Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-28, 20:08   #4021
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Mniew tych malych buteleczkach wkurza ze latwo jest przekrecic zatyczke ;/

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-28, 21:18   #4022
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 161
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Uzywala moze ktoras firmy Isabelle nails ?? Bo grasujac po allegro znalazlam promocje oznaczenia i opakowania maja podobne do cz. Tylko koszt dziwnie maly bo 6.90 za 6ml ;p

nabazgrane w notatniku
Ja kupiłam 2 kolorki Isabellnails na próbę. Są średnio gęste, krycie dobre. Zobaczymy jak z trwałością i odmaczaniem.
ahali123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 04:42   #4023
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez aniaem84 Pokaż wiadomość
eM_Ka one wyglądają jak tiftony, claro itp. Ja tej firmy Satin nie znam ale sama skusiłam się na Claro- tanie, małe pojemności więc dobre do testów. Mam neony- używam tylko na jeden, góra dwa paznokcie raz zrobiłam pedi tym neonem- odmoczył się w miarę szkoda mi było pieniędzy na kolory, których używam bardzo rzadko a robię w sumie tylko sobie...Mnie tylko denerwują te małe buteleczki- ciężko z nich wydobyć lakier i są niestabilne.
Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Mniew tych malych buteleczkach wkurza ze latwo jest przekrecic zatyczke ;/

nabazgrane w notatniku
mają też większe buteleczki, ale szkoda mi kasy tak właśnie myślałam żeby nie wziąć na próbe jednego a jeśli się sprawdzi to pokupować takie kolory, których raczej rzadko używam a czasem by się przydały za 10 zł to sobie moge troche poszaleć
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 05:34   #4024
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez ahali123 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam 2 kolorki Isabellnails na próbę. Są średnio gęste, krycie dobre. Zobaczymy jak z trwałością i odmaczaniem.
Proboj proboj. Jak beda fajne to tez se kupie bo kolory maja fajne i ta cena ;p
Jak mnie wkurza szybkosc rosniecia pazurow pod hybryda. Chyba maja tam jakos cieplo i milo Bez hybrydy tak szybko rosnac niechca.

nabazgrane w notatniku
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 08:57   #4025
palolala
Raczkowanie
 
Avatar palolala
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 141
GG do palolala
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez seXualna89 Pokaż wiadomość
Ja też z innej beczki Czy któraś, może z was korzystała z żeli Cosmteics Zone? Musze poćwiczyć sobie i niw chce zbytnio inwestować jak na razie w coś droższego :p i nie moge znaleźć "bazy" pod żele. Chyba, że coś polecacie nie drogiego to bym prosiła priv

PS: Wiem, że to nie wątek na to, lecz któregoś razu szukałam i nie znalazlam nic konkretnego i aktualnego
Ja używałam. Myślałam, że skoro hybrydy są ok to żele też będą. Niestety w moim przypadku i moich klientek po kilku dniach się zapowietrza i schodzi płatami. Lepiej spróbuj żeli modeny, też niedrogie, ale napewno porządne
palolala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 17:43   #4026
Selvan
Raczkowanie
 
Avatar Selvan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 355
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak zaczynalyscie swoją przygodę z hybrydami? Ja się cały czas zastanawiam czy podołam.. obawiam się czy dam radę ściągać soczewki z nieco dłuższymi pazurami
Jak zabezpieczasz porządnie wolny brzeg to paznokcie nie są ostre i nie uszkodzisz nimi soczewki. Z resztą da się ściągać samym opuszkiem nawet przy super długich paznokciach. Na pewno podołasz

Przyszedł do mnie shaker do lakierów (taki). Głośne to strasznie, ale uwielbiam go bo rozwiązał moje problemy z gelishem . Wymieszane kolory o wiele lepiej kryją. Pomogło zwłaszcza topowi. Na reszcie nie spływa, bo jest o wiele gęstszy.

PS @moja imaginacja Przygotuj się na to, że jak się wciągniesz to już trudno przestać. Nowe kolory, syrenki, pędzelki i gadżety. Ja totalnie przepadłam.
Selvan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-29, 19:25   #4027
seXualna89
Raczkowanie
 
Avatar seXualna89
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 413
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez palolala Pokaż wiadomość
Ja używałam. Myślałam, że skoro hybrydy są ok to żele też będą. Niestety w moim przypadku i moich klientek po kilku dniach się zapowietrza i schodzi płatami. Lepiej spróbuj żeli modeny, też niedrogie, ale napewno porządne
Dzięki wielkie, w takim razie z modeny spróbuję jak sie wycwikam to zakupie z molona bo wiem, że dobre są Tylko szkoda mi teraz kasy na same ćwiczenia
seXualna89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-30, 19:33   #4028
MarlenaC
Raczkowanie
 
Avatar MarlenaC
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 123
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
mają też większe buteleczki, ale szkoda mi kasy tak właśnie myślałam żeby nie wziąć na próbe jednego a jeśli się sprawdzi to pokupować takie kolory, których raczej rzadko używam a czasem by się przydały za 10 zł to sobie moge troche poszaleć
Ja kupiłam przy okazji 4 lakiery NYC za 3,99 jak zamawialam proszek akrylowy i fakt butelki są straszne, konsystencja też średnia bo taka lakiero-zel ale na gelishu trzymają mi tak jak cz czy semilac.. Więc jednak warto mieć kilka kolorów tak jak Piszesz takich co mniej się używa. Ze zdejmowaniem to u mnie słabo bo przy proszku czy hardzie i tak muszę pilowac.
MarlenaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 10:52   #4029
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Poszukuję hybryd polskich producentów, czy znajdę takowe ?
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 17:33   #4030
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Hej dziewczyny chcialam was poinformowac o fajnej promo w neonail przy zakupie duzego lakieru (obojetnie jakiego) ich nowy top i baza gratis . Dzis sobie kupilam ale niestety nie mam czasu zdejmowqc i robic paznokci dzisiaj wiec pewnie zrobie to w nast. Weekend i zdam relacje jak sie sprawdzaja gdybyscie chxialy

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 17:38   #4031
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny chcialam was poinformowac o fajnej promo w neonail przy zakupie duzego lakieru (obojetnie jakiego) ich nowy top i baza gratis . Dzis sobie kupilam ale niestety nie mam czasu zdejmowqc i robic paznokci dzisiaj wiec pewnie zrobie to w nast. Weekend i zdam relacje jak sie sprawdzaja gdybyscie chxialy

Wysłane z mojego GT-I8190
tylko w stacjonarnych jest ta promocja? aż ciężko w nią uwierzyć
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-31, 17:42   #4032
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
tylko w stacjonarnych jest ta promocja? aż ciężko w nią uwierzyć
Nie, na necie tez jest . Nie tam im to na reke bo po czesci ta baza i top sa jakby testami . Dodatkowo przy zakupie podalam im maila(maja takie specjalne kartki do wypelnienia) i oni mi przysla prosbe o ocene tych lakierow (baza, top) i pozniej dostane rabat 20 % na nastepne zakupy ;p

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana


Edytowane przez CherrryCat
Czas edycji: 2015-05-31 o 17:45
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 17:50   #4033
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Nie, na necie tez jest . Nie tam im to na reke bo po czesci ta baza i top sa jakby testami . Dodatkowo przy zakupie podalam im maila(maja takie specjalne kartki do wypelnienia) i oni mi przysla prosbe o ocene tych lakierow (baza, top) i pozniej dostane rabat 20 % na nastepne zakupy ;p

Wysłane z mojego GT-I8190
ciekawa jestem jak aceton sobie poradzi z tymi Hardami neonaila
szkoda, że tak drogą wysyłkę mają na stronie.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2015-06-01 o 06:51 Powód: cytowanie zdjęc
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 18:11   #4034
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ciekawa jestem jak aceton sobie poradzi z tymi Hardami neonaila
szkoda, że tak drogą wysyłkę mają na stronie.
No ja tez sie juz doczrkac nie moge ;p. Mialam(dalej troche mam- wykorzystam do stop) baze i top neonail i niewazne jak dobrze zabezpieczalam wolny brzeg to tylko chyba raz czy 2 paznokcie trzymaly mi sie 2 tygodnie + gorszy blysk, przynajmniej w porownaniu do semilacka - tu nawet gdy sie nie staram paznokcie trzymaja sie 2 tyg . Ostatnio robilam odnowe i paznokcie mam 3 tydzien

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 18:16   #4035
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
No ja tez sie juz doczrkac nie moge ;p. Mialam(dalej troche mam- wykorzystam do stop) baze i top neonail i niewazne jak dobrze zabezpieczalam wolny brzeg to tylko chyba raz czy 2 paznokcie trzymaly mi sie 2 tygodnie + gorszy blysk, przynajmniej w porownaniu do semilacka - tu nawet gdy sie nie staram paznokcie trzymaja sie 2 tyg . Ostatnio robilam odnowe i paznokcie mam 3 tydzien

Wysłane z mojego GT-I8190
ja mam zwykły top Neonail i chwalę ją sobie. Semilac muszę piłować, a Neonail schodzi jako tako acetonem.
i kumpela kosmetyczka sprzedała mi metodę na top - utwrdzać dłużej. W Led+ccfl utwardzam 60sec zamiast 30 i wtedy dużo lepiej błyszczy
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 18:26   #4036
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Selvan Pokaż wiadomość
Jak zabezpieczasz porządnie wolny brzeg to paznokcie nie są ostre i nie uszkodzisz nimi soczewki. Z resztą da się ściągać samym opuszkiem nawet przy super długich paznokciach. Na pewno podołasz

Przyszedł do mnie shaker do lakierów (taki). Głośne to strasznie, ale uwielbiam go bo rozwiązał moje problemy z gelishem . Wymieszane kolory o wiele lepiej kryją. Pomogło zwłaszcza topowi. Na reszcie nie spływa, bo jest o wiele gęstszy.

PS @moja imaginacja Przygotuj się na to, że jak się wciągniesz to już trudno przestać. Nowe kolory, syrenki, pędzelki i gadżety. Ja totalnie przepadłam.
Dzięki haha jestem na to przygotowana
Właśnie robię pazurki przedłużając lekko hardem. Jakoś idzie, ale idealne to nie będzie wkurzyłam się, bo dostałam lampę, i nie działają dwie żarówki i przez to wszystko dłużej idzie..
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 18:48   #4037
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ja mam zwykły top Neonail i chwalę ją sobie. Semilac muszę piłować, a Neonail schodzi jako tako acetonem.
i kumpela kosmetyczka sprzedała mi metodę na top - utwrdzać dłużej. W Led+ccfl utwardzam 60sec zamiast 30 i wtedy dużo lepiej błyszczy
Ja mam zwykla uv ;p qiwc normalnie biore 2 min. Hmmm... a bazy jakiej uzywasz ? No top z neonail tragiczny nie byl ( ale nie wiem czy to bazy czy topu wina ze mi sir paznokcie nie trzymaly ? ;p)

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 18:53   #4038
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dziewczyny a słyszalyscie coś o lakierach "perfect"? Mam je w swoim mieście ale na internecie nigdzie nawet info nie mogę znalezc
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 19:05   #4039
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Ja mam zwykla uv ;p qiwc normalnie biore 2 min. Hmmm... a bazy jakiej uzywasz ? No top z neonail tragiczny nie byl ( ale nie wiem czy to bazy czy topu wina ze mi sir paznokcie nie trzymaly ? ;p)

Wysłane z mojego GT-I8190
bazę mam Semilac myślę, że w większym stopniu za trzymanie się "paznokci" odpowiada baza niż top
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-31, 19:22   #4040
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

A ja zapytam o lakiery Lalill, mają piękne kolory tylko jakby trochę transparetne. Przeszukałam wizaż ale opinii nie znalazłam
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2015-05-31 o 19:24
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 20:29   #4041
ewica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 64
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Moze ma już któraś z Was neon 9 z cz?? Dajcie zdjęcie
Jakie są Wasze opinie na temat lakierow 3 w 1? Macie moze porownanie tych z cz i tych z neonail? Miałam z allepaznokcie i nie polecam nikomu! Odpryski po 2 dniach i acetonem nie dalo rady tego odmoczyc! Ale fajnie się nakladało
ewica84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 20:41   #4042
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

zapomniałam o tej promocji neonail, a akurat wczoraj tam byłam i kupiłam 3 lakiery po 6 ml wprowadzili nowe kolory, z których musiałam jeden kupić: Barbie - niesamowicie mi sie spodobał Jeszcze kupiłam burgund, który w sklepie wpadał lekko w bordo, w domu niestety zwykły ciemny fiolet i first love do frencha (przy 3 warstwach dobrze się spisuje jako jasny róż )
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-31, 22:02   #4043
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
zapomniałam o tej promocji neonail, a akurat wczoraj tam byłam i kupiłam 3 lakiery po 6 ml wprowadzili nowe kolory, z których musiałam jeden kupić: Barbie - niesamowicie mi sie spodobał Jeszcze kupiłam burgund, który w sklepie wpadał lekko w bordo, w domu niestety zwykły ciemny fiolet i first love do frencha (przy 3 warstwach dobrze się spisuje jako jasny róż )
Hah no ja gdyby nie ta promocja to nic bym nie kupowala bo kasy nie mam, ale taka promo.. no cóż nid moglam przepuscic
A co do kolrow to tez widzialam, ladne

Wysłane z mojego GT-I8190
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 00:43   #4044
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Moja mama ma problem z obgryzaniem paznokci, czego usilnie próbuję ją oduczyć, ale to już jest uzależnienie. Zauważyłam jednak, że gdy wróci od manikirzystki, która położy lakier w jakimś naturalnym odcieniu to się w miarę powstrzymuje, ale to tylko parę dni bo lakier szybko schodzi... Dlatego chciałabym jej zrobić hybrydę. Tylko czy to bezpieczne na takie króciutkie, obgryzione paznokcie?

(tak, wiem, że nie będzie to estetyczne, ale na razie chodzi mi tylko o pomoc mamie z tym problemem)
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 06:34   #4045
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Będzie to bezpieczne, ale będzie się raczej krótko trzymać
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 06:35   #4046
Azukii
Raczkowanie
 
Avatar Azukii
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Ciechanów
Wiadomości: 30
GG do Azukii
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Alneonka Pokaż wiadomość
Moja mama ma problem z obgryzaniem paznokci, czego usilnie próbuję ją oduczyć, ale to już jest uzależnienie. Zauważyłam jednak, że gdy wróci od manikirzystki, która położy lakier w jakimś naturalnym odcieniu to się w miarę powstrzymuje, ale to tylko parę dni bo lakier szybko schodzi... Dlatego chciałabym jej zrobić hybrydę. Tylko czy to bezpieczne na takie króciutkie, obgryzione paznokcie?

(tak, wiem, że nie będzie to estetyczne, ale na razie chodzi mi tylko o pomoc mamie z tym problemem)
Ja obgryzalam paznokcie do 3 gimnazjum wtedy założyłam akryle i chodziłam w nich 3 miesiące przez ten czas próbowałam zjeść ten akryl jednak się nie dało, po tym czasie miałam jeszcze raz żel i oduczylam się w taki sposób obgryzac
Wydaje mi się że jak nie ma mocno oslabionej płytki to możesz położyć tylko gorzej jak zacznie robić to co ja czyli zgryzac lakier.. Do tej pory to robię nawet jak mam hybrydy a nie daj Boże mam jakąś stresująca sytuacje to potrafię z całego paznokcia ja zdjąć grr..
Azukii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 08:40   #4047
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Na obgryzanie lepszy bedzie akryl albo zel. Wytrzyma proby skubania
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-01, 09:04   #4048
martuskawr
Raczkowanie
 
Avatar martuskawr
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 380
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja z innej beczki,udało mi się kupić wczoraj pierwszy lakier hybrydowy marki Bling za cenę 18 zł 10 ml,piękny neon i chyba już dziś go wypróbuję!

Nałożony,ale mam z nim problem...
Jest mega transparentny,nałożyłam na biały 3 warstwy i średnio to wygląda ...
Macie jakiś patent na takie kolory?

Edytowane przez martuskawr
Czas edycji: 2015-06-01 o 10:10
martuskawr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 00:04   #4049
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Hej Dziewczyny mam takie pytanie .
Jakiego kleju używacie do przyklejania dużych ozdób do hybrydy ?

Ja mam klej do tipsów firmy Sun Flower ale niestety nawet cyrkonie mi z niego odpadają i to bardzo szybko bo nawet po 3-4 dniach.
Próbowałam też cyrkonie zatapiać naokoło hybrydą ale te na samych końcach paznokcia też poodchodziły po około tygodniu. Nie chcę całych zalewać bo wiadomo że gorzej się błyszczą.. poza tym, w tym akurat przypadku zastanawiam się jak przykleić takie spore srebrne kokardki, więc nie ma mowy o zalewaniu ozdoby.

Możecie mi polecić jakiś na prawdę dobry klej ? Byłam kiedyś u dziewczyny na akrylach przed ślubem i cyrkonie które kleiła mi na klej trzymały się miesiąc.. tak miesiąc nosiłam pazurki bo to był french, więc nie było za bardzo widać odrostu. W każdym razie wychodzi na to że są takie kleje, niestety wtedy nie zwróciłam uwagi na to jakiego kleju używa dziewczyna, więc proszę Was o pomoc.

Od razu napiszę że próbowałam użyć wyszukiwarki w wątku i wyszukać "klej do ozdób" ale chyba znów coś się schrzaniło na wizażu bo przenosi mnie do ogólnej wyszukiwarki a tam jest milion tematów o decoupage itd.
__________________
Zapraszam na mój kanał YouTube - www.youtube.com/c/Candymona
Tematyka: Paznokcie, Kosmetyki, Lifestyle, DIY itp.
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-02, 04:34   #4050
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja cyrkonie kleje na lakierze z Modeny pierwszy ich klej kupiłam ponad rok temu, zanim jeszcze zaczęłam używać ich hybryd cyrkonie trzymają mi się bez zarzutu, nie raz ich nawet ściągnąć nie idzie jeśli chodzi o duże ozdoby to też je posiadam, ale nie używam bo właśnie nie wiem na czym przykleić. Znajoma przytwierdza je żelem
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.