Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-30, 14:08   #1291
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za opinię Za jakoś 2 tyg powinnam go mieć w swoich rękach więc dam znać czy kolor 80 sand mi podpasował



21-22 stopnie

Fajnie że trafiłaś na taką w porządku babeczkę
nie ma sprawy
a w ogole to jak któraś z Was ma problemy z suchymi włosami i potrzebuje dobrego nawilżacza to szczerze polecam maske z Natur Vital z aloesem. Ta maska i szampon aloesowy (dzieki Bunny) to mioj ukochany duet.
Użyłam jej juz kilka razy i moje wlosy przestały reagować na wilgoc, a co dziwniejsze zrobily sie proste
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 14:15   #1292
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ja pamietam tez brałam ostatnio to urofuraginum i płaciłam za nie ok 12 czy 15 zl.
A teraz pare razy w tyg łykam sobie Urinal czy inne cos z żurawina, z tym że ja miała piasek a nie kamienie, i w sumie nie wiem czy to też tak dobrze
Kiedys sporo soliłam wszystko co sie dało, teraz juz sie oduczyłam i naprawde sie pilnuje, tak samo jak nie jem ostrych potraw, bo słyszalam,że to tez na to może mieć wpływ
Ja siedze w ciepłych legginsach i gorze od piżamy
I jest ok.
Mówisz samo 11,10
ja myslalam, a raczej zadawalo mi sie,że jak juz cos jedno bez mieszania to raczej 10,21. ale ja tam sie nie znam i wezme 11,10 jak radzisz.
Utleniacz 9% musze kupic, ale to narazie wezme mała buteleczke w hurtowni, bo nie wiadomo czy mi podejdzie.
Bo w sumie chciałabym troszke jasniej niż jak 219 mi wychodzi...tak szczerze
a no to jak chcesz jasniej to spoko- bierz 11.11 w takim razie
cieple legginsy to jakie? gdzie kupilas ile dalas plus jakis link-foto? sa cieplejsze niz spodnie dzinsowe? dresowe itp?
ja po zurawinie mam gorzej- bo wlasnie podczas rozpuszczania sie jej tworzy sie jakby osad w moczu i przylacza do piachu/kamieni i robia sie wieksze...nie wolno mi tez szczawiu, szpinaku, burakow ograniczac kawe, herbate i wiele innych... truskawki... czyli to wszystko co kocham i nie zrezygnuje musialabym przestac zyc chyba

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzięki za opinię Za jakoś 2 tyg powinnam go mieć w swoich rękach więc dam znać czy kolor 80 sand mi podpasował



21-22 stopnie

Fajnie że trafiłaś na taką w porządku babeczkę
to dla mnie troszke chlodno co innego ze ja mam na stancji stare okna, i wieje mi tak ze czasem zaslony i firanki sie ruszaja
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
nie ma sprawy
a w ogole to jak któraś z Was ma problemy z suchymi włosami i potrzebuje dobrego nawilżacza to szczerze polecam maske z Natur Vital z aloesem. Ta maska i szampon aloesowy (dzieki Bunny) to mioj ukochany duet.
Użyłam jej juz kilka razy i moje wlosy przestały reagować na wilgoc, a co dziwniejsze zrobily sie proste
te natur vital to do kupienia w naturze tak?
a to dziwne, bo powinny byc mieciutkie ale i mocno dosc falowac zwlaszcza tuz po myciu- ns dnia juz moga sie prostowac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 14:26   #1293
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a no to jak chcesz jasniej to spoko- bierz 11.11 w takim razie
cieple legginsy to jakie? gdzie kupilas ile dalas plus jakis link-foto? sa cieplejsze niz spodnie dzinsowe? dresowe itp?
ja po zurawinie mam gorzej- bo wlasnie podczas rozpuszczania sie jej tworzy sie jakby osad w moczu i przylacza do piachu/kamieni i robia sie wieksze...nie wolno mi tez szczawiu, szpinaku, burakow ograniczac kawe, herbate i wiele innych... truskawki... czyli to wszystko co kocham i nie zrezygnuje musialabym przestac zyc chyba

---------- Dopisano o 15:15 ---------- Poprzedni post napisano o 15:12 ----------


to dla mnie troszke chlodno co innego ze ja mam na stancji stare okna, i wieje mi tak ze czasem zaslony i firanki sie ruszaja

te natur vital to do kupienia w naturze tak?
a to dziwne, bo powinny byc mieciutkie ale i mocno dosc falowac zwlaszcza tuz po myciu- ns dnia juz moga sie prostowac
czyli postanowione biore 11,11.narazie bez kombinacji, zobacze jak samo wychodzi.
Ja sugerowałam sie tym,że np .to 10,21 jest jasniejsze na palecie ale to przeciez chyba nie jest wyznacznikiem koloru docelowego
Ja kawe pije ale jak taka,ze to w sumie mleko z kawa jest a nie kawa z mlekiem
Legginsy z takim pluszem w środku,kupiłam na ryneczku u siebie w mieścinieza ok 20zl.
Ja to powinnam sobie zbadac czy to u mnie to szczawiany, wapniany czy jeszcze co tam innego jest
Przede wszystkim staram sie nie marznac w stopy, a mam do tego straszne tendencje
Mam wiecznie zimne stopy i palce u rak...krążeniówka:rolleye s:
tak Natur Vital w naturze tylko jest
Co do maski i moich wlosow po niej to faktycznie dziwne, bo po solidnym nawilżeniu powinien sie skret wydobywac, a one sa miesiste, miekkie, grube i...proste
ale mi to nie przeszkadza, nie musze nawet juz grzywki prostowac.
Może z czasem po prostu struktura włosa sie zmienila i takie sa
To możliwe?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 14:35   #1294
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
czyli postanowione biore 11,11.narazie bez kombinacji, zobacze jak samo wychodzi.
Ja sugerowałam sie tym,że np .to 10,21 jest jasniejsze na palecie ale to przeciez chyba nie jest wyznacznikiem koloru docelowego
Ja kawe pije ale jak taka,ze to w sumie mleko z kawa jest a nie kawa z mlekiem
Legginsy z takim pluszem w środku,kupiłam na ryneczku u siebie w mieścinieza ok 20zl.
Ja to powinnam sobie zbadac czy to u mnie to szczawiany, wapniany czy jeszcze co tam innego jest
Przede wszystkim staram sie nie marznac w stopy, a mam do tego straszne tendencje
Mam wiecznie zimne stopy i palce u rak...krążeniówka:rolleye s:
tak Natur Vital w naturze tylko jest
Co do maski i moich wlosow po niej to faktycznie dziwne, bo po solidnym nawilżeniu powinien sie skret wydobywac, a one sa miesiste, miekkie, grube i...proste
ale mi to nie przeszkadza, nie musze nawet juz grzywki prostowac.
Może z czasem po prostu struktura włosa sie zmienila i takie sa
To możliwe?
nie no 10.21 to poziom 10 wiec wyjdzie ciemniej niz 11.11- u carolajn biale wlosy
chyba tez poszukam takich z pluszem w srodku a one sa bawelniane czy sztuczne, bo to tez dla mnie wazne?

wiele osob mowi o zmienianiu sie struktury w trakcie zycia.
osobiscie w to nie wierze- ze ktos mial cale zycie proste, potem np bach ciaza i po ciazy loki no to jest nierealne.
jesli masz naturalnie falujace- cos jaka ja, to pod wplywem roznej pielegnacji, dociazenia wlosa bedzie on sie zmieniac w strone prostych lub kreconych- ale na pewno nie bedzie to efekt ani proste na blache, ani krecone jak u baranka

mozliwe tez ze po podcieciu- znow zeszlo troszke cieniowania wiec staly sie miesistsze i rowniejsze, wiec ciezsze i prostuja sie ciezarem w moich tez obserwuje ze sa prostsze niz byly z kazdym obcietym rozjasniaczem- wlosy farbowane maja wiekszy ciezar niz rozjasnione
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 14:47   #1295
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie no 10.21 to poziom 10 wiec wyjdzie ciemniej niz 11.11- u carolajn biale wlosy
chyba tez poszukam takich z pluszem w srodku a one sa bawelniane czy sztuczne, bo to tez dla mnie wazne?

wiele osob mowi o zmienianiu sie struktury w trakcie zycia.
osobiscie w to nie wierze- ze ktos mial cale zycie proste, potem np bach ciaza i po ciazy loki no to jest nierealne.
jesli masz naturalnie falujace- cos jaka ja, to pod wplywem roznej pielegnacji, dociazenia wlosa bedzie on sie zmieniac w strone prostych lub kreconych- ale na pewno nie bedzie to efekt ani proste na blache, ani krecone jak u baranka

mozliwe tez ze po podcieciu- znow zeszlo troszke cieniowania wiec staly sie miesistsze i rowniejsze, wiec ciezsze i prostuja sie ciezarem w moich tez obserwuje ze sa prostsze niz byly z kazdym obcietym rozjasniaczem- wlosy farbowane maja wiekszy ciezar niz rozjasnione
ale az takich białych jak Carolajn to ja nie chce.
To nie to,że mi sie nie podobaja, bo ona w nich pieknie wyglada, tylko ja bym sie zle czuła.
Zreszta co ja gadam jakie białe, mi nie wyjda, bo ona sie wspomaga kapiela jeszcze a ja chce na samym 9% oksy zrobic, a pozniej może na 12% jak nie bedzie cacy
no tak 10 a 11 to roznica heheh ale ja dzisiaj jestem tak zakrecona,że na naprawde.
Miała w domu posprzatac ale no nie mam sily, a za to straszny leń mnie dopadl
Co do struktury to jest w tym co mowisz jakas wyższa logika
Sciełam juz reszte cieniowaniai wszystkie włosy sa na jednej długości. I zrobiłam tak jak mi radziłyście, na półokragło i jest biuti
Na blache proste to nie sa, tak mam tylko po prostownicy ale no sa prostsze iz to co mialam kiedys, ni to fala ni to proste ehhh....ile daje swiadoma pielegnacja i pomoc doświadczonych kobitek
Legginsy mysle, że najpredzej dostaniesz w jakis takich małych stoiskach z bielizna
tylko pytaj o ocieplane, moja sa akurat bawełniane, bo ja żadnego poliestru czy innego sztuczydła nie toleruje
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 14:53   #1296
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej Dziewczynki hej Princeska dawno Cie nie bylo

Bunny biedaczyno moja, jak masz kamienie to kolka boli strasznie doczytalam ze wit i zurawina odpada...uwazaj na furagin, duzo pij zeby sie nie odwodnic...ale pewnie to wszystko wiesz. Powinnas wg mnie zdecydowanie, jesli tego nie zrobilas oddac sie w rece dobrego urologa. Usg nerek jako badanie obowiazkowe, byc moze urografia. i dalsza diagnoza i leczenie. bo jak masz teraz takie klopoty to co bedzie kiedys. Ja nie strasze ale naprawde pomysl o dobrym lekarzu zeby Cie prowadzil, chociax na wypadej przyszlej ciazy. Atak kamicy w ciazy to masakra a i lekow łyknac nie mozna.

Jeszcze wtrace moje 3 grosze znam kobiety ktore po ogoleniu na łyso mialy inne wlosy niz kiedys, inny kolor i strukture troszke inna. A w ciazy wlosy sie zmieniaja a mają na to wplyw hormony. oczywiscie co jasne-nie zmieniaja sie calkiem ale zazwyczaj krecone sie prostuja.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

a tak w ogole powiem Wam ze ta farba luo pasuje mi, nie spodziewalam sie ze bedzie taka fajna, jest trwala i ma fajny kolor. Tylko podczas farbowanie piecze mnie glowa jak nie wiem...dlatego jak teraz farbowalam 16 pazdziernika to ide 27 listopada dopiero, za 4 tyg.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 14:58   #1297
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ale az takich białych jak Carolajn to ja nie chce.
To nie to,że mi sie nie podobaja, bo ona w nich pieknie wyglada, tylko ja bym sie zle czuła.
Zreszta co ja gadam jakie białe, mi nie wyjda, bo ona sie wspomaga kapiela jeszcze a ja chce na samym 9% oksy zrobic, a pozniej może na 12% jak nie bedzie cacy
no tak 10 a 11 to roznica heheh ale ja dzisiaj jestem tak zakrecona,że na naprawde.
Miała w domu posprzatac ale no nie mam sily, a za to straszny leń mnie dopadl
Co do struktury to jest w tym co mowisz jakas wyższa logika
Sciełam juz reszte cieniowaniai wszystkie włosy sa na jednej długości. I zrobiłam tak jak mi radziłyście, na półokragło i jest biuti
Na blache proste to nie sa, tak mam tylko po prostownicy ale no sa prostsze iz to co mialam kiedys, ni to fala ni to proste ehhh....ile daje swiadoma pielegnacja i pomoc doświadczonych kobitek
Legginsy mysle, że najpredzej dostaniesz w jakis takich małych stoiskach z bielizna
tylko pytaj o ocieplane, moja sa akurat bawełniane, bo ja żadnego poliestru czy innego sztuczydła nie toleruje
nie no biale na 9% ci nie wyjda
musze poszukac bawelnianych

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki hej Princeska dawno Cie nie bylo

Bunny biedaczyno moja, jak masz kamienie to kolka boli strasznie doczytalam ze wit i zurawina odpada...uwazaj na furagin, duzo pij zeby sie nie odwodnic...ale pewnie to wszystko wiesz. Powinnas wg mnie zdecydowanie, jesli tego nie zrobilas oddac sie w rece dobrego urologa. Usg nerek jako badanie obowiazkowe, byc moze urografia. i dalsza diagnoza i leczenie. bo jak masz teraz takie klopoty to co bedzie kiedys. Ja nie strasze ale naprawde pomysl o dobrym lekarzu zeby Cie prowadzil, chociax na wypadej przyszlej ciazy. Atak kamicy w ciazy to masakra a i lekow łyknac nie mozna.

Jeszcze wtrace moje 3 grosze znam kobiety ktore po ogoleniu na łyso mialy inne wlosy niz kiedys, inny kolor i strukture troszke inna. A w ciazy wlosy sie zmieniaja a mają na to wplyw hormony. oczywiscie co jasne-nie zmieniaja sie calkiem ale zazwyczaj krecone sie prostuja.
agatko kolki tym razem nie ma... predzej piach schodzi i bakterie poszly- stad lekki stan podgoraczkowy i goraczka tylko noca.
po furaginie juz lepiej, pije jak szalona ok 3-4l na dobe.
mam urologa ale z nim zawsze to samo- zrobi usg co kolke, w trakcie kolki i po kolce zeby zobaczyc czy wszystko zeszlo. urografii nie kazal mi na razie robic.

wiesz o ciaze tyle sie nie boje, bo wiem ze podaja rozkurczowe, przeciwbolowe czy zapalne w razie koniecznosci.
i wiem ze furagin tez mozna brac w razie juz takiego wypadku- lepsze dla dziecka to niz mama ktora slabnie, mdleje z goraczka i idzie zakazenie do nerek poczytalam rozne forum dla zakamienionych i ciezarowek to juz sie tak nie obawiam
tylko meczy mnie ze co roku na jesien/zime mam te bole i kłucia jak teraz to potrafi odebrac radosc zycia i ten strach przed bolem....

lekkie zmiany we wlosach to tak, ze np u ciezarnych czesto nie wychodzi trwala tzn prostuje sie i nie trzyma ale z prostych kreconych nie bedzie i na odwrot.

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki hej Princeska dawno Cie nie bylo

Bunny biedaczyno moja, jak masz kamienie to kolka boli strasznie doczytalam ze wit i zurawina odpada...uwazaj na furagin, duzo pij zeby sie nie odwodnic...ale pewnie to wszystko wiesz. Powinnas wg mnie zdecydowanie, jesli tego nie zrobilas oddac sie w rece dobrego urologa. Usg nerek jako badanie obowiazkowe, byc moze urografia. i dalsza diagnoza i leczenie. bo jak masz teraz takie klopoty to co bedzie kiedys. Ja nie strasze ale naprawde pomysl o dobrym lekarzu zeby Cie prowadzil, chociax na wypadej przyszlej ciazy. Atak kamicy w ciazy to masakra a i lekow łyknac nie mozna.

Jeszcze wtrace moje 3 grosze znam kobiety ktore po ogoleniu na łyso mialy inne wlosy niz kiedys, inny kolor i strukture troszke inna. A w ciazy wlosy sie zmieniaja a mają na to wplyw hormony. oczywiscie co jasne-nie zmieniaja sie calkiem ale zazwyczaj krecone sie prostuja.

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

a tak w ogole powiem Wam ze ta farba luo pasuje mi, nie spodziewalam sie ze bedzie taka fajna, jest trwala i ma fajny kolor. Tylko podczas farbowanie piecze mnie glowa jak nie wiem...dlatego jak teraz farbowalam 16 pazdziernika to ide 27 listopada dopiero, za 4 tyg.
a jakim numerkiem luo teraz robilas?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 15:05   #1298
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

wiem Kochana ale wymus moze jakos skierowanie na uro, naprawde moze pomoc w diagnozie. bo to Cie meczy :/
zmien nie ma we wlosach takich calkiem ale jak sama piszesz coś tam nie wychodzi, wlosy krecone moga sie rozprostowywac, nie prostowac calkiem ale czesciowo na pewno.
on mi w sumie nie mowi ten fryz czym robi, wydaje mi sie ze 10,23 zmieszal z 10 albo 9 i do tego 9.21. Wiem ze chcial sami 9,21 ale na probniku byl szary wiec powiedzialam ze nie. I on jakies pastele dodaje to luo ma takie dziwne kolory. Aha i woda 7,5 bo luo ma tylko takie. Ale jakosciowo o wiele wiele lepsza niz majirek, mimo ze oba to loreal.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 15:15   #1299
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Blond bunny i inne dziewczyny a mogłybyście mi powiedzieć jaką odżywkę mam zastosować tuż po farbowaniu włosów????Zeby zamknąć łuski włosa????Bo chcę uzyć palette c10 ale z tego co wiem to tam nie ma dołączonej odżywki.I jakie odżywki polecacie do włosów blond suchych słabych i delikatnych????:pr osi:
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 15:18   #1300
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

poza tym luo i majirel daja calkiem inne efekty, teraz juz wiem po sobie. ale jak bylam za pierwszym razem on mnie pytal czy chce majirela- kolor jednolity, dobre mocne krycie, rownomierny czy luo- kolor jakby pasemkowy, rozny, moze wyjsc nierownomiernie, pasemkowo, jak balejaz. Powiedzial ze sa osoby niecierpiące efektu po luo, stąd mnie pyta.

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Blond bunny i inne dziewczyny a mogłybyście mi powiedzieć jaką odżywkę mam zastosować tuż po farbowaniu włosów????Zeby zamknąć łuski włosa????Bo chcę uzyć palette c10 ale z tego co wiem to tam nie ma dołączonej odżywki.I jakie odżywki polecacie do włosów blond suchych słabych i delikatnych????:pr osi:
po farbowaniu daj jakas kwasna, ale jaka konkretnie nie wiem, taka co ma niskie ph.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 15:20   #1301
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Blond bunny i inne dziewczyny a mogłybyście mi powiedzieć jaką odżywkę mam zastosować tuż po farbowaniu włosów????Zeby zamknąć łuski włosa????Bo chcę uzyć palette c10 ale z tego co wiem to tam nie ma dołączonej odżywki.I jakie odżywki polecacie do włosów blond suchych słabych i delikatnych????:pr osi:
na mojego bloga marsz tam znajdziesz.
mozesz zrobic po farbie plukanke octowa zeby zakwasic- na 1l wody 1lyzeczka od herbaty octu.
a odzywke dac jakakolwiek.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
poza tym luo i majirel daja calkiem inne efekty, teraz juz wiem po sobie. ale jak bylam za pierwszym razem on mnie pytal czy chce majirela- kolor jednolity, dobre mocne krycie, rownomierny czy luo- kolor jakby pasemkowy, rozny, moze wyjsc nierownomiernie, pasemkowo, jak balejaz. Powiedzial ze sa osoby niecierpiące efektu po luo, stąd mnie pyta.

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------



po farbowaniu daj jakas kwasna, ale jaka konkretnie nie wiem, taka co ma niskie ph.
no wiem wiem jaka roznica miedzy luo i majirel
ale powiem ci agatko ze jestes jedyna! osoba jaka znam co chwali luo wiekszosc wlosow jakie poprawiam to wlasnie po nieudanym luo
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 15:23   #1302
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

to co nie tak po luo?
wiesz Bunny ze ja przerobilam farb tysiac i wiesz tez ze nie chwale byle czego i musi byc coś zebym pochwalila...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 15:34   #1303
Eveline1000
Rozeznanie
 
Avatar Eveline1000
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Przystań Elfów:-)
Wiadomości: 506
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
na mojego bloga marsz tam znajdziesz.
mozesz zrobic po farbie plukanke octowa zeby zakwasic- na 1l wody 1lyzeczka od herbaty octu.
a odzywke dac jakakolwiek.


no wiem wiem jaka roznica miedzy luo i majirel
ale powiem ci agatko ze jestes jedyna! osoba jaka znam co chwali luo wiekszosc wlosow jakie poprawiam to wlasnie po nieudanym luo
Dziękuję blond bunny!!!!!Jesteś świetna!!!!Napewno zaraz zajrzęA jak tam się czujesz kochana???Nigdy nie miałam takiego czegoś ale domyślam się że to strasznie boli

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
poza tym luo i majirel daja calkiem inne efekty, teraz juz wiem po sobie. ale jak bylam za pierwszym razem on mnie pytal czy chce majirela- kolor jednolity, dobre mocne krycie, rownomierny czy luo- kolor jakby pasemkowy, rozny, moze wyjsc nierownomiernie, pasemkowo, jak balejaz. Powiedzial ze sa osoby niecierpiące efektu po luo, stąd mnie pyta.

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------



po farbowaniu daj jakas kwasna, ale jaka konkretnie nie wiem, taka co ma niskie ph.
Tobie też dziękuję za radę
Eveline1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 15:44   #1304
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
to co nie tak po luo?
wiesz Bunny ze ja przerobilam farb tysiac i wiesz tez ze nie chwale byle czego i musi byc coś zebym pochwalila...
wiem agatko po luo co nie tak- ze mala moc rozjasnienia- gora 2 tony, ze odrosty rudzieja i ze kolor niejednolity- z czasem czesc tych pasemek nabiera rudego odcienia- na to sie kobitki skarza w jakiejs mierze pewnie wynika to z rozbieznosci tego jaki efekt chca osiagnac a co robi im fryzjer, czesc pewnei tez nie umie wytlumaczyc co chce konkretnie- i nie chca tak naprawde wielowymiarowego koloru a jednolity
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Dziękuję blond bunny!!!!!Jesteś świetna!!!!Napewno zaraz zajrzęA jak tam się czujesz kochana???Nigdy nie miałam takiego czegoś ale domyślam się że to strasznie boli

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------


Tobie też dziękuję za radę
jak sie czuje na ten moment... zaczelam sikac w koncu... bo juz kilka godzin przerwy bylo i balam sie czy nie przesadzilam z tymi lekami no i boli mnie glowa dzis caly dzien, zatoki kreca... obym sie nie przeziebila dodatkowo


a w ogole moja lola tez cos niedomaga nie wiem co z nia, od kilku dni chodzi i jeczy bardzo duzo spi i prawie nie je...
nie wiem, moze cieczka nadchodzi bo nie kaszle, nie kicha- nie przeziebila sie jak rok temu... na razie ja obserwuje ale jak mi jesc przestanie calkiem to do weta zaciagne...
moze to jeszcze reakcja poszczepienna, mija 2 tydzien po szczepieniu...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 16:10   #1305
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny, nie, reakcja po szczepieniu to 2-3 dni. Jaki ma nos?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 16:13   #1306
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki hej Princeska dawno Cie nie bylo
hej kochana

A mi jakoś włosy ostatnio wolno rosną farbowałam na początku września, a mam może z 1,5 cm odrostu

Pobrałam z facebooka kupon -40 % do housa może TŻ jakąś kurtkę zimową sobie wybierze to będzie taniej bo podobała mu się w Reserved,ale 280 zł a ja mogę zaraz przestać pracować
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 16:18   #1307
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej ja juz po pracy i padnieta jestem jak zwykle ,bo dzis niezle sie nabiegalam , to praca ,to zakupy dla psa , to szukanie na jutro kostiumu do przebrania dla synka na zajecia chcialam wziasc spidermana to nie uparl sie na kosciotrupa




co do wlosow po ciazy to u mnie nic sie nie zmienilo na szczescie albo na nieszczescie urodzilam sie w wlosami kreconymi i takie nadal mam wiec , nie kazdemu cos tam sie zmienia po ciazy Tak samo jak nie przybylo mi ich ani nie ubylo


ide teraz zjesc.
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 16:18   #1308
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Bunny, nie, reakcja po szczepieniu to 2-3 dni. Jaki ma nos?
zimny, mokry to nie to
jak dla mnie to ona sie zachowuje jak zakochana
łazi po mieszkaniu i płacze- tak jęczy jak pies jak widzi kogos znajomego/innego psa w oddali...
na spacerze tez jest dziwna- lata, kladzie mi sie murem do ziemi w siuski mysle ze to 3 cieczka tego roku idzie...
a i wacha ciuchy mojego tz, jeczy nad nimi i merda, czesto sie kladzie na nie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 16:20   #1309
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Taaaak, to przed cieczkowe objawy .
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-30, 16:28   #1310
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Taaaak, to przed cieczkowe objawy .
cieszę się,że mam psa
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 16:35   #1311
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Exclusive nie kupiłam tego podkładu, jak pojechałam z chęcią kupna to ich akurat nie było, czekali na dostawę a później zrezygnowałam

Bunny odnośnie Twojego komentarza na moim blogu - no wyszedł nam kolor, wyszedł po raz kolejny pięknie poprowadziłaś mnie przez farbowanie, dziękuję
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 16:40   #1312
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
cieszę się,że mam psa
A nie wariuje w okresie cieczek ???
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 16:42   #1313
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
cieszę się,że mam psa
ale dlaczego??? omija cie tyle radosci cieczkowych

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Exclusive nie kupiłam tego podkładu, jak pojechałam z chęcią kupna to ich akurat nie było, czekali na dostawę a później zrezygnowałam

Bunny odnośnie Twojego komentarza na moim blogu - no wyszedł nam kolor, wyszedł po raz kolejny pięknie poprowadziłaś mnie przez farbowanie, dziękuję
nie ma za co bardzo ciesze sie majac tak piekna modelke, jestes moja duma nie moglabym spac wiedzac ze masz brzydki kolor
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 16:46   #1314
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie ma za co bardzo ciesze sie majac tak piekna modelke, jestes moja duma nie moglabym spac wiedzac ze masz brzydki kolor

swoją drogą Bunny, skoro tak pięknie nam radzisz przez internet to aż trudno sobie wyobrazić jak piękne byłyby nasze włosy, gdybyśmy oddały się w Twoje ręce w rzeczywistości
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 16:49   #1315
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
A nie wariuje w okresie cieczek ???
on ogólnie cały czas wariuje ma 4 miesiące i czekam tylko aż urośnie i zrobi się spokojniejszy
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ale dlaczego??? omija cie tyle radosci cieczkowych
no właśnie dlatego podziękuję za te radości
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 16:54   #1316
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
cieszę się,że mam psa
tez sie ciesze a czasami nawet siadam i placze nad nim

lece zajrzec na blogi
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 16:55   #1317
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny, nic nie omija, jak mu hormony zabuzują to Princesskę będzie wyciągał np. o 3 rano na panny . Mój tak robił
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 16:58   #1318
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Bunny, nic nie omija, jak mu hormony zabuzują to Princesskę będzie wyciągał np. o 3 rano na panny . Mój tak robił
nie strasz! on i tak budzi o 5 TŻta,bo chce na dwór iść
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 17:21   #1319
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Do 5 z hormonami nie wytrzyma , tak o 1, później o 3-4, a w międzyczasie będzie tak bardzo cichutko, ale upierdliwie popiskiwał z miłości

Edytowane przez AniaAga
Czas edycji: 2012-10-30 o 17:26
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-30, 17:24   #1320
pasibrzuch
Raczkowanie
 
Avatar pasibrzuch
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 159
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to ile ty masz stopni w mieszkaniu jesli jeszcze nie grzejesz???


moja dzisiejsza noc...
spalam jak zabita do 10 kiedy to obudzil mnie telefonem tz
juz 2 dzien choroby to jestem na tyle zmeczona, ze poprzednia noc latalam, a tej wstalam chyba tylko 3x na furaginie...
ale ja wstaje zawsze w nocy min 2x... tak juz mam.

jesli nie mialas wiekszego odrostu niz zawsze i wszystko zrobilas jak zawsze to moze tak ci sie tylko zdaje po tym jak zmienialas wtedy farbe? albo odrost jest ciut ciemniejszy bo nie rozjasnia juz go slonce jak latem to wyszlo pol tonu cieplej.
ale to sie z kolejnymi farbami i tak zrowna- mam juz sprawdzone wiec bez paniki

mila niespodzianka dzisiejszego dnia- zaszlam do apteki po wiecej furaginy... urofuraginy bo przeciez nie bylam u lekarza
a jak mam pol dnia meczyc sie w przychodni z bakteriami to juz kupie sobie za 20zl a nie za 5-7zl...
a tu babeczka popatrzyla mi w oczy- wie ze mam kamice bo sprzedawala mi ciagle a to ziolka, a to paste fitolizyne a to urosept...
i patrzy ze nie wyciagam recepty.
i nagle westchnela, spod lady dala mi zwykly furagin za 7zl
boze, sa dobrzy ludzie jeszcze na tym swiecie...

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------


musialabys probowac ale mysle ze daloby rade.
najbardziej podobny do 219 jest 10.1 albo 11.10.- bierz wyzszy poziom- czyli 11 bo zmniejszasz wode przy tym.
Takie sytuacje przywracają mi wiarę w ludzkość! Też mi się kiedyś zdarzyło, że w aptece babeczka wydała mi (zlanej zimnym potem, zielonobiałej i drżącej) lek na migrenę bez recepty, i to po cenie hurtowej (bez marży dla siebie), bo nie było tańszego odpowiednika, który zazwyczaj biorę

Bunny, Agata ma rację, z nerami nie ma żartów i jeśli ten urolog nie chce dać Ci skierowania na urografię, to poszukaj innego, bo problem wymaga rozwiązania, jeśli powtarza się tak często. Współczuję Ci z całego serca, raz przechodziłam cyrki włącznie z krwiomoczem i ciarki mam na samą myśl Chuchaj na siebie i dmuchaj, bo jak zaniemożesz, to kto nam będzie włosy pilotował?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
hej kochana

A mi jakoś włosy ostatnio wolno rosną farbowałam na początku września, a mam może z 1,5 cm odrostu

Pobrałam z facebooka kupon -40 % do housa może TŻ jakąś kurtkę zimową sobie wybierze to będzie taniej bo podobała mu się w Reserved,ale 280 zł a ja mogę zaraz przestać pracować
Stukrotne dzięki Princessko, zajrzałam na fanpage i też ściągnęłam kupon, ależ się cieszę Jutro pędzę na łowy, bo akurat mam wolne

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

swoją drogą Bunny, skoro tak pięknie nam radzisz przez internet to aż trudno sobie wyobrazić jak piękne byłyby nasze włosy, gdybyśmy oddały się w Twoje ręce w rzeczywistości
Też się lubię rozmarzyć czasem w ten sposób
pasibrzuch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.