Odnaleźć Dziecko w sobie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-06, 07:47   #1
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Talking

Odnaleźć Dziecko w sobie!


Czyli wymianka prezentowa dla tych, które odnajdują dziecko w sobie.

MIESZANA!!!


Byłby ktoś chętny - na pewno!
Czasu będzie nawet sporo!
Koordynację wezmę na siebie!

Oto regulamin
1. Wymiana jest dobrowolona i każdego obowiązują w niej takie same zasady.
2. Wymiana dotyczy osób będących czynnymi członkami forum, a zwłaszcza podforum : zrób to sama
3. Aby wziąć w niej udział należy mieć nienaganną opinię na forum, staż min od stycznia 2010 roku, min 100 postów oraz DZIAŁAJĄCE miejsce gdzie można by zobaczyć prace (blo, strona, wątek na wizażu - w wypadku 2 pierwszych poproszę linka do tego miejsca na wiadomość prywatną, lub umieszczenie ich w swoim podpisie) - ma to na celu dokładne unaocznienie, jaki ty twórczości dana wizazanka uskutecznia
4. Kwota do jakiej ma zostać wykonana praca będzie ustalona wspólnie, jednak nie zawsze przekłada się ona do zużycia materiałów (przykład: prace wirewrapping, plecionki, decu). Ja proponuję kwotę 30pln bez przesyłki.
5. Każdy prezent ma zostać zapakowany bezpiecznie i antypocztowo. Z oznaczeniem na kopercie! Żeby od razu było wiadomo co jest w środku.
6. Dane osobowe, preferencje oraz inne informacje będą znane tylko mnie i osobie, która daną wizazankę wylosuje.
7. Osoby zgłaszające chęć wzięcia udziału zostaną wpisane na listę dopiero po tym, jak otrzymam na PW dane do wysyłki i preferencje.
a) preferencje, czyli: kolorystyka, ew materiały ( określcie się w każdej możliwej dziedzinie - biżu/decu/scrap etc...)
8. Zgłoszenia i ew. rezygnacje (naturalnie dobrze by było, gdyby ich nie było, ale życie to życie.. ) będę przyjmować do 23.04.2010 do 16:00 (piątek i ani minuty dłużej) i najpóźniej w poniedziałek 26.04.2010 roześlę adresy biorącym udział
9. wysyłka prezentów do 21 maja 2010.


TEMATU NIE BĘDZIE.
Ale jest dodatkowy haczyk: do prezencika należy dołożyć własnoręcznie wykonaną np mini maskotkę (choćby z muliny motek z oczkami) lub cukieraski własnoprodukcyjne czy coś w ten deseń - ważne, żeby nie było kupione a zrobione!

Przebieg zabawy:
a) zgłaszacie się w komentarzach jednocześnie wysyłając odpowiednie informacje do mnie na PW.
b) po zamknięciu listy (23-04-2010) ja mam weekend na losowanie, pod czujnym okiem komisji złożonej z mojego TŻ, i bandy rybek w akwarium, możliwe, że nawet mała retrieverka Missi się przyłączy.
c) rozsyłam Wam na PW (26-04-2010) dane wylosowanej dla Was wizazanki- adresatki
d) macie czas do 21 maja, żeby wykonać, zapakować i wysłać prezencik dla swojej Kobiety
e) natychmiast po nadaniu paczuszki/listu poleconego/kuriera skanujecie/fotografujecie dowód nadania i wysyłacie do organizatorki na PW - lub e-mail, który podam w info z danymi osoby do obdarowania
e) Paczki otworzymy jak dotrą i pokażemy wszystkim jakie to cuda dosłałyśmy jako niespodzianki

na kopercie proszę naskrobać cukiereczka
Wygląd zgłoszenia:

Nick
Imię i Nazwisko
Ulica
Miasto, kod pocztowy

preferencje:
biżu: czyli co to ma być (kolczyk, bransoletka etc), w jakich kolorach, materiały jakie się lubi bądź nie, obwód nadgarstka... itp., lub cokolwiek, możliwe wykluczenia - np świecznikom nie
decu: np skrzyneczki, rameczki, cokolwiek. możliwe wykluczenia - np. świecznikom nie
scrap: np notesiki, karteczki, albumiki, przepiśniki, cokolwiek, możliwe wykluczenia - np. świecznikom nie
dziergałki: np robótki na drutach, szydełkowanie, wyszywanie, frywolitki... możliwe wykluczenia - np. świecznikom nie
malunki/rysunki: czyli malowane/rysowane na szkle, porcelanie, drewnie, płótnie, papierze... możliwe wykluczenia - np. świecznikom nie

Proszę nie podawać np "Lubię bogate bransoletki, obwód 20 cm, a z kamieni to rubiny"... Dziewczyny, wiecie, bez abstrakcji Chyba że te rubiny to z plastiku mogą być :P
albo - kocham skrzynki, najlepiej pięcio poziomowe
albo - notesy w każdej ilości, najchętniej w miedzianej oprawie


1.dopisanie nicka do listy oznacza, że PW z odpowiednimi informacjami doszło
2. nick w kolorze oznacza, że wizazanka wpisała się w wątek z preferencjami (w miarę możliwości będę podawać na której stronie i nr posta)
3.dopisanie do nicka: MAM oznacza, że dostałam potwierdzenie otrzymania wyników losowania - na wątku bądź w PW
4. WYSZŁO przy nicku oznacza, że dostałam potwierdzenie nadania - to będę wstawiać z różną regularnością czasem od razu, czasem po dniu... żeby było trudniej
5.DOSZŁO przy nicku oznacza, że paczuszka dotarła

6. ZDJĄTKA- że zdjątka zostały wstawione
7. podkreślenie nicka oznacza, że autorka potwierdziła domysły obdarowanej - podkreślany będzie nick autorki


dodatkowo dla potrzeb produkujących biżuteryjek dodaję oznaczenia Ag - jeśli biżu ma być srebrna i Cu - że może być miedziana, ale srebra nie wyklucza - dla tych, które brały udział w wymiance DnioKobietowej i Chaosie Wielkanocnym przepiszę oznaczenia.

WĄTEK PREFERENCYJNY <- klik

LISTA BIORĄCYCH UDZIAŁ:
1. Killa Ree - (str.6, post 173) Ag ZDJĄTKA (319)
2. Dagus_gd - (str.6, post 159) Ag ZDJĄTKA (316)
3. ak-pinki - (str.7, post 187) Cu ZDJĄTKA (387)
4. mala2806 - (str.7, post 202)Ag ZDJĄTKA (415)
5. Letike - (str.7, post 203) Ag ZDJĄTKA (364)
6. nirshya.dwbh - (str.1, post 17) Ag ZDJĄTKA (423)
7. kocuria - (str.7, post 181) Cu ZDJĄTKA(350, 349)
8. magdaka13
Cu ZDJĄTKA (306)
9. kofeinaa (str.7; post 204) Ag ZDJĄTKA (326)
10. agave - (str.7, post 198) Ag ZDJĄTKA (358)
11. ula1409 - (str.6; post 166) Ag dostała
12. Sol89 - (str.7; post 206) Ag ZDJĄTKA (338)
13. angellek89 - (str.7, post 201)Ag ZDJĄTKA (385)
14. karolinqa23 (str.7, post 182) Ag ZDJĄTKA (288)
15. Vestis (str.8; post 213) Ag ZDJĄTKA (275)
16. poice (str.8; post 212) Ag ZDJĄTKA (262)
17. bognakw - (str.6; post 168) Ag ZDJĄTKA (302)
18. gwiazdeczka_211 - (str.2; post 55) Ag ZDJĄTKA (418)
19. frufelek - (str.7, post 200) Ag ZDJĄTKA (239)
20. asieńczyk - (str.5, post 147) Ag ZDJĄTKA (269)
21. konza - (str.7, post 209) Ag ZDJĄTKA (460)
22. klejnotki - (str.7, post 190)Cu ZDJĄTKA (471)
23. Magdzia0108 - (str.7, post 210) Ag MAM
24. Rossali - (str.7, post 191)Ag ZDJĄTKA (452)
25. Whitecoffe - (str.7; post 199)Ag ZDJĄTKA (273)
26.GLINKA121 - (str.1; post 13) Ag ZDJĄTKA (360)
27. nutka27 - (str.8; post 211) AgZDJĄTKA (295)
28. Naila Ag ZDJĄTKA (225)
Lista zamknięta, jest nas 28!
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam



Edytowane przez Killa Ree
Czas edycji: 2010-06-22 o 11:09 Powód: aktualizacja
Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 08:04   #2
dagus_gd
Zakorzenienie
 
Avatar dagus_gd
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 466
GG do dagus_gd
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

tom pierwsza sie zapisuję. preferencje podesalę tylko w watku były a poza tym nie lubię plastiku .... tylko jak ja coś uszyję hmmm
__________________
dag
papierki
biżu
blog

niewędraś: 1. Joanwi 4. Kamyk 5 Glinka121 6 bila 7 10 hoe

preferencje

Edytowane przez dagus_gd
Czas edycji: 2010-04-06 o 08:06
dagus_gd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 08:05   #3
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

Witam kochana!
Jak zwykle pierwsza
a podpowiedź, jak coś sklecić jest w pierwszym poście
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 08:32   #4
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

ja też chętnie dołączę.
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 08:42   #5
ak_pinki
Wtajemniczenie
 
Avatar ak_pinki
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wyszków
Wiadomości: 2 956
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

Killa te wymianki są jak nałóg ja nie moge tej przepuścić więc prosze wpisać mnie na liste
__________________
"nie należy gniewać się na bieg wypadków, bo to ich nic nie obchodzi"-marek aurelisz


zapraszam
ak_pinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 09:44   #6
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

anetko - wpisana
nirshya.dwbh - witam, czekam na PW ze zgłoszeniem i preferencjami + ew namiary na posta w wątku preferencyjnym - po otrzymaniu wpiszę na listę
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 10:19   #7
Letike
Rozeznanie
 
Avatar Letike
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 961
GG do Letike
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

Motyla noga, a ja ani piec, ani szyć nie potrafię... Hmmm o róże mogę zrobić z liści Albo domek z zapałek, koło mogę wymienić w samochodzie, albo jakąś elektronikę polutować, hamulce odpowietrzyć...
To się zapisuję, a preferki prześlę ciut później bo nie uczasowiona dziś jestem.

A taki mały PS, muszę wziąć udział w tej wymiance ponieważ mówią na mnie Dzieć, Dzieciak, Maleństwo Takie tam moje ksyweczki Dlatego nie wypada mi się nie dołączyć
__________________
Letike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 11:40   #8
gwiazdeczka_211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 618
Smile Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

To ja oczywiście też się piszę i już szukam stron, jak się robi maskotki
Co, jak co ale tego jeszcze nie robiłam....
__________________
_________
Moje pierwsze kroczki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=232668
gwiazdeczka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 11:47   #9
Rossali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 478
GG do Rossali
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

Killa, a czy mnie jeszcze chcesz?? Bo troszke ostatnio nawaliłam, co?? Jeśli tak, to oczywiście, że sie zapisuję!! Preferencje ulegną troszke zmianie

A wogóle, to mamy tutaj moderatorkę z ogólnego ("zrób to sama"), więc może jednak byśmy się przeniosły??
Rossali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 12:04   #10
kocuria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 617
GG do kocuria
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

się wyślę za moment

chcę numer 7, mogę?

edit - moment, przecież ty już masz moje dane od bóg wie jak dawna a prefki są w prefkowym, gdzie ich miejsce

to mogę być siódma?

Edytowane przez kocuria
Czas edycji: 2010-04-06 o 12:09
kocuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 13:38   #11
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

Jeszcze raz - wpis na listę po tym, jak otrzymam PW - z danymi i prefkami to dotyczy wszystkich - chyba, że tak jak np kocuria - mam jej dane z poprzedniej wymianki i prefków nie zmienia, albo ma aktualne wpisane w odpowiednim wątku...

Cytat:
Napisane przez Letike Pokaż wiadomość
Motyla noga, a ja ani piec, ani szyć nie potrafię... Hmmm o róże mogę zrobić z liści Albo domek z zapałek, koło mogę wymienić w samochodzie, albo jakąś elektronikę polutować, hamulce odpowietrzyć...
To się zapisuję, a preferki prześlę ciut później bo nie uczasowiona dziś jestem.

A taki mały PS, muszę wziąć udział w tej wymiance ponieważ mówią na mnie Dzieć, Dzieciak, Maleństwo Takie tam moje ksyweczki Dlatego nie wypada mi się nie dołączyć
witam - na listę dopiszę po otrzymaniu info na PW

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka_211 Pokaż wiadomość
To ja oczywiście też się piszę i już szukam stron, jak się robi maskotki
Co, jak co ale tego jeszcze nie robiłam....
witamy - daj znać czy preferki trzymasz, czy zmieniasz

Cytat:
Napisane przez Rossali Pokaż wiadomość
Killa, a czy mnie jeszcze chcesz?? Bo troszke ostatnio nawaliłam, co?? Jeśli tak, to oczywiście, że sie zapisuję!! Preferencje ulegną troszke zmianie

A w ogóle, to mamy tutaj moderatorkę z ogólnego ("zrób to sama"), więc może jednak byśmy się przeniosły??
Rossi - chcę : zapraszam, witam jak prześlesz zmienione preferki, dopiszę na listę

niezły pomysł musimy wystosować pismo/petycję z prośbą o przeniesienie wątku do ogólnego i patronat medialny

nirshya.dwbh
- prosimy

Cytat:
Napisane przez kocuria Pokaż wiadomość
się wyślę za moment

chcę numer 7, mogę?

edit - moment, przecież ty już masz moje dane od bóg wie jak dawna a prefki są w prefkowym, gdzie ich miejsce

to mogę być siódma?
kocie - mówisz - masz nie tylko bóg, Killa też
aha i czekam, wiesz na co... pisałaś, pisałaś i zdechło... bo nie wiem, jakie preferki ;P - wiesz o czym piszę
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam



Edytowane przez Killa Ree
Czas edycji: 2010-04-06 o 13:40
Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 13:59   #12
ravenart
Zadomowienie
 
Avatar ravenart
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Knurów
Wiadomości: 1 339
GG do ravenart
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

Killa no to padłam na przedbiegach. Gotowanie to dla mnie coś do czego się nigdy nie przekonam, a maskotek robić raczej nie umiem. Pozostałoby mi zdanie się na coś stworzonego przez moją czteroletnią księżniczkę (niekoniecznie maskotka), ale tu też jest pytanie, czy ona będzie się chciała z tym rozstać jak już zrobi?
ravenart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 14:56   #13
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

ravenko - nie opowiadaj... kulkę włóczki z oczkami to na pewno zamotasz...
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 15:30   #14
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

Zgłaszam się! To będzie moja pierwsza wymianka, już się nie mogę doczekać
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 19:38   #15
dagus_gd
Zakorzenienie
 
Avatar dagus_gd
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 466
GG do dagus_gd
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

o zesz kulka z wloczki. no moze sie zrobic ciekawie
__________________
dag
papierki
biżu
blog

niewędraś: 1. Joanwi 4. Kamyk 5 Glinka121 6 bila 7 10 hoe

preferencje
dagus_gd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 20:50   #16
angellek89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 407
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

A ja się tak zastanawiam... chciałabym, ale to już by była moja 3 wymianka pod rząd i jak tak dalej pójdzie to żadnej nie przepuszczę
Ale maskotki zrobić nie umiem... chyba, że jakąś figureczkę z modeliny albo ciasteczka upiec...
Poza tym moja mama to krytykuje. Ostatnio wysyłałam prezent dla Frania w ramach chaosu wielkanocnego i się mama pyta: "po co ty to robisz? jakbyś te kolczyki sprzedała, przynajmniej byś miała pieniądze". Ja jej mówię, że mam za to inny prezent - pięknego futrzastego króliczka (naprawdę szalałam z radości, jak go wypakowałam), a ona: "ale to ci niepotrzebne, przecież nie planowałaś maskotki kupować"
Ja wiem, dorosła jestem, mamie nic do tego, ale i tak stresują mnie takie sytuacje. Dziewczyny, może mnie podniesiecie na duchu i zachęcicie?
angellek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-06, 21:17   #17
kocuria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 617
GG do kocuria
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

kochanie - uno, matki marudzą. możesz uwierzyć osobie, która wyprowadziła się z domu dokładnie z powodu takich zachowań swojej skądinąd kochanej rodzicielki.
duo, czy mi się wydaje, czy masz 21 lat?
tres - ważne jest chyba to, co ty myślisz?
nie wiem jak ty, ale ja kocham rzeczy z historią, od kogoś - a już zwłaszcza zrobione specjalnie dla mnie, przecież to jedna z najfajniejszych rzeczy na świecie? poza tym, wymianki integrują - poznajemy się bliżej, możemy na siebie liczyć, zawiązują się indywidualne przyjaźnie - czy to można wymierzyć kasą?

rób to, co czujesz i w co wierzysz. a co do mamy - czego jej oczy nie zobaczą, tego sercu nie będzie żal. moja rodzicielka do dzisiaj sądzi, że zarabiam na tym hobby, a nie dokładam do niego
kocuria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 07:49   #18
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

Cytat:
Napisane przez angellek89 Pokaż wiadomość
A ja się tak zastanawiam... chciałabym, ale to już by była moja 3 wymianka pod rząd i jak tak dalej pójdzie to żadnej nie przepuszczę
Ale maskotki zrobić nie umiem... chyba, że jakąś figureczkę z modeliny albo ciasteczka upiec...
Poza tym moja mama to krytykuje. Ostatnio wysyłałam prezent dla Frania w ramach chaosu wielkanocnego i się mama pyta: "po co ty to robisz? jakbyś te kolczyki sprzedała, przynajmniej byś miała pieniądze". Ja jej mówię, że mam za to inny prezent - pięknego futrzastego króliczka (naprawdę szalałam z radości, jak go wypakowałam), a ona: "ale to ci niepotrzebne, przecież nie planowałaś maskotki kupować"
Ja wiem, dorosła jestem, mamie nic do tego, ale i tak stresują mnie takie sytuacje. Dziewczyny, może mnie podniesiecie na duchu i zachęcicie?
Cytat:
Napisane przez kocuria Pokaż wiadomość
kochanie - uno, matki marudzą. możesz uwierzyć osobie, która wyprowadziła się z domu dokładnie z powodu takich zachowań swojej skądinąd kochanej rodzicielki.
duo, czy mi się wydaje, czy masz 21 lat?
tres - ważne jest chyba to, co ty myślisz?
nie wiem jak ty, ale ja kocham rzeczy z historią, od kogoś - a już zwłaszcza zrobione specjalnie dla mnie, przecież to jedna z najfajniejszych rzeczy na świecie? poza tym, wymianki integrują - poznajemy się bliżej, możemy na siebie liczyć, zawiązują się indywidualne przyjaźnie - czy to można wymierzyć kasą?

rób to, co czujesz i w co wierzysz. a co do mamy - czego jej oczy nie zobaczą, tego sercu nie będzie żal. moja rodzicielka do dzisiaj sądzi, że zarabiam na tym hobby, a nie dokładam do niego
Kocie - nic dodać nic ująć... mnie wczoraj powiedzieli, że się staruszka robię i, że na swój wiek nie wyglądam. A już w tej chwili to chyba 6 wymiankę od pojawienia się na wizazu podliczam z czego 3 organizuję
i moja mam też się ze mnie śmieje, że w nałóg wpadłam - ale dobrze wie, ile mi to radości sprawia (i robienie i dostawanie i na dodatek organizacja) więc tylko ze śmiechem gdera
A tutaj na wizazu, mimo, że większość z nas nie zna się osobiście, to i tak czujemy się sobie bliskie a wymianki rzeczywiście tę więź jeszcze zacieśniają.
Angellku - figurka z masy to też zabaweczka a z tym planowaniem zakupu maskotki (czy innej rzeczy) zapytaj jej się, czy jak dostaje prezent, to cz y zawsze jest to coś co i tak planowała kupić... 21 lat to już zobowiązuje do wykazania się jako-taką asertywnością i należy rodzicom uświadomić, że oni też mają jakieś hobby/nałóg i ty im się nie wtrącasz...
rany, gdybym zrezygnowała z robienia biżu, to miałabym średnio-miesięcznie jakieś 4 stówki więcej w portfelu bo sprzedaż jest skokowa... raz idzie, raz nie... i ciągle trzeba szukać nowych potencjalnych klientek, bo przecież każda z nas ma tylko dwoje uszu i jedną szyję
Angellku - nic nie bój! będzie dobrze - ja mam biżuterię (tą tylko swoją) liczoną już w kilogramach, bo ilościowo to mi się nie chce, a i tak często jest tak, że robię coś dla siebie i komuś się spodoba... jedyne rzeczy biżuteryjne, wykonane ręcznie, które mają szansę się ostać na stałe w moim kuferku, to właśnie te, które dostaję w ramach wymianek - dlatego bardzo je cenię!

eh, się rozgadałam


Cytat:
Napisane przez mala2806 Pokaż wiadomość
Zgłaszam się! To będzie moja pierwsza wymianka, już się nie mogę doczekać
witamy, witamy - taki staż... a wymianka pierwsza...
tym bardziej witamy - prawda dziewczęta?

na razie "mało nas, mało nas..." puścić wici trzeba... rozreklamować...

kto jeszcze.... miejsc mamy pod dostatkiem została jeszcze szczęśliwa 13... kto na nią trafi? a może ktoś chce ją mieć?
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 09:33   #19
angellek89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 407
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

Kocurku, Killa - jakie Wy kochane jesteście
Moja mama ma takie dosyć finansowe podejście do wszystkiego, bo nie mamy pod tym względem zbyt różowo. Ja na biżu wydaję swoje stypendium z uczelni, więc się nie wtrąca, ale uważa, że powinnam na tym zarabiać. Obie jesteśmy nerwowymi osobami, mama z leczoną od lat depresją, a ja chyba z jej początkiem. Także będzie zrzędzenie.
Ale wymianki to taka fajna sprawa Pomijając fakt, że liczę na dostanie pewnych rzeczy, których sama bym nie zrobiła (np. chodzą za mną plecionkowe koralikowe kolczyki ), to przyciąga ta pozytywna, przyjazna atmosfera.
No to zgłaszam się Mogę być 13? Taka fajna liczba
Killu, moje moje dane i preferencje masz, wpisałam się też w wątek preferencyjny. Zastanowię się czy coś zmienić to najwyżej napiszę wieczorem.
angellek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-07, 09:58   #20
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

angellku - witam Cię serdecznie - mówisz-masz, jesteś 13
Letike - witam Cię serdecznie - mówisz-masz, jesteś 5

hiehiehie - to co reklamujecie ? bo na razie mamy szanse pobić liczebność kocurkowej majówki ;P kocie nie złość się swoją drogą - ciekawe, czy kiedykolwiek, jakakolwiek wymianka prezentowa przekroczy 100 - ja bym chyba odpadła - masakryczne byłoby ogarnięcie czegoś takiego... no ale się zobaczy

ja zapraszam wszystkie chętne
w razie niepewnej sytuacji - będziemy prosić o opinię już "zatwierdzonych" uczestniczek
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 10:13   #21
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

angellek89 rozumiem Cię, ja ostatnio robiłam koleżance pudełeczko z cytatami na urodziny i po wysłuchaniu komantarzy od tż odechciało mi się i dalej stoi nieskończone. Lubię coś komuś zrobić o ile mam czas i z czego, tak bezinteresownie, od serca, ale czasami pewne osoby potrafią zniechęcić do twórczości
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 12:53   #22
Letike
Rozeznanie
 
Avatar Letike
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 961
GG do Letike
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

Zpreferowałam się w wątku preferkowym
str. 7 post: #203
Dziękuje za piąteczkę
__________________

Edytowane przez Letike
Czas edycji: 2010-04-07 o 12:55
Letike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 20:32   #23
angellek89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 407
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

Cytat:
Napisane przez nirshya.dwbh Pokaż wiadomość
angellek89 rozumiem Cię, ja ostatnio robiłam koleżance pudełeczko z cytatami na urodziny i po wysłuchaniu komantarzy od tż odechciało mi się i dalej stoi nieskończone. Lubię coś komuś zrobić o ile mam czas i z czego, tak bezinteresownie, od serca, ale czasami pewne osoby potrafią zniechęcić do twórczości
Ha, nauczyłam się cytować
nirshya - może skończ pudełeczko i daj koleżance tak po prostu bez okazji? Nie warto się zniechęcać. Mnie mama zniechęca nie tyle do samej twórczości, co do traktowania tego czysto hobbystycznie, bez zysków. Ale tworzę od niedawna, nie da się przecież od razu tylko zarabiać. TŻ na szczęście mnie wspiera, i ogólnie w tworzeniu i w myśleniu o DG (bo tworzę w srebrze, więc kiedyś będzie trzeba) i w pomyśle, żeby spróbować innych technik. I idea wymianek też mu się podoba, bo to takie sympatyczne i to taki miło dostać prezent, no i wie, że strasznie się cieszę, gdy ktoś nosi moja biżuterię, nawet jeśli ja nie mam z tego zysku. I dziś też mi mówił, żebym nie przejmowała się wszystkim, co mówi moja mama

Czemu tak mało chętnych do wymianki, no? Zgłaszać się, ale już

A w ogóle to chciałam powiedzieć, że jesteście wszystkie wspaniałe Mój nastrój, taki ostatnio zły i w ogóle, poprawia się za każdym razem, gdy wchodzę na wizaż. Tak tu przyjaźnie
angellek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 21:32   #24
magdaka13
Wtajemniczenie
 
Avatar magdaka13
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tricity
Wiadomości: 2 156
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

chetnie sie dolacze i do tej wymianki. od zawsze wolaja na mnie mloda-wiec trzeba zrobic cos dla swojego wewnetrznego dziecka, co nie?

jak sie da-to chetnie przygarne numerek 13scie -bom 13tego urodzona, wiec to jakby moja szczesliwa liczba...
__________________
Cuda wianki
preferencje
Filipek jest juz z nami od 09.01.2011
Borysek ur. 05.04.2013

Vivere non necesse est. Navigare necesse est.
magdaka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-07, 22:11   #25
asieńczyk
Zakorzenienie
 
Avatar asieńczyk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 000
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

Killuś - to i ja poproszę - i rezerwuję setny numerek , albo chociaż 50-ty
asieńczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 07:17   #26
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

magdaka, asieńczyku - witamy serdecznie!

asieńko - będę korygować twój numerek na najwyższy dostępny z zerem na końcu - może być?
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 14:41   #27
kofeinaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 090
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

a co tam, sprobuje moja pierwsza wymianka. kiedys musi byc
__________________
Zielona Kuchnia - gotuję!
kofeinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 14:55   #28
Killa Ree
Wtajemniczenie
 
Avatar Killa Ree
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 607
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

witam!!!

advertisement osobisty pomaga
nie bijcie - pewnie spędzę jeszcze trochę czasu na taki advertisement
kofi wie o co kaman
__________________
Listen,smile,agree,and than do whatever the fuck you were gonna do anyway!
Robert Downey Jr.


Wymianka tanecznie wakacyjna - Zapraszam


Killa Ree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 15:28   #29
piechotka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z kanapy;-)
Wiadomości: 1 513
GG do piechotka
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

A, co mi tam - zgłoszę się i ja
piechotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 15:38   #30
kofeinaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 090
Dot.: Odnaleźć Dziecko w sobie!

tak ale każdy sposób jest dobry (oby legalny i 'nienamolny' )
i wpisałam się już do wątku preferencyjnego
__________________
Zielona Kuchnia - gotuję!
kofeinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:56.