Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-01-10, 18:37   #1591
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

metaxa! no w koñcu siê pojawi³a¶
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-10, 19:08   #1592
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

A ja chyba zrobiê sobie k±piel rozja¶niaj±c±... Odczekam jeszcze ze tygodnie, bo niedawno farbowa³am, a potem chyba na³o¿ê naturalny jasny br±z sublime mousse (o ile mi to rozja¶nianie jako tako wyjdzie:P jeszcze nigdy nie schodzi³am z czerni)
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2012-01-10 o 19:09
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-10, 19:46   #1593
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomo¶ci: 636
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
A ja chyba zrobiê sobie k±piel rozja¶niaj±c±... Odczekam jeszcze ze tygodnie, bo niedawno farbowa³am, a potem chyba na³o¿ê naturalny jasny br±z sublime mousse (o ile mi to rozja¶nianie jako tako wyjdzie:P jeszcze nigdy nie schodzi³am z czerni)
o a mo¿esz powiedzieæ jak robisz k±piel rozja¶niaj±c±? ile czego, jaki % utleniacza, jak na³o¿yæ na w³osy i ile trzymaæ?
malachite jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-10, 20:04   #1594
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Proporcje byly na oko
kupi³am rozja¶niacz Joanny do ca³ych w³osów (9%), mia³am jeszcze po³owê takiego samego w domu. Wymiesza³am wszystko co mia³am, doda³am troszkê wody (1-2³y¿ki), duuuu¿o od¿ywki i tyle samo samo szamponu.
Nak³ada³am na w³osy jak zwyk³± farbê, omija³am (stara³am siê:P) odrosty, nie wmasowywa³am.
Trzyma³am do momentu,a¿ nie zobaczy³am bia³ego placka na odro¶cie (spanikowa³am:P), a minê³o moooo¿e 10 minut. Teraz my¶lê, ¿e mog³am spokojnie trzymaæ d³u¿ej.

Gdzie¶ przeczyta³am, ¿e mo¿na zrobiæ proporcje 1(proszku):1(utleniacza): 1(szamponu):1(od¿ywki)+ trochê ciep³ej wody



A Metaxa jak robi³a k±piel to spieni³a to wszystko (u mnie w³osy sta³y siê takie têpe, ¿e nawet nie my¶la³am o ¿adnym masowaniu w³osów)
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2012-01-10 o 20:08
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-10, 20:45   #1595
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka¿ wiadomo¶æ
sa tu jakies dziewczyny jasnobrazowo farbowane? szukam jakiegos fajnego jasnego brazu
ja mam jasny br±z farbowany jasnym br±zem (600) z perfect mousse, na pocz±tku trochê sie przestraszy³am, bo wyszed³ ciemno, o tak:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1428

ale teraz (po 2 tygodniach) ³adnie siê spra³o i jest jasny br±z, taki na jakim mi zale¿a³o - naturalny bez rudych refleksów
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-10, 21:02   #1596
madziak88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 40
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

hej, ja nie polecam k±pieli rozja¶niaj±cej- mia³am ciemny br±z prawie czarny i robi³am z tego przepisu - rozjasniacz odzywka szampon woda. Caly czas masowalam ok 25 min i po zmyciu rozjasnilo mi moze odrobinê wiec ca³kowicie bez sensu a w³osy mia³am bardzo przesuszone ;/ a ogolnie moj stan wlosow by³ bardzo dobry wiec nie wiem co by by³o gdybym mia³a zniszczone. takze jak dla mnie zabawa nie warta ¶wieczki.
madziak88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-10, 21:19   #1597
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Ja nie rozumiem sensu masowania w³osa z rozja¶niaczem, bo mi siê wydaje, ¿e przez pocieranie m¿na sobie dodatkowych szkód porobiæ...
I nie wiem czy k±piel rozja¶niaj±ca jest taka straszna. Tyle blondynek rozja¶nia w³osy regularnie rozja¶niaczami i jako¶ ¿yj±. A w k±pieli po dodaniu szamponu, od¿ywki, stê¿enie utleniacza jest bardzo ma³e.
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2012-01-10 o 21:21
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-01-10, 22:20   #1598
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

[QUOTE=metaxa;31536152]¶wietny ten br±z bardzo mi sie podoba
nie mam pojêcia co to mo¿e byæ :/

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------





ten tez fajny...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg _MG_0958.jpg (116,5 KB, 43 za³adowañ)

Edytowane przez Skarb90
Czas edycji: 2012-01-10 o 23:48
Skarb90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-11, 09:21   #1599
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
metaxa! no w koñcu siê pojawi³a¶
ostatnio mam du¿o zajêæ ale jestem

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
A ja chyba zrobiê sobie k±piel rozja¶niaj±c±... Odczekam jeszcze ze tygodnie, bo niedawno farbowa³am, a potem chyba na³o¿ê naturalny jasny br±z sublime mousse (o ile mi to rozja¶nianie jako tako wyjdzie:P jeszcze nigdy nie schodzi³am z czerni)
powinno siê udaæ, ja schodzi³am z ciemnego br±zu i efekt rozjasnienia by³o widac praktycznie po paru minutach

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez madziak88 Poka¿ wiadomo¶æ
hej, ja nie polecam k±pieli rozja¶niaj±cej- mia³am ciemny br±z prawie czarny i robi³am z tego przepisu - rozjasniacz odzywka szampon woda. Caly czas masowalam ok 25 min i po zmyciu rozjasnilo mi moze odrobinê wiec ca³kowicie bez sensu a w³osy mia³am bardzo przesuszone ;/ a ogolnie moj stan wlosow by³ bardzo dobry wiec nie wiem co by by³o gdybym mia³a zniszczone. takze jak dla mnie zabawa nie warta ¶wieczki.
wszystko zalezy od tego kto jakie ma w³osy, ja robi³am kapiel dwa razy i nie widzê jakiego¶ uszczerbku na ich kondycji a w³osy rozja¶nia³y siê b³yskawicznie
__________________
¿ycie jest piêkne

Edytowane przez metaxa
Czas edycji: 2012-01-11 o 09:23
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-11, 10:36   #1600
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Moje wlosy tez szybko sie rozjasniaja. Tylko zastanawiam sie na jaki kolor odbarwia mi sie czarne jak smola koncowki :P na braz nie licze
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-11, 10:37   #1601
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam jasny br±z farbowany jasnym br±zem (600) z perfect mousse, na pocz±tku trochê sie przestraszy³am, bo wyszed³ ciemno, o tak:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1428

ale teraz (po 2 tygodniach) ³adnie siê spra³o i jest jasny br±z, taki na jakim mi zale¿a³o - naturalny bez rudych refleksów
zalezaloby mi jednak na czyms jasniejszym: )

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nie rozumiem sensu masowania w³osa z rozja¶niaczem, bo mi siê wydaje, ¿e przez pocieranie m¿na sobie dodatkowych szkód porobiæ...
I nie wiem czy k±piel rozja¶niaj±ca jest taka straszna. Tyle blondynek rozja¶nia w³osy regularnie rozja¶niaczami i jako¶ ¿yj±. A w k±pieli po dodaniu szamponu, od¿ywki, stê¿enie utleniacza jest bardzo ma³e.

ja ostatnio schodzialam z czarnego ale nie radzialbym odrazu probowac rozjasniaczy, najpierw jednak moze jakis dekoloryzator a w ostatecznosci rozjasniacz ja musialam sobie pomoc rozjasnianiem niestety bo teraz musze zrobic encanto zeby moje wlosy jakos wygladaly. jestem uzalezniona od czestego zmieniania koloru, teraz mam ciemny blond na gorze i koncowki jasniejsze ale efekt ten nie bedzie mi sie podobal gdzy znowu w³osy podetnê(schodzê z boba) i wlasnie szukam jakiegos fajnego jasnego/sredniego brazu
polecam watki o dekoloryzacji i kapieli rozja¶niaj±cej

co do tego masowania do odradzam! dodatkowo niszczymy wlosy, lepiej nalozyc kapiel a od czasu do czasu pomasowac. kapiel rozja¶niaj±ca niszczy wlosy mimo posiadania odzywki i szamponu. co nam pomoze odzywka polozona na chwile? blondynki zazwyczaj robia pasemka badz tylko odrosty. czas trzymania rozja¶niacza badz farby jest krotki dlatego nie maja w wiêkszo¶ci zniszczonych wlosow no je¶li chodz± do dobrego fryzjera. a i jeszcze odradzam joanny i wogole te tanie rozjasniacze

jesli koncowki masz ciemniejsze to zacznij od nich, zeby pozniej nie walczyc z tecza kolorow, ciezko pozniej zrownac kolor na wlosach
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00082-1.jpg (35,7 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00095-2.jpg (41,6 KB, 21 za³adowañ)
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2012-01-11 o 10:43
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-11, 10:49   #1602
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka¿ wiadomo¶æ
zalezaloby mi jednak na czyms jasniejszym: )
teraz jest du¿o ja¶niejszy, ale nie mam okazji zrobiæ dobrego zdjêcia

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka¿ wiadomo¶æ
ja ostatnio schodzialam z czarnego ale nie radzialbym odrazu probowac rozjasniaczy, najpierw jednak moze jakis dekoloryzator a w ostatecznosci rozjasniacz ja musialam sobie pomoc rozjasnianiem niestety bo teraz musze zrobic encanto zeby moje wlosy jakos wygladaly.
te¿ robi³am kiedy¶ encanto i efekt co prawda by³, ale samo wykonanie tego zabiegu to co¶ strasznego - my¶la³am, ¿e siê uduszê i ju¿ wiêcej go nie powtórzy³am

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka¿ wiadomo¶æ
jestem uzalezniona od czestego zmieniania koloru, teraz mam ciemny blond na gorze i koncowki jasniejsze ale efekt ten nie bedzie mi sie podobal gdzy znowu w³osy podetnê(schodzê z boba) i wlasnie szukam jakiegos fajnego jasnego/sredniego brazu
polecam watki o dekoloryzacji i kapieli rozja¶niaj±cej
Ja te¿, ale z nowym rokiem postanowi³am sobie, ¿e ju¿ nie cudujê z w³osami. Zreszt± ciesze siê, ¿e uda³o mi siê hennê ¶ci±gn±æ i uzyskaæ obecny kolor, teraz mam zamiar ca³y czas tym samym farbowaæ, bo fajnie jest i bezamoniakowo ;-)
__________________
IT - programuj, dziewczyno!

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2012-01-11 o 10:58
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-11, 11:19   #1603
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

ja juz encanto robilam trzy razy i w tym tygodniu bede czwarty, wiec jestem juz przyzwyczajona
ja tez lubie farby bezamoniakowe, teraz sie zastanawiam tylko czym sie forarbowac ciemne farby przetestowalam chyba wszystkie, wiem jak wychodza jak sie spieraja w jasniejszych jestem noga....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-11, 11:41   #1604
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 1 484
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

teraz mi siê przypomnia³o, ¿e mleczna czekolada z joanny naturii wychodzi jasno, ale niestety mimo, ¿e to trwa³a farba u mnie trzyma³a siê bardzo krótko i po 2 tygodniach nie by³o koloru.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P5090273.jpg (183,2 KB, 41 za³adowañ)
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-11, 18:02   #1605
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

DontSaySorry oczywi¶cie zrobisz jak zechcesz,ale wed³ug mnie to nie jest dobry pomys³ jestem po 3 samodzielnych ¶ci±ganiach czerni,za ka¿dym razem chcia³am uzyskaæ jasny br±z-nak³adaj±c na rozja¶nione w³osy,w³asnie jasne br±zy tak jak Ty masz w planach,b±d¼ ciemne blondy.Po na³ozeniu ciemnego blondu w³osy mia³a jasno br±zowo zielone,po jasnym br±zie w³osy mega ciemno br±zowe prawie czarne,jedynie Revia jasny br±z da³a mi na zdekoloryzowanych w³osach kolor rudy:/ co do czarnych jak smo³a koñcówek to mi siê rozja¶ni³y podczas k±pieli do koloruciemno rudego-takiego rudego br±zu tyle,¿e ja je ca³y czas delikatnie masowa³am przez jakie¶ 5-10 min non stopoczywi¶cie zrobisz jak zechcesz,ale ja tylko chcia³am napisaæ o swoich do¶wiadczeniach,po paru dekoloryzacjach

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-01-11 o 18:06
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-11, 21:27   #1606
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Rudy po rozja¶neiniu? W sumie moglabym sprobowac polozyc jakas rudosc zamiast br±zu, poczekaæ a¿ w³osy odpoczn± a potem kombinowaæ z br±zami
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2012-01-11 o 21:31
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-12, 09:57   #1607
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Rudy po rozja¶neiniu? W sumie moglabym sprobowac polozyc jakas rudosc zamiast br±zu, poczekaæ a¿ w³osy odpoczn± a potem kombinowaæ z br±zami
Tak.Po 6 latach farbowania na granatow± czerñ farbami trwa³ymi,gdy robi³am dekoloryzacjê mia³am rude w³osy;] koñce ciemno rude.Zawsze u¿ywa³am rozja¶niaczy z Joanny do k±pieli,raz tylko kupi³am dekoloryzator przez internet wyda³am duzo kasy,a niczym nie rózni³o siê to od rozja¶niacza za parê z³otych...

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

ja obecnie mam górê br±zow±,a koñce te¿ praktycznie czarne i przez my¶l mi przechodzi,¿eby rozja¶niæ te koñce aby wyrównaæ kolor i po³o¿yæ potem z³oty br±z,albo mleczn± czekolade no ale jeszcze pomy¶lê

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-01-12 o 09:55
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-12, 17:01   #1608
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Rudy po rozja¶neiniu? W sumie moglabym sprobowac polozyc jakas rudosc zamiast br±zu, poczekaæ a¿ w³osy odpoczn± a potem kombinowaæ z br±zami
po czarnym na bank bêdzie rude

a ja zrobi³am sobie k±piel rozja¶niaj±c± ale lekk± narazie zakupi³am ju¿ kolejny rozjasniacz i za jaki¶ czas znowu zrobiê... i ogólnie nie k³ad³am ¿adnej farby bo efekt mi siê podoba... takie lekko rudawe siê zrobi³y za miesi±c, mo¿e 3 tygodnie zrobiê znowu... zobaczê co mi wtedy wyjdzie i jak mi siê spodoba to zostawiê a jak nie to pofarbujê mmieszank± karmelowa czekolada (ca³e opakowanie) i mleczna czekolada (po³ opakowania)
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-13, 13:25   #1609
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

skusilam sie na Sayoss jasny braz, zoabczymy co wyjdzie oczywiscie wczesniej pasemko na probe
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-13, 15:25   #1610
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

ale tu cicho
ja mam ju¿ dobry komputer tak ju¿ fest fest mam nadziejê

emilcia widzia³am na innym watku ten syoss, chyba ciemno trochê wysz³o??? jedno zdjêcie z lamp± to jest ca³kiem fajny kolorek ale na tych dwóch pozosta³ych ciemny... jaki jest w rzeczywisto¶ci??? zadowolona ogólnie z farby jeste¶??? bo niektórzy narzekaj± na ni±...

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2012-01-14 o 13:18
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-14, 15:28   #1611
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
ale tu cicho
ja mam ju¿ dobry komputer tak ju¿ fest fest mam nadziejê

emilcia widzia³am na innym watku ten syoss, chyba ciemno trochê wysz³o??? jedno zdjêcie z lamp± to jest ca³kiem fajny kolorek ale na tych dwóch pozosta³ych ciemny... jaki jest w rzeczywisto¶ci??? zadowolona ogólnie z farby jeste¶??? bo niektórzy narzekaj± na ni±...

hmm konstystencja farby normalna, ale jakos trudno mi sie ja nakladalo na suche wlosy...no i wydaje mi sie ze jest jej malo. kolor wyszedl mi duzo dzuo ciemniej niz na opakowaniu ale przezyje to jakos, licze ze sie spierze...bede szukac innego jasnego brazu i chyba zostane przy piankach ze wzgledu na ich latwosc w uzywaniu. kolor to taki sredni braz cieply...
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2012-01-14 o 15:32
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-14, 16:45   #1612
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka¿ wiadomo¶æ
hmm konstystencja farby normalna, ale jakos trudno mi sie ja nakladalo na suche wlosy...no i wydaje mi sie ze jest jej malo. kolor wyszedl mi duzo dzuo ciemniej niz na opakowaniu ale przezyje to jakos, licze ze sie spierze...bede szukac innego jasnego brazu i chyba zostane przy piankach ze wzgledu na ich latwosc w uzywaniu. kolor to taki sredni braz cieply...
a mo¿e ciemne blondy??? zawsze to ja¶niej, ale bêdziesz musia³a poczekaæ a¿ ten jasny br±z Ci siê porz±dnie spierze...
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-14, 17:07   #1613
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

zrobilam lepsze zdjecia kolorek nawet mi sie podoba coraz bardziej chyba lepiej czuje sie w ciemniejszych jednak
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02483.jpg (14,4 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC02495.jpg (27,5 KB, 60 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (34,1 KB, 54 za³adowañ)
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-14, 17:53   #1614
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka¿ wiadomo¶æ
zrobilam lepsze zdjecia kolorek nawet mi sie podoba coraz bardziej chyba lepiej czuje sie w ciemniejszych jednak
¦liczny kolor, ale jasny br±z to nie jest
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-14, 18:53   #1615
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka¿ wiadomo¶æ
zrobilam lepsze zdjecia kolorek nawet mi sie podoba coraz bardziej chyba lepiej czuje sie w ciemniejszych jednak
tu ca³kowicie inaczej wygl±da,ale to fakt nie jest to na pewno jasny br±z
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-15, 12:33   #1616
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

ja robi³am wczoraj lekk± k±piel rozja¶niaj±ca na czarne koñce,teraz s± w kolorze br±zowym w koñcu no i na dniach mam zamiar po³o¿yæ sobie z³oty br±z.Pamiêtam,¿e kiedy¶ mia³am ten odcieñ i wychodzi³ bardzo fajny br±zik
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-15, 12:42   #1617
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Agatko, jakim rozja¶niaczem robi³a¶ k±piel?
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-15, 14:15   #1618
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Poka¿ wiadomo¶æ
Agatko, jakim rozja¶niaczem robi³a¶ k±piel?
kochana,zawsze robiê tym http://photos01.istore.pl/6405/photos/big/597332.jpg nie wiem dlaczego,ale zawsze go wybieram,mo¿e dlatego,¿e ogólnie u mnie w sklepie jest ma³y wybór.By³ do wyboru jeszcze rozja¶niacz z Palette ale oczywi¶cie podziêkowa³am,bo nie chcia³am sobie krzywdy nim zrobiæ ,masowa³am delikatnie koñce jakie¶ 5 minut,i ju¿ rozja¶ni³y mi siê z czerni do br±zu d³u¿ej nie trzyma³am bo nie potrzebujê a¿ tak mocnego rozja¶nienia

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2012-01-15 o 14:16
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:14   #1619
Kagome_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 48
Jaka farbe z Garniera kupic? (kolor)

Zawsze mi sie podobal kolor wlosow Rachel Miner jak byla brunetka.
Moje wlosy sa teraz srednio brazowe. Ktory odcien kupic z Garniera zeby taki efekt wyszedl?:
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Rachel-miner-2.jpg (27,3 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Rachel-Miner-2-grande.jpg (17,1 KB, 26 za³adowañ)
Kagome_17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-01-15, 19:57   #1620
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III-w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
kochana,zawsze robiê tym http://photos01.istore.pl/6405/photos/big/597332.jpg nie wiem dlaczego,ale zawsze go wybieram,mo¿e dlatego,¿e ogólnie u mnie w sklepie jest ma³y wybór.By³ do wyboru jeszcze rozja¶niacz z Palette ale oczywi¶cie podziêkowa³am,bo nie chcia³am sobie krzywdy nim zrobiæ ,masowa³am delikatnie koñce jakie¶ 5 minut,i ju¿ rozja¶ni³y mi siê z czerni do br±zu d³u¿ej nie trzyma³am bo nie potrzebujê a¿ tak mocnego rozja¶nienia
ja ostatnio siê zastanawia³am nad nim ale jednak wziê³am ten srebrny

http://www.e-commerce.pl/Joanna-Inte...sow,19993.html
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:38.