kosmetyki Clinique - wasze opinie - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-13, 12:46   #391
Candy80
Raczkowanie
 
Avatar Candy80
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: łódź z widokiem
Wiadomości: 268
GG do Candy80
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Milka - dziękuję
Asik - również ; chciałabym zacząć pielęgnację czymś dobrym, bo na codzień używam raczej Garniera (tonik + mleczko). Muszę w końcu zacząć myśleć przyszłościowo o mojej cerze i chyba się zdecyduję na zestaw. Oczywiście nie liczę na cud, że do ślubu wszystko się z buzią "naprawi", bo i tak wybieram się do kosmetyczki na jakiś zabieg, ale codzienne stosowanie dobrych preparatów to podstawa
__________________
Nasz Ślub
22 sierpnia 2009
Szczęśliwa żona swojego męża

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090822580113.html
Candy80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 13:47   #392
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Cukierka Pokaż wiadomość
cześć kochane, ja używam 3 kroków i bardzo sobie chwalę ciekawe rzeczy piszecie tutaj a co do porad od pacowników w sephorze i douglasie... ostatnio kupowałam podkład, chciałam mineralny i z filterm UV ale babka wcisnęła mi inny twierdząc że takiego nie ma i wydałam na niego kupe kasy; mimo że jest całkiem fajny to już zawsze sama się najpierw uświadomię który produkt chcę kupić nie będę liczyć na sprzedawców:/

Musisz sie kierowac zasada ograniczonego zaufania. Zalezy oczywiscie na kogo trafisz, ale ja juz slyszalam ze czasem Panie w sklepach maja za zadanie promowac dany produkt. Ja nigdy nie ide do perfumeri bez obeznania. Zazwyczaj jeszcze testuje produkt przed zakupem. W koncu wydaje na to troche kasy wiec chce miec pewnosc ze nie pojdzie w odstawke.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 21:44   #393
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Musisz sie kierowac zasada ograniczonego zaufania. Zalezy oczywiscie na kogo trafisz, ale ja juz slyszalam ze czasem Panie w sklepach maja za zadanie promowac dany produkt. Ja nigdy nie ide do perfumeri bez obeznania. Zazwyczaj jeszcze testuje produkt przed zakupem. W koncu wydaje na to troche kasy wiec chce miec pewnosc ze nie pojdzie w odstawke.

Dobrze, słyszałaśTylko słowo "czasem" tu nie pasuje... Ale tyle ode mnie na ten temat
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 23:12   #394
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

No wlasnie Czesto juz mialam tak ze poszlam do sephory po moj ulubiony tusz a akurat promowano jakies nowosci, wiec nawet jak juz stalam przy kasie to Pani biegla zeby mi jeszcze zdazyc pokazac nowy tusz- a nuz sie rozmysle Albo konsultantki danych marek- przychodze i mowie ze szukam fajnego kremu nawilzajacego- i Pani od razu mnie prowadzi do "swojego" stanowiska. Oczywiscie ja nie mam nikomu niczego za zle, taka praca ale trzeba tez miec swoja wiedze na dany temat. Wiele Pan przychodzi na zakupy nie znajac konkretnych produktow tylko z wiedza ze "potrzebuja tuszu". I wtedy latwo im wcisnac Ja tylko nie lubie jak widze ze jakas Pani opowiada ze np jakis krem to jej ulubiony itd. a z opisu wynika ze wcale go nie testowala a zdazaja sie takie

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:10 ----------

No dobra juz koncze pisac zle rzeczy.) Oczywiscie ja pisze tylko o niektorych przypadkach, miejmy nadzieje ze wiekszosc Pan potrafi tak wspaniale doradzic jak Milka
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 23:51   #395
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie



Mogłabym sporo napisac na ten temat, ale sumienie i jakieś poczucie (obowiązku?) mnie przed tym hamuje. Jednak tak samo mnie to irytuje jak Was...

A tak zupełnie zbaczając z tematu, słyszałam,że w pewnym kręgu kosmetyczek,krąży tajemny przepis na zastosowanie DDML-a

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-06-14 o 00:00
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 10:05   #396
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Jaki to przepis? Ja uzywam DDML na podraznienia Zawsze pomaga Czasem jak zrobie sobie krzywde (czyt. powyduszam wszystko co mam na twarzy-czasem nie moge sie powstrzymac) to pozniez smaruje DDML i na nastepny dzien nawet nie mam takich mocnych podraznien.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 19:45   #397
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Wieczorem,po kroku 2 i 3 (chociaż ta pani ponoć nie używała wogle 3kroków,tylko robiła sam peeling), nakłada się DDML zmieszany w proporcjach 1:1 (czyli pół na pół) z maścią dla dzieci o nazwie Bepanthen-poniżej podaje link do info o tym specyfiku.

http://www.bepanthen.pl/#/Strona_Glowna/

Oczywiście,chyba nie muszę wspomniać,że jest to mikstura dla typów suchych...
Należy smarować nią buźkę przez kolejnych 11 nocy (nie wiem, skąd ta magiczna liczba). Skóra powinna być przepięknie nawilżona i wygładzona...

Przepis podała mi pani w perfumerii, która nigdy nie miała do czynienia z marką Clinique, a przepis podała jej znajoma kosmetyczka, na której twarzy widziała ponoć powalający rezultat Zresztą długo musiałam wyciągać od niej ten sekret

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-06-14 o 19:47
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-14, 21:39   #398
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

hehe Nie wierze Ale trzeba pamietac: to musi byc akurat DDML! i dokladnie 11 dni . Ja zauwazylam duzo lepsze nawilzenie odkad stosuje clinique. Moze jednak cos w tym jest
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 21:52   #399
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Myślę,że faktycznie-skoro pani kupiła 2 opakowania, chociaż nigdy w życiu nie słyszała o 3krokach...

Może bym się poświęciła, ale DDML dla mojej skóry, to nie jest najlepsze wyjście
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 14:12   #400
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Od kilku tygodni używam mydełka do twarzy z serii 3 kroków. W ostatnim czasie zauważyłam pogorszenie stanu cery. Czy to możliwe, że mydełko zawiniło?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 14:45   #401
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

A jaka masz cere i jakie mydelko?
Uzywasz tylko mydelka bez reszty 3 krokow? Jesli tak to sie nie dziwie...
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 15:51   #402
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Mydełko pochodzi z serii Mild. Właściwie nabyłam je po zabiegu korekcji nosa. Po zabiegu skóra musi się zregenerować, a więc nie chciałam jej traktować wysuszającymi kosmetykami. Minął już jakiś czas od operacji, a że kostka jest bardzo ekonomiczna postanowiłam ją zużyć. Mam cerę mieszaną, skłonną do niedoskonałości. Rozumiem, że lepiej ją odstawić?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 16:11   #403
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Tu nie chodzi o samo mydelko. Ono jest ok. ALe 3 kroki sa tak zbudowane ze trzeba je stosowac razem bo one sie uzupelniaja. Najpierw mydelko, pozniej plyn zluszczajacy a na koncu emulsja ktora przywraca skorze rownowage. Jesli uzywasz samego mydelka to skora moze sie przesuszyc, luszczyc, miec gorszy koloryt. Cera mieszana wymaga wiecej niz tylko umycia. Jesli nie masz czasu to mozesz np uzywac plynu miceralnego a na to kremu. Samego mydelka nie radze. Chyba ze dokupisz do niego 3 kroki. A jak dbasz o cere?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 19:19   #404
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Stosuję tzw. naturalne kosmetyki, półprodukty, które sama kręcę . Aktualnie przebywam zagranicą, a produkt którego używałam do mycia twarzy już mi się skończył. Dlatego sięgnęłam za mydełko, które jeszcze mi pozostało. Po zastosowaniu mydełka przecieram twarz hydrolatem (coś jak tonik) i wklepuję krem albo olej. Czyli chyba raczej nie przesuszam twarzy. Nie wiem, może to wynik zmiany klimatu, wody...

Z racji tego, że moja "naturalna" półeczka powoli się kończy, a sklepy nie wysyłają paczek zagranicę, postanowiłam zainwestować w Clinique. Myślę, że seria Anti-blemish będzie najbardziej odpowiadała potrzebom mojej kapryśnej cery. Ale czy za bardzo nie wysuszy twarzy? Co najlepiej po zastosowaniu wszystkich 3 kroków? Wyczytałam, że DDML nie spełni funkcji nawilżających.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.

Edytowane przez Shazney
Czas edycji: 2009-06-18 o 19:25 Powód: Dopisek :)
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 20:20   #405
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Stosuję tzw. naturalne kosmetyki, półprodukty, które sama kręcę . Aktualnie przebywam zagranicą, a produkt którego używałam do mycia twarzy już mi się skończył. Dlatego sięgnęłam za mydełko, które jeszcze mi pozostało. Po zastosowaniu mydełka przecieram twarz hydrolatem (coś jak tonik) i wklepuję krem albo olej. Czyli chyba raczej nie przesuszam twarzy. Nie wiem, może to wynik zmiany klimatu, wody...

Z racji tego, że moja "naturalna" półeczka powoli się kończy, a sklepy nie wysyłają paczek zagranicę, postanowiłam zainwestować w Clinique. Myślę, że seria Anti-blemish będzie najbardziej odpowiadała potrzebom mojej kapryśnej cery. Ale czy za bardzo nie wysuszy twarzy? Co najlepiej po zastosowaniu wszystkich 3 kroków? Wyczytałam, że DDML nie spełni funkcji nawilżających.

Na pewno nie wysuszy Jednak warunek jest jeden-tak jak napisała wizażanka asik- musisz używać 3 kroków w komplecie i prawidłowo. Następnie należy nałożyć krem, który będzie spełniał funkcje ochronne i nawilżające-odpowiedni dla Twojego typu skóry (najlepiej z filtrem UVA/UVB). Samo stosowanie 3steps wzmacnia działanie pozostałychkosmetyków pielęgnacyjnych o 60 %-więc myślę,że warto
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 21:43   #406
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Bardzo dziękuję za rady
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 19:33   #407
angel of sadness
Zadomowienie
 
Avatar angel of sadness
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 498
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Milka chciałabym jeszcze raz skorzystać z Twojej niesamowitej wiedzy na temat kosmetyków clinique...

Mam tonik z A-B, i czy naprawdę niezbędne jest stosowanie po nim kremu z A-B lub DDMl/G? Na swoje nieszczęście trafiłam na Biochemie Urody i czaję sie na jeden krem i może jakieś serum, nie wiem tyko czy to nie będzie za dużo szczęścia na raz dla mojej cery?

Mogłabyś mi napisać co jest w składzie tego toniku?
angel of sadness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 21:25   #408
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez angel of sadness Pokaż wiadomość
Milka chciałabym jeszcze raz skorzystać z Twojej niesamowitej wiedzy na temat kosmetyków clinique...

Mam tonik z A-B, i czy naprawdę niezbędne jest stosowanie po nim kremu z A-B lub DDMl/G? Na swoje nieszczęście trafiłam na Biochemie Urody i czaję sie na jeden krem i może jakieś serum, nie wiem tyko czy to nie będzie za dużo szczęścia na raz dla mojej cery?

Mogłabyś mi napisać co jest w składzie tego toniku?

Dziękuję Niesamowite było by jednak wtedy, gdybym nie zajmowała się tym na co dzień

Co do kroku nr 3, jest niezbędny,żeby zapewnić skórze równowagę hydro-lipidową po złuszczeniu martwego naskórka... Jeśli nie jesteś przekonana do kremu z A-B, możesz śmiało sięgnąć po DDMG/DDML. Dopiero o całym systemie 3kroków możesz nałożyć sobie jakiś upolowany preparat pielęgnacyjny- nie widzę żadnych przeciwskazań Musisz tylko zwrócić uwagę, czy dany kosmetyk nie reaguje z innymi preparatami pielęgnacyjnymi i/lub złuszczającymi....


Ostatnio miałam okazję oglądać skutki stosowania 3kroków dla typu III (gdzie występuje kwas salicylowy) razem z acne derm (ale nie dam sobie głowy uciąć, strasznie zmęczona już jestem)... Nie wyglądało to ciekawie, chociaż na pewno też miał na to wpływ sposóbw jaki pani używała Claryfing Lotion-tarła twarz na maxa
A gdzieś czytałam na forum, że wizażanki miały wątpliwości, czy nie będzie reakcji acne derm z podładem...
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 15:42   #409
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Milka Mam pytanie do Ciebie Czaje sie ostatnio na urgent relief cream z serii redness solutions. Mam w niekotrych miejscach tak mocne zaczerwinienia ze nie chca zejsc. Np. kolo skorzydelek nosa, na brodzie. Slyszalam ze ten krem jest dobry po jakis zabiegach itp. W sumie to nie wiem czy on sie nadaje do takich rzeczy jak ja bym chciala. Ale chyba jest najmocniejszy z calej serii. Mialam krem redness..i teraz mam baze ta zielona. A zaczerwienienia jak byly tak sa
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 19:41   #410
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Milka Mam pytanie do Ciebie Czaje sie ostatnio na urgent relief cream z serii redness solutions. Mam w niekotrych miejscach tak mocne zaczerwinienia ze nie chca zejsc. Np. kolo skorzydelek nosa, na brodzie. Slyszalam ze ten krem jest dobry po jakis zabiegach itp. W sumie to nie wiem czy on sie nadaje do takich rzeczy jak ja bym chciala. Ale chyba jest najmocniejszy z calej serii. Mialam krem redness..i teraz mam baze ta zielona. A zaczerwienienia jak byly tak sa

Urgent Relief Cream jest preparatem, który stosujemy raczej w "awaryjnych" sytuacjach tzn. kiedy nagle pojawi się rumień-np. podczas wysiłku fizycznego, zdenerwowania. Tak jak wspomniałaś, sprawdza się po zabiegach-momentalnie "ścina", niweluje czerwień i koi skórę. Dla osób nie mających problemów z rozszerzonymi naczynkami, polecam po zabiegu oczyszczania
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 22:35   #411
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ale na jakiej zasadzie to dziala? Bo ja mam wlasnie problem z rumieniem wlasnie podczas wysilku fizycznego albo jak sie zawstydze Czy to pomoze? I rozumiem ze stosuje sie codziennie a nie w momencie w ktorym pojawia sie rumien?

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

A nie wiesz czy on naprawde dziala? I jesli pamietasz to ile on kosztuje? Ja wlasnie szukam czegos co mi pomoze zwalczyc mojego buraka bo wystarczy ze sie zdenerwuje to juz robie sie czerwona. To jest strasznie wkurzajace. Pani w salonie clinique mowila ze to jest po roznych zabiegach dobre wiec mnie zniechecila bo ja zadnych nie robie...ale moze sie skusze na niego
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 21:11   #412
Sunset Glow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dziewczyny, mam pytanie odnosnie saloniku Clinique w Poznaniu. Kumpela twierdzi,że dostaje rabat 20 % na każde zakupy Wiecie cos o tym? Ona nie ma żadnych znajomości
Sunset Glow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-08, 23:55   #413
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Kiedy dostala ten rabat?! Ja kupuje tam zawsze ale nigdy nie mialam rabatu. Chociaz ja mam bodajze platynowa karte. Jest napisane "platinum clinique member". Karte mam od pol roku. Zawsze sie zastanawialam czy sa wyzsze "poziomy" niz platinum. Moze jesli ktos duzo kupuje to karta sie przeksztalca na jakas wyzsza z wiekszymi przywilejami? Ja nigdy nie dostalam znizki.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 13:59   #414
dorwos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 193
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez asik123456789 Pokaż wiadomość
Ale na jakiej zasadzie to dziala? Bo ja mam wlasnie problem z rumieniem wlasnie podczas wysilku fizycznego albo jak sie zawstydze Czy to pomoze? I rozumiem ze stosuje sie codziennie a nie w momencie w ktorym pojawia sie rumien?

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

A nie wiesz czy on naprawde dziala? I jesli pamietasz to ile on kosztuje? Ja wlasnie szukam czegos co mi pomoze zwalczyc mojego buraka bo wystarczy ze sie zdenerwuje to juz robie sie czerwona. To jest strasznie wkurzajace. Pani w salonie clinique mowila ze to jest po roznych zabiegach dobre wiec mnie zniechecila bo ja zadnych nie robie...ale moze sie skusze na niego

kupiłam ostatnio Redness Solutions Urgent Relief Cream – Krem natychmiast redukujący zaczerwienienia (w Douglasie kosztuje 135 PLN za 30ml)- działa on jak takie SOS dla Twojej skóry w momentach, gdy Twoja skóra jest czerwona od stresu, wysiłku itd. Ten krem nie jest do użytku codziennego, używa się go tylko w razie potrzeby (więc należy go nosić przy sobie). Powiem Ci, że moja skóra zaczerwienia się od stresu, alkoholu, chusteczek do nosa, na brodzie itd. więc go sobie zakupiłam i powiem Ci, że na pewno mojej skórze pomógł (mam typ skóry II, mało świecącą w punkcie T, płytko usadzone naczyńka, pory nie widoczne itd.). Też miałam chęć kupienia sobie kremu Redness Solutions, Daily Relief Cream, ale on jest typowy dla skóry, która jest podatna na wszelkiego typu podrażnienia, która jest praktycznie cały czas zaczerwieniona, więc w moim przypadku taki zakup jest zbędny.
Jeśli już nastawiasz się na zakup produktu z tej serii to proponuje ten co ja mam, jest bardzo wydajny i praktyczny, bezzapachowy (jak wszystkie kosmetyki Clinique), bardzo fajnie się rozprowadza i natychmiast wchłania, najlepiej jest go nakładać na oczyszczoną skórę, chociaż jak mnie złapie zaczerwienienie to nakładam go bez oczyszczenia (przecież nie będę do pracy czy kawiarni brała ze sobą cały kufer kosmetyków ). Zastanów się jaki jest Ci krem potrzebny, czy do szybkiego zastosowania kiedy "burak" Cie złapał , czy do użytkowania w domu - chociaż krem 50ml tez się zmieści do torebki (tylko ten krem nie da Ci lepszych właściwości odżywczych - tylko będzie działał uspokajająco na Twoją twarz, po nim będziesz musiała jakiś krem z filtrami nałożyć). Jakąkolwiek decyzje podejmiesz będzie to na pewno bardzo dobry zakup

__________________
Dziabong

Edytowane przez dorwos
Czas edycji: 2009-07-14 o 14:18
dorwos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 14:07   #415
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Ja mialam wlasnie ten krem nawilzajacy do codziennego uzytku i oprocz tego, ze swietnie lagodzil i dobrze nawilzal nie byl w stanie usunac zaczerwienienia. Mam np ciagle czerwone slady wokol skrzydelek nosa. Czesto mam podrazniona cere i oprocz tego tak jak Ty- od stresu, alkoholu. Tez typ 2 i troche peknietych naczynek. Ostatnio dostalam mala probke tego urgent relief-na 1 uzycie. I musze przyznac ze jest naprawde super. Akurat dzien wczesniej zabralam sie do oczyszczania cery i moja twarz byla bardzo podrazniona. A ten krem ja znacznie zlagodzil. Napewno kupie I rowniez polecam innym z takimi problemami.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 19:08   #416
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Witam kochane

Mam problem z kompem, dlatego nie mogłam ostatnio śledzić tego wątku na bieżąco-ale nadrobie zaległości. Za to mam ważne info :

W Douglasach pojawiły się ponownie kosmetyczki z miniaturami:

* zielona z serii Redness Solutions:
-Redness Solutions Soothing Cleanser,
-Redness Solutions Daily Relief Cream,
-Redness Solutions Daily Protective Base SPF 15.



*różowa:

-Youth Surge- dla typu II (15ml) ,
-All About Eyes Rich (5ml),
-Rinse-Off Foaming Cleanser,



*błękitna- z linii Anti-Blemish:

-Cleansing Bar for Face and Body,
-Claryfing Lotion (60 ml)
-Anti-Blemish Solutions Clearing Moisturizer (30 ml)

*fioletowa:

-Superdefense SPF 25-TYP II

-Even Better
-7DAY Scrub.

niebieska:

-Turnaround Concentrate Visible Skin Renewer,
-Instant Facial,
-Superdefense SPF 25

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-07-17 o 19:15
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 22:22   #417
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Juz myslalam ze umarlas! Juz widzialam te kosmetyczki...w sephorze tez sa i w salonie clinique tez. Kosztuja 39zl. Musze je miec ale nie wiem ktore kupic. wszystkie? Zaciekawilas mnie tym zestawem anti blemish. Naprawde toniku jest 60ml? Chyba sie pomylilas...bo w tym zestawie za 180zl jest 60ml. Tak mi sie wydaje. Za duzo tego Ja myslalam ze jest kostka myjaca, 30ml toniku i okolo 15ml kremu. A tu podwojnie Jesli tak to kupie od razu kilka
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 22:41   #418
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Umarłaś? Wprawdzie jestem przed urlopem i już naprawdę "jadę" na resztkach sił, ale do zgonu mi trochę jeszcze brakuje...

Co do zestawów A-B, na pewno Claryfing Lotion 60 ml W zestawie za 180 zł jest 100 ml, a w tych po 95 zł (tych standardowych 3steps)-60 ml. Chociaż chodziłam wokół tej kosmetyczki pół dnia, tak mnie podpusciłaś,że sama już zwątpiłam

Zerknij sobie-> http://www.clinique.co.uk/templates/...T_ID=PROD74612

Edytowane przez milka894
Czas edycji: 2009-07-17 o 22:45
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 23:06   #419
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Dziwilam sie ze tak dlugo Cie nie bylo i rozne rzeczy mi do glowy przychodzily Super ze jest 60ml. Akurat na wyjazd. Chyba jutro kupie I zastanawiam sie czy jeszcze jakas kupowac...Waham sie pomiedzy youth surge i all about eyes a kosmetyczka z turnaround.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 13:59   #420
uwaga
Raczkowanie
 
Avatar uwaga
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 227
GG do uwaga
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Cześć dziewczyny.Zdecydowałam się na inwestycję w kosmetyki firmy Clinique ( w Uk są one tańsze).Tydzień temu po raz pierwszy spróbowałam mydełka w płynie Extra Mild,a od dwóch dni stosuję dodatkowo drugi krok czyli tonik.Muszę jeszcze dokupić tylko kremik jako dopełnienie 3 kroków.Muszę Wam powiedzieć,że mimo tego,że używam tego mydła dopiero od tygodnia stan mojej skóry już się polepszył.Nie jest to ogromna poprawa,ale zaobserwowałam mniejsze pory,mniej wągrów i świeższa skóra.Tonik ślicznie pachnie,a po nim skóra ma lepszy kolor.Jedyny minus jaki zaobserwowałam do tej pory to to,że twarz jest troszke klejąca po nim.Jeszcze teraz bede szukac idealnego podkladu do suchej skory z wypryskami.
uwaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.