Szamponetki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-18, 13:44   #1
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Arrow

Szamponetki .....


czesc

Używałyscie moze szmponetki frimy Marion?? , mam takie pytanie otoz interesuja mnie dwa kolory : czekoladowy brąz i orzechowy brąz , macie moze jakies zdjecia tych kolorów? , mzoe uzywałyscie juz tego szmponu?, bo sobie chcem kupic, wloski mam kolorku sredni blond...
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 14:02   #2
prowokacja17
Zadomowienie
 
Avatar prowokacja17
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 510
GG do prowokacja17
Dot.: Szamponetki .....

moja kolezanka uzywala szamponetki marion ale nie pamietam w jakim kolorze ale jej wlosy wygladaly po niej niesamowicie pieknie blyszczaly
__________________
Przy Tobie jestem Aniołem któremu odebrano skrzydła..bez Ciebie diabłem któremu odebrano RaJ....
prowokacja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 14:05   #3
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Szamponetki .....

chodzi mi o mniej wiecej taki kolorek :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1aa.JPG (14,3 KB, 43 załadowań)
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 14:23   #4
Julka...
Raczkowanie
 
Avatar Julka...
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 174
Dot.: Szamponetki .....

ja mam taki kolor jak ta dziewczyna u gory na zdjeciu i stosuje Marion średni brąz ,a mój kolor to średni/ciemny blond!Jestem z tego koloru bardzo zadowolona!!!I nie uzywam w ogole farby tylko tego szamponu od 2lat!I nie zmienie!
Julka... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-18, 19:26   #5
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Szamponetki .....

up up
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 12:24   #6
maaadzia3
Przyczajenie
 
Avatar maaadzia3
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 16
Dot.: Szamponetki .....

szukalam ostatnio tych szamponetek Marion i nie ma takiego koloru średni braz
maaadzia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 22:19   #7
GoodGirl
Przyczajenie
 
Avatar GoodGirl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Szamponetka...

Mam pytanie, czy szampon koloryzujący 'złapie' wlosy rozjasniane??? Zamierzam wrócić do naturalnego koloru i zastanawiam się czy mogę odrosty traktować szamponętka. Pomoze mi onaa? Czy na pewno zmyje sie po kilku(-nastu) myciach?? .... Jakie szampony kol. są najlepsze?? ktore sprawdzą sie na jasnych pasemkach blond w stosunku do naturalnego ciemnego blondu???
_____________
.. mała desperacja
__________________
Kilka indywidualnych i uniwersalnych prawd...
***
O mój Boże.. !!! Aaaa!!

Edytowane przez GoodGirl
Czas edycji: 2007-11-09 o 22:21 Powód: nowe pytanie
GoodGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-10, 09:22   #8
cola16
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 814
GG do cola16
Dot.: Szamponetka...

Wczoraj wlasnie farbowałam włosy takim szamponem i mialam jasne pasemka na ciemnych włosach musze przyznac ze w sumie jestem zadowolona tylko poprostu te pasemkaa staly sie bardzo ciemne prawie wogole niewidocznemyśle że się zmyje po kilku myciach ja używałam szamponu firmy Marion może dość prymitywna ale kolorek wyszedł ładny
cola16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 16:17   #9
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Szamponetka...

Cytat:
Napisane przez GoodGirl Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy szampon koloryzujący 'złapie' wlosy rozjasniane??? Zamierzam wrócić do naturalnego koloru i zastanawiam się czy mogę odrosty traktować szamponętka. Pomoze mi onaa? Czy na pewno zmyje sie po kilku(-nastu) myciach?? .... Jakie szampony kol. są najlepsze?? ktore sprawdzą sie na jasnych pasemkach blond w stosunku do naturalnego ciemnego blondu???
_____________
.. mała desperacja
Po pierwsze łaczysz dwa pojęcia : szampon koloryzujący - on "trzyma" do 24 myc a szamponetka do ok 8, wg wskazań producentów. PO drugie na włosy rozjasniane złapią obie, ale będa się wypłukiwac w tempie zastraszającym , jakby zresztą wypłukiwała się i farba , bo włosy rozjaniane sa dlatego jasne, że nie mają pigmentu wzwiazku z tym barwnik preparatów koloryzujacych nie ma się czego złapac. Taki efekt mozna zniwelowac przez nie często wykonywany u nas w salojnach zabieg prepigmentacji, lu ustanie sam po kilku farbowaniach , kiedy włos sam nasyci się barnikami ( trwa to dłużej lubn krócej , co zalezy od kilku cvzynników). Niemniej kładac szampo n koloryzujacy lub szamponetkę takze na odrosty musisz liczyc się z tym, że efekt na odrostach będzie trwalszy a stosujac permamentnie te produkty na naturalne włsoy najpeniej nie dojdzie do tego , że bawrnik wypłucze się z nich całkowicie.
Mam nadzieję, że nie chodzi ci o to , że myslisz o rozjasnieniu odrostów poprzez szamponetkę czy szampon, tak aby kiedys " to zeszło' i włolsy były juz naturalne, bo oczywiście szampon koloryzujący , szamponetka a ni zwykłe farby ( nie licząc rozjasniających farb) nie mają zdolności rozjasniania włosów ( czyli nei uzyska się na ciemniejszych włosach kolory blond)
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 17:12   #10
GoodGirl
Przyczajenie
 
Avatar GoodGirl
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Szamponetka...

Cytat:
Napisane przez cola16 Pokaż wiadomość
Wczoraj wlasnie farbowałam włosy takim szamponem i mialam jasne pasemka na ciemnych włosach musze przyznac ze w sumie jestem zadowolona tylko poprostu te pasemkaa staly sie bardzo ciemne prawie wogole niewidocznemyśle że się zmyje po kilku myciach ja używałam szamponu firmy Marion może dość prymitywna ale kolorek wyszedł ładny
Dziękuje za odpowiedz Mi zalezy głównie na przyciemnieniu pasemek a potem na 'przykryciu' odrostów. Daj znać jak Ci sie zmył kolor Pozdrawiam
__________________
Kilka indywidualnych i uniwersalnych prawd...
***
O mój Boże.. !!! Aaaa!!
GoodGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 15:50   #11
cola16
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 814
GG do cola16
Dot.: Szamponetka...

myłam juz 3 razy włoski i szczerze mowiac szampon sie dalej 3ma moze troszke zszedł ale to zalezy od wlosow bo i np zawsze farba sie dlugo trzyma a tobie moze sie zmyc juz po 2 razach to tez zalezy od firmy szamponu i jak długo bedziesz 3mac szampon na glowie ja 3malam 50min a na opakowaniu pisali 25min
cola16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 17:24   #12
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
szamponetka

Hey
Mam pytanko
Chciałabym zafarbować włosy szamponetką i tu moje pytanie...
czy po zmyciu moje włosy będą miały swój kolor czy zostanie jednak część farby na włosach i sie jej nie zmyje??

Proszę o pomoc

aaa.... i jaką szamponetkę polecacie
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 17:28   #13
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: szamponetka

Wszystko się zmyje, nie ma prawa zostać.
Ja polecam szamponetki Marion.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 15:48   #14
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: szamponetka

Bzdura. Oczywiscie ze moze zostac.

Ruda szamponetka zniszczyla mi okropnie wlosy, a nie zmyla sie w ogole. Dopiero po sciaganiu pigmentowym koloru TROCHĘ się zmyło. A pod spodem i tak gdzieniegdzie pozostał rudawy kolor.
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 16:48   #15
effuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Prudnik
Wiadomości: 2
GG do effuska
Dot.: szamponetka

ja mam włosy zrobione szamponetka juz ponad miesiac. mialam brazowe zafarbowalam na ciemny braz i wyszedl czarny, taki jak chcialam robie to juz 3 raz i wcale nic nie jest wlosom tylko sa jeszcz ebardziej odzywione i maja blask co chyba dobrze wplywa na to.. ja uzywalam z L'Oreal Casting Crème Gloss. Bardzo polecam cena ok. 20zl ale naprawde super efekt i co najwazniejsze nie niszczy wlosow tak jak farba :P pozdrawiam
effuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 17:48   #16
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: szamponetka

Zobacz na KWC ,chociaż ja osobiście polecam Joannę.
Ale czy Ci się zmyje czy nie to zależy od tego co robiłaś do tej pory z włosami i jaki jest ich kolor.Ale szamponetki mają to do siebie ,że:
-blond wogóle nie wychodzą(chyba że na rozjasnianych włosach)
-po rudych zostaje zazwyczaj rudy połysk
-a ciemne długo schodzą

więc tez zalezy od koloru
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 17:49   #17
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: szamponetka

To co Ty dałas na głowę?
Ja na swoje już pare razy blond rozjaśniane włosy (balejaż) dałam brązowo-orzechowy szampon i po miesiącu nie było śladu!
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 18:16   #18
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: szamponetka

Rudy kolor z Joanny Normalną saszetkę. Miało być na dwie imprezy..
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 19:51   #19
bejbii
Rozeznanie
 
Avatar bejbii
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: DKA
Wiadomości: 987
GG do bejbii
Dot.: szamponetka

Ja nigdy nic nie robiłam z włosami (tzn. myłam je oczywiście i ścinałam ) ale jeszcze nie farbowałam... (mam brązowe włosy)
Chciałam spróbować szamponetkę, kupiłam jakiś miesiąc temu Joannę Multi Effect color kolor orzechowy brąz... ale boję się użyć
Koleżanki mnie nastraszyły, że nie dokońca się zmyje
__________________
Mam gównianą pracę, za gównianą płacę...
bejbii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 08:10   #20
Benek23
Zakorzenienie
 
Avatar Benek23
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 870
Dot.: szamponetka

Cytat:
Napisane przez effuska Pokaż wiadomość
ja mam włosy zrobione szamponetka juz ponad miesiac. mialam brazowe zafarbowalam na ciemny braz i wyszedl czarny, taki jak chcialam robie to juz 3 raz i wcale nic nie jest wlosom tylko sa jeszcz ebardziej odzywione i maja blask co chyba dobrze wplywa na to.. ja uzywalam z L'Oreal Casting Crème Gloss. Bardzo polecam cena ok. 20zl ale naprawde super efekt i co najwazniejsze nie niszczy wlosow tak jak farba :P pozdrawiam
Loreal Casting to nie szamponetka To krem koloryzujący.A co do wypłukiwania szamponetek-zauważyłam że ze zdrowych, gładkich włosów wypłukują się całkowicie. A na suchych, zniszczonych, porozdwajanych kolor może troszkę zostać.
Benek23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 13:08   #21
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 425
GG do istotka
Dot.: szamponetka

tez sie wlasnie zastanawialam nad szamponetka. Mi udaje sie worcic do swojego koloru wlosow. Mam juz swoich okolo 8 cm. Jakos sie tak stalo, ze one stopniowo przechodza w inny kolor, tzn. zlewaja sie, tak ze nie widac lini odciecia ale koncowki maja inny kolor niz na glowie.
Jesli chodzi o szamponetki to kilka lat temu robilam nimi i wlasnie zmywaly sie calkiem, czas byl dluzszy niz podano ale zmywaly sie. Tylko wtedy mialam wlasnie naturalne wlosy, nie byly zniszczone. Teraz one sa po przejsciach i czuje, ze szamponetka sie nie zmyje. Mam problem bo chcialabym na wiosne, lato sobie mala zmiane zrobic, ale jak znowu mialabym sie meczyc z odrostami i farbowaniem to nie chce.
istotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 13:43   #22
alorah
Zadomowienie
 
Avatar alorah
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 923
Dot.: szamponetka

Moje były zdrowe, gładkie błyszczące i bardzo gęste. Do czasu- właśnie szamponetki, która się nie zmyła.
__________________
Luty/Marzec najnowsza WYMIANKA


Proszę odpisuj u mnie.
alorah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 17:54   #23
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: szamponetka

Mi sie Marion i Joanna wyplukiwaly bez zarzutow, ale podkreslalam naturalny kolor wlosow. Nie cudowalam np z jasnego blondu na ciemny braz Czesto przy takich eksperymentach kolorystycznych wychodza rozne niezmywajace sie cuda.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 11:30   #24
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 740
Dot.: szamponetka

te szamponetki mariona i joanny w jakiej są cenie? i jak wyglada opakowanie? bo chcodzac po drogeriach szukalam szamponetki jakiejs ale nie wiem czy slepa jestem czy na niewszyskich opakowaniach jest napisane czy to krem koloryzujacy czy szamponetka....
szamponetki sa tylko w saszetkach? takich jak nap ma plaette?
sorry za moją ciemność w tej dziedzinie...<zawstydzony >
__________________
Je t'aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble.
Roy Croft
sweet_mystery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 17:13   #25
Tupters88
Raczkowanie
 
Avatar Tupters88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 182
Dot.: szamponetka

Ja przedwczoraj pierwszy raz użyłam szamponetki, zdecydowałam się na Mariona i póki co jestem bardzo zadowolona, z rudo, brązowo, blond koloru (brazowa farba sie spłukała i odrosty) wyszedł przepiekny brąz wpadający w bordo a włoski sa wspaniale odżywione. Mają blask. Więcej powiedzieć nie mogę, bo to dopiero 3 dzień ;D.
__________________
I kto tam, pytam kto tam???
Szaleństwo, utracony raj....


Tupters88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 11:06   #26
Ginella
Raczkowanie
 
Avatar Ginella
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 36
GG do Ginella
Dot.: szamponetka

Wiem, że temat jest już stary, ale mam pytanie dotyczące szamponetki. Obecnie, moim naturalnym kolorem włosów jest ciemny blond, mam ochotę przyciemnić włosy, a nie rozjaśnić. Ok, jakiego koloru szamponetki mi polecacie? Zastanawiałam się nad ciemnym szatynem lub kawowym brązem, ale strasznie boje się, że wyjdą rude. Czytałam o wielu takich przypadkach... Pomocy. Jaki kolor wybrać? Z góry dzx
Ginella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-04, 14:28   #27
NomadSoul
Rozeznanie
 
Avatar NomadSoul
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 783
Dot.: szamponetka

Cytat:
Napisane przez Ginella Pokaż wiadomość
Wiem, że temat jest już stary, ale mam pytanie dotyczące szamponetki. Obecnie, moim naturalnym kolorem włosów jest ciemny blond, mam ochotę przyciemnić włosy, a nie rozjaśnić. Ok, jakiego koloru szamponetki mi polecacie? Zastanawiałam się nad ciemnym szatynem lub kawowym brązem, ale strasznie boje się, że wyjdą rude. Czytałam o wielu takich przypadkach... Pomocy. Jaki kolor wybrać? Z góry dzx
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=44128&page=44 tu poszukaj
__________________
NomadSoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 21:27   #28
Heirate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Szamponetka = lipa?

Witam! Już od pewnego długiego czasu strasznie nie podoba mi się mój kolor włosów. Jest to ciemny brąz, którego mam serdecznie dosyć. Także od pewnego czasu pałam się z zamiarem zafarbowania włosów na mój ulubiony, czarny kolor. Zawsze o takim marzyłem, podoba mi się taki kolor u facetów, gdy mają piękne czarne włosy. Rzecz jasna boje się troszkę od razu wskakiwać na głęboką wodę i zakupiłem szamponetkę Palette Instant Color, jednak po użyciu jej (ok. 25 min na głowie), nic z tego nie wyszło i włosy były prawie takie same jak wtedy. Powiedzcie mi czy jest widoczna wielka różnica, gdy osoba, która posiada ciemnobrązowe włosy, zafarbuje je na czarno? Boję się także tego, że wyjdzie z tego nie czarny, a jakiś niebieski kolor. Czy zakup samej, zwykłej czerni (nie wiem jak to się fachowo nazywa), a nie np. granatowej czerni, coś da?

Edytowane przez Heirate
Czas edycji: 2009-10-09 o 22:18
Heirate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 23:38   #29
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Szamponetka = gówno?

Cytat:
Napisane przez Heirate Pokaż wiadomość
Witam! Już od pewnego długiego czasu strasznie nie podoba mi się mój kolor włosów. Jest to ciemny brąz, którego mam serdecznie dosyć. Także od pewnego czasu pałam się z zamiarem zafarbowania włosów na mój ulubiony, czarny kolor. Zawsze o takim marzyłem, podoba mi się taki kolor u facetów, gdy mają piękne czarne włosy. Rzecz jasna boje się troszkę od razu wskakiwać na głęboką wodę i zakupiłem szamponetkę Palette Instant Color, jednak po użyciu jej (ok. 25 min na głowie), nic z tego nie wyszło i włosy były prawie takie same jak wtedy. Powiedzcie mi czy jest widoczna wielka różnica, gdy osoba, która posiada ciemnobrązowe włosy, zafarbuje je na czarno? Boję się także tego, że wyjdzie z tego nie czarny, a jakiś niebieski kolor. Czy zakup samej, zwykłej czerni (nie wiem jak to się fachowo nazywa), a nie np. granatowej czerni, coś da?
Witaj... Wiesz wszystko zależy jak bardzo ciemne są Twoje naturalne włosy. Ja jestem brunetką i kiedyś farbowałam na czarno i zdecydowanie było widać różnicę. Szamponetka to bardzo słaba "farbka" Kup jeszcze raz i potrzymaj nawet godzinę - nie bój się nic Ci nie grozi Dziwię się, że Palette nie złapała, bo to jest prawdziwy "wżeracz" Co do odcienia... Ja bym odradziła póki co granatową czerń - taki odcień wygląda sztucznie. Spróbuj po prostu czerń.

Ps... Nazwa wątku... ehm...... "ciekawa".
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 23:45   #30
Heirate
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Szamponetka = gówno?

Tylko gdzie kupić taką czerń, żeby nie granatowa, bo przeszedłem kilka Rossmann'ów i drogerii i mają tylko takie lub wiśniowa czerń czy coś takiego. Co do czasu, aż godzinę? =o W instrukcji napisane jest, że od 25 do 30 minut. No nie wiem, nie wiem, zobaczę, czy się na coś takiego odważyć.
Heirate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:46.