Moja sypialnia pomozecie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-01, 07:28   #1
rene1984
Zakorzenienie
 
Avatar rene1984
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 967

Moja sypialnia pomozecie?


Witam

Dziewczyny mam taki problem bede rmontowac swoja sypialnie i nie dokonca wiem co chce miec


do tej pory byla utrzymana w kolorach krem ( sciany, firanki, dywan, lozko) i czern ( meble)


Teraz zamierzam pomalowac na bialo, wstawic jedną szafke, komode czy cos ( jeszcze nie zdecydowalam) oraz fotel najlepiej bialy ( jestem maniaczka czytania musze miec swoje legowisko )
Natomiast glownym meblem jest lozko. duze czarne kute .



Pytanie jest nastepujace czy biale meble nie beda gryzly sie ze scianami. co z dodatkami firanami dywanem itp czy krem bedzie pasowal czy tez proponujecie cosc innego.

Generanie jestem za stonowanym, minimalistycznym stylem.
Poradzicie cos?
rene1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 07:50   #2
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Moja sypialnia pomozecie?

Ja mam w sypialni beżowe ściany (beżowy pled Dulux) i białe meble. Gdybym dała czarne metalowe łóżko (nad czym też myślałam) to też by pasowało. Natomiast dodatki proponuję po prostu białe (dywan, pled, ramki na zdjęcia). Tym bardziej, że wolisz minimalistyczne wnętrza
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 07:54   #3
kasiex_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 17
Dot.: Moja sypialnia pomozecie?

Ja mam co prawda w kuchni kremowe meble i białe ściany- wygląda to fajnie. Jako dodatek wprowadziłam ciemne drewno(kolor orzech).

Stonowane kolory zawsze wyglądają dobrze. Możesz ewentualnie ożywić wnętrze np. poduszką na fotel w fajnym kolorze .

Minimalizm to jest to
Komoda to najlepszy mebel jaki może być, o ile nie lubisz mieć ubrań na wieszakach jeśli masz niedużą sypialnię powieś nad nią lustro.
kasiex_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 17:29   #4
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Moja sypialnia pomozecie?

Cytat:
Napisane przez rene1984 Pokaż wiadomość
Witam

Dziewczyny mam taki problem bede rmontowac swoja sypialnie i nie dokonca wiem co chce miec


do tej pory byla utrzymana w kolorach krem ( sciany, firanki, dywan, lozko) i czern ( meble)


Teraz zamierzam pomalowac na bialo, wstawic jedną szafke, komode czy cos ( jeszcze nie zdecydowalam) oraz fotel najlepiej bialy ( jestem maniaczka czytania musze miec swoje legowisko )
Natomiast glownym meblem jest lozko. duze czarne kute .



Pytanie jest nastepujace czy biale meble nie beda gryzly sie ze scianami. co z dodatkami firanami dywanem itp czy krem bedzie pasowal czy tez proponujecie cosc innego.

Generanie jestem za stonowanym, minimalistycznym stylem.
Poradzicie cos?
Chyba nie rozumiem, wcześniej pisałaś o czarnych meblach, potem o białych.

Ogólnie wnioskuję, że cały pokój utrzymujesz w kolorach biel, krem i czerń. Te kolory chyba nie mają prawa się pogryźć
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-01, 22:01   #5
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Moja sypialnia pomozecie?

A nie myślałaś o jednej szarej ścianie a reszta białe? Na szarym wszystkie kolory prezentują sie bardzo efektownie. Ta ścianę przy której bedzie stał biały fotel pomalowalabym na szaro a resztę sypialni na biało. Sypialnia powinna byc zatrzymana w optymistycznych barwach najlepiej jasnych. Dodatki tez robią swoje. Zasłony i kanapa i poduszki dekoracyjne rownież utrzymalabym w jednym kolorze Do białych i szarych ścian wszystko pasuje, mozesz sie pobawić. Osobiście nie lubię bezowych ścian, wtedy pomieszczenie wydaje mi sie jakby jakieś takie brudne... Dodatki jak najbardziej sa ok w tej tonacji
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 09:07   #6
rene1984
Zakorzenienie
 
Avatar rene1984
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 967
Dot.: Moja sypialnia pomozecie?

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
A nie myślałaś o jednej szarej ścianie a reszta białe? Na szarym wszystkie kolory prezentują sie bardzo efektownie. Ta ścianę przy której bedzie stał biały fotel pomalowalabym na szaro a resztę sypialni na biało. Sypialnia powinna byc zatrzymana w optymistycznych barwach najlepiej jasnych. Dodatki tez robią swoje. Zasłony i kanapa i poduszki dekoracyjne rownież utrzymalabym w jednym kolorze Do białych i szarych ścian wszystko pasuje, mozesz sie pobawić. Osobiście nie lubię bezowych ścian, wtedy pomieszczenie wydaje mi sie jakby jakieś takie brudne... Dodatki jak najbardziej sa ok w tej tonacji


jak najbardzije myslalam. wlasnie tak jak mowisz 3 biale sciany jedna szara i na niej fotel komoda

nie do konca jestem pewna tylko czy ten krem w postaci dywanu i i firan ( co prawda sa mleczne z delikatny haft ) ale co tam najwyzej wymienie


tylko teraz jeszcze musze dobrac jakas fajna szarosc w postaci farb moze mozesz cos polecic?
rene1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-03, 09:32   #7
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Moja sypialnia pomozecie?

Cytat:
Napisane przez rene1984 Pokaż wiadomość
jak najbardzije myslalam. wlasnie tak jak mowisz 3 biale sciany jedna szara i na niej fotel komoda

nie do konca jestem pewna tylko czy ten krem w postaci dywanu i i firan ( co prawda sa mleczne z delikatny haft ) ale co tam najwyzej wymienie


tylko teraz jeszcze musze dobrac jakas fajna szarosc w postaci farb moze mozesz cos polecic?
Aha, ja myślałam, że kremowe będą ściany, bo jeśli mają być szare ściany, białe meble to najładniej wyglądają zasłony delikatny pudrowy róż.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-05, 09:24   #8
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Moja sypialnia pomozecie?

Pytanie tez jaki to krem, czy nie będzie wyglądać przy tych białych i czarnych meblach na "zżółknięty"
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-05, 22:12   #9
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Smile Dot.: Moja sypialnia pomozecie?

Cytat:
Napisane przez rene1984 Pokaż wiadomość
jak najbardzije myslalam. wlasnie tak jak mowisz 3 biale sciany jedna szara i na niej fotel komoda

nie do konca jestem pewna tylko czy ten krem w postaci dywanu i i firan ( co prawda sa mleczne z delikatny haft ) ale co tam najwyzej wymienie


tylko teraz jeszcze musze dobrac jakas fajna szarosc w postaci farb moze mozesz cos polecic?
Mam tak pomalowany salon jedna ściana szara a reszta białe i nie nudzi mi sie ani trochę trafiłam z kolorem idealnie poprostu na opakowaniu była próbka i tym sie zasugerowałem, ale z szarym jest dość trudno dopasować tak by był idealny, zależy tez od pomieszczenia jak jest nasłonecznione wtedy odcień inaczej sie zachowuje. Mój salon jest ciemny wiec akurat ten szary wyglada fajnie w dzien a gdy juz włączam świstki wpada delikatnie w fiolet, także to zależy i od oświetlenia i od pomieszczenia, ale dulux ma rożne odcienie , najlepiej zapytaj kogoś w sklepie aby ci doradził
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 13:19   #10
Apolinka
Zadomowienie
 
Avatar Apolinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Moja sypialnia pomozecie?

Hej

Dopiszę swoje pytanie do tego wątku, żeby nie tworzyć kolejnego w podobnym temacie

Zastanawiam się nad kolorem zasłon i narzuty na łóżko do sypialni, która ma granatowe ściany i jasne meble. Nie możemy się na nic zdecydować. Rozważaliśmy, szary, beżowy, turkusowy, ewentualnie jakiś odcień niebieskiego, a może jeszcze inny kolor? Miałybyście może jakiś pomysł?
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach."- Maya Angelou
Apolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 13:24   #11
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Moja sypialnia pomozecie?

Cytat:
Napisane przez Apolinka Pokaż wiadomość
Hej

Dopiszę swoje pytanie do tego wątku, żeby nie tworzyć kolejnego w podobnym temacie

Zastanawiam się nad kolorem zasłon i narzuty na łóżko do sypialni, która ma granatowe ściany i jasne meble. Nie możemy się na nic zdecydować. Rozważaliśmy, szary, beżowy, turkusowy, ewentualnie jakiś odcień niebieskiego, a może jeszcze inny kolor? Miałybyście może jakiś pomysł?
Jasne meble czyli jakie? Białe, dąb, sosna? Zasłony i narzutę dałabym białą, ewentualnie narzuta w jakiś wzór, ale żeby były elementy białego.

Nie masz ciemno w sypialni?
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 21:14   #12
Apolinka
Zadomowienie
 
Avatar Apolinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Moja sypialnia pomozecie?

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Jasne meble czyli jakie? Białe, dąb, sosna? Zasłony i narzutę dałabym białą, ewentualnie narzuta w jakiś wzór, ale żeby były elementy białego.

Nie masz ciemno w sypialni?
Sosna. Jest trochę ciemno, ale w granicach normy Wolałam żeby było ciemniej, niż za jasno, tak mi się kojarzyła sypialnia
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach."- Maya Angelou
Apolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 14:16   #13
daydreaming_
Zakorzenienie
 
Avatar daydreaming_
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 808
Dot.: Moja sypialnia pomozecie?

Cytat:
Napisane przez Apolinka Pokaż wiadomość
Sosna. Jest trochę ciemno, ale w granicach normy Wolałam żeby było ciemniej, niż za jasno, tak mi się kojarzyła sypialnia
Cały czas podtrzymuję że białe zasłony
http://wnetrzem.pl/uploads/sypialnia-23.jpg

Mnie się podobają 3 białe ściany i jedna ciemny granat
__________________
beauty begins the moment you decide to be yourself

daydreaming_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 14:23   #14
Greta212
Przyczajenie
 
Avatar Greta212
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 21
Dot.: Moja sypialnia pomozecie?

Trochę za dużo tej bieli moim zdaniem wyjdzie chyba z tego zimne pomieszczenie, jeśli ściany chcesz mieć białe, to może postaw na fotel w jakimś fajnym kolorze? fuksja, albo granat? wyjdzie wtedy ciekawsze wnętrze
Greta212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 04:52   #15
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Moja sypialnia pomozecie?

Cytat:
Napisane przez daydreaming_ Pokaż wiadomość
Cały czas podtrzymuję że białe zasłony
http://wnetrzem.pl/uploads/sypialnia-23.jpg

Mnie się podobają 3 białe ściany i jedna ciemny granat
Bardzo fajne to zestawienie. W swojej sypialni takie zrobię
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 07:32   #16
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Moja sypialnia pomozecie?

Cytat:
Napisane przez Apolinka Pokaż wiadomość
Hej

Dopiszę swoje pytanie do tego wątku, żeby nie tworzyć kolejnego w podobnym temacie

Zastanawiam się nad kolorem zasłon i narzuty na łóżko do sypialni, która ma granatowe ściany i jasne meble. Nie możemy się na nic zdecydować. Rozważaliśmy, szary, beżowy, turkusowy, ewentualnie jakiś odcień niebieskiego, a może jeszcze inny kolor? Miałybyście może jakiś pomysł?
Ja bym dała białe- po prostu białe i już. Fajnie wyglądałoby to z granatem
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 07:38   #17
Apolinka
Zadomowienie
 
Avatar Apolinka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 097
Dot.: Moja sypialnia pomozecie?

Dziękuję za odpowiedzi Mam nadzieję, że lada dzień uda mi się znaleźć coś odpowiedniego
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach."- Maya Angelou
Apolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-28 08:38:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.