Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-23, 08:11   #3121
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
No w końcu doczekałem się czegoś z rodzaju DryFlo - tylko że na BU

http://biochemiaurody.com/sklep/bamboo-powder.html - puder babmusowy, kolejna nowość
Dużo ostatnio tych nowości Ech, portfel znowu ucierpi...
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 09:23   #3122
Shpilcia
Zakorzenienie
 
Avatar Shpilcia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 3 064
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

MAtko zapłaciłam 13 a status ciagle w trakcie realizacji..tak długo zawsze to trwa?
Ale nowości kuszą....szczególnie puder
Shpilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 09:34   #3123
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
MAtko zapłaciłam 13 a status ciagle w trakcie realizacji..tak długo zawsze to trwa?
Ale nowości kuszą....szczególnie puder
hmm,dziwne. Na BU zazwyczaj dosyć szybko to trwa. Chociaż dawno już nie zamawiałam więc może coś się zmieniło.
Może napisz do nich co się dzieje bo na ich stronie pisze, że realizacja zamówień odbywa się w 4-5 dni
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 10:41   #3124
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
MAtko zapłaciłam 13 a status ciagle w trakcie realizacji..tak długo zawsze to trwa?
Ale nowości kuszą....szczególnie puder
13 był w piątek, może przelew doszedł w poniedziałek ? Zależy o której godzinie robiłaś. Ja powinnam mieć dzisiaj wysłaną więc czekam z niecierpliwością na mail o wysyłce :P Ale zwykle przychodzą one wieczorem. Już się uzbroiłam w cierpliwość - jak się człowiek nastawi to mu lepiej trochę
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 10:54   #3125
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Na ich miejscu nie chwalilabym się tak zmikronizowanymi cząsteczkami... Bo zbyt małe cząsteczki są szkodliwe, mogą przejść do układu krwionośnego. Nie znam się na tych wszystkich rzędach wielkości, ale 5 mikronów coś mi niezbyt ciekawie wygląda.

Aczkolwiek tanio, z USA krzemionkę ściągnać jest o wiele drożej.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 11:02   #3126
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

mam straszną ochotę na te nowosci... krem łagodzący z lukrecją, maseczka czereśniowa i tonik PHA.

na razie mam ograniczony budżet czekam więc na pierwsze relacje osób, które zakupią te produkty pisać, kochani
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 11:14   #3127
mosutatsu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 777
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Na ich miejscu nie chwalilabym się tak zmikronizowanymi cząsteczkami... Bo zbyt małe cząsteczki są szkodliwe, mogą przejść do układu krwionośnego. Nie znam się na tych wszystkich rzędach wielkości, ale 5 mikronów coś mi niezbyt ciekawie wygląda
Wysłałem maila do BU odnośnie tej sprawy.

Na dzień dzisiejszy, interesuje mnie:
- hydrolat z kocanki - tym razem 200ml x2 cudowny
- masło shea
- puder bambusowy
- butelka z rozpylaczem do hydrolatu
W rezerwie dochodzi tonik PHA, tyle że mam już BHA - więc jeszcze nie w najbliższym zamówieniu.
mosutatsu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 12:22   #3128
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

O! Pudrem bambusowym jestem bardzooo zainteresowana Ech, gdyby tlyko jeszcze któryś ze sklepów zdecydował sie na wprowadzenie pigmentów, to już w ogóle byłaby bajka
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 12:53   #3129
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Ech, gdyby tlyko jeszcze któryś ze sklepów zdecydował sie na wprowadzenie pigmentów, to już w ogóle byłaby bajka
święte słowa!

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Cytat:
Napisane przez mosutatsu Pokaż wiadomość
Wysłałem maila do BU odnośnie tej sprawy.
daj znać co Ci odpisali
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 13:32   #3130
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
dziewuszki prosze pomozcie mi z tymi kryształkami w toniku z kwasami.... Jak napisalam przechowywany w temp pokojowej, od miesiaca, ma konserwant, nadal nie ma opinii czy takie krysztalki to zlo czy tez moge nadal go uzywac?
Kryształki powstały bo twój tonik musiał być nasyconym roztworem kwasów. Już w innym wątku tłumaczyłam, że dla kwasu musiało być w fazie wodnej za ciasno i postanowił przejść z powrotem do fazy stałej. Taka przemiana jest dla substancji korzystna energetycznie.
Żeby naprawić twój tonik powinnaś buteleczkę z nim zanurzyć w gorącej wodzie, dostarczysz w ten sposób energię która jest niezbędna aby kwas ponownie się rozpuścił. Przez pewien czas kryształki nie powinny się pojawiać, ale jak znowu się wytrąca wystarczy że po raz kolejny podgrzejesz tonik. Możesz go też odrobinę rozcieńczyć wodą lub spirytusem, ale to spowoduje że tonik będzie troche słabszy.
Tako rzeczę ja chemik z zamiłowania i być może w przyszłości z wykształcenia
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 13:34   #3131
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Dronf Pokaż wiadomość
Kryształki powstały bo twój tonik musiał być nasyconym roztworem kwasów. Już w innym wątku tłumaczyłam, że dla kwasu musiało być w fazie wodnej za ciasno i postanowił przejść z powrotem do fazy stałej. Taka przemiana jest dla substancji korzystna energetycznie.
Żeby naprawić twój tonik powinnaś buteleczkę z nim zanurzyć w gorącej wodzie, dostarczysz w ten sposób energię która jest niezbędna aby kwas ponownie się rozpuścił. Przez pewien czas kryształki nie powinny się pojawiać, ale jak znowu się wytrąca wystarczy że po raz kolejny podgrzejesz tonik. Możesz go też odrobinę rozcieńczyć wodą lub spirytusem, ale to spowoduje że tonik będzie troche słabszy.
Tako rzeczę ja chemik z zamiłowania i być może w przyszłości z wykształcenia
wow
Dzieki za wyczerpującą wypowiedz
To znaczy ze moj tonik jest do odratowania
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 13:42   #3132
zosia21
Raczkowanie
 
Avatar zosia21
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 205
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Psychodelia- a jak oceniasz tonik z kwasem PHA, złuszczania nie było, a jak wpłynął na wygląd i kondycje twojej skóry. Tak się zastanawiam cały czas, który wybrać BHA czy PHA, mam niewielkie plamki po trądziku i małe podskórne grudki. A tak w ogóle to chciałam zamówić jeszcze peeling, olejej bezzapachowy do twarzy i serum Tamanu i właśnie nie wiem który tonik dopisać. A krem nawilżający mam z ziaji calma HLC biolipidowy z kwasem hialurynowym(miał być nawilżający ale pomyliłam opakowania) i stosuje jeszcze oliwkę HIPP
__________________
Daria Anna
25.03.2010r
moje serduszko kochane


http://s1.suwaczek.com/201003254980.png
zosia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 13:55   #3133
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 319
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zosia21 Pokaż wiadomość
Psychodelia- a jak oceniasz tonik z kwasem PHA, złuszczania nie było, a jak wpłynął na wygląd i kondycje twojej skóry. Tak się zastanawiam cały czas, który wybrać BHA czy PHA, mam niewielkie plamki po trądziku i małe podskórne grudki. A tak w ogóle to chciałam zamówić jeszcze peeling, olejej bezzapachowy do twarzy i serum Tamanu i właśnie nie wiem który tonik dopisać. A krem nawilżający mam z ziaji calma HLC biolipidowy z kwasem hialurynowym(miał być nawilżający ale pomyliłam opakowania) i stosuje jeszcze oliwkę HIPP
Tonik z PHA jest bardzo łagodny - nadaje się dla naczynkowych cer. Ja doceniłam głównie jego nawilżająco - łagodzące działanie. Co do przebarwień to myślę, że kwasy PHA mogą pomóc, ale radziłabym się uzbroić w cierpliwość... na pewno konieczna byłaby tu systematyczność i raczej dłuższy okres stosowania.
A i radziłabym uważać na HIPPa... może zapchać.
513900e90b83d91c2e26787f916d5639aed43c42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 14:25   #3134
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

hej,pisałam w zeszlym tyg ze podraznil mnie zel hialuronowy z kremem.uzyłam go w ten sposob ze dałam sporo kremu i tylko mała krople zelu.zmieszalam ziaje calme dla cery suchej i wrazliwej.poprzednio tez mieszalam te dwa skladniki,ale dawalam wiecej zelu.ze trzy krople i nic mi nie bylo.wydaje mi sie ze pewnie to przez hydrolat z oczaru.mocno sciaga mi skore ,wiec pewnie dla tego tak bylo.teraz robie tak ze narazie stosuje hydrolat z kocanki zeby złagodzić wysuszenie a jak dojde do ładu ze skora to : rano hydro.z oczaru potem ruboril i na to mieszanka humektanu z zelem.na wieczor hydrolat z kocanki,ruboril i sama ziaje.
pytanie do was:jak ziaja zawiera juz hialuron to nie mozna dodawac do niego kropli zelu ??
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 14:39   #3135
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez zetafon Pokaż wiadomość
hej,pisałam w zeszlym tyg ze podraznil mnie zel hialuronowy z kremem.uzyłam go w ten sposob ze dałam sporo kremu i tylko mała krople zelu.zmieszalam ziaje calme dla cery suchej i wrazliwej.poprzednio tez mieszalam te dwa skladniki,ale dawalam wiecej zelu.ze trzy krople i nic mi nie bylo.wydaje mi sie ze pewnie to przez hydrolat z oczaru.mocno sciaga mi skore ,wiec pewnie dla tego tak bylo.teraz robie tak ze narazie stosuje hydrolat z kocanki zeby złagodzić wysuszenie a jak dojde do ładu ze skora to : rano hydro.z oczaru potem ruboril i na to mieszanka humektanu z zelem.na wieczor hydrolat z kocanki,ruboril i sama ziaje.
pytanie do was:jak ziaja zawiera juz hialuron to nie mozna dodawac do niego kropli zelu ??

Nie mam pod nose opakowania tego kremu z Ziaji, ale mogę się założyć, że żel hialuronowy jest tam pewnie na końcu składu w mikroskopijnej ilości.
Spokojnie można mieszać ten krem z żelem z kwasem hialuronowym.
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 14:53   #3136
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ja mieszałąm Ziaję Calmę z żelem HA i nic złego się nie działo.

Chciałabym już coś zamówić (kończy mi się hydrolat różany, poza tym nowości kuszą), ale narazie funduszy brak
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 15:00   #3137
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Nie mam pod nose opakowania tego kremu z Ziaji, ale mogę się założyć, że żel hialuronowy jest tam pewnie na końcu składu w mikroskopijnej ilości.
Spokojnie można mieszać ten krem z żelem z kwasem hialuronowym.
jest raczej blizej konca wiec moze rzeczywiscie jest go malo.ogolnie to dochodze do wniosku ze hydrolat z oczaru mnie za bardzo sciagnol i skora mi powiedziala f** k you
mi sie podoba ten puder bambusowy.wrzucilam go juz do koszyka,ale musze poczekac z zamowieniem min.konca kwietnia.limity sobie ustawiam,zeby nie bylo.a kocanka jest super dla mnie.nie swiece sie po niej.wymieszalam juz sobie olejkek pomaranczowy,serum tamanu tez.niestety jeszcze bylo troche grudek ale za cholere nie moglam ich wymieszac.licze na to ze przez te 24h sie jakos rozpuszcza.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 15:34   #3138
frygella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Witam!
dopiero rozpoczynam zabawę w małego chemika i jak na razie jestem zachwycona tym co używam: kwas hialuronowy+żel hial. ale wpierw twarz smaruję skwalenam, unikam w ten sposób wysuszenia skóry po kwasie ,a na to wszystko po wchłonięciu daję serum amla.
A czy któraś z was kupowała cokolwiek do zrobienia balsamu do ciała bo nigdzie nie mogę znależć.?
frygella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 16:09   #3139
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Dronf Pokaż wiadomość
Kryształki powstały bo twój tonik musiał być nasyconym roztworem kwasów. Już w innym wątku tłumaczyłam, że dla kwasu musiało być w fazie wodnej za ciasno i postanowił przejść z powrotem do fazy stałej. Taka przemiana jest dla substancji korzystna energetycznie.
Żeby naprawić twój tonik powinnaś buteleczkę z nim zanurzyć w gorącej wodzie, dostarczysz w ten sposób energię która jest niezbędna aby kwas ponownie się rozpuścił. Przez pewien czas kryształki nie powinny się pojawiać, ale jak znowu się wytrąca wystarczy że po raz kolejny podgrzejesz tonik. Możesz go też odrobinę rozcieńczyć wodą lub spirytusem, ale to spowoduje że tonik będzie troche słabszy.
Tako rzeczę ja chemik z zamiłowania i być może w przyszłości z wykształcenia
Wow, ale dokładnie i fachowo potraktowany temat
Jeszcze z bardziej praktycznej strony dodam, że jak wytrącił się migdał to wody można dodać, a jak salicyl to woda nic nie da, a wręcz przeciwnie- wtedy trzeba dodać trochę spirytusu.
Ale najpierw faktycznie spróbuj podgrzać.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 16:56   #3140
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Wow, ale dokładnie i fachowo potraktowany temat
Jeszcze z bardziej praktycznej strony dodam, że jak wytrącił się migdał to wody można dodać, a jak salicyl to woda nic nie da, a wręcz przeciwnie- wtedy trzeba dodać trochę spirytusu.
Ale najpierw faktycznie spróbuj podgrzać.
tak zrobie
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 17:14   #3141
caroline1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 255
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
tak zrobie
Witajcie
Czuje sie wywolana do tablicy jako ze jestemautorkatego toniku
tranqil dziewczyny maja racje, po prostu wytracil sie nadmiar kwasu, pewnie salicyla, bo mi sie tez tak czesto robi. Tonik robilam na cieplo i wtedy wszystko bylo ladnie rozpuszczone, a jak spadla temperatura, to sie obnizyla rozpuszczalnosc kwasu w wodzie i czesc wypadla z roztoru w postaci igielek. Jesli Ci nie przeszkadzaja mozesz spokojnie z nimi uzywac, tylko przemywaj twarz druga strona wacika, zeby ich sobie na twarz nie aplikowac, ewetualnie dolej troszke spirytusu, to igielki znikna
__________________
***Kosmetyki do oddania***
caroline1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 17:21   #3142
betig1975
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

[1=513900e90b83d91c2e26787 f916d5639aed43c42;1158588 5]Tonik z PHA jest bardzo łagodny - nadaje się dla naczynkowych cer. Ja doceniłam głównie jego nawilżająco - łagodzące działanie. Co do przebarwień to myślę, że kwasy PHA mogą pomóc, ale radziłabym się uzbroić w cierpliwość... na pewno konieczna byłaby tu systematyczność i raczej dłuższy okres stosowania.
A i radziłabym uważać na HIPPa... może zapchać.[/quote]

Zamówiłam ten tonik właśnie ze względu na jego łagodność i że można go używać wiosną i latem. Ale od kilku dni używam serum tamanu z kwasami BHA. Czy można używać tych produktów razem?
Toniku jeszcze nie mam, pewnie trochę na niego poczekam. Mam zamiar używać go co 2 dni, no i nie wiem, jak to połączyć z serum. Czy używać jednego dnia tonik, a drugiego serum?
betig1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 17:24   #3143
zosia21
Raczkowanie
 
Avatar zosia21
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 205
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Psychodelia dziękuję Ci za odpowiedź, chyba zamówię jednak ten tonik z kwasami PHA, I nie dopisałam, że właśnie mam cerę naczynkową
__________________
Daria Anna
25.03.2010r
moje serduszko kochane


http://s1.suwaczek.com/201003254980.png
zosia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 18:06   #3144
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

chcialam sie zapytać czy serum-olejek antyoksydacyjny granat jest dobre?teraz przegladam stronke z BU i sie zastanawiam czy byłoby mi potrzebne.mam 23 lata,zmarszczki mimiczne tylko niewielkie kolo oczu,ale nie uzywam filtrow i mam naczynka.doczytalam ze ma ono jakies wlasciwosci podobne do filtrow,ale boje sie troszke zapychania.troche zaskornikow mam na nosie.
co myslicie?
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 20:30   #3145
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zetafon - ja uzywam tego serum co pare dni i jestem zadowolona, nie mam zmarszczek wiec nic nie moge powiedziec o antyzmarowym dzialaniu ale moja mama jest zachwycona uzywa tego na przemian z jakims tam Vichy i podobno widzi efekty. Mnie nie zapchalo ale uzywam tez kwasiory (co drugi dzien)
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 21:13   #3146
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
zetafon - ja uzywam tego serum co pare dni i jestem zadowolona, nie mam zmarszczek wiec nic nie moge powiedziec o antyzmarowym dzialaniu ale moja mama jest zachwycona uzywa tego na przemian z jakims tam Vichy i podobno widzi efekty. Mnie nie zapchalo ale uzywam tez kwasiory (co drugi dzien)
a jakich kwasow uzywasz jesli moge zapytac?
ogolnie mam takie pytanie do was,czy od czasu gdy uzywacie kosmetyków z BU to skora rzeczywiscie jest w duzo lepszej kondycji?chodzi mi o wasze opinie,bo oni na swojej stronie moga pisac same superlatywty o swoich produktach.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 21:26   #3147
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

moja jest w lepszej tylko, ze ja uzywam tych serow (nie wiem czy dobrze napisalam) po wchlonieciu mieszanki Physiogel + 2 kropelki oleju bo same sera nie daja mi uczucia nawilzenia (raczej natluszczenie), kwas tez mam z BU (serum Lemon) i jeszcze to z C z kiwi na zdjeciu i z takiej mieszanki jestem bardzo zadowolona , nawet z podkladu zrezygnowalam....
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 21:37   #3148
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
moja jest w lepszej tylko, ze ja uzywam tych serow (nie wiem czy dobrze napisalam) po wchlonieciu mieszanki Physiogel + 2 kropelki oleju bo same sera nie daja mi uczucia nawilzenia (raczej natluszczenie), kwas tez mam z BU (serum Lemon) i jeszcze to z C z kiwi na zdjeciu i z takiej mieszanki jestem bardzo zadowolona , nawet z podkladu zrezygnowalam....
moze jak sobie na jesieni albo w nastepna wiosne usune naczynka to tez bede mogla zrezygnowac z podkladu...
ja jutro zaczne stosowac olejek pomaranczowy do mycia twarzy.potem pod koniec tygodnia sprobuje serum tamanu.zastanawiam sie czy najpierw zuzyc tonik bhu 2% i dopiero kupowac tonik z PHA?
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 21:46   #3149
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

nie za duzo tych kwasow uzywasz na naczynkowa skore?
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-23, 21:50   #3150
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
nie za duzo tych kwasow uzywasz na naczynkowa skore?
toniku 2% bede uzywac tylko na nos,brode i czolo zeby zlikwidowac zaskorniki.tamanu chyba tez tylko tam.w tej strefie nie mam naczynek.
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.