Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, stylizacje - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-19, 17:37   #31
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 485
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Treść usunięta
d5e122ca61e6f552e62c3b063bbe18e6104816de_6588c601bcce8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 19:12   #32
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

ja uważam, że przy takiej figurze, najlepiej wygląda się z spódnicach prostych a nie trapezowych.... ja jak założe trapezową ( nie mam takiej, ale czasem przymierzam) wyglądam grubiej.... tyłek wygląda na większy..... jakoś proporcje mi nie leżą.... trzeba na górę coś wtedy założyć, co poszerza.....
Ja noszę proste spodnie, proste spódnice , oczywiście obcasy i jest super
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 10:05   #33
cynaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

dziewczyny z tego co piszecie w swoich opisach sylwetki wychodzi ze gruszka dzieli sie jeszcze na rozne podtypy!
  • jedne maja szersze biodra i wieksza pupe
  • inne masywniejsze uda a biodra w sam raz
  • inne jeszcze narzekaja na szerokie łydki

wspolnym mianownikiem napewno jest wąska góra i szeroki dół
tak więc jak czytam wasze porady to trzymam sie za glowe bo juz zglupialam piszecie ze w czyms wygladacie kiepsko a ja np. dobrze sie czuje w spodnicach olowkowych czyli to jest kwestia indywidualna

oreslenie typ gruszka odnosi sie po prostu do dziewczyn o typie figury: gora waska dol szerszy a dol moze byc w roznych miejscach szeroki wiec wychodzi na to ze podzial na 12 typow jest lepszy bo tam wystepuje cos takiego jak kregiel

tak wiec jak przeczytacie ten wpis to robie mala poprawke do opisu: rozszerzam watek o gruszke i kregiel GRUSZKA to typ o szerokich biodrach a KREGIEL o masywnych udach

http://stylio.pl/porady-fasony-dla-figury-kregiel
http://stylio.pl/porady-fasony-dla-figury-gruszki
cynaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 10:15   #34
cynaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

dla porownania

bez_nazwy_2_620_01.jpg

untitled-1_620_59.jpg
cynaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 10:25   #35
cynaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

o ile typ kregiel ma dluzsza i wezsza talie o tyle gruszka ma szerokie biodra i krotsza talie na takie szczegoly trzeba zwracac uwage teraz zgodze sie ze dziewczyny o typie figury gruszka maja problemy z doborem:

marynarki bo ja np. uwielbiam takie do ciut powyzej bioder wygladam w nich dobrze dlatego ze moim najszerszym miejscem sa uda

spodnice olowkowe nawet te z wysokim stanem po prostu wrecz ubostwiam i tez wygladam dobrze dlatego ze sa w ksztalcie takim ktory dopasowauje sie do mojej figury: wezsze w biodrach szersze na udach i opinajace dol i zgadzam sie ze dziewczyny o typie gruszka moga wygladac niekorzystnie bo spodnice uwydatniaja duza pupe zwlaszcza te z wysokim stanem
cynaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 18:48   #36
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Cytat:
Napisane przez cynaa2 Pokaż wiadomość
dziewczyny z tego co piszecie w swoich opisach sylwetki wychodzi ze gruszka dzieli sie jeszcze na rozne podtypy!
  • jedne maja szersze biodra i wieksza pupe
  • inne masywniejsze uda a biodra w sam raz
  • inne jeszcze narzekaja na szerokie łydki

wspolnym mianownikiem napewno jest wąska góra i szeroki dół
tak więc jak czytam wasze porady to trzymam sie za glowe bo juz zglupialam piszecie ze w czyms wygladacie kiepsko a ja np. dobrze sie czuje w spodnicach olowkowych czyli to jest kwestia indywidualna

oreslenie typ gruszka odnosi sie po prostu do dziewczyn o typie figury: gora waska dol szerszy a dol moze byc w roznych miejscach szeroki wiec wychodzi na to ze podzial na 12 typow jest lepszy bo tam wystepuje cos takiego jak kregiel

tak wiec jak przeczytacie ten wpis to robie mala poprawke do opisu: rozszerzam watek o gruszke i kregiel GRUSZKA to typ o szerokich biodrach a KREGIEL o masywnych udach

http://stylio.pl/porady-fasony-dla-figury-kregiel
http://stylio.pl/porady-fasony-dla-figury-gruszki

A co myślisz o wiolonczeli? Znalazłam taki podział w jednym z wizażowych wątków. Charakteryzuje się małym biustem, dużą pupą oraz szerokimi biodrami, ale szczupłymi udami i łydkami.
Moim zdaniem można to podciągnąć jako jeden z podtypów gruszki.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 20:32   #37
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Cytat:
Napisane przez cynaa2 Pokaż wiadomość
tak wiec jak przeczytacie ten wpis to robie mala poprawke do opisu: rozszerzam watek o gruszke i kregiel GRUSZKA to typ o szerokich biodrach a KREGIEL o masywnych udach
A jeśli mam dużą pupę, szerokie biodra i masywne uda? to co ja wkońcu jestem
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 20:58   #38
cynaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
A jeśli mam dużą pupę, szerokie biodra i masywne uda? to co ja wkońcu jestem
jestes napewno gruszka zobacz:

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1250759686

kregiel po prostu ma wezsze biodra i nie ma duzej pupy

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

voice_of_silence - przeanalizuje ta wiolonczele wielkie dzieki

cynaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 22:22   #39
katulaa
Przyczajenie
 
Avatar katulaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 19
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Ja tak samo niewiem juz czy gruszka jestem, przez caly czas myslam ze tak ...
Nie ma zbyt duzej roznicy co do ramion i bioder z tym ze biodra duzo bardziej rzucaja sie w oczy, mam masywne uda i łydki a biust jest sredni- miseczka b, talia waska ... podam wymiary 90/69/100 przy wzroscie 170 a ubrania nosze gora 36/38 dol 40/42, moze ktos powie jakim typem jestem ?
Na innym forum znalazłam szczególowy opis tych typów i jedne co mi nie pasuje to mowi sie ze gruszki maja krótkie nogi a ja wydaje mi sie mam dosc długie ale porownujac sie z sławnym typem gruszki - Beyonce mam prawie identyczna figure

A jezeli jestem gruszka to mogę doradzić ze szukajac sukienki na wesele przymierzalam duzo i najbardziej mi psuje dopasowana w tali z prostym dołem a nie w kształcie literki A, wiec wydaje mi sie ze ze spodnicami jest podobnie
Rorki rownież nosze i czuje się w nich najlepiej i chyba najlepiej wygladam, oczywiscie nie sa tak bardzo dopasowane na łydkach jak u niektórych osób mozna spotkac
Jezeli ktoś kompletnie sie nie czuje w rurkach to polecam najpierw zacząc od lekko zwezanych czy prostych czarnych, a potem sie przekonacie do waższych i np jeansow Ja tak zaczynałam
katulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 10:27   #40
cynaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Cytat:
Napisane przez katulaa Pokaż wiadomość
Ja tak samo niewiem juz czy gruszka jestem, przez caly czas myslam ze tak ...
Nie ma zbyt duzej roznicy co do ramion i bioder z tym ze biodra duzo bardziej rzucaja sie w oczy, mam masywne uda i łydki a biust jest sredni- miseczka b, talia waska ... podam wymiary 90/69/100 przy wzroscie 170 a ubrania nosze gora 36/38 dol 40/42, moze ktos powie jakim typem jestem ?
Na innym forum znalazłam szczególowy opis tych typów i jedne co mi nie pasuje to mowi sie ze gruszki maja krótkie nogi a ja wydaje mi sie mam dosc długie ale porownujac sie z sławnym typem gruszki - Beyonce mam prawie identyczna figure

A jezeli jestem gruszka to mogę doradzić ze szukajac sukienki na wesele przymierzalam duzo i najbardziej mi psuje dopasowana w tali z prostym dołem a nie w kształcie literki A, wiec wydaje mi sie ze ze spodnicami jest podobnie
Rorki rownież nosze i czuje się w nich najlepiej i chyba najlepiej wygladam, oczywiscie nie sa tak bardzo dopasowane na łydkach jak u niektórych osób mozna spotkac
Jezeli ktoś kompletnie sie nie czuje w rurkach to polecam najpierw zacząc od lekko zwezanych czy prostych czarnych, a potem sie przekonacie do waższych i np jeansow Ja tak zaczynałam
jestes gruszka skoro biodra masz szersze
kregiel ma rowne ramiona i biodra najszerszym miejscem u niego sa uda
cynaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 13:58   #41
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Obejrzałam jeszcze raz Biblię kobiecych kształtów i dochodzę do wniosku, ze chyba jednak się pomyliłam co do wiolonczeli. A na dodatek źle się sklasyfikowałam
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 15:26   #42
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Dziewczyny, jak kupujecie stroje kąpielowe bo jak uda mi się znaleźć w miarę pasującą górę, to dół jest 2 x za mały i mogłabym tam wsadzić co najwyżej jeden pośladek - i to najczęściej na wcisk :/
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 19:45   #43
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak kupujecie stroje kąpielowe bo jak uda mi się znaleźć w miarę pasującą górę, to dół jest 2 x za mały i mogłabym tam wsadzić co najwyżej jeden pośladek - i to najczęściej na wcisk :/
W większości sklepów jest możliwość kupna osobno stanika i osobno majtek, więc to chyba nie jest aż taki problem sobie złożyć strój kąpielowy
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 18:04   #44
MissHuffy
Zakorzenienie
 
Avatar MissHuffy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 917
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Cytat:
Napisane przez pinksnickers Pokaż wiadomość
a co ze stanem spódnicy? Może być podwyższony czy raczej na wysokości bioder czy talii? Jak nosicie spódnice?
tylko podwyższony
Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
W większości sklepów jest możliwość kupna osobno stanika i osobno majtek, więc to chyba nie jest aż taki problem sobie złożyć strój kąpielowy
na szczęście
__________________
Nie stój.Drogę wytycza się idąc.
MissHuffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 20:48   #45
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Cytat:
Napisane przez MissHuffy Pokaż wiadomość
tylko podwyższony


na szczęście


Naprawdę? Ej, bo ja mam taki no yyy, ee spory... tyłeczek i spodnie z podwyższonym stanem optycznie sprawiają, że robi się on ogromny
A w spódnicach nie chodzę, ale dlaczego mi się wydaje, że efekt byłby podobny?
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 07:36   #46
cynaa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Umieszczam zdjecie mojego ulubionego zestawu, ktory ratuje mnie w kazdej sytuacji kiedy nie wiem co na siebie wlozyc

sukienka tuba bez zabudowanej gory + bluzka = klucz do sukcesu dla typu gruszka, wiolonczela

www.szafa-interakcyjna.blogspot.com

1.jpg
cynaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 08:36   #47
netkaa00
Zakorzenienie
 
Avatar netkaa00
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 4 479
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

A jaki płaszczyk na jesień/zimę polecacie dla "gruszki"? Tzn jaki fason?

Pozdrawiam wszystkie Gruszki i przyłączam się do tematu
netkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 12:33   #48
Lavina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 0-34 ;]
Wiadomości: 141
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

witam też jestem gruszką ze względu na szerokie biodra i uda
jeśli chodzi o ciuchy to owszem są problemy ale nie takie straszne ;] z górą chyba się zgodzimy że nie ma większych problemów bo trików na optyczne powiększenie biustu jest całkiem sporo
problemem staje się dół. tak więc w moim przypadku (a uwielbiam spodnie) proste spodnie są najlepsze chociaż mam również 2 pary rurek i też je bardzo lubie moje łydki nie są jakieś ogromne w najszerszym miejscu mam 37cm więc czasem warto je wyeksponować
sukienki hmm... raczej ekspertem nie jestem bo mam w szafie jedna ale za to fajnie leży bo ma odznaczenie pod biustem tasiemka
spódnice tak z mojego doświadczenia powiem tyle wyrzuciłam te trapezowe a powoli kolekcjonuje ołówkowe z podwyższonym stanem bo wyglądają o 100% lepiej
ale podsumowując to każda z nas musi się czuć dobrze więc wszystkie rady są ok ale własne samopoczucie i gust doradzą chyba najlepiej
__________________
75kg...62,0kg...50kg
I'm SINGLE!
Lavina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 19:14   #49
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

oj to ja chyba jestem gruszką:-( nie martwiłoby mnie to gdyby nie problem z kupnem np. sukienki, spódnicy czy spodni:/ właśnie z tym pierwszym mam obecnie największy problem... górę mam 36, rzadko 38, a dół 38/40. w związku z tym trudno mi coś dopasować i przez to czasami wpadam w kompleksy więc powitajcie mnie w klubie kobiecych kształtów heh
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 09:39   #50
agugabi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Witam, dłuższy czas już podczytuję forum i zastanawiam się czy ja jestem gruszką? Tzn. jestem wysoka - 176 cm. Ogólnie jestem szczupła, jednak widać u mnie dysproporcje.
Ramiona mają 90 cm w obwodzie. Pod biustem mam 69, biust 86 cm, w pasie 72, a w biodrach 96 cm.
Chodzi chyba bardziej o to, że moje plecy nie są w kształcie V tylko raczej U. Górę noszę 34/36 a dół 38. Nogi mam szczupłe, ale takie raczej klockowate. Łydki zupełnie proste, grube kostki.
Dobrze wyglądam w spódnicach ołówkowych, ale nawet jeśli górę założę do tego fablaniastą, to i tak widać tę dysproporcję.
Najgorzej jest ze spodniami i marynarkami. Często w pasie są dobre, to w biodrach za wąskie, albo na odwrót.
A może znacie jakieś firmy, które szyją "progruszkowo"?
agugabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 10:16   #51
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Cytat:
Napisane przez agugabi Pokaż wiadomość
Witam, dłuższy czas już podczytuję forum i zastanawiam się czy ja jestem gruszką? Tzn. jestem wysoka - 176 cm. Ogólnie jestem szczupła, jednak widać u mnie dysproporcje.
Ramiona mają 90 cm w obwodzie. Pod biustem mam 69, biust 86 cm, w pasie 72, a w biodrach 96 cm.
Chodzi chyba bardziej o to, że moje plecy nie są w kształcie V tylko raczej U. Górę noszę 34/36 a dół 38. Nogi mam szczupłe, ale takie raczej klockowate. Łydki zupełnie proste, grube kostki.
Dobrze wyglądam w spódnicach ołówkowych, ale nawet jeśli górę założę do tego fablaniastą, to i tak widać tę dysproporcję.
Najgorzej jest ze spodniami i marynarkami. Często w pasie są dobre, to w biodrach za wąskie, albo na odwrót.
A może znacie jakieś firmy, które szyją "progruszkowo"?
A ja dłuższy czas jestem na tym forum i zawsze się zastanawiam, czy zbanowani użytkownicy nie rozumieją co oznacza termin "ban stały"?
Żegnam i mam nadzieję, że więcej się nie zobaczymy.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 19:29   #52
CaroOolajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Hej wam mam taki problem... Nie wiem jaki mam typ figury. To moje wymiary :
Ramiona 98cm
Biust 100cm
Talia 73cm
Biodra 99cm
Uda 58cm

Dodam, że jestem dość wysoka 174cm
Proszę was o pomoc i z góry dziękuję
CaroOolajna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 20:26   #53
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Nie jestem pewna, ale skoro masz zblizone wymiary "gory" i "dołu" a oprocz tego duza roznice talia-biodra to wyglada to na klepsydre ;-)
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 13:17   #54
gosiak56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 12
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Masz przedewszystki dosyc duzy biust!! u gruszek się to nie zdarza... niestety... dlatego jak dla mnie to zdecydowanie klepsydra!!
gosiak56 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 09:50   #55
H0neey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

biodra- 88cm
ramiona- 91cm
uda - 47cm
talia - 67cm
biust- 78cm

dodam jeszcze że mam bardzo widoczne wcięcie w talii, no i zdjęcie.





te biodra to moja zmora ;/

Edytowane przez H0neey
Czas edycji: 2010-01-28 o 09:53
H0neey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 10:59   #56
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Cytat:
Napisane przez H0neey Pokaż wiadomość
biodra- 88cm
ramiona- 91cm
uda - 47cm
talia - 67cm
biust- 78cm

dodam jeszcze że mam bardzo widoczne wcięcie w talii, no i zdjęcie.


te biodra to moja zmora ;/

masz normalne, kobieco zaznaczone biodra tak patrze na twoje wymiary i zastanawiam sie czy na pewno jestes gruszka, skoro masz wiekszy obwod ramion niz dolu. szkoda ze nie wstawilas zdjecia pokazujacego ramiona.
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 14:25   #57
H0neey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Unhappy Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

prosze, tutaj to bardziej widać.
H0neey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 21:37   #58
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Czy tuniki nadają się dla gruszek
mam na myśli zwiewne, luźne tuniki. Bardzo mi się podobają, ale jakoś nie mam odwagi takich nosić.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 15:55   #59
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Spróbuję odgrzebać i reanimować również ten wątek . Dzięki postom troszkę wyżej dowiedziałam się, że bardziej ze mnie kręgiel niż gruszka :P.
Mam wąskie ramiona i wąską talię, biodra same w sobie może niezbyt szerokie, natomiast strasznie masywne uda :/.
I zastanawiam się, może Wy mi podpowiecie, jakie płaskie buty do spódnic/sukienek nosić? Tak na codzień. I na pewno nie balerinki, bo z moimi krótkimi, grubymi nogami to wygląda strasznie!
Liczę na pomoc .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 15:38   #60
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Typ figury gruszka - szerokie biodra, wąskie ramiona, mały biust - porady, styl

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Czy tuniki nadają się dla gruszek
mam na myśli zwiewne, luźne tuniki. Bardzo mi się podobają, ale jakoś nie mam odwagi takich nosić.
Pewnie lepiej jak są odcinane pod biustem niż takie luźne podomki Ja tam noszę i się nie przejmuję.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.