Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 20:11   #2191
przemko12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
GG do przemko12
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Witam. Mam pytanie. Kieruje go do wszystkich, ale oczekuje na odpowiedź od TmargoT bo z tego co widzę to ona jest taką dobrą wróżką, która umie dobrze doradzić :P

A mianowicie: na targach w Poznaniu zatrzymałem się przy stanowisku firmy LONG HAIR. Po prostu mnie zaciekawili i wziąłem ulotkę. Zadzwoniłem, porozmawiałem, poczytałem na ich stronie internetowej i chyba zamówię od nich kilka pasemek tak na spróbowanie, czy faktycznie są dobrej jakości te włosy. Ale wcześniej chciałem Cie jeszcze poprosić żebyś zobaczyła na ich stronę i swoim czujnym okiem wybadała sprawę czy wogule warto. to link: http://www.longhair.pl/index.php?pid=23

Przepraszam jeśli robię Ci tym problem

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

aha zapomniałem dodać, że raczej interesują mnie włosy indyjskie
przemko12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 11:15   #2192
berzet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Hej,
przemko- ja kupowalam od nich wlosy nie jeden raz i sa "w miare" jednak niedawno zrobilam test i niestety ewidentnie sa zmieszane z syntetykami wiec jest to bujda ze sa 100% naturalne.Ale uwazam ze jak na taka cene to moga byc-nieoczekujmy ze jedne z najtanszych wlosow beda rewelacyjne

Co do wyboru syntetyk czy naturalne-
warto troche doplacic-przy syntetykach odrazu widac ze sa inne od naszych wlosow bo nienaturalnie sie blyszcza i do tego nieprzyjemne w dotyku.

Pozdrawiam.
berzet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:26   #2193
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Ja osobiscie kupuję włoski z tej firmy i jestem z nich bardzo zadowolona.
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 14:36   #2194
zidanetka
Raczkowanie
 
Avatar zidanetka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
GG do zidanetka Send a message via Skype™ to zidanetka
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
mhmm a ja wlasnie mysle czy syntetyki czy naturalne , ja mam kolor bardzo jasny blond wiec te naturalne na pewno swoje przeszly i po umyciu juz nie beda takie mieciutkie i blyszczace jak je reklamuja , dlatego mysle przypadkiem czy syntetyki nie beda tu lepszym rozwiazniem ..a ty masz jakies zle doswiadczenia z syntetykami ??

Hej, uważam ze włosy naturalne są o wiele lepsze od syntetyków. Może i są tańsze, ale efekt nie ten sam. Jeżeli ktokolwiek chciałby przedłużyć włoski to lepiej wydać troszkę więcej pieniążków A co do koloru blond. To faktycznie jest problem z naturalnymi. Najlepsze rozwiązanie to sie przefarbować :P żart, może naturalne- pomieszane z syntetykami? Na szczęście mam ciemny brąz i nie mam takiego zmartwienia, chociaż korci mnie jakiś jaśniejszy kolorek.. Ale znów ściaganie i zakładanie włosow... Jak pomysle, jak mam sie gimnastykowac, zeby włosy sobie załozyc to az mi sie nie chce :P
zidanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 14:56   #2195
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez przemko12 Pokaż wiadomość
Witam. Mam pytanie. Kieruje go do wszystkich, ale oczekuje na odpowiedź od TmargoT bo z tego co widzę to ona jest taką dobrą wróżką, która umie dobrze doradzić :P

A mianowicie: na targach w Poznaniu zatrzymałem się przy stanowisku firmy LONG HAIR. Po prostu mnie zaciekawili i wziąłem ulotkę. Zadzwoniłem, porozmawiałem, poczytałem na ich stronie internetowej i chyba zamówię od nich kilka pasemek tak na spróbowanie, czy faktycznie są dobrej jakości te włosy. Ale wcześniej chciałem Cie jeszcze poprosić żebyś zobaczyła na ich stronę i swoim czujnym okiem wybadała sprawę czy wogule warto. to link: http://www.longhair.pl/index.php?pid=23

Przepraszam jeśli robię Ci tym problem

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

aha zapomniałem dodać, że raczej interesują mnie włosy indyjskie
przemko,nie wiem ,czego ode mnie oczekujesz.
trduno ocenić coś,czego się nie dotknie i nie widzi.
nie ma tam cennika włosów,więc nie mam porównania (chyba,że moje stare oko nie znalazło)
nie wiem,jakiej odpowiedzi udzielić komuś,kto zakłada włosy.
czy zalezy ci na jakości i co za tym idzie wysokiej cenie,czy raczej na niskiej cenie i sporej liczby klientek.
nie da się miec tego i tego.
można wypośrodkować i miec średnią jakość.w twoim przypadku najlepiej zamówic coś na próbe i przetestować.zobaczysz jakość włosa,czas noszenia i cenę.porównać do starych ofert i zadecydować.

w twojej branży,jak i w mojej trzeba iść z duchem czasu,modą,próbować i czasem zapłacić "frycowe",żeby na tym się nauczyć.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 16:47   #2196
kiciaaa
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 648
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
jak ktos chce foto z przpodu moge pokazac.
chce

ja sie własnie boje ze jak zafarbuje moje i clipy to bedzie sie kolor nierówno zmywał . poniewaz mam blond teraz i ciemne kolory potem sie szybciej spłukuja

Edytowane przez kiciaaa
Czas edycji: 2009-05-05 o 16:49
kiciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 17:24   #2197
przemko12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
GG do przemko12
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
przemko,nie wiem ,czego ode mnie oczekujesz.
trduno ocenić coś,czego się nie dotknie i nie widzi.
nie ma tam cennika włosów,więc nie mam porównania (chyba,że moje stare oko nie znalazło)
nie wiem,jakiej odpowiedzi udzielić komuś,kto zakłada włosy.
czy zalezy ci na jakości i co za tym idzie wysokiej cenie,czy raczej na niskiej cenie i sporej liczby klientek.
nie da się miec tego i tego.
można wypośrodkować i miec średnią jakość.w twoim przypadku najlepiej zamówic coś na próbe i przetestować.zobaczysz jakość włosa,czas noszenia i cenę.porównać do starych ofert i zadecydować.

w twojej branży,jak i w mojej trzeba iść z duchem czasu,modą,próbować i czasem zapłacić "frycowe",żeby na tym się nauczyć.


dzięki wielkie Zwróciłem się do Ciebie, ponieważ mam wrażenie, że jesteś doświadczona a ja robię to od pół roku i niestety nie wiem wszystkiego. Masz racje!!! Zamówię zobaczę, dotknę i wtedy będę mógł porównać
przemko12 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 17:36   #2198
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez przemko12 Pokaż wiadomość
dzięki wielkie Zwróciłem się do Ciebie, ponieważ mam wrażenie, że jesteś doświadczona a ja robię to od pół roku i niestety nie wiem wszystkiego. Masz racje!!! Zamówię zobaczę, dotknę i wtedy będę mógł porównać
ja mam doświadczenie w innej branży,ale obiektywne spostrzeżenie.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 18:28   #2199
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
TheHairUwear chyba nazywa sie uzyktonik na all, nie chce mi sie szukac teraz ale cos takiego.. jak pudlo to poszukam pozniej
asiunia pokaz swoje.

ja też chciałabym Cię z przodu zobaczyć w tych nowych

a mnie masz w galerii
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 21:44   #2200
berzet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Jeśli mogę coś poradzić to jeśli nieznamy produktów danego sprzedawcy to najlepiej kupić kilka pasemek i się nimi pobawić-poprostować,pofarbować,po chochrać umyć kilka razy i będzie widoczny efekt.
Ja ostatnio przejechałam prostownicą po takich pasemkach i część końców była nietknięta a część przypalona = rezultat oczywisty
berzet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 00:26   #2201
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

nie mam za wiele zdjec gdzie dobrze clipy widac z przodu :/ musze jakies fotki nowe zrobic.
braz z kiedys, czarne tez, teraz znowu jest ciemny braz.
jedno z sylwestra tego roku
jakies z lokami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bb.jpg (37,6 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wl3.jpg (21,9 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wl2.jpg (40,1 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wl1.jpg (24,0 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (20,0 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21.jpg (37,0 KB, 165 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 26.jpg (27,6 KB, 153 załadowań)

Edytowane przez Czekolada83
Czas edycji: 2009-05-06 o 00:46
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 10:37   #2202
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

a jakies dlugosci masz swoje naturalne? efekt boski!!!!!
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 11:00   #2203
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

teraz mam do lopatek ale sa zajechane, polamane i na koncach mega przerzedzone.
ale dzieki clipom mam cudne wlosy zanim moje sie zregeneruja
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 12:59   #2204
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

czekolada naprawde ladne wlosy ) moje mniej wiecej sa takiej dlugosci jak twoje i tez bardzo zniszczone na koncach i przerzedzone przedluzaniem i rozjasnianiem .. jestem juz zdecydowana ze kupuje clipy od tego sprzedawcy , jedyne nad czym sie zastanawiam to : SYNTETYCZNE CZY NATURALNE !!!!!!
nie chodzi o kwestie ceny tylko o zdatnosc do uzytku , wiem ze naturalne w moim kolorze jasnego blondu dlugo nie pobaluja .. co robic !! TmargoT co o tym myslisz ? czy synetyczne pasemka z kenaklonu (czy jak to sie tam nazywa) lepiej sie spisza niz naturalne ..
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 14:23   #2205
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
czekolada naprawde ladne wlosy ) moje mniej wiecej sa takiej dlugosci jak twoje i tez bardzo zniszczone na koncach i przerzedzone przedluzaniem i rozjasnianiem .. jestem juz zdecydowana ze kupuje clipy od tego sprzedawcy , jedyne nad czym sie zastanawiam to : SYNTETYCZNE CZY NATURALNE !!!!!!
nie chodzi o kwestie ceny tylko o zdatnosc do uzytku , wiem ze naturalne w moim kolorze jasnego blondu dlugo nie pobaluja .. co robic !! TmargoT co o tym myslisz ? czy synetyczne pasemka z kenaklonu (czy jak to sie tam nazywa) lepiej sie spisza niz naturalne ..
może sie wtącę, moim zdaniem jeśli masz zamiar codziennie przypinać clipy, to lepiej kupic naturalne, wiem, że blond mogą się szybko zniszczyć, ale pomysl jak beda wyglądać syntetyki po miesiącu codziennego zakładania, ja mam akurat syntetyki, ale zakładam tylko czasem i nic nie są zniszczone, jednak co naturalne to naturalne, jak bedziesz dbać o nie, delikatnie myć nakładać odżywki to będzie ok
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 18:20   #2206
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Możecie mnie sprać, ale nie przeżyję jak się nie zapytam, bom padła
Czy taki efekt jak na fotce da się uzyskać zwykłym odpowiednim cięciem i doczepieniem clipów? Bo jeśli tak, to ja jutro lece po włosy i do fryzjera
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2964274.jpg (24,1 KB, 163 załadowań)
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 18:24   #2207
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Moim zdaniem tak a raczej napewno tak
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:38   #2208
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Możecie mnie sprać, ale nie przeżyję jak się nie zapytam, bom padła
Czy taki efekt jak na fotce da się uzyskać zwykłym odpowiednim cięciem i doczepieniem clipów? Bo jeśli tak, to ja jutro lece po włosy i do fryzjera
jak potniesz tak koncowki to bez clipow bedzie ich fatalnie malutko, zastanow sie czy bedzie ci sie chcialo codziennie je dopinac. ale jak masz geste wlosy to smialo.
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 19:46   #2209
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
jeśli masz zamiar codziennie przypinać clipy, to lepiej kupic naturalne, wiem, że blond mogą się szybko zniszczyć, ale pomysl jak beda wyglądać syntetyki po miesiącu codziennego zakładania, ja mam akurat syntetyki, ale zakładam tylko czasem i nic nie są zniszczone, jednak co naturalne to naturalne, jak bedziesz dbać o nie, delikatnie myć nakładać odżywki to będzie ok
ja juz mialam doczepione naturalne wlosy (przez ponad 2lata przedluzalam naturalnymi DOBREJ jakosci ) i wiem jak bylo , juz po 2 -3 tygodniach robilo sie z nich siano , mimo iz prostowalam raz na tydzien , suszylam bardzo rzadko i uzywalam tony odzywek i masek, o syntetykach czytalam wiele pozytywnych jak i negatywnych opini , sama ich nigdy nie mialam wiec nie wiem jak to jest , dlatego pytam Was o rade , bo szczerze mowiac jak znowu mam doczepiac sobie siano na glowe to juz lepiej nic nie robic , moje wlosy po malu sie regeneruja , jedynie konce sa straszliwe.. utkwilam w martwym punkcie :conf used:
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-06, 19:51   #2210
Ćwirka
ćwir ćwir
 
Avatar Ćwirka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 10 483
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
jak potniesz tak koncowki to bez clipow bedzie ich fatalnie malutko, zastanow sie czy bedzie ci sie chcialo codziennie je dopinac. ale jak masz geste wlosy to smialo.
Nie jest najgorzej z tymi moimi włosami Kurczę siedzę i się gapię na tą fotę A jak uzyskać efekt takiej grzywki? Na okrągłej, dużej szczotce?
__________________
Moje książki na wymianę: KLIK!
Ćwirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 21:04   #2211
Czekolada83
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 276
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Nie jest najgorzej z tymi moimi włosami Kurczę siedzę i się gapię na tą fotę A jak uzyskać efekt takiej grzywki? Na okrągłej, dużej szczotce?
tak i zobacz jak daleko ma przedzialek poza tym ma tapira pod grzyweczka
Czekolada83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 21:47   #2212
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Możecie mnie sprać, ale nie przeżyję jak się nie zapytam, bom padła
Czy taki efekt jak na fotce da się uzyskać zwykłym odpowiednim cięciem i doczepieniem clipów? Bo jeśli tak, to ja jutro lece po włosy i do fryzjera
dobre cięcie,odpowiednie modelowanie,doczepione włosy ,tona lakieru i masz taki efekt.
sprawdzone
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 08:03   #2213
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Czekolada83 Pokaż wiadomość
nie mam za wiele zdjec gdzie dobrze clipy widac z przodu :/ musze jakies fotki nowe zrobic.
braz z kiedys, czarne tez, teraz znowu jest ciemny braz.
jedno z sylwestra tego roku
jakies z lokami
jestem poprostu zafascynowana twoimi włosami wyglądasz super!! Ja juz od pewnego czasu sledze forum bo chce kupic wlosy naturalne ładnie wyglądające naturalnie jak twoje ale blond. Najwazniejsze dla mnie zeby byly naturalne zebym mogla je krecic ze wzgledu na to ze we wrzesniu wychodze za maż i chce miec z nich ładną fryzurke jakies ciekawe podpiecie dlatego potrzebuje polecenia od ciebie kolezanko jeśli można sprawdzilam tego uzytkownika co wczesniej pisałaś czy to są te włosy??

http://www.allegro.pl/item627321353_...aa_jakosc.html

mam tu jeszcze jednego interesująceho linka:
http://www.allegro.pl/item622755034_...0cm_tasmy.html

Mogę Cię Czekolado uznać za specjalistkę od clipów po obejrzeniu twoich zdjeć dlatego prosze o rade które zakupić...
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 08:05   #2214
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Ćwirka jak Ci się chce codziennie tapirować włoski, to taki efekt jest możliwy musiała byś mieć meeeeega gęste włosy, żeby bez ingerencji lakierów i grzebyków do tapirowania się udało.... przy "normalnych" włosach bez podniesienia u nasady będzie ciężko uzyskać taki efekt... mi osobiście codziennie by się nie chciało :P
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 09:29   #2215
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

a zdjecia które wczesniej wklejałaś tzn w różnych kolorach chodzi mi o blond co to był za odcien bo chcialabym identyczny czy on jest w tym linku allegro co podałam jak tak to który to pozdrawiam!!
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 12:21   #2216
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

ja tez bym prosila o rade. wlosy mam krotkie bo do ramion, i chce sobie zakupic jakis zestaw, znalazlam takie:

http://www.allegro.pl/item618814411_...naturalne.html

http://www.allegro.pl/item628850484_...my_7_tasm.html

http://www.allegro.pl/item621703954_...in_7_tasm.html

polecacie jakies? wiem ze moze mam krtotkie wlosy ale mam juz ich troche dosc, trudno, najwyzej bede nosci zwiazane, tak tez fajnie, albo bede sobie ukladac inne fryzurki, moze macie jakis zdjecia wlasnie doczepianym gdzie swoje dziewczyna miala krotkie?

i zastanawia mnie czy 4o cm to nie sa za krotkie, czy wlasnie dobrze, beda bardziej naturalnie wygladac przy moich?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 17:12   #2217
fantazja22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 47
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

czekolada83 booooskie te włosy tez chce mieć takie Pozdrawiam
fantazja22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 17:50   #2218
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Witam Was
tak właśnie od kilku dni czytam sobie wątki na forum, też strasznie napaliłam się na clipy, a że jestem w gorącej wodzie kąpana, to zamówiłam zestaw na allegro, żeby zobaczyć jak to jest. Oczywiście wcześniej z tydzień oglądałam aukcje...
Dziś włoski przyszły, i to, co mnie miło zaskoczyło to ich kolor - identyczny z moim (farbowany słoneczny blond ).
Acha, włosy są syntetyczne, kupione u Allegrowicza VictoriaHair, są bardzo proste, gęste i długie (ok 50 cm)
Swoje włoski mam nie dłuższe jak do brody (miałam już do ramion, ale znów mnie podkusiło i obciachałam )
Wybaczcie, trochę chaotycznie piszę..
Szybko założyłam je na swój łepek, aby skonfrontować te wszystkie entuzjastyczne komentarze...Nie było z tym problemów, ale pewnie lepiej by było, jakbym je trochę podtapirowała w miejscu doczepienia spinek- mocniej by się trzymały po prostu.
Powiem Wam tak: włoski na początku czuć na głowie, zarówno spinki jak ich wagę, w dotyku są, powiedziałabym na 4-, podobne do ludzkich, ale takie jakby mocniejsze (albo mi się tak wydaje, bo swoje biedulki ma już tak zniszczone rozjaśnianiem, pasemkami, prostowaniem...)
ps. włoski kupiłam syntetyczne, tak na początek przygody z clipami, chciałam zobaczyć jak to jest niskim kosztem...
pozdrawiam Was wszystkie
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 18:01   #2219
allegro 098767890
Raczkowanie
 
Avatar allegro 098767890
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 231
GG do allegro 098767890
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alicja84m Pokaż wiadomość
Witam Was
tak właśnie od kilku dni czytam sobie wątki na forum, też strasznie napaliłam się na clipy, a że jestem w gorącej wodzie kąpana, to zamówiłam zestaw na allegro, żeby zobaczyć jak to jest. Oczywiście wcześniej z tydzień oglądałam aukcje...
Dziś włoski przyszły, i to, co mnie miło zaskoczyło to ich kolor - identyczny z moim (farbowany słoneczny blond ).
Acha, włosy są syntetyczne, kupione u Allegrowicza VictoriaHair, są bardzo proste, gęste i długie (ok 50 cm)
Swoje włoski mam nie dłuższe jak do brody (miałam już do ramion, ale znów mnie podkusiło i obciachałam )
Wybaczcie, trochę chaotycznie piszę..
Szybko założyłam je na swój łepek, aby skonfrontować te wszystkie entuzjastyczne komentarze...Nie było z tym problemów, ale pewnie lepiej by było, jakbym je trochę podtapirowała w miejscu doczepienia spinek- mocniej by się trzymały po prostu.
Powiem Wam tak: włoski na początku czuć na głowie, zarówno spinki jak ich wagę, w dotyku są, powiedziałabym na 4-, podobne do ludzkich, ale takie jakby mocniejsze (albo mi się tak wydaje, bo swoje biedulki ma już tak zniszczone rozjaśnianiem, pasemkami, prostowaniem...)
ps. włoski kupiłam syntetyczne, tak na początek przygody z clipami, chciałam zobaczyć jak to jest niskim kosztem...
pozdrawiam Was wszystkie
super ze piszesz bo ja jestem na etapie kupowania ale patrzylam tego allergowicza i go mi nie wyswietla w szukaj sprzedawce:conf used:
allegro 098767890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-07, 19:07   #2220
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

alicja pokaz foty
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.