Wesele-Głogów i okolice - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-20, 11:59   #1171
madzia199014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Hej dziewczyny
Mój wielki dzień nastąpi 18.06.2016.
Ślub odbędzie się w kolegiacie, Fotograf i kamerzysta jest,
dekoracje (Angela Serby) co do przewodniego koloru, zakochałam się w mięcie, zobaczyłam gdzieś zdjęcia, później jeszcze na stronie dekoratorki i tak zostało Mięta połączona z bladym różem.
sala MASTER w Lubiatowie
zespól Atlantix, Złotoryja.
Mam do Was pytanie
kiedy przed ślubem najlepiej szukać już tej konkretnej wymarzonej sukni ślubnej? I Ile wcześniej wręczałyście/ wręczacie zaproszenia??
madzia199014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 12:41   #1172
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez koni238 Pokaż wiadomość
Natalia3290 dekorować będzie salę czy tylko kościół? mogę prosić o zdjęcia po??
Polecam flora atelier. Przejrzyj jej zdjęcia na fejsie- nie odbiegają od rzeczywistości. Jedynym minusem jest cena początkowa, poniżej której Pani nie schodzi. Ale czasem trzeba zapłacić więcej by nie mieć dekoracji rodem z PRL ze sztucznymi kwiatami...
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 22:42   #1173
KasiaKru
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cześć Dziewczyny, czy któraś z Was bierze ślub w Bożym Ciele 06.08.2016? Ja mam ślub na godz. 16.00, a w kalendarzu ksiądz miał zapisany jeszcze jeden ślub w tym dniu na godz. 15.00. Można by się dogadać w kwestii przybrania kościoła
KasiaKru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 09:47   #1174
Pama123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

O jakiej cenie początkowej we Flora Atelier mowa ? Cały czas się zastanawiam nad usługami p.Gosi, ale boję się czy to za bardzo nie nadszarpnie budżetu

Jeśli chodzi o kolor przewodni to w głównej mierze zależy od pory roku w jakiej się bierze ślub. Mój jest w październiku dlatego wybrałam bordo ze złotem.

Czy znacie jakąś fryzjerkę, stylistkę fryzur, która czesze w niedziele ???
Pama123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-24, 17:15   #1175
darasek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 22
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Hej dziewczyny czy ktoras orientuje sie ile kosztuje uszycie butow z firmy witt ?
darasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-27, 09:27   #1176
mart94x23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cześć dziewczyny Mój wielki dzień dopiero 26.08.2017 tak więc jeszcze duuuużo czasu, jednak powoli zaczynamy załatwiać z narzeczonym tyle ile się da. Póki co mamy sale - MRoyal na Brzostowie i orkiestrę Młodych Zacharzewskich. Fotografa mamy wstępnie wybranego. Przeraża mnie to że terminów ma 2017 jest coraz mniej. Stąd też moje pytania:
-ile wcześniej zalatwialyscie datę w kościele?
-kiedy zacząć się rozglądać za jakimś fryzjerem i makijazystka?
-gdzie polecacie zrobić fryzurę i makijaż?
mart94x23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 18:04   #1177
julita0303
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 10
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez mart94x23 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Mój wielki dzień dopiero 26.08.2017 tak więc jeszcze duuuużo czasu, jednak powoli zaczynamy załatwiać z narzeczonym tyle ile się da. Póki co mamy sale - MRoyal na Brzostowie i orkiestrę Młodych Zacharzewskich. Fotografa mamy wstępnie wybranego. Przeraża mnie to że terminów ma 2017 jest coraz mniej. Stąd też moje pytania:
-ile wcześniej zalatwialyscie datę w kościele?
-kiedy zacząć się rozglądać za jakimś fryzjerem i makijazystka?
-gdzie polecacie zrobić fryzurę i makijaż?

Myślę, że nie ma na co czekać. Potem może byc ciężko z wolnym terminem zarówno u księdza jak i w innych sprawach.
Co do makijaży i fryzur polecam wcześniej wspomnianą Pania Kasię https://www.facebook.com/Warsztat-ur...8418/timeline/
julita0303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 12:20   #1178
lalalulu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Czy ktoras z dziewczyn zdecydowala sie na obiad slubny? Jakie sa ceny? Jaki lokal polecicie?
lalalulu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 20:33   #1179
lilalila1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 2
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez lalalulu Pokaż wiadomość
Czy ktoras z dziewczyn zdecydowala sie na obiad slubny? Jakie sa ceny? Jaki lokal polecicie?
Polecam Pasjonatę, ale o cenę zadzwońcie lub umówcie się, bo to wszystko zależy ile czasu chcecie siedzieć i ile dań itd. A tak na prawdę goście zostali dłużej nic się nie stało- Szef się cieszył, że wszyscy dobrze się bawią.
lilalila1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 10:49   #1180
AnjjaK7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez mart94x23 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Mój wielki dzień dopiero 26.08.2017 tak więc jeszcze duuuużo czasu, jednak powoli zaczynamy załatwiać z narzeczonym tyle ile się da. Póki co mamy sale - MRoyal na Brzostowie i orkiestrę Młodych Zacharzewskich. Fotografa mamy wstępnie wybranego. Przeraża mnie to że terminów ma 2017 jest coraz mniej. Stąd też moje pytania:
-ile wcześniej zalatwialyscie datę w kościele?
-kiedy zacząć się rozglądać za jakimś fryzjerem i makijazystka?
-gdzie polecacie zrobić fryzurę i makijaż?
date w kosciele chyba indywidualnie trzeba.. warto zapytac wczesniej, ale najczesciej ustala sie ja na 3mce przed ceremonia podczas spisywania protokolu przedslubnego jesli chodzi o fryzure i makijaz to sie nie orientuje w Glogowie

powiedz mi kochana, jakie sa ceny w tym MRoyal? sala jest piekna, ale wyglada na dosc kosztowna i nie strasz mnie, ze najblizszy termin tam to Wasz?
AnjjaK7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 19:54   #1181
Asiulka181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Witam
Ja jestem dopiero na etapie poszukiwania sali.
Chcemy zrobić sami wesele tzn. wynająć sale na około 120 osób czy któraś z was może coś polecić?
Interesuje mnie sala w serbach nie mam żadnego namiaru na tą sale.
Wiem tez że sala w Nielubi jest po remoncie.
Może wy pomożecie
Asiulka181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-27, 19:18   #1182
kortina007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Witam Szukam sprawdzonego Dj który w ciekawy sposób poprowadzi moje wesele Czy macie dziewczyny jakiegoś kandydata :P ?
kortina007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 08:58   #1183
Pama123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Polecam DJ PAVLO ! https://www.facebook.com/pavlodj/?fref=ts
Pama123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 07:37   #1184
olaaaa24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 42
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Ja jestem już po swoim wielkim dniu więc mogę się podzielić wrażeniami, może którejś z Was to pomoże
A więc zaczynając od początku..sala Kaczyce - polecam z czystym sercem. Właściciele wspaniali, bardzo pomocni zwłaszcza w doborze posiłków i tutaj zdaliśmy się w większej części na nich i nie żałuję, bo jedzenie było po prostu pyszne a jego ilość na stołach? nie do przejedzenia. Do dekoracji sali wybraliśmy panią Asię z Angela dekoracje - naprawdę polecam. Pani Asia ma świetny gust i sala wyglądała cudownie. Mszę miałam na piastowie, jeśli chodzi o dekorację kościoła płaci się kościelnej 120zł i sama dekoruje kościół. Wygląda to naprawdę ładnie więc nie ma co wydziwiać. Mszę zamawialiśmy pół roku wcześniej choć nie było to potrzebne w naszym przypadku. To akurat zależy od miesiąca w jakim bierze się ślub. My mieliśmy w lipcu i terminy w większości wszystkie były wolne, ale jeśli ktoś planuje swój dzień na czerwiec, sierpień, wrzesień to radzę nie czekać do spisywania protokołu tylko załatwić sobie tą sprawę wcześniej. Kamerzysta - Studio Projektów Ślubnych właśnie otrzymaliśmy film i przeszedł od moje najśmielsze oczekiwania Nie radzę oszczędzać na kamerzyście bo film tak samo jak fotografie to pamiątki z jedynego takiego dnia w naszym życiu! Kamerzysta uchwycił takie momenty na filmie, że płakałam ze wzruszenia...i ze śmiechu Uwierzcie, że oglądanie swojej rodziny i znajomych na filmie to coś wspaniałego...nie wszystko będziecie w stanie zobaczyć i nie w każdej sytuacji na weselu będziecie uczestniczyć..wiele was ominie a wszystko to możecie zobaczyć potem na filmie. My wybraliśmy największy pakiet i nie żałuję złotówki wydanej na kamerzystę. Fotograf - Bartek Bienia - zdjęcia mówią same za siebie wystarczy wejść na jego stronę <3 Zespół Młodzi Zacharzewscy i chyba nie muszę nic więcej pisać bo przewijają tu się tylko pozytywne opinie. Myślę, że najważniejsze napisałam...a i jeszcze jedno! Pamiętajcie! To ma być najpiękniejszy i najważniejszy dzień w Waszym życiu i na Waszych twarzach nie może zabraknąć uśmiechu! Mimo tego że suknia Was uwiera, że buty ocierają, że stres pierwszym tańcem, że zmęczenie, że gorąco..WSZYSCY NA WAS PATRZĄ! Wszystko będzie na filmie, na zdjęciach i w pamięci gości więc cieszcie się tym dniem i czerpcie z niego jak najwięcej bo drugiego takiego nie będzie! Ja cieszyłam i śmiałam się ze wszystkiego a ludzie razem ze mną. Pozdrawiam i życzę aby każda z Was miała taki ślub i takie wesele jak ja!
olaaaa24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 16:20   #1185
darasek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 22
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Ma ktos może materiały jak grają Mlodzi Zacharzewscy chcialabym sie zapoznac zanim zadzwonie do nich
darasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 19:01   #1186
kortina007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

A czy macie jakiegoś sprawdzonego kamerzyste ?? Byłam na spotkaniu z Siwkiem, robi naprawdę fajne filmy ale ta cena ... ;/ I tak rozglądam się za kims tannszym ale rownie doswiadczonym Jakies propozycje? Chodzi mi o samo filmowanie bez zdjęć bo fotograf juz zaklepany Pozdrawiam

Edytowane przez kortina007
Czas edycji: 2015-11-03 o 19:02
kortina007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 21:09   #1187
inka1388
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 67
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Polecacie sale u Dula?
inka1388 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 21:16   #1188
kortina007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Mam ją zarezerwowaną na wrzesień 2016 więc "po" mogę się wypowiedzieć :P
kortina007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 10:19   #1189
kodgivenchy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Smile Wesele/Przyjęcie - Głogów i okolice

Witam wszystkie Panie
Planujemy nieduże wesele/przyjęcie na 50-60 osób maksymalnie. Nie wiemy na jaką salę się zdecydować. Zależy nam, żeby było smacznie i stylowo. Bardzo mi przypadła do gustu "Leśna Dolina", ale ich wymogi mnie zraziły. Zakup alkoholu tylko u nich, ciasto tylko z cukierni ewentualnei u nich. Są to dodatkowe koszty, a przy organizacji wesela wiadomo jak to jest.
Zastanawiamy się nad "Prezzo", byliśmy również na rozmowie w Bądzowie i "Pod Kasztanami". W ostatnim okolica nam nie bardzo odpowiada (więzienie, droga, rozległy parking), ale mają fajną altanę na zewnątrz... Myśłałam więc żeby jakoś to wykorzystać. Rozważamy również, żeby wynająć ewentualnie jakąś łądną salę wiejską w okolicy i zaprosić kucharki. Ale którą salę wiejską wybrać? Zależy mi na prezentacji wewnętrznej i zewnętrznej. Jesli byłaby otoczona zielenią (tzn. nie tak przy samej drodze), byłoby idealnie. Którą polecacie? Bardzo liczę na Wasze cenne uwagi i rady Pozdrawiam!
kodgivenchy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 10:24   #1190
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Wesele/Przyjęcie - Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez kodgivenchy Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie
Planujemy nieduże wesele/przyjęcie na 50-60 osób maksymalnie. Nie wiemy na jaką salę się zdecydować. Zależy nam, żeby było smacznie i stylowo. Bardzo mi przypadła do gustu "Leśna Dolina", ale ich wymogi mnie zraziły. Zakup alkoholu tylko u nich, ciasto tylko z cukierni ewentualnei u nich. Są to dodatkowe koszty, a przy organizacji wesela wiadomo jak to jest.
Zastanawiamy się nad "Prezzo", byliśmy również na rozmowie w Bądzowie i "Pod Kasztanami". W ostatnim okolica nam nie bardzo odpowiada (więzienie, droga, rozległy parking), ale mają fajną altanę na zewnątrz... Myśłałam więc żeby jakoś to wykorzystać. Rozważamy również, żeby wynająć ewentualnie jakąś łądną salę wiejską w okolicy i zaprosić kucharki. Ale którą salę wiejską wybrać? Zależy mi na prezentacji wewnętrznej i zewnętrznej. Jesli byłaby otoczona zielenią (tzn. nie tak przy samej drodze), byłoby idealnie. Którą polecacie? Bardzo liczę na Wasze cenne uwagi i rady Pozdrawiam!
Ja od siebie na małe wesele polecam Słoneczko w Sławie. Z managerką można się dogadać w każdej sprawie, za autobus do Sławy i z powrotem płaciłam ok. 600 zł, więc nie zwiększa to bardzo kosztów, a sama lokalizacja pensjonatu nad brzegiem jeziora przebija wszystko, co jest w Głogowie. No i jedzenie przepyszne a obsługa na super poziomie.

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 14:11   #1191
Aniela_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 18
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez kortina007 Pokaż wiadomość
A czy macie jakiegoś sprawdzonego kamerzyste ?? Byłam na spotkaniu z Siwkiem, robi naprawdę fajne filmy ale ta cena ... ;/ I tak rozglądam się za kims tannszym ale rownie doswiadczonym Jakies propozycje? Chodzi mi o samo filmowanie bez zdjęć bo fotograf juz zaklepany Pozdrawiam
Mogę Ci polecić sprawdzonego kamerzystę, który na prawdę robi świetne filmy i ma przystępne ceny http://www.media-film.com.pl
Aniela_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 14:32   #1192
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Wesele/Przyjęcie - Głogów i okolice

Cytat:
Napisane przez kodgivenchy Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie
Planujemy nieduże wesele/przyjęcie na 50-60 osób maksymalnie. Nie wiemy na jaką salę się zdecydować. Zależy nam, żeby było smacznie i stylowo. Bardzo mi przypadła do gustu "Leśna Dolina", ale ich wymogi mnie zraziły. Zakup alkoholu tylko u nich, ciasto tylko z cukierni ewentualnei u nich. Są to dodatkowe koszty, a przy organizacji wesela wiadomo jak to jest.
Zastanawiamy się nad "Prezzo", byliśmy również na rozmowie w Bądzowie i "Pod Kasztanami". W ostatnim okolica nam nie bardzo odpowiada (więzienie, droga, rozległy parking), ale mają fajną altanę na zewnątrz... Myśłałam więc żeby jakoś to wykorzystać. Rozważamy również, żeby wynająć ewentualnie jakąś łądną salę wiejską w okolicy i zaprosić kucharki. Ale którą salę wiejską wybrać? Zależy mi na prezentacji wewnętrznej i zewnętrznej. Jesli byłaby otoczona zielenią (tzn. nie tak przy samej drodze), byłoby idealnie. Którą polecacie? Bardzo liczę na Wasze cenne uwagi i rady Pozdrawiam!
Też byłam trochę na "nie" jeśli chodzi o wódkę i ciasto. Ale przy tak małym weselu nie poczujesz raczej ceny wódki ( w leśnej jest drożej o 1? 2 zł?) a przynajmniej nie martwisz się co zrobić z alkoholem. Ja byłam bardzo zdziwiona jak mało wódki poszło- pewnie przez open bar (można swój alko). Gdybym kupowała własną wódkę zgodnie z przelicznikiem to by mi połowa została!
Ciasto mają w normalnej cenie i bardzo pyszne- wszyscy goście chwalili. Każdy rodzaj można było spróbować przed zakupem więc nie bierzesz w ciemne. Brałam tez z innej cukierni ciasta i koniec końców nawet nie sprawdzali paragonów (czy faktycznie z cukierni).
Byłam na weselu w bądzowie i jeśli chodzi o smak to bardziej na plus była leśna. Ale oczywiście mogła być to też kwestia dobrania menu- to zawsze zależy od Młodych
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 22:27   #1193
Lisaveta
♥♥♥♥♥♥♥♥
 
Avatar Lisaveta
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: woj. Dolnośląskie
Wiadomości: 1 901
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Szukam z polecenia i sprawdzenia wizażystki i fryzjera. Coś ktoś poleci???
__________________
❤ E&P ❤

❤ 25.12.2013 Zaręczyny - Powiedziałam TAK ❤
❤ 29.04.2017 Będziemy sobie ślubować ❤
Lisaveta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 18:44   #1194
marba29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 10
Smile Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cześć, jestem tu nowa i chciałabym uzyskać pewne informacje dotyczące wesel w Głogowie. Mój wielki dzień odbędzie się 01.10.2016 ;-) Na początek zaznaczę, że wybraliśmy salę u Dula i z tego co tu czytałam, to raczej są dobre opinię o tej sali Orkiestra to FACTORY ze Wschowy - znacie może opinie na ich temat? Fotograf i kamerzysta jest z Jawora - Tomasz Miller. Będziemy mieli oprawę muzyczną w kościele - AVALON.
Nauki przedmałżeńskie odbyliśmy w Kolegiacie.

Od niedawna należymy do Kościoła na Koperniku. Z tego co się dowiedzialam, to jakbysmy chcieli brać ślub w innym kościele, np. rodzinnym, to musimy prosić o zgodę księdza z Kopernika. Słyszałam różne opinie na temat proboszcza w tym kościele i dlatego chcialam sie was tu zapytać czy wiecie cos na ten temat, czy da się dogadać z tym proboszczem, czy nie jest konfliktowy? Zastanawiam się po prostu czy nie wziąć ślubu w tym kościele...ale wiem, że jest bardzo duży a nawet słyszałam, że robią kilka ślubów o jednej godzinie - nie chciałabym doprowadzić do takiej sytuacji. Proszę o jakieś informacje dotyczące kościoła na koperniku.
marba29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 21:55   #1195
excellent89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 12
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Nasz ślub odbył się w parafii na Koperniku i nie mieliśmy żadnych problemów z formalnościami. Ja wprawdzie byłam z tegoż kościoła, ale nie wydaje mnie się, by był jakiś problem z uzyskaniem pozwolenia na ślub w innej parafii. Mieliśmy kontakt z dwoma kapłanami, wszystko szybko załatwiliśmy, szybko i miło Kościół na Koperniku jest piękny, siostra go stroi, a organistka tak zagrała u nas i zaśpiewała, że wszyscy goście byli zachwyceni. Pozdrawiam i powodzenia życzę w przygotowaniach do Twojego dnia
excellent89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 18:18   #1196
marba29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 10
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Dziękuję za odpowiedź ;-) a jeśli chodzi o strojenie to czy księża mają jakieś wymagania? bo to jednak jest bardzo duży kościół i jeśli by dużo dekorowąc to jest jednak wielki koszt...
Czy w Waszym dniu były jeszcze inne śluby?
marba29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 09:22   #1197
basiurex
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Hej, dziewczyny!
Czy któraś z Was organizowała ślub w OW Master w Lubiatowie? Nie ma za bardzo opinii w Internecie na temat tego ośrodka, a chciałabym się dowiedzieć na co zwrócić uwagę itp.
basiurex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 20:11   #1198
Natalia3290
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Cześć dziewczyny
Miałam się odezwać po swoim weselu... Mój dzień miał miejsce 12 września 2015 w ośrodku OW Master, który z całego serca polecam! 💖 Piękne miejsce zarówno jeśli chodzi o sale jak i okolice. Pyszne jedzenie, świetny menadżer i ogarniete kelnerki.
Jeśli chodzi o makijaż to malowałam się sama, włosami zajęła się Pani Mariola z salonu Noemi. Polecam.
Zdjęcia robiła cudowna Dominika Cieślik z Polkowic. Nie zamienilabym jej na nikogo innego.
Na film niestety jeszcze czekam. Mam nadzieję, że efekt tak długiego oczekiwania będzie tego wart.
Tort miałam z Witczaka w postaci babeczek i był pyszny.
Ciasto zrobiło prawdziwą furorę- piekła dziewczyna którą znalazłam na OLX i mnóstwo ludzi brało na nią namiary ode mnie. Przede wszystkim menadżer sali, który będzie teraz polecał Panią Martę.
Wesele prowadził Roman Włodarczak, którego można kojarzyć ze wszelkich Dni Głogowa itp. Jestem zadowolona
Ślub odbył się w Kościele NMP na Koperniku i udzielał go ksiądz Ryszard, którym jestem zachwycona. Msza była piękna, pełna śmiechu i żartów. Sami wybraliśmy czytania i Ewangelię, a kazanie było bardzo osobiste. Ksiądz przed ślubem pytał nas o różne rzeczy. Pierwsze spotkanie, randki, pasje.
Ogólnie ten dzień był dla mnie niemalże idealny choć nie obyło się bez kilku niespodzianek
Kilka z was chciało zobaczyć dekoracje wykonane przez Flora Atelier wiec wklejam zdjęcia Pani Małgosia zrobiła tez bukiety dla mnie i dla córki oraz kosze z kwiatami dla rodziców.
Pozdrawiam i życzę wymarzonych ślubów, nie ma się czym stresować... będzie pięknie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1449605315235.jpg (84,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1449605340251.jpg (130,7 KB, 23 załadowań)
Natalia3290 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 20:18   #1199
Natalia3290
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 14
Dot.: Wesele-Głogów i okolice

Nie wiem czy się wkleily zdjęcia dekoracji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1449605882900.jpg (72,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1449605919363.jpg (71,3 KB, 29 załadowań)
Natalia3290 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 13:33   #1200
kodgivenchy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3
Dot.: Wesele/Przyjęcie - Głogów i okolice



---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez edelweiss Pokaż wiadomość
Też byłam trochę na "nie" jeśli chodzi o wódkę i ciasto. Ale przy tak małym weselu nie poczujesz raczej ceny wódki ( w leśnej jest drożej o 1? 2 zł?) a przynajmniej nie martwisz się co zrobić z alkoholem. Ja byłam bardzo zdziwiona jak mało wódki poszło- pewnie przez open bar (można swój alko). Gdybym kupowała własną wódkę zgodnie z przelicznikiem to by mi połowa została!
Ciasto mają w normalnej cenie i bardzo pyszne- wszyscy goście chwalili. Każdy rodzaj można było spróbować przed zakupem więc nie bierzesz w ciemne. Brałam tez z innej cukierni ciasta i koniec końców nawet nie sprawdzali paragonów (czy faktycznie z cukierni).
Byłam na weselu w bądzowie i jeśli chodzi o smak to bardziej na plus była leśna. Ale oczywiście mogła być to też kwestia dobrania menu- to zawsze zależy od Młodych
Hej Dziękuję Ci za cenne rady. Jednak się zdecydowaliśmy na Leśną Dolinę Mam parę pytań do Ciebie... Zastanawiam nad salą do tańczenia, jest taka trochę mała. Boję się, żeby nie było tłoku, ponieważ zwiększyła się nam ilość osób. Na ile osób miałaś przyjęcie? Goście swobodnie tańczyli?
Ogólnie sala mi się podoba, ale te filary ogromne po środku trochę przeszkadzają. Jakie są Twoje odczucia po weselu? Zdobiłaś jakoś salę? Jeśli tak, to z czyich usług korzystałaś i za ile, jeśli mogę wiedzieć
Jak podpisaliśmy umowę, to spotkałam się z kilkoma opiniami że trzeba obsługę pilnować z tą wódką i nie tylko, że ktoś czuł się oszukany. Ale chyba nie będzie mi w głowie, żeby takimi rzeczami się zajmować.
Z góry dziękuję i pozdrawiam!

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez migotkaq Pokaż wiadomość
Czyli robisz tam weselicho? Podziel się potem koniecznie wrażeniami )
Witam Miałaś już może swoje wesele w Leśnej Dolinie? Jeśli tak, podziel się prosze opinią. Jak sprawa z tą wódką wyglądała? Dziękuję i pozdrawiam!
kodgivenchy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-08 22:25:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.