W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII część XX - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-07, 12:18   #1381
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez justa86 Pokaż wiadomość
Nie wiem na ile u Was jest " mokry" ale ja tez mialam takie wrazenie ze cos jest nie tak, z zew juz usechl a pod spodem zaczal troche podkrwawiac, za 2 dni ladnie odpadl a pod spodem jeszcze troszke sie saczylo.
Nie wiem jak pielegnujesz pepek ale ja przemywalam scinseptem, zdania sa rozne, ze na sucho, ze rzadko, ja 2x dziennie pryskalam, jalowym gazikiem przecieralam dosc porzadnie, strupki zmywalam.
Oczywiscie idz do chirurga jak tak radzila polozna, ale chcialam Cie troszke uspokoic ze moze nic w tym zlego
kurcze ja dziś zauważyłam, że pępuszek właśnie pod tym suchym jest taki mokry jak to odchyliłam .. i się coś sączy ... cholera a myślałam, że już odpanie zaraz a to już 19 dni po porodzie..
położnej jak nie było tak nie ma i kicha.... nie wiem czy to źle z tym pępkiem czy nie .... przedtem sie nie sączył ... a przemywam octeniseptem i nie moczę go w kapieli



ok laski zakładam wątek !!!! Tylko troszkę mi zejdzie - uprzedzam ;]
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:34   #1382
Pani_Jasiowa
Zakorzenienie
 
Avatar Pani_Jasiowa
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 858
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
kurcze ja dziś zauważyłam, że pępuszek właśnie pod tym suchym jest taki mokry jak to odchyliłam .. i się coś sączy ... cholera a myślałam, że już odpanie zaraz a to już 19 dni po porodzie..
położnej jak nie było tak nie ma i kicha.... nie wiem czy to źle z tym pępkiem czy nie .... przedtem sie nie sączył ... a przemywam octeniseptem i nie moczę go w kapieli



ok laski zakładam wątek !!!! Tylko troszkę mi zejdzie - uprzedzam ;]
Micia u mnie z pępkiem było tak samo, niby suchy a w srodku taki mokry. mi położna kazała spirytusem rozcienczonym i moczyc w nim patyczek do uszu i czyścić i równo po 7 dniach odpadł
__________________
Kocham: 11.09.2009
Powiedziałam TAK: 11.09.2010
Nasz Dzień: 22.10.2011


P


Szymonek
Pani_Jasiowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:42   #1383
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez justa86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze sie przerzucic na pampersy pampersa i prosze a szybka dopowiedz - active baby czy premium care??
Ja nie widzę różnicy między nimi. Używamy Premium, bo w prezencie dostalismy, i jedyny bajer to wskaźnik siuśków Więc po co przepłacać..? Jakbym kupowała to active baby

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
Raczej zwykłymi, ale nie ze względu na oszczędności, tylko żeby przeciwstawić się systemowi! To jest szczyt bezczelności, granie na uczuciach rodziców pt. "nie zapłacisz matko żeby twoje dziecko nie cierpiało - co z ciebie za matka!!"
A przypuszczam że dziecko nie poczuje różnicy czy raz, czy trzy razy go ukłuto...


Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
jak wasze dzieci teraz śpią? znaczy pod czym?
bo mi synek wyrasta z rożka, do tego już się w nim bardzo wierci
wygodne to było bo walnęłam na bok i nie było opcji żeby się przekręcił więc czułam się bezpiecznie
W rożku, pod kocem.

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
kurcze ja dziś zauważyłam, że pępuszek właśnie pod tym suchym jest taki mokry jak to odchyliłam .. i się coś sączy ... cholera a myślałam, że już odpanie zaraz a to już 19 dni po porodzie..
położnej jak nie było tak nie ma i kicha.... nie wiem czy to źle z tym pępkiem czy nie .... przedtem sie nie sączył ... a przemywam octeniseptem i nie moczę go w kapieli

ok laski zakładam wątek !!!! Tylko troszkę mi zejdzie - uprzedzam ;]
Nasz nie wyglądał na całkowicie podsuszony, jeszcze się rozkrwawił troche po brzuszkowaniu (pisałam wam) ale odpadł chyba 3 dni temu. Teraz już wszystko ładnie zaschło, jeszcze takie resztki strupków są, które przemywam octaniseptem.

Odchowalnia

Przyjechała moja komoda, muszę teraz zmusić M żeby ją złożył
Moje dziecię ma chyba wzdęcia jakieś budzi się jak bąki idą, i ogólnie słabo mi śpi ostatnio Najchetniej na rękach. teraz sobie spi, ale kwęka przez sen i popierduje :|
Boszzzee ale mi sie problemy porobiły
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:51   #1384
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
Micia u mnie z pępkiem było tak samo, niby suchy a w srodku taki mokry. mi położna kazała spirytusem rozcienczonym i moczyc w nim patyczek do uszu i czyścić i równo po 7 dniach odpadł
Nie bedzie ją to bolało ??? jak tam pod spód wjade na to mokre? jeej boje sie.. no nic, spróbuje dzis po kąpieli


Zapraszam na odchowalnię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667730
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:58   #1385
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Moje dziecię ma chyba wzdęcia jakieś budzi się jak bąki idą, i ogólnie słabo mi śpi ostatnio Najchetniej na rękach. teraz sobie spi, ale kwęka przez sen i popierduje :|
Boszzzee ale mi sie problemy porobiły
budzi się do życia będzie coraz mniej spać w dzień
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:58   #1386
Sola1
Zakorzenienie
 
Avatar Sola1
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8 528
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Nie bedzie ją to bolało ??? jak tam pod spód wjade na to mokre? jeej boje sie.. no nic, spróbuje dzis po kąpieli


Zapraszam na odchowalnię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667730
Właśnie to mokre trzeba osuszyć Ja też się bałam jak położna pokazała mi jak to powinno się robić, ale młoda nie płakała.
Sola1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:25   #1387
czarnamadonna1982
Zakorzenienie
 
Avatar czarnamadonna1982
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 5 509
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

hej hej wpadlm szybko sie jeszcze tu przywitac i wlece na odchowalnie))nie mam jak was nadrobic wiec nie wiem o czym rozmawiaciewidzialam o pepku tylko-nam odpadl po 13 dnch, psikalam tylko octeniseptem, ladnie sie zagoil nic nie krwawilo ani nie lecialo

pampersy dostalam 4 paki w prezencie mi brdziej podpasowaly te w zielonej paczce active baby, takie sztywniejsze byly lepiej mi sie zakladalo i wogole.


co do organizacji czasu to jak maly laskawie zasypia to latam jak z owsikami i robie wszystko naraz
czarnamadonna1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 14:59   #1388
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez gusiak23 Pokaż wiadomość
jestem w szoku, jesteś mistrzynią . Ja mam złą organizację czasu. Jak zaśnie to ja się rozleniwiam, siadam na kompa, piję kawkę, a jak widzę, że się będzie budzić to pędem coś robię i się dziwię że się nie wyrabiam:/
Ma majka miszczuniu jak Ty to robisz?

Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość
Hej mamuśki

Nie moge zmienić swojego nie aktualnego już podpisu co jest ?


Adaś śpi ale najchętniej to ciągle wisiałby na cycu.
Jutro jedziemy do chirurga coś z pępkiem nie tak
myslalam ze to co moja, pepek jej wyzalzl na wierzch od wzdec( delikatna przepuklina pepkowa) i ma plastrowane to od zeszlego tygodnia
Doktorowa powiedziala ze wieksze sie cofaja i nie ma powodu do zmartwien, coz jak sie nie cofnie to chirurg albo bedzie miala mniej urodziwy pepek

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
ja dostalam bukiet roz od tesciowej

rany niezla ta twoja tesciowa, to wisienka na torcie nie rodzynka

Cytat:
Napisane przez justa86 Pokaż wiadomość
Judkama to teraz czym szczepisz??

Co do pampersow to wlasnie tak jak piszesz zdecydowalam, premium maja siateczke, ktora czesto w opiniach przykleja sie do pupy a wlasnie przez to rezygnuje z dady, o ile 1 i 2 dady byly spoko, tak 3 ma ta siateczke, dodatkowo jakas warstwe aloesowa ktora odparzyla pupe Kubusia

Dzieki za rade
nie wiedzialam ze 3 dady tak sie roznia, dzieki za info
baby dream sa dosc dobre , bardzo ladnie chlona kupe( dla cycolinek to wazne) grubsze i szersze w kroku nie trzeba dodatkowo pieluchowac na stawy biodrowe, tylko siuski sie zbrylaja i to fajne nie jest.
pampery mialam tylko zielone, dobre tylko kupa potrafi uciec na plecy

uzywala ktoras pieluch z aldika?

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
jak wasze dzieci teraz śpią? znaczy pod czym?
bo mi synek wyrasta z rożka, do tego już się w nim bardzo wierci
wygodne to było bo walnęłam na bok i nie było opcji żeby się przekręcił więc czułam się bezpiecznie
rozek jako kolderka, specjalnie kupowalam miekki bez niczego usztywnianego
Cytat:
Napisane przez Pokrzywka19 Pokaż wiadomość
Pępek był przemywany przegotowaną ostudzoną wodą z szarym mydłem jałowym gazikiem i patyczkami. I psikany octaniseptem przy każdym przewijaniu.
pepka nie mozna moczyc, moze dlatego sie paprze
Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
kurcze ja dziś zauważyłam, że pępuszek właśnie pod tym suchym jest taki mokry jak to odchyliłam .. i się coś sączy ... cholera a myślałam, że już odpanie zaraz a to już 19 dni po porodzie..
położnej jak nie było tak nie ma i kicha.... nie wiem czy to źle z tym pępkiem czy nie .... przedtem sie nie sączył ... a przemywam octeniseptem i nie moczę go w kapieli



ok laski zakładam wątek !!!! Tylko troszkę mi zejdzie - uprzedzam ;]
wlanie odsun troche i pod spodem delikatnie patyczkiem do uszu maczanym w spirytusie, mi to polozna w domu wlasnie pokazala

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
Nie bedzie ją to bolało ??? jak tam pod spód wjade na to mokre? jeej boje sie.. no nic, spróbuje dzis po kąpieli


Zapraszam na odchowalnię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667730
dawaj dawaj nic jej nie bedzie
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 21:09   #1389
kotperski84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Ja też wróciłam dziś ze szpitala Chyba jako ostatnia grudniowa
Co się nacierpiałam jak CzarnaMadonna to moje , ale Wiktor 58cm 3460g jest z nami od 1.01 na świecie
Przeszłam przez balonik i 2 próby z oksytocyną. 30.12 wciąż nie było postępu (3-4cm i brak skurczy), więc uprosiłam lekarzy, żeby wywołane nastąpiło nie 30.12, a 1.01 Podczas drugiej próby z oksytocyną okazało się, że prawdopodobnie podczas balonikowania (5 podejść do założenia) przebito mi pęcherz płodowy, czego nikt nie zauważył aż do 1.01. Jak lekarze się zorientowali, że chodzę tak już pewnie parę dni to wysłali mnie na cc.
Ostatecznie spędziłam w szpitalu 11 dni, z czego 6 po porodzie, bo mały dostawał profilaktycznie antybiotyk na małą niedodmę płuc - pewnie przez ten brak wód. Na szczęście wszystko już w normie Mimo cesarki już od drugiej doby mogłabym wykarmić troje dzieci. A mały ciągnie od pierwszego karmienia, przybiera po 50g dziennie i robi 10 kup dziennie- był największym zasrańcem na oddziale.
Miałam szczęście, bo:
a) szpital św.rodziny to jedyna porodówka w Poznaniu gdzie mamy zostają z dziećmi tak długo jak potrzeba, we wszystkich innych 3 szpitalach mamy do domu, a dzieciaki zostają
b) leżałam na oddziale, gdzie można mieć dzieci ze sobą całą dobę na sali, ale też w każdej chwili oddać na oddział noworodków. Położnice nie przewijają maluchów (chyba, że chcą) i nie kąpią - oddaje się wtedy dziecko na noworodki. Dzięki temu mały mógł 3 krotnie przekroczyć dzienny przydział pieluch bez żadnych konsekwencji, bo na drugim oddziale rooming in tego szpitala dają ich 5 dziennie. Taaa.... a mój kupa co 2 godziny jak w zegarku.
Pani Beata Frąckowiak położna SUPPPPPPPPPPPPERRRRRR kochana, polecam z całego serca, niestety nie wszystkie siostry w tym szpitalu takie były. Bywało i tak, że na prośbę o coś tam z dzieckiem (no, bo Boziu jestem dobę po cesarce i nie mogę podnieść małego, w ogóle to mój pierwszy poród i skąd mam wiedzieć coś tam coś tam) od drzwi leciało "a co Pani zrobi w domu?!!!!" .
kotperski84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 21:30   #1390
MiciaKicia
Zakorzenienie
 
Avatar MiciaKicia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 14 220
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez kotperski84 Pokaż wiadomość
Ja też wróciłam dziś ze szpitala Chyba jako ostatnia grudniowa
Co się nacierpiałam jak CzarnaMadonna to moje , ale Wiktor 58cm 3460g jest z nami od 1.01 na świecie
Przeszłam przez balonik i 2 próby z oksytocyną. 30.12 wciąż nie było postępu (3-4cm i brak skurczy), więc uprosiłam lekarzy, żeby wywołane nastąpiło nie 30.12, a 1.01 Podczas drugiej próby z oksytocyną okazało się, że prawdopodobnie podczas balonikowania (5 podejść do założenia) przebito mi pęcherz płodowy, czego nikt nie zauważył aż do 1.01. Jak lekarze się zorientowali, że chodzę tak już pewnie parę dni to wysłali mnie na cc.
Ostatecznie spędziłam w szpitalu 11 dni, z czego 6 po porodzie, bo mały dostawał profilaktycznie antybiotyk na małą niedodmę płuc - pewnie przez ten brak wód. Na szczęście wszystko już w normie Mimo cesarki już od drugiej doby mogłabym wykarmić troje dzieci. A mały ciągnie od pierwszego karmienia, przybiera po 50g dziennie i robi 10 kup dziennie- był największym zasrańcem na oddziale.
Miałam szczęście, bo:
a) szpital św.rodziny to jedyna porodówka w Poznaniu gdzie mamy zostają z dziećmi tak długo jak potrzeba, we wszystkich innych 3 szpitalach mamy do domu, a dzieciaki zostają
b) leżałam na oddziale, gdzie można mieć dzieci ze sobą całą dobę na sali, ale też w każdej chwili oddać na oddział noworodków. Położnice nie przewijają maluchów (chyba, że chcą) i nie kąpią - oddaje się wtedy dziecko na noworodki. Dzięki temu mały mógł 3 krotnie przekroczyć dzienny przydział pieluch bez żadnych konsekwencji, bo na drugim oddziale rooming in tego szpitala dają ich 5 dziennie. Taaa.... a mój kupa co 2 godziny jak w zegarku.
Pani Beata Frąckowiak położna SUPPPPPPPPPPPPERRRRRR kochana, polecam z całego serca, niestety nie wszystkie siostry w tym szpitalu takie były. Bywało i tak, że na prośbę o coś tam z dzieckiem (no, bo Boziu jestem dobę po cesarce i nie mogę podnieść małego, w ogóle to mój pierwszy poród i skąd mam wiedzieć coś tam coś tam) od drzwi leciało "a co Pani zrobi w domu?!!!!" .
Zapraszam kochana na nasz wątek już na odchowalni
Jesteś na liscie? jak nie to napisz PW, upomnij się, dopiszemy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667730&page=5
__________________
Czekamy na poród: luty2015

Kroimy: 2016(?)
MiciaKicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 12:04   #1391
dorcia2120
Zadomowienie
 
Avatar dorcia2120
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: witowo-hajnówka
Wiadomości: 1 485
GG do dorcia2120
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

hej baby jak tam ? mam pytanie. Ile tak mniej więcej się krwawi po porodzie?
__________________
Jest córa od 31 grudnia od godzinki 8.10. Gabrysia szczęście nasze
Mimo złości i bólu łez i strachu na świat przyszła ONA zakrywając swym obliczem wszystko co straszne było....
razem od 17.11.2008
zaręczeni od sylwestra 2011
małżeństwo od 12 maja 2012

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65470.png
dorcia2120 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 14:24   #1392
T'ai
Zakorzenienie
 
Avatar T'ai
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 24 494
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez dorcia2120 Pokaż wiadomość
hej baby jak tam ? mam pytanie. Ile tak mniej więcej się krwawi po porodzie?
już na odchowalni siedzimy
T'ai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 21:45   #1393
jo_manh
Rozeznanie
 
Avatar jo_manh
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 913
Dot.: W tej ciąży jak słonice chodzimy, chyba nigdy nie urodzimy. Mamusie XI-XII częś

Cytat:
Napisane przez MiciaKicia Pokaż wiadomość
kurcze ja dziś zauważyłam, że pępuszek właśnie pod tym suchym jest taki mokry jak to odchyliłam .. i się coś sączy ... cholera a myślałam, że już odpanie zaraz a to już 19 dni po porodzie..
położnej jak nie było tak nie ma i kicha.... nie wiem czy to źle z tym pępkiem czy nie .... przedtem sie nie sączył ... a przemywam octeniseptem i nie moczę go w kapieli



ok laski zakładam wątek !!!! Tylko troszkę mi zejdzie - uprzedzam ;]
U nas pępek odpadł jak mały miał 4,5 tygodnia i położna mówiła że tak może być. Też nam się taka jakby ropka lekka sączyła, ale położna właśnie stwierdziła, że to normalne i się nie przejmować. Powiedziała, że jakby śmierdział albo bardzo mocno się sączył to wtedy do lekarza.
__________________
Synek 25.11.2012

Aniołek* 13.01.2012
Aniołek* 13.01.2015
Aniołek* 30.03.2015
jo_manh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 18:01   #1394
evvelina88
Rozeznanie
 
Avatar evvelina88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 525
Kochane mamusie, nie jestem w stanie nadrobić, ale właśnie lecą mi łezki, dziękujemy za tak ciepłe powitanie. Ważył 4310 i ma 60cm. Nie da sie ukryć jest ciężki, porod cudny, płakałam ze szczęścia jak tylko go wyciągnęli, później synuś był z mężem jak mnie zszywali, następnie w trójkę sie całowaliśmy na sali pooperacyjnej, ale dokładny opis w domku napiszę. Głodomor straszny, dlatego jak schodziło znieczulenie zdążyli go 2 razy nakarmić wiec z karmieniem męki. Dostawiali mi go przedwczoraj, trochę sie napił po ciężkiej walce, dzwoniłam a one z łaska przychodziły, ale trzeba przyznać ze chyba z 20 razy dzwoniłam. Walczę z personelem dla mojego synka. Od początku mocno charczał i ciężko oddychał, mówiłam ze to nie jest normalne, pediatra był kilka razy a później już mi powiedział ze jestem przewrażliwiona i niektóre dzieci tak maja- problem z krtanią. W nocy jednak go zabrali na obserwację, oddali po 7 godzinach, niby wszystko ok ale mam mieć na niego oko. Cycki masowałam żeby pobudzać laktacje ale niestety zbuntowały sie, mały krzyczy ale dostawiam, później dokarmiam. W domku mam nadzieję ze rozkręcę piesi laktatorem. Tatuś bardzo szczęśliwy, smutno nam bo nie moze nas odwiedzić, szpital zamknięty z racji świńskiej grypy w Poznaniu i to jedyny powód z którego płacze. szwy ciągną, mało pomocne położne, cycki poranione, synek płacze, ale to pikuś w porównaniu z tym jak tęsknię za mężem i domem. Mieliśmy dzis wyjść ale niestety zrobił sie żółty i teraz sie opala. Rano pobiorą krew i podejmą decyzję co dalej. Mam nadzieję ze będę mogła zostać tak długo jak synek.
__________________
30.04.2011 Żonka
17.07.2011
2mc starań- są II kreski

NT7mm- kariotyp prawidlowy męski
06.01.2013- Synek Nikodem
evvelina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 18:26   #1395
evvelina88
Rozeznanie
 
Avatar evvelina88
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 525
Jak moge prosić przekopiowujcie na nowy wątek i fb bo z telefonu ciężko mi będzie;-)
__________________
30.04.2011 Żonka
17.07.2011
2mc starań- są II kreski

NT7mm- kariotyp prawidlowy męski
06.01.2013- Synek Nikodem
evvelina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.