Lakiery O.P.I - zna ktoś? - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-13, 19:40   #541
see
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 238
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Ja też dziś dostałam paczkę od nich, ale zamawiałam tylko 2 lakiery - i były zapakowane osobno. Też były owinięte w folię bąbelkową, ale każdy był osobno i jeszcze pozaklejane taśmą i oczywiście w kopercie bąbelkowej. Ale chyba nie powinni robić problemów, bo to akurat bardziej ich wina, a nie wina poczty.
Muszę przyznać, że moja paczka była bardzo dobrze zapakowana. I kolory śliczne (Dating A Royal i Pink-ing Of You).
__________________
Money is the anthem of success
see jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 19:44   #542
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Ojeeeeej! :/
Jestem baaaardzo, ale to bardzo zaskoczona... Kurczę, sama poleciłam Ci ten sklep, ale gdybym wiedziała, że takie rzeczy wyprawiają... Juz sie zastanawiam czy to Twój niefart czy ich kombinacje... Współczuję Aga Sprawdziłam i jest w Łodzi dystrybutor OPI:

Beauty In Sp. z o.o.

ul. Pomorska 41
90-203 Łódź
Tel: 42 639-98-99

I może tam możesz zadzwonić i się dowiedzieć czy jest ten kolor...
dziękuję Zahran za namiary, na pewno zadzwonię i zapytam czy można u nich detalicznie zamawiać.

Szybko dostałam odpowiedź z tego sklepu. W swoim napisałam im że takich rzeczy nie wysyła się w kopercie. Wiecie co odpisali? Że przesyłki kartonowe podlegają innym opłatom pocztowym i że moja przesyłka mnie nic nie kosztowała tylko ubezpieczenie (szlag mnie trafił bo przesyłka darmowa była od 150zł czyli sporo u nich wydałam a oni wypominają mi że przesyłka mnie nie kosztowała nic...a te 7 zł za ubezpieczenie? Jakbym wiedziała że wyślą w kopercie to napisałabym by nie ubezpieczali tylko wysłali w pudełku).
Wyślą mi ponownie lakier ale nie w tym kolorze bo już go nie ma szlag mnie trafia. Wybierałam kolory przez kilka dni, a teraz od nowa muszę szukać jasnego cielistego beżu, nie perłowego i nie brokatowego, bez drobinek.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 19:48   #543
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Aga, niech nie pierniczą. Mozna było zapakować lakiery w maly kartonik i włożyć go do koperty bąbelkowej. Nikt im nie kazał tego paczka nadawać. Do 2 kilo bodajże można to wysylać jako list a nie paczkę.

Za te 150 zlotych czy więcej jakie u nich wydałaś zarobili sobie ładnie, więc niech Ci nie wypominają tych kilku zlotych na znaczek i na kopertę.

Reszta lakierow doszła w całości?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 19:53   #544
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

reszta jest ok choc niemiłosiernie umorusane w tamtym lakierze. Dłonie domywałam acetonem chyba przez 5 minut.

Poradzicie tak na szybko? jasny cielisty beż, nie perłowy i nie brokatowy, bez drobinek..
Czy lakier Get Me to the Taj on Time jest beżem czy beżem z różem? Bo znalazłam zdjęcia ale różnie wygląda na każdym.
Jestem tez ciekawa, lakier który się potłukł był za 25,50 a ten Get Me to the Taj on Time jest tańszy o kilka złotych. Czyli jeszcze stracę na tym oprócz nerwów trochę kasy.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-05-13 o 19:57
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 19:56   #545
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Tak na bardzo szybko, to tydzień temu kupiłam za 6 złotych lakier Bell, ale nie z tej nowej serii Fashion, tylko French Manicure. Akurat wzięłam taki bardziej kość słoniowa, ale dwie warstwy dały naprawdę ładnie kryjący efekt. Bez brokatu ani drobinek. I nieźle sie trzymał. Z tej serii widzialam jeszcze kość sloniową, taki beż, frenchowy róż i taki jakby lekki fiolet.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 19:58   #546
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Tak na bardzo szybko, to tydzień temu kupiłam za 6 złotych lakier Bell, ale nie z tej nowej serii Fashion, tylko French Manicure. Akurat wzięłam taki bardziej kość słoniowa, ale dwie warstwy dały naprawdę ładnie kryjący efekt. Bez brokatu ani drobinek. I nieźle sie trzymał. Z tej serii widzialam jeszcze kość sloniową, taki beż, frenchowy róż i taki jakby lekki fiolet.
dziękuję Aggie tylko nie mam gdzie kupić jestem na zwolnieniu i chadzam tylko na rehabilitacje, nie mam sił chodzić i szukać na szybko lakierów w sklepach stacjonarnych
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 20:04   #547
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziękuję Aggie tylko nie mam gdzie kupić jestem na zwolnieniu i chadzam tylko na rehabilitacje, nie mam sił chodzić i szukać na szybko lakierów w sklepach stacjonarnych
Kurka... gdybym miala na stanie lakier ktory by Ci odpowiadal, to bym Ci go wyslała, ale kurczę, ja nie mam beży... A kupić coś na oko co dla mnie będzie beżem, a dla Ciebie czyms innym...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-13, 20:11   #548
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

kochana jesteś
Ok, po ustaleniach ze sklepem wybrałam Get Me to the Taj on Time jutro mają wysłać, może dojdzie przed niedzielą
Ja to mam zawsze pecha
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 20:29   #549
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

wklejam zdjęcia. Sorry za ten zaschnięty lakier ale nie mogę ich doczyścić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg all.jpg (59,4 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg base.jpg (41,0 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lakiery.jpg (56,7 KB, 84 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 20:39   #550
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Aguś, ale fajna kolekcja

Dasz znać, jak przetestujesz lakier podkladowy i top-coat? Wkrótce będę musiala sie rozejrzeć za top-coatem (ingolotowy mi sie kończy)
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 21:50   #551
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
jestem wściekła!!!
Właśnie dostałam paczkę-powiedzcie mi co za sklep wysyła takie ciężkie rzeczy (cztery lakiery i dwie inne rzeczy w szklanych butelkach czyli razem 6 ciężkich szklanych buteleczek) w zwykłej kopercie bąbelkowej?
Zobaczcie zdjęcia, akurat ten lakier jest mi potrzebny na niedzielę (komunia siostrzenicy)
Zapłaczę się
Tylko ich odstrzelić za taka wysyłkę

Cytat:
Napisane przez see Pokaż wiadomość
Ja też dziś dostałam paczkę od nich, ale zamawiałam tylko 2 lakiery - i były zapakowane osobno. Też były owinięte w folię bąbelkową, ale każdy był osobno i jeszcze pozaklejane taśmą i oczywiście w kopercie bąbelkowej. Ale chyba nie powinni robić problemów, bo to akurat bardziej ich wina, a nie wina poczty.
Muszę przyznać, że moja paczka była bardzo dobrze zapakowana. I kolory śliczne (Dating A Royal i Pink-ing Of You).
Moje dwa lakiery były zapakowane identycznie. Osobno w folię bąbelkową i wciśniete w najmniejszą kopertę bąbelkową jaką się dało

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Aga, niech nie pierniczą. Mozna było zapakować lakiery w maly kartonik i włożyć go do koperty bąbelkowej. Nikt im nie kazał tego paczka nadawać. Do 2 kilo bodajże można to wysylać jako list a nie paczkę.

Za te 150 zlotych czy więcej jakie u nich wydałaś zarobili sobie ładnie, więc niech Ci nie wypominają tych kilku zlotych na znaczek i na kopertę.
Oczywiście, nawet spory kartonik to taki sam koszt wysyłki jak koperta bąbelkowa
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2009-05-14 o 11:12 Powód: poprawka błędu :)
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 08:41   #552
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Aguś, ale fajna kolekcja

Dasz znać, jak przetestujesz lakier podkladowy i top-coat? Wkrótce będę musiala sie rozejrzeć za top-coatem (ingolotowy mi sie kończy)
wstyd przyznać ale to pierwszy lakier podkładowy w moim życiu
Zaraz sobie umaluję pazury granatem na poprawę nastroju po wieczornych nerwach

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Tylko ich odszczelić za taka wysyłkę



Moje dwa lakiery były zapakowane identycznie. Osobno w folię bąbelkową i wciśniete w najmniejszą kopertę bąbelkową jaką się dało



Oczywiście, nawet spory kartonik to taki sam koszt wysyłki jak koperta bąbelkowa
Mariolko, pamiętam Twój post po otrzymaniu paczki i dziwaczne sumy wydane na przesyłkę dwóch lakierów. Zarabiają sobie nieźle na niej
Mam ochotę na kolejne lakiery ale chyba tam nie zamówię. Zadzwonię w ogóle do dystrybutora O.P.I. (mają siedzibę w Łodzi) i zapytam co i jak.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-05-14 o 08:43
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:05   #553
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wstyd przyznać ale to pierwszy lakier podkładowy w moim życiu
Ło, ja bez lakieru podkłądowego to bym miała czerwono-czarne pazury, i to bez lakieru A i tak maja skłonnośc do przebarwień. Jedna z pazuromaniaczek, Avari, pisala ostatnio, jak to musiała sobie w końcu kupic lakier podkładowy - po zmyciu granatowego lakieru okazało się, że jej płytka paznokcia równiez jest... granatowa I też nabyła sobie OPI
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:17   #554
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Ło, ja bez lakieru podkłądowego to bym miała czerwono-czarne pazury, i to bez lakieru A i tak maja skłonnośc do przebarwień. Jedna z pazuromaniaczek, Avari, pisala ostatnio, jak to musiała sobie w końcu kupic lakier podkładowy - po zmyciu granatowego lakieru okazało się, że jej płytka paznokcia równiez jest... granatowa I też nabyła sobie OPI
czytałam post Avari i to on popchnął mnie do zakupu bazy i top coat

Oto Russian Navy-dwie warstwy. Najpierw baza O.P.I , potem lakier i na koniec Top Coat.
W sztucznym świetle widac takie iskierki , w naturalnym kolor jest jednolity, to piękny ciemny granat.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg russian-navy.jpg (39,6 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg russian-navy1.jpg (38,9 KB, 89 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-05-14 o 10:27
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:30   #555
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

ładny ten granat
ciekawa jestem jak wygląda ten bordowy ...
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:37   #556
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Oj Aguś, trzeba byłokażdy paznokiec na inny kolor pomalować, bo teraz będziemy Cię wszystkie dręczyć o kolejne kolorki...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 10:41   #557
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

tia zaraz idę na rehabilitacje , pomyśleliby że jakaś wariatka
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 12:52   #558
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
kochana jesteś
Ok, po ustaleniach ze sklepem wybrałam Get Me to the Taj on Time jutro mają wysłać, może dojdzie przed niedzielą
Ja to mam zawsze pecha
Przyznam, że też jestem w lekkim szoku, jak to zapakowali Zamawiałam na Allegro u nich i faktycznie zawsze tak pakowali, ale ja nie brałam więcej niż 3 buteleczek na raz, zwykle tylko 2. I w sumie i te 2 mogliby lepiej pakować, ale niech im tam będzie. Za to z Twoją przesyłką to już grubo przesadzili.
Co do Get me... to on ma w sobie coś z różu, tylko takiego zimnego.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wklejam zdjęcia. Sorry za ten zaschnięty lakier ale nie mogę ich doczyścić
Ślicznie wyglądają, sama uwielbiam patrzeć na swoje OPI Jak się malniejsz St.Petersburgundy, to proszę o fotki
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 17:25   #559
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Aga, ja pierniczę też bym się zaryczyła Szkoda im było kilka zł. dołożyć a teraz dzięki tej akcji stracą wiele potencjalnych klientek. Miałam ochotę tam zamawiać ale już nie zamówię

Kolory wybrałaś fantastyczne i ja też proszę o prezentację pozostałych
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 19:12   #560
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Przyznam, że też jestem w lekkim szoku, jak to zapakowali Zamawiałam na Allegro u nich i faktycznie zawsze tak pakowali, ale ja nie brałam więcej niż 3 buteleczek na raz, zwykle tylko 2. I w sumie i te 2 mogliby lepiej pakować, ale niech im tam będzie. Za to z Twoją przesyłką to już grubo przesadzili.
Co do Get me... to on ma w sobie coś z różu, tylko takiego zimnego.


Ślicznie wyglądają, sama uwielbiam patrzeć na swoje OPI Jak się malniejsz St.Petersburgundy, to proszę o fotki
czerwienią na pewno machnę pazury za tydzień

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Aga, ja pierniczę też bym się zaryczyła Szkoda im było kilka zł. dołożyć a teraz dzięki tej akcji stracą wiele potencjalnych klientek. Miałam ochotę tam zamawiać ale już nie zamówię

Kolory wybrałaś fantastyczne i ja też proszę o prezentację pozostałych
Moniczko ja w pierwszej chwili to tez prawie się poryczałam o głupi lakier.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 17:09   #561
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

no i lakier nie doszedł nie wiem czy wysłali bo tym razem nawet nie raczyli mnie powiadomić, gdy zamawiałam to mail przy każdej zmianie statusu zamówienia łącznie z wysyłką. A teraz cisza.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 18:50   #562
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
no i lakier nie doszedł nie wiem czy wysłali bo tym razem nawet nie raczyli mnie powiadomić, gdy zamawiałam to mail przy każdej zmianie statusu zamówienia łącznie z wysyłką. A teraz cisza.
kurcze też chciałam u nich zamówić kilka lakierów (tak żeby osiągnąć 150 zł i darmową przesyłkę), ale po Twoich doświadczeniach to się trochę boję. Wątpie, żeby nagle zmienili sposób pakowania...
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 21:42   #563
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
no i lakier nie doszedł nie wiem czy wysłali bo tym razem nawet nie raczyli mnie powiadomić, gdy zamawiałam to mail przy każdej zmianie statusu zamówienia łącznie z wysyłką. A teraz cisza.
Kurczę, wspólczuję Aga

Powiem Wam, że też mnie dziwi polityka przesyłkowa sklepu, wygląda mi to na jakiś amerykański patent, który jednak nie bardzo sprawdza się w Polsce. Zamawiałam na stronie 2 lakiery, oczywiście też nie mogłam zlokalizować konta, w końcu je znalazłam (a może mi przysłano - już nie wiem). Potem dotałam maila ze sklepu, że anulowano moje zamówienie, bo nie zapłaciłam, oczywiście okazało się to nieprawdą (mail wyjaśniający od Andiego - zresztą wystawia on też opi na All, przy czym procedura płacenia jest mniej skomplikowana, lecz niestety mniej kolorów).

Okazało się również, że jeden z lakierów jest jednak niedostępny w polskim magazynie i - tu plus- przysłano mi go osobno ze Stanów.

Tak to u mnie było...

Opi lubię, bo uwielbiam niebanalne kolory.

Mam: Lincoln Park After Dark, You don't know Jacques, St Petersburgundy i Pink Before You Leap (ten najchętniej bym wymieniła) A i ochotę na parę innych...

A z innej beczki: Powiedzcie gdzie kupić w Polsce China Glaze czy Essie? Macie jekieś sprawdzone miejsca?
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 08:40   #564
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
kurcze też chciałam u nich zamówić kilka lakierów (tak żeby osiągnąć 150 zł i darmową przesyłkę), ale po Twoich doświadczeniach to się trochę boję. Wątpie, żeby nagle zmienili sposób pakowania...
czyli będziesz musiała zamówić mniej wiecej 6 buteleczek, tak jak ja. Ryzyko pęknięcia i wylania jakiejgoś lakieru przy tak ciężkiej przesyłce niestety wzrasta

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Kurczę, wspólczuję Aga

Powiem Wam, że też mnie dziwi polityka przesyłkowa sklepu, wygląda mi to na jakiś amerykański patent, który jednak nie bardzo sprawdza się w Polsce. Zamawiałam na stronie 2 lakiery, oczywiście też nie mogłam zlokalizować konta, w końcu je znalazłam (a może mi przysłano - już nie wiem). Potem dotałam maila ze sklepu, że anulowano moje zamówienie, bo nie zapłaciłam, oczywiście okazało się to nieprawdą (mail wyjaśniający od Andiego - zresztą wystawia on też opi na All, przy czym procedura płacenia jest mniej skomplikowana, lecz niestety mniej kolorów).

Okazało się również, że jeden z lakierów jest jednak niedostępny w polskim magazynie i - tu plus- przysłano mi go osobno ze Stanów.

Tak to u mnie było...

Opi lubię, bo uwielbiam niebanalne kolory.

Mam: Lincoln Park After Dark, You don't know Jacques, St Petersburgundy i Pink Before You Leap (ten najchętniej bym wymieniła) A i ochotę na parę innych...

A z innej beczki: Powiedzcie gdzie kupić w Polsce China Glaze czy Essie? Macie jekieś sprawdzone miejsca?
Dokładnie Nebrasko, oni stosują jakąś nietypową metodę która niestety u nas się nie sprawdza. No i jak Mariola pisała-koszt wysyłki przy jej dwóch lakierach wzrósł niemal dwukrotnie, ja też to zauważyłam dodając kolejno lakiery. To jakiś absurd bo na poczcie za polecony priorytet jest niewielka dopłata do przesyłki w przypadku dwóch lakierów.
Oni chyba nie wiedzą ze my też korzystamy z usług PP i wiemy ile tak naprawdę to kosztuje.
Jestem wkurzona bo lakieru na którym mi najbardziej zależało z powodu jutrzejszej rodzinnej uroczystości nie otrzymałam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-05-16 o 08:43
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 09:36   #565
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Nebrasko, ja swojego Essie kupowalam w zeszłym roku jakoś na wiosnę, na targach w hotelu Victoria (byłam tam z KattiePL i kupiłam testowo m.in. 2 lakiery China Glaze, Essie i Orly mini, no i OPI). Jeśli pasowałby Ci mocny róz Essie (Fancy Delancey), to moge go na cos wymienic, bo mi Essie nie przypadlo do gustu Co innego China Glaze, ktory blyszczy się jak wariat nawet bez top-coata.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 09:38   #566
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Nebrasko, ja swojego Essie kupowalam w zeszłym roku jakoś na wiosnę, na targach w hotelu Victoria (byłam tam z KattiePL i kupiłam testowo m.in. 2 lakiery China Glaze, Essie i Orly mini, no i OPI). Jeśli pasowałby Ci mocny róz Essie (Fancy Delancey), to moge go na cos wymienic, bo mi Essie nie przypadlo do gustu Co innego China Glaze, ktory blyszczy się jak wariat nawet bez top-coata.
serio? A jakościowo porównywalne do O.P.I?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 09:50   #567
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
serio? A jakościowo porównywalne do O.P.I?
Moim zdaniem mozna je spokojnie do siebie porównać. Plusem China Glaze jest właśnie ten efekt polysku - mam ciemnowiśniowy lakier i kiedyś nie uzylam nabłyszczającego top-coata. Przez chyba 3 dni lakier blyszczał się jak głupi, aż się sama dziwiłam. Przy innych lakierach nie mam takich efektow nawet z top-coatem.

Jesli zas chodzi o pędzelek, to zdecydowanie lepszy ma OPI - jest grubszy i twardszy, nie "umyka" na boki podczas malowania, podczas gdy ten w China Glaze jest znacznie cieńszy i bardziej miekki, przez co zdarzyło mi się pare razy maznąć trochę za bardzo z boku paznokcia.

Jakościowo moim zdaniem są ze sobą porównywalne, w ogóle u mnie wszystkie lakiery raczej krótko sie trzymają - 2,3 dni, potem albo zaczynaja odpryskiwać albo ścieraja się na kocowkach mimo top-coatu. Pod tym względem miło zaskoczył mnie amarantowy lakier Bell Fashion, przez dwa dni nosilam go bez top-coatu i dopiero na drugi dzień zaczął się delikatnie ścierać na końcowkach.

Essie bez top-coatu starl sie już nastepnego dnia po pomalowaniu (malowalam wieczorem). Fenomenalnie natomiast ściera sie lakier CHI, tragedia - gęsty, szybko się ściera, malo trwaly. Oddalam go.

I cos bardzo nie tak jest z mini lakierem Orly. Mam przecudny odcień fioletu, w życiu nie miałam tak ładnego koloru (a nie sądziłam, żę będe chciala nosic fiolet na pazurach). Przy malowaniu zostawia tragiczne smugi, nawet po dwóch warstwach nie zawsze udaje się ukryć te smugi. Wprawne osoby jakoś sobie z tym poradzą, ale ktoś kto maluje paznokcie od wielkiego dzwonu będzie miał piekne fioletowe smugi na paznokciach.

Gdyby miala wybrać między OPI a China Glaze to chyba nie potrafilabym wybrać. W OPI kusi ogromny wybor kolorów, te nazwy, kolekcje... no i genialny pędzelek.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 10:10   #568
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

dziękuję Aggie za odpowiedź mam ochotę na jakieś lakiery choć nie wiem po co mi one
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-16, 14:38   #569
Zahran
Raczkowanie
 
Avatar Zahran
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 471
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
A z innej beczki: Powiedzcie gdzie kupić w Polsce China Glaze czy Essie? Macie jekieś sprawdzone miejsca?
Nebrasko, ja kilk razy zamawiałam ChG w www.eurofashion.com.pl -> dział sklep jakby co, bo w gąszczu tych przycisków na górze ja na początku nie mogłam znaleźć - sklepowi nie mam nic do zarzucenia, zawsze przysyłali mi lakiery w wypełnionych prażynkami pudełkach, niezależnie czy zamawiałam 1 czy więcej, oczekiwałam zwykle około tygodnia
Niestety nie uzupełniają od jakiegoś czasu oferty, ale z nimi jest dobry kontakt mejlowy

edit:
dziewczyny, chciałam zrobić małe zakupy na 8ty8beauty (ok.3 lakiery) czy któraś z was byłaby chętna na wspólne zakupy żeby rozłożyć koszty przesyłki? A jeśli nie, to generalnie potrzebuję czyjejś pomocy, ponieważ nie mam ani visy ani mastercard ani americanexpress, a paypala niestety nie akceptują. Czy któraś z was mogłaby mi pomóc ?

Edytowane przez Zahran
Czas edycji: 2009-05-16 o 15:37 Powód: dopisek :)
Zahran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-17, 08:25   #570
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lakiery O.P.I - zna ktoś?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mam ochotę na jakieś lakiery choć nie wiem po co mi one
prawdziwa kobieta z Ciebie
Aga, i co wybrałaś na tą komunię? A ten sklep ma u mnie wielkiego minusa za olewactwo wobec klientów.

Chyba pozostaje mi teraz czatować na allegro na jakieś ciekawe kolory OPI
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.