

Betty nie jest na całą twarz, a na kości policzkowe. Wtedy wygląda świetnie (no i nałożona z umiarem)
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 23:36   #291
angeladab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 42
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez Demonica19 Pokaż wiadomość


Był w zestawach po 50zł ale sprzedał się jak ciepłe bułeczki też czekamy że może coś przyjdzie z magazynu do nas póki promocja trwa. Z guerlaina też nie zostało nic z tych rzeczy. Miałyśmy 1 meteoryty w kulkach ale zaraz ich nie było Gdyby cos sie zmienilo w tej sprawie dam znać

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------



Hehe to pewnie znam z widzenia choćby bo niekoniecznie ja służyłam pomocą Frat Boy jest jeden jedyny ostatni na stanie a jak ta maskara cheater? co o niej sądzicie? ja nie testowałam jeszcze a opinie miałam różne, że porażka albo super extra. jaki jest efekt tej maskary?Kiedyś była świetna taka dwustronna z 2 szczoteczkami ale nie wiem czemu już jej nie mamy w ofercienie zdązyłam jej skonsumować
Te jedne jedyne meteoryty na wyprzedaży to ja z samego rana w piątek zgarnęłam A zestawów kiedy u Was byłam jakiś czas temu to widziałam pełno, ale wiadomo, że jak były za taką niską cenę to musiały faktycznie schodzić błyskawicznie...
Kurczę, czemu akurat kiedy nie mam pieniędzy Frat Boy musi być dostępny.. Co za złośliwość losu:P
Nad maskarą też się ostatnio będąc zastanawiałam, jednak się nie skusiłam. Szkoda trochę, że produkują ją tylko w jednym odcieniu.... A z opiniami o niej się swoją drogą, wcale nie zetknęłam, niestety... Za to ostatnio kupiłam sobie u Was korektor (ten w płynie, na wypryski) i jest bardzo fajny. Jestem z niego zadowolona
angeladab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 08:06   #292
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Kosmetyki theBalm

Przyznam się że nie sśedzę wątku na bieżąco więc z góry przepraszam,jeżeli ktoś już o tym pisał.

W Silesii w Katowicach jest The Balm - cały stand ale bez rozświetlacza - wczoraj mi pani ekspedientka powiedziała że dystrybutor ma z nim problem i nie wie kiedy będą go miały - ponoć to problem ogólny, a nie tylko w Silesi .
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 09:15   #293
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Kosmetyki theBalm

Już są dostępne kosmetyki the balm w sklepie http://www.i-lovebeauty.pl/thebalm-m47.html
dziś -10% na asortyment, trzeba wpisać kod beauty00
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 09:20   #294
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Kosmetyki theBalm

Dziewczyny ten bronzer dla brunetek jest bardzo ciemny? Jestem blondynką z jasną karnacją i mam wątpliwości Mam odłożony zestaw i nie wiem czy warto po niego jechać na drugi koniec miasta
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 10:49   #295
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki theBalm

A ja upolowałam wczoraj 3 ostatnie Mary-Lou W końcu!
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-15, 14:27   #296
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Kosmetyki theBalm

Betty, tak?
Betty trzeba się nauczyć. Trzeba ją nakładać bardzo lekką ręką (a ja bladolica z pewnością nie jestem). I nie na całą twarz. Na kościach policzkowych, nogach wygląda genialnie, ale oszczędnie nałożona.
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 13:16   #297
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Kosmetyki theBalm

Oj kusicie dziewczyny ! Aż wybrałam się do Mario, bo myślałam, że może coś się ciekawego z The Balm trafi przy okazji ogólnych wyprzedaży, a tu taka klapa. Nawet Frat Boy nie było.

Trzeba będzie próbować szczęścia za jakiś czas
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 20:34   #298
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
Kielcach nie ma M. nad czym ubolewam pisałam kiedyś do nich maila z pytaniem czy otworzą perfumerię w Kielcach, ale mi odp, że to tajemnica firmy
To dobra wiadomość Też miałam zamiar do nich pisać.

Zakochałam się w theBalm
Kosmetyki mam z wymianek i ostatnio udało mi się upolować 4 kosmetyki za niecałą stówę na all.
Póki co mam tusz Cheater, róż Hot mama, bronzer Bahama Mama (dałam go mamie, jest blondynką jak ja, no i zobaczymy jak będzie go używać ) tint Stainiac - ten różowy- GORĄCO polecam go na poliki
daje tak piękny, naturalny efekt że tonę w zachwytach. Po żadnym różu nie miałam takiego efektu. Wklepuję go palcami no i cień ten z pinup dziewczynami w odcieniu If you're rich, I'm a single.

Szkoda że nie ma u nas tej marki, ale zawszę mogę poprosić zaprzyjaźnioną Wizażankę o pomoc Tylko problem będzie z idealnym trafieniem posiadania funduszy i promocji -50%
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 07:37   #299
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Kosmetyki theBalm

ja dziś będę w marionnaud więc zobaczę czy są jakieś promocje, w razie czego mogę wspomóc zakupem uzależnione :P
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 09:58   #300
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Kosmetyki theBalm

Cytat:
Napisane przez natalenka89 Pokaż wiadomość
ja dziś będę w marionnaud więc zobaczę czy są jakieś promocje, w razie czego mogę wspomóc zakupem uzależnione :P
O zerknij może i ja się na coś skuszę.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-12 18:13:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.