Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-15, 09:02   #121
emelly
Rozeznanie
 
Avatar emelly
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 691
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Hej, hej czy jest tu ktoś karmiący swojego maluszka Bebilonem Pepti?
emelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 14:25   #122
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Witam się pijąc poranną kawę a musze ją wypić(pierwsza kawa od 2013 roku)i jakoś odzwyczaiłam się od picia kawy i dziwnie smakuje

Hania dała nam wczoraj do wiwatu ale za to odsypiała w nocy.Muszę umówić nas na szczepienie ale to jak skończy 4 miesiąc.

Gratluję wszystkim wizyt i tego że dzieciaczki rosną
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 17:46   #123
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez Fischerka Pokaż wiadomość
Hej, my dzisiaj po szczepieniu. Zosia waży 5180g i jest długa na 62cm. Pora zaopatrzyć się w garderobę na 68cm... Poczyniłam już pierwsze kroki coraz lepiej się dogadujemy. Brzuszek już nie boli. Czasem tylko bączki pomęczą. Fajnie być mamą nawet jak czasem nie ma kiedy zjeść :P


Pozdrawiam!
Oooo tak, fajnie byc mama. Cudownie. Wspaniale. Fantastycznie pisze to siedzac na fotelu, pierwszy raz od rana usiadlam chyba, jestem zameczona bo tyle mialam dzis planow, a tyle mi rzeczy nie wychodzilo tak jak chcialam. Dzieciaki nie bardzo chcialy z moim planem dnia wspolpracowac ale to niewazne. Troche dluzej mi zeszlo i tyle,7 mialam ubijac jakis tam krem ale synek koniecznie chcial w tym czasie poprzesypywac z mama ryz i makaron wiec czemu nie albo kiedy planowalam umyc naczynia kochana corunia wolala o cyca. Mam jeszcze mnostwo do zrobienia ale i tak poloze sie spac z mysla, ze nie zamienilabym sie z nikim




Cytat:
Napisane przez Kropkaa Pokaż wiadomość
Witam się pijąc poranną kawę a musze ją wypić(pierwsza kawa od 2013 roku)i jakoś odzwyczaiłam się od picia kawy i dziwnie smakuje

Hania dała nam wczoraj do wiwatu ale za to odsypiała w nocy.Muszę umówić nas na szczepienie ale to jak skończy 4 miesiąc.

Gratluję wszystkim wizyt i tego że dzieciaczki rosną
zaintrygowalas mnie. Dlaczego MUSISZ wypic ta kawę?
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 19:56   #124
Bobo2015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 148
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Dokladnie. Mimo wysilku, zmecznia, bycie mama jest FANTASTYCZNE
Bobo2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 20:46   #125
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Oooo tak, fajnie byc mama. Cudownie. Wspaniale. Fantastycznie pisze to siedzac na fotelu, pierwszy raz od rana usiadlam chyba, jestem zameczona bo tyle mialam dzis planow, a tyle mi rzeczy nie wychodzilo tak jak chcialam. Dzieciaki nie bardzo chcialy z moim planem dnia wspolpracowac ale to niewazne. Troche dluzej mi zeszlo i tyle,7 mialam ubijac jakis tam krem ale synek koniecznie chcial w tym czasie poprzesypywac z mama ryz i makaron wiec czemu nie albo kiedy planowalam umyc naczynia kochana corunia wolala o cyca. Mam jeszcze mnostwo do zrobienia ale i tak poloze sie spac z mysla, ze nie zamienilabym sie z nikim






zaintrygowalas mnie. Dlaczego MUSISZ wypic ta kawę?

Oj to widze że nie tylko ja nie realizuję swojego planu w ciągu dnia Wczoraj kroiłam kurczaka przez 2 godziny bo a to starsza biegała po domu i trzeba było ją pilnować a to młodsza jak nie cyc to najlepiej w górze na rękach A drzemki jak zawsze po 40 min.

A kawę muszę wypić bo kuzynka teściowej przywiozła kawę z Kolumbii z dodatkiem szafranu i jestem ciekawa smaku bo ogólnie szafran ma smak cierpki także nie wiem jakie będę miała odczucia.

A drugi powód to taki że zasypiałam na siedząco i pierwszy raz od dawna skusiłam się na kawę

Cytat:
Napisane przez Bobo2015 Pokaż wiadomość
Dokladnie. Mimo wysilku, zmecznia, bycie mama jest FANTASTYCZNE
Zgadzam się w 100%
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 23:17   #126
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Ooo dokladnie Kropkaa mase rzeczy robie na raty :p tryb turbo zalaczam na drzemce malego. Wtedy nie poznaje siebie
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 17:03   #127
Viloet
Raczkowanie
 
Avatar Viloet
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 217
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

ja tonie wiem czy przez to karmienie czy co, ale jestem ciagle glodna, nawet w ciazy tyle nie jadlam ;(
Viloet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 09:12   #128
Bobo2015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 148
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Ja tez jestem ciagle bardzo glodna. Na dodatek mala cos uczula i jem w sumie tylko: ciemny chleb, dzem porzeczkowy, szynke, ryz, ziemniaki, gotowana piers z indyka lub kurczaka, kisiel zurawinowy. Ostatnio zjadlam jablecznik. Po lekach jej zeszlo, ale oststnio znow cos wyskakuje... Nie mam pomyslu o co chodzi...
Bobo2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 21:28   #129
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez Bobo2015 Pokaż wiadomość
Ja tez jestem ciagle bardzo glodna. Na dodatek mala cos uczula i jem w sumie tylko: ciemny chleb, dzem porzeczkowy, szynke, ryz, ziemniaki, gotowana piers z indyka lub kurczaka, kisiel zurawinowy. Ostatnio zjadlam jablecznik. Po lekach jej zeszlo, ale oststnio znow cos wyskakuje... Nie mam pomyslu o co chodzi...
Moze sprobuj zapisywac co jesz dokladnie i zaznaczac kiedy mala wysypuje. Bedzie Ci latwiej powiazac fakty
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 22:47   #130
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez Kropkaa Pokaż wiadomość
Oj to widze że nie tylko ja nie realizuję swojego planu w ciągu dnia
Ja wszystko robię na spontanie. Jeżeli coś sobie coś zaplanuję, to Mała od razu to wyczuje i skutecznie zmieni moje plany. Więc do banku idę już miesiąc.

A jeżeli mówimy o gotowaniu to mam baaaardzo dużo mrożonek. Muszę kupić mikrofalę. Będzie szybciej.
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 23:13   #131
martynka2812
Raczkowanie
 
Avatar martynka2812
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 304
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Ja robie zapasy tluszczowe poki mezu na zwolnieniu, za dwa tygodnie wraca do pracy i znow przy dobrych wiatrach, czyli dobrym humorze Lenki, bede miala szanse zjesc ze dwa razy dziennie tez wszystko robie albo na raty albo po nocy, moja mala nie chce w ogole spac w dzien. I tez sie zgadzam, ze fajnie byc mama😊 zwlaszcza, kiedy na sam widok mamy dziecko otwiera dzioba z radosci😁

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
martynka2812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 08:46   #132
Viloet
Raczkowanie
 
Avatar Viloet
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 217
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

hej,
jak ktoś ma pod nosem Biedronkę to można kupić fajny 5-pak bodów(3 krótkie i 2 długie)rozmiar 74-86, za 16zł wszystko(czyli 3,20 za bodziaka)
Viloet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 08:59   #133
martynka2812
Raczkowanie
 
Avatar martynka2812
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 304
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

To sie dobrze sklada bo pieluchy tez w promocji😊

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
martynka2812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 12:33   #134
Bobo2015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 148
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Czy u Was po szczepieniu dzidzius robil rzadkie kupki? Bo u mnie trwa to od 1,5 tygodnia tak ok 3 razy dziennie.
Bobo2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 15:27   #135
Viloet
Raczkowanie
 
Avatar Viloet
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 217
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

a czym karmisz? bo u mnie po kp to ciagle takie rzadkie robi i wg.poloznej to norma
Viloet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 16:52   #136
Bobo2015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 148
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Karmie piersia, ale do tej pory nie byly az tak wodniste... Tak sobie mysle, czy nie ma to zwiazku z zebami, bo zaczela strasznie się slinic, wszystko pcha do buzi, czasem nie chce jesc mimo iz jest glodna, bardzo krzyczy i zaraz pcha rece do buzi. Do tego te kupki. Ma 3 miesiace i 2 dni. Mozliwe, zeby juz?
Bobo2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 19:06   #137
Viloet
Raczkowanie
 
Avatar Viloet
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 217
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

nigdy z tymi zębami nie wiadomo bo zanim je zobaczymy to niewiadomo co tam w środku siedzi. Moja Niunia tez tak ma ost ze wszystko do buzi, ale nawet smoczek czasami nie działa tylko właśnie raczka, nieważne czyja, jej, moja....
a z kupami to tez moja raz zrobila bardziej zielona i na jednej stronie pisało ze norma,a na drugiej ze nie... ale wróciło do normy i badz tu mądry człowieku...
Viloet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 19:41   #138
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość
Ja wszystko robię na spontanie. Jeżeli coś sobie coś zaplanuję, to Mała od razu to wyczuje i skutecznie zmieni moje plany. Więc do banku idę już miesiąc.

A jeżeli mówimy o gotowaniu to mam baaaardzo dużo mrożonek. Muszę kupić mikrofalę. Będzie szybciej.
Hehe uff myślałam że to ja tylko tak mam:P
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 11:05   #139
Marita1203
Raczkowanie
 
Avatar Marita1203
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 340
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Hey mamuśki my jesteśmy po chrzcinach, mała była grzeczna w kościele, albo spała albo sobie patrzyła także spoko
Niestety teraz walczymy z zapaleniem spojówki w prawym oczku po urodzeniu miała lewe oczko ale szybko się wygoiło, położna kazała wkrapiać moje mleko.. byłam zdziwiona i średnio do tego nastawiona ale zadziałało WOW więc teraz też wkrapiać jej moje mleko i przemywam solą fizjologiczną, mam nadzieję że przejdzie bo biedna ma zaropiałe to oczko aż mi jej żal
Ja karmię piersią i Natalka w nocy budzi się ze 2 razy na karmienie w dzień częściej chce jeść co mnie cieszy, bo może w nocy trochę dłużej pospać np jak karmiłam ok 24 to później obudziła się ok 5
Dla przypomnienia mała ma 11tyg także czekam na kolejny skok rozwojowy... Też dużo się ślini, piąstki pcha do buźki i się zastanawiamy czy to zęby ale chyba za wcześnie.... jest pogodna, uśmiechnięta, ciekawska, KOCHANA
Tak jak, któraś z Was pisała wcześniej, mimo złych chwil, nieprzespanych nocy, głośnego płaczu, krzyku, itp itd FANTASTYCZNIE BYĆ MAMĄ
Pozdrawiam
Marita1203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 13:59   #140
onagory
Zadomowienie
 
Avatar onagory
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 439
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cześć Dawno mnie nie było na wizazu ale postaram się poprwaić .Niecałe dwa tygodnie temu byłam na weselu ,mały został z tatą w domu niestety nie miałam kiedy odciągnąć mleko(zresztą laktatorem się nie lubie ) i podawał mu mm przez cały dzień i noc teraz mam sajgon z kp . Misiek w dzień nie chce piersi rzuca się i wrzeszczy a jak już zacznie ssać to po paru minutach zasypia albo puszcza i łapie . Ręce mi już opadają dla świetego spokoju dostaje butle a mi z tym strasznie zle mam poczucie winy . Ciężko mi będzie przestawić go z powrotem na samo kp Co myślicie o tym ?? Na dodatek ostatno na imieninach u babci Mały taki popis dał że po 1,5h musieliśmy jechać do domu no i oczywiście usłyszałam pare niefajnych słów od babci że rozpieszczony strasznie ,spać nie chce tylko go nosić najlepiej . Boje się z nim gdziekolwiek pojechać bo wszędzie płacze .Ale mimo tego Kocham go nad życie .
__________________
7.07.2015
onagory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 15:48   #141
martynka2812
Raczkowanie
 
Avatar martynka2812
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Marki
Wiadomości: 304
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Onagory, niemowle nie moze byc rozpieszczone. Mnie tez takie teksty wkurzaja.

Zreszta dzis tez mnie wszystko wkurza. Mala ma chyba skok, tylko ryk i ryk, prawie w ogole nie spi w dzien. Z mezem sie tez poklocilam. Niech ten dzien sie juz skonczy.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
martynka2812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 18:58   #142
joanwasi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 22
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez martynka2812 Pokaż wiadomość
Onagory, niemowle nie moze byc rozpieszczone. Mnie tez takie teksty wkurzaja.

Zreszta dzis tez mnie wszystko wkurza. Mala ma chyba skok, tylko ryk i ryk, prawie w ogole nie spi w dzien. Z mezem sie tez poklocilam. Niech ten dzien sie juz skonczy.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
Pogoda straszna na dworze i mnie też wszystko denerwuje. W dodatku mąż chory na zwolnieniu lekarskim w domu siedzi i w niczym nie pomaga. Sama muszę zająć się małą, zrobić zakupy, ugotować obiad, pozmywać, posprzatać... mam już wszystkiego serdecznie dość, a dodatkowo mężowi zebrało się na chrapanie w nocy więc spać nie mogę i kur***ąc od 4 dni przechodzę w nocy na kanapę w salonie. I nie... nie jest tak wygodna jak łóżko w sypialni...
joanwasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 21:09   #143
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez Bobo2015 Pokaż wiadomość
Czy u Was po szczepieniu dzidzius robil rzadkie kupki? Bo u mnie trwa to od 1,5 tygodnia tak ok 3 razy dziennie.
Też mam ten problem ... tyle, że u mnie z ok 3-4 kup dziennie zrobiło się 6-8 ..
Zaczęło się kilka dni po szczepieniu (6 października) i trwa nadal.
Byłam u dr z tym, kazał się nie martwić bo innych objawów brak, nie jest odwodniony, że przy KP tak może być ..
A i też zdarzają się i zielone i rzadsze i takie normalne jak kiedyś .. generalnie cała kupowa tęcza ..
Mam wrócić jeśli przekroczy 10 dziennie, uważać na dietę (fakt, jadłam trochę ciężko) no i obserwować kupy, jeśli będzie krew czy śluz to wrócić.
No i w sumie dziś byla jedna zielona z pasmami śluzu ale potem były znów żółte .. głupia jestem już.

A i pytałam też dr o szczepienie, pogrzebał w telefonie (pewnie ma jakąś aplikację z ulotkami leków i szczepień) i powiedział, że niby w możliwych skutkach ubocznych biegunka jest ale on niby uważa, że to baardzo rzadko się zdarza ... hmm ...
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...

Edytowane przez MarudexuS
Czas edycji: 2015-10-21 o 21:10
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 09:41   #144
Bobo2015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 148
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

No nie wiem czy tak rzadko, bo po ostatnim szczepieniu bylo podobnie... A jutro znow idziemy
Bobo2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 13:54   #145
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość
Ja wszystko robię na spontanie. Jeżeli coś sobie coś zaplanuję, to Mała od razu to wyczuje i skutecznie zmieni moje plany. Więc do banku idę już miesiąc.

A jeżeli mówimy o gotowaniu to mam baaaardzo dużo mrożonek. Muszę kupić mikrofalę. Będzie szybciej.
Hahaha a co masz za sprawy w banku? telefonicznie sprobuj





Cytat:
Napisane przez Viloet Pokaż wiadomość
hej,
jak ktoś ma pod nosem Biedronkę to można kupić fajny 5-pak bodów(3 krótkie i 2 długie)rozmiar 74-86, za 16zł wszystko(czyli 3,20 za bodziaka)



oooooo fajnie! Muszę się wybrać, choc w sumie nie wiem czy to juz nie za pozno?


Cytat:
Napisane przez martynka2812 Pokaż wiadomość
To sie dobrze sklada bo pieluchy tez w promocji😊

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Pieluchy tez mi się skończyły... zostało kilka sztuk. zakładam jej wielorazowe a na noc wezme braciszka czworeczki. No chyba, ze tylek rusze do tej biedry. W sumie szafka lazienkowa mi sie widziala ichniejsza... 3 rzeczy to juz sie oplaca wybrac




Cytat:
Napisane przez Bobo2015 Pokaż wiadomość
Karmie piersia, ale do tej pory nie byly az tak wodniste... Tak sobie mysle, czy nie ma to zwiazku z zebami, bo zaczela strasznie się slinic, wszystko pcha do buzi, czasem nie chce jesc mimo iz jest glodna, bardzo krzyczy i zaraz pcha rece do buzi. Do tego te kupki. Ma 3 miesiace i 2 dni. Mozliwe, zeby juz?

Pewnie, ze mozliwe zeby.




Cytat:
Napisane przez onagory Pokaż wiadomość
Cześć Dawno mnie nie było na wizazu ale postaram się poprwaić .Niecałe dwa tygodnie temu byłam na weselu ,mały został z tatą w domu niestety nie miałam kiedy odciągnąć mleko(zresztą laktatorem się nie lubie ) i podawał mu mm przez cały dzień i noc teraz mam sajgon z kp . Misiek w dzień nie chce piersi rzuca się i wrzeszczy a jak już zacznie ssać to po paru minutach zasypia albo puszcza i łapie . Ręce mi już opadają dla świetego spokoju dostaje butle a mi z tym strasznie zle mam poczucie winy . Ciężko mi będzie przestawić go z powrotem na samo kp Co myślicie o tym ?? Na dodatek ostatno na imieninach u babci Mały taki popis dał że po 1,5h musieliśmy jechać do domu no i oczywiście usłyszałam pare niefajnych słów od babci że rozpieszczony strasznie ,spać nie chce tylko go nosić najlepiej . Boje się z nim gdziekolwiek pojechać bo wszędzie płacze .Ale mimo tego Kocham go nad życie .

Wspolczuje problemu z kp. musisz sie zawziac to sie przestawicie na piers. Jak bediesz dawac butle to tylko w nim utrwalisz butle. Szkoda, ze tz podawal w butli, mozna innymi sposobami nawet strzykawka trzymam kciuki




Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Też mam ten problem ... tyle, że u mnie z ok 3-4 kup dziennie zrobiło się 6-8 ..
Zaczęło się kilka dni po szczepieniu (6 października) i trwa nadal.
Byłam u dr z tym, kazał się nie martwić bo innych objawów brak, nie jest odwodniony, że przy KP tak może być ..
A i też zdarzają się i zielone i rzadsze i takie normalne jak kiedyś .. generalnie cała kupowa tęcza ..
Mam wrócić jeśli przekroczy 10 dziennie, uważać na dietę (fakt, jadłam trochę ciężko) no i obserwować kupy, jeśli będzie krew czy śluz to wrócić.
No i w sumie dziś byla jedna zielona z pasmami śluzu ale potem były znów żółte .. głupia jestem już.

A i pytałam też dr o szczepienie, pogrzebał w telefonie (pewnie ma jakąś aplikację z ulotkami leków i szczepień) i powiedział, że niby w możliwych skutkach ubocznych biegunka jest ale on niby uważa, że to baardzo rzadko się zdarza ... hmm ...
kiedys slyszalam, ze jak my jemy cos co moze powodowac zaparcia to i dziecko moze miec i przy biegunce takie rzeczy warto jesc np. Jagody
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 00:19   #146
Aviskowa
Zadomowienie
 
Avatar Aviskowa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 1 499
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Hahaha a co masz za sprawy w banku? telefonicznie sprobuj
Chce zamknac konto bo zdziercy zabieraja mi 25 zl miesiecznie za prowadzenie .
__________________
Moje 2900 g i 49 cm szczęścia.
04.07.2015

http://fajnamama.pl/suwaczki/4qwdu63.png
Aviskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 07:39   #147
Viloet
Raczkowanie
 
Avatar Viloet
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 217
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

hej,
wczoraj bylismy na szczepieniu- 2 dawka, zdecydowałam się tez na rotawirusy . mała sie uśpiła przed szczepieniem i igła ja obudziła, ale płakała dużo mniej i krócej niz ostatnio. a dla mnie wszystkie te wizyty to sie chyba wrzodami skończą
Viloet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 10:10   #148
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez Aviskowa Pokaż wiadomość
Chce zamknac konto bo zdziercy zabieraja mi 25 zl miesiecznie za prowadzenie .
ojjj to zamykaj biegusiem. Na paczkę mleka dla Marii będzie!
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 16:16   #149
Bobo2015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 148
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Tez bylysmy wczoraj na szczepieniu. Przy pierwszym ukluciu nie zaplakala nawet, przy drigim juz tak, ale i tak zniosla to wszystko w miare mozliwosci dobrze.

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

2 dni temu zaczelam chustowanie i szczerze polecam. Zaluje, ze tak pozno. Mala spi w ty cudnie a ja mam wolne rece i moge chodzic, a nie tylko byc uwieziona z nia na lozku jak wczesniej...
Bobo2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 14:54   #150
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz.1

Cytat:
Napisane przez Bobo2015 Pokaż wiadomość
Tez bylysmy wczoraj na szczepieniu. Przy pierwszym ukluciu nie zaplakala nawet, przy drigim juz tak, ale i tak zniosla to wszystko w miare mozliwosci dobrze.

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

2 dni temu zaczelam chustowanie i szczerze polecam. Zaluje, ze tak pozno. Mala spi w ty cudnie a ja mam wolne rece i moge chodzic, a nie tylko byc uwieziona z nia na lozku jak wczesniej...
Mnie tak kusilo chustowanie bo nie probowalam, ale odpuscilam jednak temat. Nie na moj kregoslup to noszenie mojego klocka
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-05 02:47:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.