Efekty olejowania paznokci - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-17, 07:54   #2491
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
też miałam, ale teraz mniej pisze bo zawsze mocno dociskam długopis i miałam zniekształcony paznokieć serdeczny u prawej a teraz już jest mniej
ale tu to chyba skórkę musiałam nieświadomie oderwać a boli... olejkiem smaruję, ale to nic nie daje.

Ja od maja niewiele piszę, bo studia skończyłam a w pracy długopisem nie piszę za wiele a ta bulwa dalej jak była tak jest i nie chce zniknąć

Może posmaruj sobie to jakąś maścią i zawiń w plasterek żeby się szybciej zagoiło i żeby tą raną nigdzie nie haczyć
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 08:01   #2492
martyna5858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 50
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kalima Pokaż wiadomość
Oj tak niektóre (nie uogólniam - większość kobitek, z którymi miałam do czynienia są super) Panie Kosmetyczki (i Fryzjerki) chyba przechodziły szkolenie za czasów komuny w sklepie mięsnym i to nawet nie kwestia wieku, tylko charakteru chyba... ONA kurs zrobiła i ONA wie lepiej! Niech się krew leje a klientka mdleje, ma być tak jak ONA chce
A teraz, w związku z tym, że mieszkam jakieś 100mil od cywilizacji, jestem skazana na "samoobsługę" i w sumie na dobre to moim pazurkom wychodzi Jak czasem przyjeżdżam do Polski, to mam moje sprawdzone babeczki, "pięknolożki" jak to mój TŻ mawia, i wtedy oddaję się w ich ręce bez zastrzeżeń. Ps. ciekawa jestem reakcji mojej kochanej pani manikiurzystki, jak pokażę jej moje pazurki po tak długim czasie olejowania (obym tylko wytrwała do lata )
Byłam jeszcze u innej kosmetyczki, robiłam sobie manicure hybrydowy. Ale zawsze coś nie pasowało. To krzywo malowała... To straaasznie daleko skórek. Więc uważam, że jak ktoś lubi i jest systematyczny w dbaniu o swoje paznokcie to trzeba to robić w domowym zaciszu o o fryzjerkach nie wspomne juz:P Ścinam tylko końcówki, bo farbować glowy to sobie nie dam
martyna5858 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 12:59   #2493
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Zbyt krytycznie do nich podchodzisz.
Widać że są zdrowe i mocne, przyrost pewnie z czasem przyjdzie, a jak nie - i tak jest pięknie, naprawdę!

ja dzis uslyszalam ze mam piekne paznokcie i zdradzilam kumpeli olejowy sekret
Sory, po prostu wkurzam się że nawet płytke paznokcia mam złą Ale co zrobić.

Uwielbiam takie komplementy Jak to przyjął? Ja nikomu tego nie mówie bo zawsze jest taki wzrok -> więc nie ma sensu się produkować.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 13:03   #2494
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja mówię, że do pięknych jeszcze trochę brakuje
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 13:43   #2495
kalima
Raczkowanie
 
Avatar kalima
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starr School, Mt.
Wiadomości: 416
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Z góry przepraszam za offtopowanie, ale w kwestii bulwy od długopisu, to mogę tylko powiedzieć, że (przynajmniej w moim wypadku) chyba zostaje do końca życia. Za czasów szkolno - studenckich miałam to cholerstwo - wyglądało paskudnie (jak skóra na zaniedbanych piętach), popękane, bolące itp. Wtedy pomagało mi smarowanie miodem a później, jak się pojawiło znowu, przy okazji kilku mies. intensywnego pisania - Sally Hansen, Cuticle Massage Cream .
Jednak i tak do końca nie zniknęło... co widać na załączonym obrazku
Oleje też powinny pomóc, tylko chyba takie bardziej "treściwe", jak np. kokosowy. (gdybam sobie)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4190.jpg (9,4 KB, 112 załadowań)
__________________




kalima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 13:46   #2496
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kalima Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam za offtopowanie, ale w kwestii bulwy od długopisu, to mogę tylko powiedzieć, że (przynajmniej w moim wypadku) chyba zostaje do końca życia. Za czasów szkolno - studenckich miałam to cholerstwo - wyglądało paskudnie (jak skóra na zaniedbanych piętach), popękane, bolące itp. Wtedy pomagało mi smarowanie miodem a później, jak się pojawiło znowu, przy okazji kilku mies. intensywnego pisania - Sally Hansen, Cuticle Massage Cream .
Jednak i tak do końca nie zniknęło... co widać na załączonym obrazku
Oleje też powinny pomóc, tylko chyba takie bardziej "treściwe", jak np. kokosowy. (gdybam sobie)

Specjalnie teraz przyjrzałam się mojej bulwie na palcu, żeby porównac ją z Twoją i wiesz co? Kurcze ona jest mniejsza! Nadal widoczna, ale nie tak jak za czasów liceum/studiów! Coś mi się wyaje, że to może być sprawka olejku rycynowego, bo dość często uzywam go na całe ręce od mniej więcej miesiąca, może 1,5 a wcześniej była większa i nie znikała! A to ci dopiero historia

Ahh no i mnie ta bulwa nigdy nie pękała, tylko zawsze wyglądała jak takie zgrubienie skóry
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 13:49   #2497
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
zastanawiam się czy jak zakupię bawełniane rękawiczki i na noc będę smarować ręce grubszą warstwą kremu to czy sobie nie zaszkodzę, w ciągu dnia staram się kremować ręce, ale nie jestem systematyczna, albo nie chcę mi się co chwila sięgać po krem tak wiem mea culpa....
a chciałabym je w końcu odpowiednio nawilżyć, a nie lubię siedzieć z upaćkanymi rękami w oleju, bo wtedy mam zawsze milion rzeczy do roboty
Zaszkodzić to raczej nie powinnaś, dobierz jakiś porządny kremik z dobrym składem, a i paznokietkom pomożesz. Ja zawsze jak zakładam rękawiczki na krem, to trzymam je tak z 20-30 minut. Nie zasnęłabym w rękawiczkach, czy skarpetkach.

Na ranki na skórkach polecam maść z vit. A, pomaga goić się ranką, dodatkowo nawilża. Do kupienia w każdej aptece za kilka złotych.

Edytowane przez poison.iv
Czas edycji: 2013-12-17 o 13:54
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 13:55   #2498
kalima
Raczkowanie
 
Avatar kalima
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Starr School, Mt.
Wiadomości: 416
Dot.: Efekty olejowania paznokci

No cóż, moja już chyba nigdy nie zniknie, bo od studiów minęło już jakieś 10 lat Ale przynajmniej "stapia" się teraz z resztą palca, także nawet o niej nie pamiętam...
A tak poza tym, to śmigam zaraz do cywilizacji na zakupy i chyba poszaleję sobie trochę w dziale kosmetycznym bo jak zwykle wszystko kończy się w tym samym czasie, więc mam na liście odżywkę jako podkład, top coat, zmywacz (może tym razem bezacetonowy) a i jakis kolorek pewnie się też, całkiem zupełnie przez przypadek oczywiście) do koszyka zapałęta...
__________________




kalima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 14:02   #2499
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Polecam zmywacz dwufazowy z deli Pierwszy który nie wysusza mi paznokci
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 14:28   #2500
Anesthesia
Wtajemniczenie
 
Avatar Anesthesia
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 708
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja za czasów szkolnych (plus obgryzania paznokci) miałam środkowy palec totalnie zmasakrowany, wiecznie zaczerwieniony, z wgłębieniem i małą bulwą równocześnie, w dodatku zawsze najbardziej go obgryzałam... na studiach przerzuciłam się na laptopa, więc długopisu używam rzadko, ale jak czasem sprzęt nawali i muszę notować długopisem to palec znów wygląda kiepsko... Teraz mam małe pozostałości po bulwie, na szczęście pod względem skórek jest już dobrze, ale cały opuszek mam lekko skrzywiony. Od dziecka bardzo mocno naciskałam długopis więc to pewnie dlatego :P
Anesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 15:07   #2501
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Złamałm mi sie jeden paznokiec a drugi zadarł przecież olejuje
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-17, 16:57   #2502
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
Złamałm mi sie jeden paznokiec a drugi zadarł przecież olejuje
Łącze się w bólu
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 18:39   #2503
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Przyrost na srodku paznokcia sie cofa. Pisalyscie kiedys,ze po to by razem z boczkami ruszyc na rowni ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 19:47   #2504
martyna5858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 50
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kalima Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam za offtopowanie, ale w kwestii bulwy od długopisu, to mogę tylko powiedzieć, że (przynajmniej w moim wypadku) chyba zostaje do końca życia. Za czasów szkolno - studenckich miałam to cholerstwo - wyglądało paskudnie (jak skóra na zaniedbanych piętach), popękane, bolące itp. Wtedy pomagało mi smarowanie miodem a później, jak się pojawiło znowu, przy okazji kilku mies. intensywnego pisania - Sally Hansen, Cuticle Massage Cream .
Jednak i tak do końca nie zniknęło... co widać na załączonym obrazku
Oleje też powinny pomóc, tylko chyba takie bardziej "treściwe", jak np. kokosowy. (gdybam sobie)
Mialam cos takiego ale na srodkowym palcu. Jak duzo pisalam tez mialam cos takiego. Bylo twarde i szorstkie. Jak patrzylam na dlon moj palec wygladal jak fala bylo widac golym okiem jak jest krzywy bo cos wystaje.. Moja opinia jest taka - jednym to schodzi, drugim nie. Jestem tu chyba po srodku bo bulwa ktora dosyc mocno byla widoczna zniknela, ale taki arbik zostal. No i palec taki krzywy.... Ze wstyd pokazac.
martyna5858 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-17, 21:20   #2505
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ej, nie ma co wrzucać kosmetyczek do jednego wora!
Jeśli ma się zaufaną, sprawdzoną to czemu nie skorzystać od czasu do czasu?
Wiadomo, że większa satysfakcja ale ja m.in. dzięki manicure u kosmetyczki mam paznokcie o wiele ładniejsze niż sama bym przy nich "dłubała" A zdarzyło mi się już, że nawet pacjentki chwaliły mi paznokcie
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 07:58   #2506
martyna5858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 50
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dziewczyny powiedzcie co się dzieje z moimi paznkciami. Wczoraj zmyłam lakier, a że nie miałam już czasu ani siły ich malować to postanowiłam dać im dzień odpoczynku :P Budzę się rano a one mnie tak bolą... Teraz już ból jest mniejszy ale i tak odczuwalny. Dodam, że paznokcie miałam pomalowane ponad tydzień.
martyna5858 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 08:19   #2507
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez martyna5858 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie co się dzieje z moimi paznkciami. Wczoraj zmyłam lakier, a że nie miałam już czasu ani siły ich malować to postanowiłam dać im dzień odpoczynku :P Budzę się rano a one mnie tak bolą... Teraz już ból jest mniejszy ale i tak odczuwalny. Dodam, że paznokcie miałam pomalowane ponad tydzień.

A uzywasz jakiejś odzywki z formaldehydem (Eveline, Nail Tek, itp.)? Może to przez to?
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:11   #2508
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cześć dziewczyny.

Mam takie pytanie, jako że dopiero zaczynam przygodę olejowania... Powiedzcie mi, czy jak na zaolejowane dłonie będę zakładać takie rękawiczki z Rossmanna, to czy się w nie ten olejek nie powyciera i tyle będzie z terapii? Nie przeczytałam każdego wątku z tematu, przyznaję bez bicia, wiem, że pojawiały się wpisy, żeby takie rękawiczki zakładać, no ale nie wiem czy one właśnie nie będą wchłaniały olejku zamiast skóry i paznokci. A nie lubię tłustych rąk... Doradźcie, plis.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:21   #2509
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Mam takie pytanie, jako że dopiero zaczynam przygodę olejowania... Powiedzcie mi, czy jak na zaolejowane dłonie będę zakładać takie rękawiczki z Rossmanna, to czy się w nie ten olejek nie powyciera i tyle będzie z terapii? Nie przeczytałam każdego wątku z tematu, przyznaję bez bicia, wiem, że pojawiały się wpisy, żeby takie rękawiczki zakładać, no ale nie wiem czy one właśnie nie będą wchłaniały olejku zamiast skóry i paznokci. A nie lubię tłustych rąk... Doradźcie, plis.
Ja na naolejowane dłonie nakładam najpierw rękawiczki foliowe a potem an to normalne rękawiczki zimowe i olejek wchłaniany jest tylko przez skórę i paznokcie Myślę że bawełniane rękawiczki mogą trochę olejku wchłonąć....
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-18, 10:28   #2510
anex_1989
Zakorzenienie
 
Avatar anex_1989
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 647
Dot.: Efekty olejowania paznokci

MassieDran i ile je trzymasz w tych foliowych!?
przecież to sobie można odparzyć ręce
uważaj
__________________
Powiedz mi, a zapomnę.
Pokaż mi, a zapamiętam.
Pozwól mi zrobić, a zrozumiem.
anex_1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:32   #2511
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

O właśnie, o tym nie pomyślałam, dzięki MassieDran. Akurat mam takie z farby do włosów, to wykorzystam.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:35   #2512
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez anex_1989 Pokaż wiadomość
MassieDran i ile je trzymasz w tych foliowych!?
przecież to sobie można odparzyć ręce
uważaj

Razn na tydzień na cała noc, nic mi sie nigdy nie odparza

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
O właśnie, o tym nie pomyślałam, dzięki MassieDran. Akurat mam takie z farby do włosów, to wykorzystam.
Nie ma sprawy Tylko nie stosuj tego za czesto bo wtedy skóra nie oddycha Raz, dwa razy w tygodniu wystarczy
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:44   #2513
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Na całą noc to bym się bała. Założyłam przed chwilą i to na same palce, a już mi trochę ciepło. Będę zdejmować jak najszybciej, ale dzięki za podsunięcie pomysłu. Jeszcze zobaczę jak szybko będzie się wchłaniać, ale akurat teraz nie mogę sobie pozwolić na siedzenie z założonymi rekami.
Btw. kiedyś parę razy owijałam się folią w walce z boczkami i serio można sobie zaszkodzić jak się za długo w tym siedzi.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.

Edytowane przez kokila
Czas edycji: 2013-12-18 o 10:45
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:48   #2514
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
Na całą noc to bym się bała. Założyłam przed chwilą i to na same palce, a już mi trochę ciepło. Będę zdejmować jak najszybciej, ale dzięki za podsunięcie pomysłu. Jeszcze zobaczę jak szybko będzie się wchłaniać, ale akurat teraz nie mogę sobie pozwolić na siedzenie z założonymi rekami.
Btw. kiedyś parę razy owijałam się folią w walce z boczkami i serio można sobie zaszkodzić jak się za długo w tym siedzi.
Hmmm no mnie to nie szkodzi
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:54   #2515
orange_sky
Raczkowanie
 
Avatar orange_sky
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 384
Dot.: Efekty olejowania paznokci

a jakby tak spróbować odciąć palce rękawiczki i tylko to zakładać pod bawełniane?
__________________
http://anukah.tumblr.com
orange_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 10:57   #2516
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja sobie wywinęłam, ale można by i obciąć. Na pewno tak lepiej niż całe dłonie owijać.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 11:06   #2517
jukaba
Zadomowienie
 
Avatar jukaba
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 403
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Lavi92 Pokaż wiadomość
Ej, nie ma co wrzucać kosmetyczek do jednego wora!
Jeśli ma się zaufaną, sprawdzoną to czemu nie skorzystać od czasu do czasu?
Wiadomo, że większa satysfakcja ale ja m.in. dzięki manicure u kosmetyczki mam paznokcie o wiele ładniejsze niż sama bym przy nich "dłubała" A zdarzyło mi się już, że nawet pacjentki chwaliły mi paznokcie
to tak jak z fryzjerami, ja od 10 lat chodzę do mojego Przemka i może z raz byłam niezadowolona bo jednak odcień mi zrobił nie do końca taki jaki chciałam, zawsze sobie pogadamy co, czy jest sens czy nie. Z kosmetyczką pewnie tak samo

Cytat:
Napisane przez martyna5858 Pokaż wiadomość
Mialam cos takiego ale na srodkowym palcu. Jak duzo pisalam tez mialam cos takiego. Bylo twarde i szorstkie. Jak patrzylam na dlon moj palec wygladal jak fala bylo widac golym okiem jak jest krzywy bo cos wystaje.. Moja opinia jest taka - jednym to schodzi, drugim nie. Jestem tu chyba po srodku bo bulwa ktora dosyc mocno byla widoczna zniknela, ale taki arbik zostal. No i palec taki krzywy.... Ze wstyd pokazac.
mnie bulwa zniknęła, garb prawie też ale palec ("fakas") krzywy
jukaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 11:09   #2518
martyna5858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 50
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
A uzywasz jakiejś odzywki z formaldehydem (Eveline, Nail Tek, itp.)? Może to przez to?
No właśnie nie.. Uzywam tylko Inglota, i bell
martyna5858 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 11:13   #2519
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez jukaba Pokaż wiadomość
mnie bulwa zniknęła, garb prawie też ale palec ("fakas") krzywy
Ja mam lekko skrzywiony paznokieć
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 11:58   #2520
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez loipop Pokaż wiadomość
Złamałm mi sie jeden paznokiec a drugi zadarł przecież olejuje
Ja wczoraj drastycznie skróciłam wszystkie, bo dwa mi się połamały a kolejne dwa ewidentnie miały chęć:/ Ale chyba przedobrzyłam, są teraz równe z przyrostem, bo odczuwam dyskomfort by nie powiedzieć lekki ból jak coś robię:/
Także zaczynam od nowa (P.s. Pomińmy kwestię skórek)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17.12'13.jpg (24,2 KB, 118 załadowań)
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals

Edytowane przez Loonita
Czas edycji: 2013-12-18 o 12:04
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.