Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-06-21, 16:35   #811
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
Kate, a Rossmanna nie masz w okolicy? Mo¿e tam za³apa³aby¶ siê na promocjê
Mam, mam - za³apiê siê napewno. Spyta³am w tesco z ciekawo¶ci, jak to siê dzieje, ¿e w promocji jest co¶ czego nie ma.
Odpowied¼ mnie przyznam nie usatysfakcjonowa³a
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-21, 18:50   #812
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomo¶ci: 6 464
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez gosiunia22
Dobrze, ¿e napisa³a¶, bo juz zaczê³am siê martwiæ. Efektu do tej pory nie widaæ (a minê³o pewnie 15 godzin), wiêc mo¿e jak siê drugi raz posmarujê, to zauwa¿ê jak±¶ ró¿nicê. Czy tym samoopalaczem Dove mo¿na smarowaæ paszczê?
Jak juz pisalam, u mnie po dwoch smarowaniach dopiero widac jakis kolor Na twarz jeszcze nie stosowalam zadnego z balsamow brazujacych Ale dziewczyny pisaly, ze smarowaly
__________________
Verändere dich nie um anderen zu gefallen... Wenn einer dich nicht mag so wie du bist, hat er dich anders auch nicht verdient...


Love to be loved by You...
~~~JOLA~~~ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-21, 22:14   #813
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 343
Dot.: Opalamy siê!!!!

Wiecie co, dzis odkry³am przez przypadek pewien "patent", bardzo dziwny, ale my¶lê, ¿e siê nadaje do w±tku o opalaniu - szczególnie dla dziewczyn, które walcz± z "paj±czkami" na nogach. Otó¿ naby³am ¿el Venescin - to jest z wyci±giem z kasztanowca. Dzisiaj przez ten upa³ mi³am takie ciê¿kie nogi, ¿e postanowi³am je poratowaæ. No wiêc posmarowa³am sobie nó¿ki i w tym momencie Ten ¿el ma ciemnobr±zowy kolor (przez ten kasztanowiec) i nadaje skórze piêkny z³ocisty kolor Co wiêcej, skóra pozostaje taka l¶ni±ca. Po prostu makija¿ na nogi Na skórze potraktowanej jeszcze jakim¶ br±zerkiem (u mnie - dwa dni pod rz±d Dove) - re-we-la-cja.
¯el siê strasznie klei zaraz po na³ozeniu, ale po kilku minutach to znika, jakos tak zasycha i tworzy tê z³oto-l¶ni±c± pow³oczkê. Nie brudzi. Brzydko pachnie, niestety, za to kosztuje co¶ w rodzaju 4,5 z³ za tubkê Polecam Antypaj±czkowa opalenizna Oczywiscie efekt jest b. delikatny, takie "oz³ocenie", ale baaardzo ³adny.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-21, 22:21   #814
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomo¶ci: 10 381
Wink Dot.: Opalamy siê!!!!

no wiec tak -troche zmienie zdanie na teamt dove....
opalenizna ³±dna, kolor znaczy siê, choæ pierwsza aplikacja by³a baaardzo smierdz±ca, potem jakos zapach samoopalacza zeza³. zacieki na nadgarstach to norma u mnie no i moja zmora totalna z ktora nie moge sobie poradzic to zaiceki, mazy itp na stopach, kostkach. koszmar no i kolejna zmora:tancze, codziennie m,mam treningi i buty taneczne maja zakryt± pietkê, no i przez 2,5 godziny mozna sie spocic wiec jak zdjemujê butki to mam piekn± odbarwion± piêtkê na kolor "normalny" a reszta stopy ³±dnie opalona. koszmar. to samo pod zegarkiem.osttanio tez pracowa³am w takich gumowych cienkich "chirurgicznych rekawiczkach". jak wiemy jest upa³. po zdjeciu mia³am pieknie "odopalone" ³apki.cudownie a wam chodzenie w skarpetach nie odbarwia opalenizny??ale ja mam problemy
ps:wklejam buty w ktorcyh tancze zeby¶cie wiedzia³y o co mi chodzi
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg kozdra.jpg (39,8 KB, 27 za³adowañ)
Opiumalfa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-21, 22:24   #815
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 801
Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do Beekeeper
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Erato
Wiecie co, dzis odkry³am przez przypadek pewien "patent", bardzo dziwny, ale my¶lê, ¿e siê nadaje do w±tku o opalaniu - szczególnie dla dziewczyn, które walcz± z "paj±czkami" na nogach. Otó¿ naby³am ¿el Venescin - to jest z wyci±giem z kasztanowca. Dzisiaj przez ten upa³ mi³am takie ciê¿kie nogi, ¿e postanowi³am je poratowaæ. No wiêc posmarowa³am sobie nó¿ki i w tym momencie Ten ¿el ma ciemnobr±zowy kolor (przez ten kasztanowiec) i nadaje skórze piêkny z³ocisty kolor Co wiêcej, skóra pozostaje taka l¶ni±ca. Po prostu makija¿ na nogi Na skórze potraktowanej jeszcze jakim¶ br±zerkiem (u mnie - dwa dni pod rz±d Dove) - re-we-la-cja.
¯el siê strasznie klei zaraz po na³ozeniu, ale po kilku minutach to znika, jakos tak zasycha i tworzy tê z³oto-l¶ni±c± pow³oczkê. Nie brudzi. Brzydko pachnie, niestety, za to kosztuje co¶ w rodzaju 4,5 z³ za tubkê Polecam Antypaj±czkowa opalenizna Oczywiscie efekt jest b. delikatny, takie "oz³ocenie", ale baaardzo ³adny.
ale oczywi¶cie sie zmywa? Nie bêdzie brudzi³ tkaniny?
dzieki za cynk niez³e 2 w 1
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-21, 22:27   #816
alraune
Zadomowienie
 
Avatar alraune
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 281
GG do alraune
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Erato
Wiecie co, dzis odkry³am przez przypadek pewien "patent", bardzo dziwny, ale my¶lê, ¿e siê nadaje do w±tku o opalaniu - szczególnie dla dziewczyn, które walcz± z "paj±czkami" na nogach. Otó¿ naby³am ¿el Venescin - to jest z wyci±giem z kasztanowca. Dzisiaj przez ten upa³ mi³am takie ciê¿kie nogi, ¿e postanowi³am je poratowaæ. No wiêc posmarowa³am sobie nó¿ki i w tym momencie Ten ¿el ma ciemnobr±zowy kolor (przez ten kasztanowiec) i nadaje skórze piêkny z³ocisty kolor Co wiêcej, skóra pozostaje taka l¶ni±ca. Po prostu makija¿ na nogi Na skórze potraktowanej jeszcze jakim¶ br±zerkiem (u mnie - dwa dni pod rz±d Dove) - re-we-la-cja.
¯el siê strasznie klei zaraz po na³ozeniu, ale po kilku minutach to znika, jakos tak zasycha i tworzy tê z³oto-l¶ni±c± pow³oczkê. Nie brudzi. Brzydko pachnie, niestety, za to kosztuje co¶ w rodzaju 4,5 z³ za tubkê Polecam Antypaj±czkowa opalenizna Oczywiscie efekt jest b. delikatny, takie "oz³ocenie", ale baaardzo ³adny.
Erato - dziêki A jak z pielêgnacyjnym dzia³aniem- daje ulgê???
__________________
When I sin, I sin real good
When I sin, I sin for sure
alraune jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-21, 22:35   #817
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 343
Dot.: Opalamy siê!!!!

Beekeeper, oczywiscie, ¿e siê zmywa, wystarczy trochê wody i ju¿ go nie ma Nie wiem, czy nie pobrudzi trochê, je¿eli np. skóra siê spoci - dzisiaj go u¿y³am pierwszy raz po po³udniu po k±pieli. Bêdê testowaæ dalej alraune, ¿el nie ma jakiego¶ natychmiastowego dzia³ania, on jest raczej na ¿ylaki, wybroczyny, ma dzia³aæ wzmacniaj±co na naczynia. My¶lê, ¿e raczej nale¿y stawiac na dzia³anie d³ugofalowe, czyli zmniejszenie populacji paj±czków
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-06-21, 22:38   #818
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 9 487
Dot.: Opalamy siê!!!!

Naby³am dzisiaj Dove do ciemnej karnacji
... i w ten o to sposób jestem ju¿ kompletnie sp³ukana
beoneself jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-21, 22:40   #819
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 343
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
no wiec tak -troche zmienie zdanie na teamt dove....
opalenizna ³±dna, kolor znaczy siê, choæ pierwsza aplikacja by³a baaardzo smierdz±ca, potem jakos zapach samoopalacza zeza³. zacieki na nadgarstach to norma u mnie no i moja zmora totalna z ktora nie moge sobie poradzic to zaiceki, mazy itp na stopach, kostkach. koszmar no i kolejna zmora:tancze, codziennie m,mam treningi i buty taneczne maja zakryt± pietkê, no i przez 2,5 godziny mozna sie spocic wiec jak zdjemujê butki to mam piekn± odbarwion± piêtkê na kolor "normalny" a reszta stopy ³±dnie opalona. koszmar. to samo pod zegarkiem.osttanio tez pracowa³am w takich gumowych cienkich "chirurgicznych rekawiczkach". jak wiemy jest upa³. po zdjeciu mia³am pieknie "odopalone" ³apki.cudownie a wam chodzenie w skarpetach nie odbarwia opalenizny??ale ja mam problemy
ps:wklejam buty w ktorcyh tancze zeby¶cie wiedzia³y o co mi chodzi
Opiumko, ja nie tañczê codziennie, niestety, ale wiem, o co Ci chodzi - mnie siê wyciera brazer na stopach od klapków, w których chodzê po domu, i mam stopy w paski Dlatego teraz zmieni³am klapki na japonki, ¿eby by³o minimum kontaktu buta ze skór± A, i jeszcze gorsza rzecz, to spanie w koszulce - takiej co ma z ty³u takie wyciêcie jak sportowy kostium k±pielowy, na rami±czkach. Piêknie mi siê w to br±zer wch³on±³ i wygl±da³am, jakbym siê opali³a w bluzce Ja¶niejszy kontur koszulki i ciemniejsze ramiona A koszulkê specjalnie po to wk³ada³am, ¿eby nie brudziæ prze¶cierad³a, bo tego nie znoszê Kicha.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-21, 23:16   #820
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomo¶ci: 11 146
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez beoneself
Naby³am dzisiaj Dove do ciemnej karnacji
... i w ten o to sposób jestem ju¿ kompletnie sp³ukana
Ja te¿ I te¿ sp³ukana Ale za to pó³ka w ³azience pe³na balsamów 3 ró¿ne br±zuj±ce (HS, Eveline ujêdrniaj±co-br±zuj±ca i teraz SG) i 2 takie same ujêdrniajace mleczka Garniera, te ¿ó³te w wielkich butlach.
Mam cich± nadziejê, ¿e na resztê moich kosmetycznych must-have naci±gnê jutro i pojutrze rodziców podczas mojego krótkiego pobytu u nich
MagJa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 02:36   #821
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny jak czytam o waszych br±zerowych przypadkach to zastanawiam siê czy napewno u¿ywam tych samych preparatów co wy.
Mnie nic nie barwi, nie zacieka, nie schodzi - no chyba, ¿e siê tak dok³adnie sobie nie przygl±dam ¿eby to zauwa¿yæ .
Dziwne .
Tzn - oczywi¶cie bia³e rêczniki i koszulki s± zagro¿one, ale opalenizna nie, nic jej nie ruszy.
A samoopalacz Avene na przedramionach wygl±da jak piêkna morska opalenizna, uwielbiam go.
Twarzy ostatnio niczym nie opalam, mam w ³adnym stanie, bojê siê ¿e samoopalacz mi nabru¼dzi.
Na szczê¶cie A-L w po³±czeniu z sypkim H nadaje cerze ¶liczny kolor, wiêc o bieli zapomnia³am.
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 06:50   #822
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomo¶ci: 1 053
Wink Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Erato
Wiecie co, dzis odkry³am przez przypadek pewien "patent", bardzo dziwny, ale my¶lê, ¿e siê nadaje do w±tku o opalaniu - szczególnie dla dziewczyn, które walcz± z "paj±czkami" na nogach. Otó¿ naby³am ¿el Venescin - to jest z wyci±giem z kasztanowca. Dzisiaj przez ten upa³ mi³am takie ciê¿kie nogi, ¿e postanowi³am je poratowaæ. No wiêc posmarowa³am sobie nó¿ki i w tym momencie Ten ¿el ma ciemnobr±zowy kolor (przez ten kasztanowiec) i nadaje skórze piêkny z³ocisty kolor Co wiêcej, skóra pozostaje taka l¶ni±ca. Po prostu makija¿ na nogi Na skórze potraktowanej jeszcze jakim¶ br±zerkiem (u mnie - dwa dni pod rz±d Dove) - re-we-la-cja.
¯el siê strasznie klei zaraz po na³ozeniu, ale po kilku minutach to znika, jakos tak zasycha i tworzy tê z³oto-l¶ni±c± pow³oczkê. Nie brudzi. Brzydko pachnie, niestety, za to kosztuje co¶ w rodzaju 4,5 z³ za tubkê Polecam Antypaj±czkowa opalenizna Oczywiscie efekt jest b. delikatny, takie "oz³ocenie", ale baaardzo ³adny.
No przyznam, ¿e to odkrycie mnie zainteresowa³o . Trzebaby nakarmiæ moje paj±czki czym¶ takim. A czy ten ¿el ma te¿ dzia³anie ch³odz±ce
__________________
Nagle zrobi³o siê Jagodowo
Kasia_L jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 07:06   #823
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 4 801
Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do Beekeeper
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Erato
Beekeeper, oczywiscie, ¿e siê zmywa, wystarczy trochê wody i ju¿ go nie ma Nie wiem, czy nie pobrudzi trochê, je¿eli np. skóra siê spoci - dzisiaj go u¿y³am pierwszy raz po po³udniu po k±pieli. Bêdê testowaæ dalej alraune, ¿el nie ma jakiego¶ natychmiastowego dzia³ania, on jest raczej na ¿ylaki, wybroczyny, ma dzia³aæ wzmacniaj±co na naczynia. My¶lê, ¿e raczej nale¿y stawiac na dzia³anie d³ugofalowe, czyli zmniejszenie populacji paj±czków
Erato, a ile ml ma ta tubka, wydajna jest? Bo taka kuracja to w ogóle by mi sie przyda³a...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 07:43   #824
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 11 297
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Erato
Wiecie co, dzis odkry³am przez przypadek pewien "patent", bardzo dziwny, ale my¶lê, ¿e siê nadaje do w±tku o opalaniu - szczególnie dla dziewczyn, które walcz± z "paj±czkami" na nogach. Otó¿ naby³am ¿el Venescin - to jest z wyci±giem z kasztanowca. Dzisiaj przez ten upa³ mi³am takie ciê¿kie nogi, ¿e postanowi³am je poratowaæ. No wiêc posmarowa³am sobie nó¿ki i w tym momencie Ten ¿el ma ciemnobr±zowy kolor (przez ten kasztanowiec) i nadaje skórze piêkny z³ocisty kolor Co wiêcej, skóra pozostaje taka l¶ni±ca. Po prostu makija¿ na nogi Na skórze potraktowanej jeszcze jakim¶ br±zerkiem (u mnie - dwa dni pod rz±d Dove) - re-we-la-cja.
¯el siê strasznie klei zaraz po na³ozeniu, ale po kilku minutach to znika, jakos tak zasycha i tworzy tê z³oto-l¶ni±c± pow³oczkê. Nie brudzi. Brzydko pachnie, niestety, za to kosztuje co¶ w rodzaju 4,5 z³ za tubkê Polecam Antypaj±czkowa opalenizna Oczywiscie efekt jest b. delikatny, takie "oz³ocenie", ale baaardzo ³adny.
Erato lecê do apteki po ¿elik, bo u mnie piszczele najgorzej siê samoopalaj±, wiêc trza je dokolorowaæ.
A i profilaktycznie te¿ siê przyda.

A tak na marignesie to masz u mnie za ten patent nagrodê Nobla
Contax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 08:17   #825
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomo¶ci: 10 381
Dot.: Opalamy siê!!!!

no wieæ dodam jeszcze, ze wczoraj za d³ugo bra³am prysznic; i wycierajac sie zesz³a mi opalenizna z ³ydek plamami!!! no i co??musia³am wzi±æ moj± g±beczkê z luffy i ca³e nogi zedrzeæ do bia³o¶ci bo jak chodziæ tak.masakra. tylko stopy zostawi³±m.no i juz dwa razy ssmarowa³am odnóza DOVE zeby sie koor trochê mojej blado¶ci zneutralizowa³.na twarzy mnie zapycha wiec u zywam do niej brazuj±cej Nivea, ale z marnym skutkiem bo jest tylko cien opaenizny, no a po pillingu o nawet nie ma sladu, wiec jestem w miare opalona na ciele a twarz trup. apro pos eveline-ktorego uzywacie?tego z serii wyszczuplaj±cej czy z serii s³onecznej?mozna link na KWC? ps:EraTO dot. stóp jeszcze wiec ja tez mam w paski dodatkowo przód bo chodze w domu w japonkach.wiec paski, ³±tki, ciapki.piêknie.
Opiumalfa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 08:32   #826
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
no wiec tak -troche zmienie zdanie na teamt dove....
opalenizna ³±dna, kolor znaczy siê, choæ pierwsza aplikacja by³a baaardzo smierdz±ca, potem jakos zapach samoopalacza zeza³. zacieki na nadgarstach to norma u mnie no i moja zmora totalna z ktora nie moge sobie poradzic to zaiceki, mazy itp na stopach, kostkach. koszmar no i kolejna zmora:tancze, codziennie m,mam treningi i buty taneczne maja zakryt± pietkê, no i przez 2,5 godziny mozna sie spocic wiec jak zdjemujê butki to mam piekn± odbarwion± piêtkê na kolor "normalny" a reszta stopy ³±dnie opalona. koszmar. to samo pod zegarkiem.osttanio tez pracowa³am w takich gumowych cienkich "chirurgicznych rekawiczkach". jak wiemy jest upa³. po zdjeciu mia³am pieknie "odopalone" ³apki.cudownie a wam chodzenie w skarpetach nie odbarwia opalenizny??ale ja mam problemy
ps:wklejam buty w ktorcyh tancze zeby¶cie wiedzia³y o co mi chodzi
Oj niestety odbarwia W zesz³ym roku t± sam± historie przerobi³am z HS J&J. Po górach chodzê w opasce stabilizacyjnej na kolano (kontuzja ) - takie to to gumowe i nie przepuszcza powietrza. No i kiedys siê ³adnie wieczorkiem "opali³am" balsamem, ca³y dzieñ wêdrowa³am w upale, a gdy wieczorem nastepnego dnia zdjê³am stabilizator, to normalnie mnie prawie cholera wziê³a Odcinek nogi o d³ugo¶ci ponad 20cm idealnie bia³y, a reszta br±zowa...
W tym roku Dove za³atwi³o mnie podobnie na stopach - ubra³am klapki które sk³adaj± siê z trzech paseczków na krzy¿ i skóra pod nimi te¿ zosta³a bielusieñka Poza tym te paskudne zacieki gdy schodzi Nigdy wiêcej nie kupiê Dove Wolê ja¶niejsz± opaleniznê, ale za to mniej plamiast±
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 08:42   #827
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 588
Dot.: Opalamy siê!!!!

mnie juz troche te wszystkie br±zowacze denerwuj±.....

zawsze mam z nimi k³opot,bo zacieki lubia mi sie robiæ (talent mam do ich robienia ,znaczy sie).Szczególnie na nadgarstkach...i te bia³e rêkawiczki...kombinujê co¶ tam z wacikiem,ale chyba talentu do tego nie mam...stopy te¿ k³opot

denerwuje mnie to ¿e jak sie posmarujê,to muszê nago chodziæ (bo sie bojê, ¿e mi sie gdzie¶ obetrze i w plamy bede) i najlepiej nie siadaæ....

na d³u¿sz± metê nie lubiê pocz±tkowych zapachów ani dove ani garniera....a smrodek pó¼niej jest ma³y ,to fakt,ale co¶ tam podsmierduje. I mam wra¿enie ¿e nawet po jakim¶ czasie od na³o¿enia te balsamy jaby ze mnie wy³a¿± (to znaczy mam wra¿enie lepkiej skóry).
Inna rzecz ¿e mój T¯ czuje smrodek DHA nawet jak ja nie czujê i bardzo nie lubi ( a kto lubi?). Na dzieñ ¼le,bo mam ci±gle wra¿enie ¿e sie klejê...na wieczór jeszcze gorzej bo mi potem po¶ciel ¶mierdoli,a T¯ marudzi...zreszt± na noc to ja lubiê perfumowane balsamiki...

Jak nadchodzi ten dzieñ (jednak na razie akcja-smarowanie odbywa sie rano,bo mam na razie wkakacje) smarowania,to chora prawie jestem tak to znielubi³am...

tom se pomarudzi³a.....

i co z tego jak to jedyny sposób na moj± blado¶æ....ach baby...trudno dogodziæ....
__________________
Szczê¶cia nie mo¿na kupiæ, ale...mo¿na je sobie urodziæ



evitka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 08:55   #828
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomo¶ci: 10 381
Dot.: Opalamy siê!!!!

evitka tez juz mnie to wkurza .nadgrastki nie sa w najlepszej formie:/ niestety.na stopach tez jakies paski.ale na razie twarda jestem. W weekend do Pary¿a wiec trzeba sie odstawiæ
Opiumalfa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 09:18   #829
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 588
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
W weekend do Pary¿a wiec trzeba sie odstawiæ
woooooooooow,ale zazdroszczê
__________________
Szczê¶cia nie mo¿na kupiæ, ale...mo¿na je sobie urodziæ



evitka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 09:22   #830
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 343
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kate30
Mój cud Avonu, podobnie jak wiele innych mazide³ tej firmy (g³ównie prezenty) - br±zuje wysypisko ju¿ od dawna.
hm, to wysypisko nie¼le musi byæ odstawione po tych wszystkich avonach
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 09:33   #831
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 343
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Contax
Wiesz jak to jest z Dziewczynami

Erato to wywal Dav w diab³y i kup sobie inny lepsiejszy balsamik.
Conti, tylko powiedz mi, który to ma byæ ten "lepsiejszy" Jak na razie HS i Dove wiod± zdecydowany prym, a ¿aden z nich mnie nie zachwyca. Chocia¿ Dove jest znacznie lepszy (dla mnie).

Cytat:
Napisane przez Kasia_L
A czy ten ¿el ma te¿ dzia³anie ch³odz±ce
Nie ma
Cytat:
Napisane przez Beekeeper
Erato, a ile ml ma ta tubka, wydajna jest? Bo taka kuracja to w ogóle by mi sie przyda³a...
Tubka ma chyba 30 ml, nie wiem, czy jest wydajny, bo na razie dwa razy go u¿y³am - przypuszczam, ¿e nie jest wydajny, ale za to jest naprawdê tani

Cytat:
Napisane przez Contax
A tak na marignesie to masz u mnie za ten patent nagrodê Nobla
Dziêkujê, takiej jeszcze nie mam Ale nie mów hop, bo mo¿e Tobie wcale siê nie spodoba, wiesz jak to jest...
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 09:36   #832
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 4 111
GG do vretka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Nie rzuci³ Wam siê przypadkiem w oko w której¶ ³ódzkiej aptece samoopalacz Flosleku w ¿elu? Odwiedzi³am ju¿ chyba kilkana¶cie aptek i w ¿adnej nie by³o
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 09:49   #833
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 588
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Nie rzuci³ Wam siê przypadkiem w oko w której¶ ³ódzkiej aptece samoopalacz Flosleku w ¿elu? Odwiedzi³am ju¿ chyba kilkana¶cie aptek i w ¿adnej nie by³o
Jakbys nie mog³a znale¼æ,to ja przypadkiem wczoraj znalaz³am go tu:
http://sklep.salonik.com.pl/sklep/ad...ds=samoopalacz
__________________
Szczê¶cia nie mo¿na kupiæ, ale...mo¿na je sobie urodziæ



evitka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 10:00   #834
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 4 111
GG do vretka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez evitka21
Jakbys nie mog³a znale¼æ,to ja przypadkiem wczoraj znalaz³am go tu:
http://sklep.salonik.com.pl/sklep/ad...ds=samoopalacz
Bardzo dziêkujê za linka Zale¿y mi jednak na zwyk³ej aptece, poniewa¿ mój portfel ¶wieci ostatnio pustkami i trochê szkoda wydawaæ mi pieni±dze na przesy³kê
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 10:04   #835
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 933
Dot.: Opalamy siê!!!!

Nie wiem czy ju¿ o tym pisa³am...ale...bed±c ostatnio na zakupach w Rossmanie przystanê³am przed pó³k± z balsamami opalaj±cymi w celu zakupu którego¶ z nich.
Pó³ka z Garnierem ¶wieci³a pustkami...ale nie p³aczê bo jeszcze nie spotka³am balsamu Garniera który nie destabilizowa³by mojej równowagi emocjonalnej po zastosowaniu (oczywi¶cie in minus).
Obok sta³y Dove a pod nimi J&J.
Po do¶wiadczeniach z J&J - wysuszenie skóry - mia³am apetyt na Dove...ale jak zobaczy³am ten kilometrowy sk³ad to mi trochê skrzyde³ka opad³y, potem porówna³am cenê : Dove =17, 99 , J&J = 11,99
potem przypomnia³am sobie, ¿e wszystkie balsamy Dove jakie mia³am nie wch³aniaj± siê w moj± skórê (mimo, ¿e raczej jest suchawa) pozostawiaj±c lepk± warstwê - a HS wch³ania siê "do matu"....
w efekcie zapakowa³am HS do koszyka plus super oliwkê Rossmanow± do cia³a i powêdrowa³am do kasy...
summa sumarum...cenowo HS plus oliwka wysz³o to samo co Dove - ale nawet zsumowane sk³ady i tak s± o po³owê krótsze od Dove, a ilo¶æ zastosowañ podwójna

P.S.
przesuszenia brak
marianna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 10:13   #836
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomo¶ci: 2 423
Dot.: Opalamy siê!!!!

dziewczynki narzekacie na te br±zuj±ce balsamy, i szukacie idalnego.
Nie wiem, czy która¶ z Was ju¿ na to wpad³a, ale piszê:

Ja od kilku lat mam taki oto patent: mieszam ulubiony balsam z jakim¶ samoopalaczem (obecnie Kolastyna), i wychodzi oczywi¶cie balsamik lekko br±zuj±cy. Zacieków nie mam, plam te¿ nie. I nie czujê, ¿e ¶mierdzê, bo aktualnie mieszam z garnierem ujêdrniaj±cym a on bardzo rze¶ki zapaszek ma. Ca³o¶æ operacji mieszania przeprowadzam oczywi¶cie na d³oni, nie w butelce. Za ka¿dym razem na nowo

pozdrawiam

mam nadziejê ¿e dziêki mojej radzie jakie¶ zalegaj±ce Wam na pó³kach samoopalacze znajd± zastosowanie

EDIT: i do kremu do twarzy te¿ dodajê czasem kropelkê samoopalacza...
basiao84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 10:16   #837
201804200952
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 2 129
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez marianna
... potem porówna³am cenê : Dove =17, 99 , J&J = 11,99
Tyle, ¿e Dove jest teraz w promocji w Rossmannie 12,99 PLN

Cytat:
Napisane przez basiao84
Ja od kilku lat mam taki oto patent: mieszam ulubiony balsam z jakim¶ samoopalaczem (obecnie Kolastyna), i wychodzi oczywi¶cie balsamik lekko br±zuj±cy.
Ja te¿ tak robiê
201804200952 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 10:19   #838
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 933
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez basiao84
dziewczynki narzekacie na te br±zuj±ce balsamy, i szukacie idalnego.
Nie wiem, czy która¶ z Was ju¿ na to wpad³a, ale piszê:

Ja od kilku lat mam taki oto patent: mieszam ulubiony balsam z jakim¶ samoopalaczem (obecnie Kolastyna), i wychodzi oczywi¶cie balsamik lekko br±zuj±cy. Zacieków nie mam, plam te¿ nie. I nie czujê, ¿e ¶mierdzê, bo aktualnie mieszam z garnierem ujêdrniaj±cym a on bardzo rze¶ki zapaszek ma. Ca³o¶æ operacji mieszania przeprowadzam oczywi¶cie na d³oni, nie w butelce. Za ka¿dym razem na nowo

pozdrawiam

mam nadziejê ¿e dziêki mojej radzie jakie¶ zalegaj±ce Wam na pó³kach samoopalacze znajd± zastosowanie

EDIT: i do kremu do twarzy te¿ dodajê czasem kropelkê samoopalacza...
Swego czasu te¿ tak robi³am...ale jak mam umerdanego gotowca w równych proprcjach.... to raz,
a dwa - ja jestem minimalista , akurat mi, nic zbêdnego na pó³kach nie zalega....ale pomys³ jest dobry i sprawdzony
marianna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 10:20   #839
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomo¶ci: 933
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Myszi
Tyle, ¿e Dove jest teraz w promocji w Rossmannie 12,99 PLN


Ja te¿ tak robiê
A teraz to ju¿ go nie potrzebujê :P
marianna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-06-22, 10:26   #840
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 2 480
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny, mam problem. Wklejam to, co napisalam mojej kolezance, bo ja sie totalnie na tym nie znam, a sytuacja sie mi pogarsza.

Stosuje od ponad miesiaca Holiday Skin dla cery ciemniejszej i na poczatku bylo suuuper, oprocz zaciekow na nadgarstkach.
Ale teraz pojawily sie problemy. Bylam juz ladnie opalona, wiec postanowilam sie smarowac co drugi dzien, a nie codziennie. No i teraz mam biale plamy, roznica jest powalajaca np. miedzy piersiami biale kolo wokol ladnie opalonej skorki. Na co dzien nie widac, ale w kostiumie bym sie juz nie pokazala!

Tak samo mam wokol pepka, w zgieciach rak, na brzuchu jestem lekko w ciapki. Probowalam sie smarowac codziennie znowu, ale jakos to nie wychodzi, bo poprzednie warstwy i tak schodza, a te odkryte biale miejsca jakos sie nie chca opalic. Kurcze, ja myslalam, ze to w skore wnika, a tu wyglada mi na to, ze to tylko na powierzchni jest. Zaznaczam, ze na pewno nie schodzi mi skora, a tylko sama 'opalenzna'. Nie wiem, co robic. Na solarke raczej nie pojde. Dodam, ze te miejsca, ktore mi sie normalnie ladnie opalaja na sloncu, sa nadal brazowiutkie. Ale np. brzuch wystarczy potrzec, wcale nie mocno, i schodzi, ale tylko tam, gdzie potre, wiec nie ma tez mowy o starciu wszystkiego rownomiernie.

Wymyslilam, ze posmaruje sie samoopalaczem, nie balsamem, tylko prawdziwym samoopalaczem, choc sie boje i nawet po HS mialam straszne zacieki na nadgarstkach. Ale jaki mam wybrac ten samoopalacz? Wkurzam sie, kasy za bardzo nie chce juz na to cholerstwo wydawac.......

I jeszcze jakis podraznien dostalam, jakas alergia chyba, moze to dlatego, ze ostatnio zostawialam balsam na ciele tez przez noc? Np. smarowalam sie wieczorem, a potem juz sen mnie zmorzyl i rano dopiero prysznic. Nie wiem, co robic A moze ja za duzo tego nakladalam na raz? Albo za czesto, i w koncu nie oplala mi sie sora, tylko warstwa wierzchnia brazujaca zostawala na skorze (bo mysle, ze moze tez tn balsam lekko brazuje z wierzchu).

Dziewczyny, czekam na jakies rady, co teraz zrobic. Ja dopiero w tym roku sie zaczelam smarowac, wiec doswiadczenia za bardzo w tym nie mam. Bede bardzo wdzieczna za Wasze podpowiedzi
Sylwia*** jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.