Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-12, 12:12   #3601
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Pamiętam. W ogóle ostatnio rozmyślałam o dziewczynach, przypomniała mi się wariatka złakobieta, super była
A Nefty, ma ktoś z nią kontakt? Mieszka chyba gdzieś w okolicach L.? Szkoda tak, "znasz" się z kimś tyle lat i ktoś odchodzi bez słowa. Internet jest brutalny:P


Top też miałam z zestawu, kurde, dla mnie jak bezbarwny lakier, pojęcia nie miałam, że to topcoat

Ja i Nef mieszkamy w tym samym mieście, odkąd się przeprowadziła z L., ale nigdy się nie widziałyśmy To znaczy, jeśli jeszcze tu mieszka, bo już chyba trochę czasu minęło odkąd nam zniknęła.
Złą i Karolę śledzę sobie czasem na lubimyczytac, choć Złą to akurat średnio znałam

Bo to właśnie taka ruletka - nie wiesz, który dostaniesz W siedmiopaku Beyony the Mistletoe mam Club Clear - zwykły bezbarwny lakier, w dodatku beznadziejny, bo już go kiedyś kupiłam w nadziei, że to ten jedyny top
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 13:37   #3602
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mówisz o tym 0-60, dobrze myślę?
Ja się z nim zupełnie nie polubiłam, wysychał mi tak szybko, że robił dziury w lakierze - takie podłużne rysy :x Kocham w nim tylko nazwę
Dostałam kiedyś od Ali (alazkrainy, pamiętacie? ) na wypróbowanie bezimienny top z tkmaxowego zestawu CC, no coś cudownego Później okazało się, że Pilar ma, ale nie lubi/nie używa, więc też przygarnęłam jeszcze dwie albo i trzy flaszki (). Później próbowałam je kupić gdzieś w necie... nie dało się :/ Nie był to bezbarwny CC Club Clear, 0-60 też nie. W zestawach z tikeja raz był, a raz dodawali Club Clear z tego co widziałam w sklepie. No top-widmo, szkoda że akurat odpowiadał mi w 100%

Ooo dziękuję To już bardzo zawężone pole poszukiwań, więc sobie poradzę

O matko
Nieee! Mówię o tym bezimiennym Dodawanym do zestawów z TkMaxx
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 13:40   #3603
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Widziałam właśnie dziś na blogu, świetny Biel się pięknie wybija, mimo że baza ma jasny kolor - baaaardzo to lubię

O! będę wdzięczna
Truskawka mówisz, czemu nie Mam pomarańczę i nawet lubię, ale pomyślałam, że może coś bardziej neutralnego tym razem, no i ta mięta mi właśnie wpadła w oko
Dziękuję Jak je zrobiłam to paznokcie wydawały się krótkie i robiłam nudne mani, żeby nie rzucały się w oczy. Teraz jak patrzę na zdjęcia i na to co mam na dłoniach to wręcz długie są!!! To jakaś paznokciowa masakra..

Wybacz, zę dopiero teraz odpisuję.. Ta mięta mi mięta nie pachnie tak jakoś wyraźnie. Moooooże gdzieś momentami, odrobinę. To bardziej zmywacz zmywaczowy i tyle.. W sumie jak chcesz coś niezbyt zapachowego to to może się sprawdzić.
Pomarańcza jest ok i dla mnie faktycznie pachnie pomarańczą. Truskawka jest słodka i faktycznie truskawkowa mocno. Lubię tą wersję najbardziej. Migdał mi totalnie nie podszedł, a reszta jak cię mogę.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ładne są, faktycznie króciuteńkie
Miło mi Ehhhh też tak myślałam jak je nosiłam, teraz są dla mnie długie :/ Jestem na etapie chowania dłoni głęboko do kieszeni..

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
idealne
Cieszę się bardzo!!!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
bardzo fajne delikatne mani
Mialo być dokąłdnie takie. Delikatne i stonowane

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Śliczne, takie subtelne i delikatne


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53746672]
Bardzo ładne!Takie delikatne
[/QUOTE] Fajnie, dzięki!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Idealny maniek
Hura!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i jeszcze Orly Off Beat
Oooooo super kolorek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
z początku albo połowy października? mamy grudzień
ale mani cudne
Nooooo... jak robiłam halloweenowe mani, sporo przed Halloween to miałam jakie złamanie czy inne gonwo i własnie ten maniek zrobiłam, bo paznokcie zdawały mi się krótkir i bezkształtne. Teraz za takie dałabym sie pokroić

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ode mnie tuning Rimmela Space Cadet nakładany gąbką... mistrzostwo
Sama nei wiem... jakoś chyba ten zestaw nie bardzo mi leży.

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Ucięło mi Anulę

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
bardzo ładny maniek!

a ja mam malutki tuning ćwiekami
Dzięki śliczne, miło mi bardzo!

Śliczny, schludny tuning!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 13:51   #3604
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Pamiętam. W ogóle ostatnio rozmyślałam o dziewczynach, przypomniała mi się wariatka złakobieta, super była
A Nefty, ma ktoś z nią kontakt? Mieszka chyba gdzieś w okolicach L.? Szkoda tak, "znasz" się z kimś tyle lat i ktoś odchodzi bez słowa. Internet jest brutalny:P

oj Zła była cudowna, jej posty kilometrowe, uwielbiałam to i jej paznokcie, pamiętacie?
to smutne trochę... ale czasem się niektóre drogi rozchodzą



Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Złą i Karolę śledzę sobie czasem na lubimyczytac, choć Złą to akurat średnio znałam

też śledzę


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Nooooo... jak robiłam halloweenowe mani, sporo przed Halloween to miałam jakie złamanie czy inne gonwo i własnie ten maniek zrobiłam, bo paznokcie zdawały mi się krótkir i bezkształtne. Teraz za takie dałabym sie pokroić

Sama nei wiem... jakoś chyba ten zestaw nie bardzo mi leży.

buuu oby szybko odrosły

rozumiem
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 14:08   #3605
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
piękne, aż mi się przypomniały moje podejścia do stemplowania dobrze, że ja chociaż zerwałam niebieską folię, ale ta złość, że nic się nie chce przenieść, a jak już się przeniesie, to się nie odbije
swoją drogą, obserwuję Cristine na snapchacie, dzienne zapotrzebowanie na koto i holo zaspokojone
Hhehehe widziałam! Najpierw umarłam jak zobaczyłam ile dobroci dostała. Potem niebieska folia mnie zabiła Ogólnie znam ten ból.. a juz ten bałagan PO zwłaszcza

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
U mnie w Constanzie pojawił się SKIN CLEANER od Gabrielle Nail.
ile takie cuś? Ja kupiłam nowy fluid maskujący bo stary prawie całkiem się ściął we flaszce

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobra, kolejne monomani - OPI Underneath the Mistletoe, kocham
Pewnie zgrzeszę teraz, ale chyba mnie nie rajcuje aż tak.. Mam zapas Pumpsów i moze przeżyję? Co?

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Króciutkie, ale jakie ładne


A co do stemplowania- ja to znowu mam problem, że każdy wzór, jaki posiadam, jest za mały na moje paznokcie
To jeszcze nie jest "krótkie" Teraz to ja mam krótkie...

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53770029]
Mani na wieczór:
[/QUOTE]Elegancja Francja!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
piękny stamping, taki subtelny
Dzięki Kochana

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
buuu oby szybko odrosły
Ehhhh oby.. Już kilka ładnych tygodni jak tylko ciut ciut odrosną to znowu na zero lecą... Momentami aż mi się odechciewa wszystkiego..

No ale.. to już chyba ostatnie zdatne do pokazania mani:



Essie Recessionista - 1 warstwa
Kiki Pearly Amaranth - 1 warswa
Wzór Uber Chic 3-03 i BPS #16
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2015-12-13 o 17:29
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 14:27   #3606
_cup of tea_
Zakorzenienie
 
Avatar _cup of tea_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 3 832
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53770029]Dziękuje u mnie to kwestia robienia zakładki z lakieru i z topu

Mani na wieczór:[/QUOTE]

przepiękne połączenie kolorów
bardzo mi się ten skrzący lakier na serdecznym placu podoba i fajny pomysł z kropeczkami z niego na czerni

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

No ale.. to już chyba ostatnie zdatne do pokazania mani:

Essie Recessioniska - 1 warstwa
Kiki Pearly Amaranth - 1 warswa
Wzór Uber Chic 3-03 i BPS #16
urocze i takie regularne kropeczki
_cup of tea_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 14:49   #3607
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez _cup of tea_ Pokaż wiadomość
urocze i takie regularne kropeczki
Dzięki! To zasługa stempli
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-12, 15:44   #3608
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
To jeszcze nie jest "krótkie" Teraz to ja mam krótkie...


No ale.. to już chyba ostatnie zdatne do pokazania mani:



Essie Recessioniska - 1 warstwa
Kiki Pearly Amaranth - 1 warswa
Wzór Uber Chic 3-03 i BPS #16
Wieem, czytałam

A maniutek urzekający... te kropki były odbijane bielą? Bo świetnie wygląda ten efekt "wytarcia", nie wiem jak to ująć. Wygląda tak jakby nie do końca wzorek się odbił, jakby lakier za słabo krył, i to własnie wygląda DOSKONALE
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 16:36   #3609
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wieem, czytałam

A maniutek urzekający... te kropki były odbijane bielą? Bo świetnie wygląda ten efekt "wytarcia", nie wiem jak to ująć. Wygląda tak jakby nie do końca wzorek się odbił, jakby lakier za słabo krył, i to własnie wygląda DOSKONALE
Ehhhh... bida z nędzą.

Swoją drogą kojarzył mi się z Tobą Kropeczki u Ciebie zawsze strasznie mi się podobają. Dzięki. To bardzo jasny róż i lakier kryje super, tylko chyba za bardzo ścierałam wzór i kropeczki nie łapały się na stemplu w całości. Stąd takie troche półksiężyce miejscami. Hehehe to całkowicie niezamierzony efekt To też na pewno nie wina lakieru, bo czasem udawało mi sie odbić je w całości
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2015-12-12 o 16:38
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 17:00   #3610
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Hhehehe widziałam! Najpierw umarłam jak zobaczyłam ile dobroci dostała. Potem niebieska folia mnie zabiła Ogólnie znam ten ból.. a juz ten bałagan PO zwłaszcza

Ehhhh oby.. Już kilka ładnych tygodni jak tylko ciut ciut odrosną to znowu na zero lecą... Momentami aż mi się odechciewa wszystkiego..

No ale.. to już chyba ostatnie zdatne do pokazania mani:

bałagan po jest najgorszy, zdecydowanie najmniej z całego stemplowania lubię doprowadzać miejsce przy skórkach do porządku i sprzątać miejsce pracy, cała reszta to przyjemność


nie jestem zaskoczona tym, że Ci się odechciewa... jak paznokcie ładnie wyglądają, to aż ma się motywację, żeby coś na nich robić, a jak jest bieda to cóż...

prześliczne! chociaż na początku myślałam, że to ręcznie robione kropki, a to takie oszukane, stemplowe
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 20:22   #3611
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nic dziwnego, w końcu wciągu dnia ileś tam razy się moczy ręce chociażby przy myciu rąk, nie mówię o naczyniach, czy myciu włosów... a tym bardziej o gruntownych porządkach
albo gąbka syrena, to pogromca mani
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
No ale.. to już chyba ostatnie zdatne do pokazania mani:
kropkowe mani zawsze są takie urocze i dziewczęce

nienawidzę zdolnych ludzi



jest freehand i freehand

__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2015-12-12 o 20:46
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-12, 21:41   #3612
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ehhhh... bida z nędzą.

Swoją drogą kojarzył mi się z Tobą Kropeczki u Ciebie zawsze strasznie mi się podobają. Dzięki. To bardzo jasny róż i lakier kryje super, tylko chyba za bardzo ścierałam wzór i kropeczki nie łapały się na stemplu w całości. Stąd takie troche półksiężyce miejscami. Hehehe to całkowicie niezamierzony efekt To też na pewno nie wina lakieru, bo czasem udawało mi sie odbić je w całości
Oj jak miło
Haha, widzisz Dobrze, że się starły, bo efekt jest świetny

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nienawidzę zdolnych ludzi

jest freehand i freehand
Wyobraziłam sobie, że podczas odklejania tej naklejki urywa głowę w połowie suuper jej to wyszło

Ale Twoje podoba mi się bardziej, bo jest Twoje
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 11:03   #3613
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
.
No ale.. to już chyba ostatnie zdatne do pokazania mani:

Essie Recessioniska - 1 warstwa
Kiki Pearly Amaranth - 1 warswa
Wzór Uber Chic 3-03 i BPS #16
śliczny taki dziewczęcy ale nie przesłodzony.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53770029]
Mani na wieczór:[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobra, kolejne monomani - OPI Underneath the Mistletoe, kocham
Piękne
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
jest freehand i freehand
Zazdroszcze umiejętności malowania czegokolwiek na paznokciach, na kartce umiem, ale żeby na paznokciach nope xD, a na prawej ręce to już w ogóle.

Pytanie do specjalistek od stempli zastanawiam się nad tymi stemplami i nie bardzo wiem, który byłby bardziej praktyczny, czy może to nie ma znaczenia? klik1 klik2

A żeby pusto nie było to mani. Ciągle pracuje nad kształtem... i malowaniem. Robienie zdjęć aparatem w moim tel to jakiś koszmar nie dość, że kolory okropnie przekłamane to jakieś zdeformowane dużo bardziej jajkowate paznokcie wychodzą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 (1).jpg (56,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (2).jpg (54,5 KB, 26 załadowań)
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 12:03   #3614
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nienawidzę zdolnych ludzi


jest freehand i freehand

o kur...czaki z moim talentem to by plama powstała


pisałam już na insta - genialne


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wyobraziłam sobie, że podczas odklejania tej naklejki urywa głowę w połowie

mwahahahaha


Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Pytanie do specjalistek od stempli zastanawiam się nad tymi stemplami i nie bardzo wiem, który byłby bardziej praktyczny, czy może to nie ma znaczenia? klik1 klik2

A żeby pusto nie było to mani. Ciągle pracuje nad kształtem... i malowaniem. Robienie zdjęć aparatem w moim tel to jakiś koszmar nie dość, że kolory okropnie przekłamane to jakieś zdeformowane dużo bardziej jajkowate paznokcie wychodzą.

ja mam dwustronny z MoYou, taki jak z pierwszego klika ale teraz jakbym miała brać to bym brała coś dużego, z kolorową gumą, bo na białej nie widać białego wzoru i nigdy nie wiem czy mi się odbił w pełni

kształt mi się podoba ale chyba malowałaś bez bazy? bo widać bruzdy na paznokciach, też mam ale baza w postaci odżywki mnie zawsze ratuje. plus raz na miesiąc, czasem rzadziej delikatnie przelatuję je polerką
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 12:07   #3615
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53770029]
Mani na wieczór:
[/QUOTE]

ale ładne, eleganckie

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
No ale.. to już chyba ostatnie zdatne do pokazania mani:



Essie Recessioniska - 1 warstwa
Kiki Pearly Amaranth - 1 warswa
Wzór Uber Chic 3-03 i BPS #16
świetne

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a

jest freehand i freehand
fajne szkolne mani

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość

A żeby pusto nie było to mani. Ciągle pracuje nad kształtem... i malowaniem. Robienie zdjęć aparatem w moim tel to jakiś koszmar nie dość, że kolory okropnie przekłamane to jakieś zdeformowane dużo bardziej jajkowate paznokcie wychodzą.
kształt całkiem spoko malowanie i kolory ładne
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 12:27   #3616
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A może przelać ją?
to by było jakieś wyjście ona jest mała więc pewnie trzeba by było dwie wlać do większej butli. Jakbym się do niej przekonała tak na maxa to pewnie tak zrobię, na razie testuję te co mam a mam jeszcze taki top Venita za chyba 8 zł i też jest niegłupi z tym, że też kurczy

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53764133]

Śliczny!

W temacie topów: ostatnio użylam po raz 1-szy SH DF i chyba już przy nim zostanę [/QUOTE]



ciekawe jak się później zachowuje ja też dopiero raz użyłam, ale na razie mnie nie powalił...

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Hahah

Piękny dopisuję do wish


Moja mam tak samo miała- kupiła szklany pilnik, godzinę później jej spadł na kafelki Ja mam swój, ODPUKAĆ, od kilka lat, to mój pierwszy szklany i dobrze się trzyma


dziękować

ehh ale wolałabym to, bo spaść może przez przypadek, no siła wyższa, a u mnie ewidentnie moja wina, bo nie odłożyłam na miejsce

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

tak czułam, że zdania będą podzielone, sama miałam mieszane uczucia, ale ostatecznie pokochałam
widać, zdecydowanie przy zwykłym malowaniu na pewno trzeba się namachać - 3/4 warstwy. przy ciapaniu gąbeczką zwiększa się krycie i jest też większe skupisko drobinek. zanika też ten brzydki zielonkawy odcień bazy i zostaje samo dobro polecam, sama się skusiłam po zdjęciach Viv


ja na święta mam już pomysł, tak znowu będzie glitter placement... wciągnęło mnie to


trochę pewnie tego nie przemyśleli... pozostaje wariant ze zmianą pędzelka na jakiś inny albo przyzwyczajenie wiadomo, że malując topem delikatnie się mizia poprzednią warstwę lakieru, więc to padaka, jak jeszcze dodatkowo się trzeba do tego przykładać...
ostatnio zauważyłam u siebie to samo... boki i przy skórkach są git, ale końcówki wycierają się w straaasznie szybko. bardziej to łączę z mocnym wykorzystaniem dłoni ostatnio - porządki przedświąteczne, ale też codzienne obowiązki, itp., niż z topem. przy mani z Rimmelem malowałam paznokcie na zakładkę i wytarły się szybciej, niż zazwyczaj, wtf

o, ciekawe... trzeba sprawdzić

może na żywo inaczej biorąc pod uwagę multikolor kadeta
no właśnie pamiętam relację Vivv, a Ty masz porównanie, także teraz już nie mam wątpliwosci

o proszę, to fajnie

no dokładnie...
Tzn mi się jakos bardzo nie wycierają ogólnie, ale teraz myślę zadziało i skurczenie i to, że lakier był jeszcze świeży, więc przy myciu garów i moczeniu dłoni pewnie dlatego łatwiej poszło. W sumie lakier z żelkową bazą więc tym bardziej. Na zakładkę próbowałam swego czasu, ale też nie polubiłam

__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 12:39   #3617
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53770029]
Mani na wieczór:
[/QUOTE]

eleganckie i sexi

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość

Mi w sobotę chłopak położył się na szklany pilniczek i od razu pojechał mi odkupić, mimo że nie chciałam

Śliczne mani
o masz jakieś fatum

dziękuję

sprawdziłam w Naturze balsam 2x5 - faktycznie jest, cena 12,99

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ładnie

ja na dwa nacisnęłam kolanem (przy siadaniu na łóżko)

piękne te orzełki ostatnie Twoje

nawet lubię tę Celię, bo aż tak nie ściąga


uuuuu

naprawdę te ostatnie kolekcje mi się bardzo podobają

szkoda, że to kurczenie jest takie nieprzywidywalne, jednym dany top kurczy innym nie... mi zawsze :/ a jestem na to wyjątkowo uczulona i nawet lekkie mnie denerwuje :/

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mi top z Celia trochę zmieniał kolor lakieru :/
a tego chyba nie zauważyłam, muszę spradzwić.

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;53772245]hej! przybywam z pytaniem o Ruby Pumps, bo wiele z Was go chyba miało (podczytywałam też czasem Wasze poprzednie wątki). ile warstw wystarczy, żeby przykrył on białe końcówki? (mam bardzo białe końcówki). może lepiej kłaść go na jakąś czerwoną bazę (chociaż tego bym raczej nie chciała ).[/QUOTE]

ja mam mocno widoczne końcówki, ale Ruby używam solo - 2, maxymalnie 3 warstwy Ci wystarczą, zależy jak malujesz a na coś kłaść to trochę żal, bo ta żelkowa głębia jest w nim najlepsza

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
INM spodobał mi się od pierwszej butelki, tylko później koniecznie chciałam znaleźć coś tańszego - najpierw dobrze spisywał się EF, miałam też genialne topy CC od Ali i Pilar, a potem zaczęła się seria jakichś tragicznych tragedii Także trzymam się INM, nie kombinuję, ale spróbować kiedyś GR nie zaszkodzi
no pamiętam te Twoje poszukiwania ja już straciłam nadzieję, że któryś nie będzie kurczył no chyba, że nie wysuszacz, ale znaleźć taki z dobrą taflą to pewnie też koszmar..

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
D

Oooooo super kolorek!
Śliczny, schludny tuning!
dziękuję

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
oj Zła była cudowna, jej posty kilometrowe, uwielbiałam to i jej paznokcie, pamiętacie?
to smutne trochę... ale czasem się niektóre drogi rozchodzą
ehh... mi chyba najbardziej Nef brakuje, no jakoś w życiu nie spodziewałam się, że to ona odejdzie bez słowa. Nie dziwię się jak ktos bywa coraz rzadziej, w koncu wcale, bo nie ma czasu, ochoty czy coś..

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
No ale.. to już chyba ostatnie zdatne do pokazania mani:
bardzo urocze, super

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość


jest freehand i freehand
pomysł i wykonanie bardzo na tak choć ja bym takiego nie nosiła


A i melduję, że upolowałam Evelinke 929 w... Carrefour

i że kolejny raz mam dowód, że zafarbowane paznokcie to nie wina lakieru a zmywacza zmywałam na folię obie ręce dwoma różnymi i jedna czysta, druga zafarbowana

i jeszcze mani z naklejkami wodnymi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png fioletowe + białe naklejki.png (483,6 KB, 41 załadowań)
__________________
blog





Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2015-12-13 o 12:42
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 13:43   #3618
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Wyobraziłam sobie, że podczas odklejania tej naklejki urywa głowę w połowie suuper jej to wyszło

Ale Twoje podoba mi się bardziej, bo jest Twoje
chyba bym się zapłakała

a maniutek dziękuje
Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Zazdroszcze umiejętności malowania czegokolwiek na paznokciach, na kartce umiem, ale żeby na paznokciach nope xD, a na prawej ręce to już w ogóle.

Pytanie do specjalistek od stempli zastanawiam się nad tymi stemplami i nie bardzo wiem, który byłby bardziej praktyczny, czy może to nie ma znaczenia? klik1 klik2

A żeby pusto nie było to mani. Ciągle pracuje nad kształtem... i malowaniem. Robienie zdjęć aparatem w moim tel to jakiś koszmar nie dość, że kolory okropnie przekłamane to jakieś zdeformowane dużo bardziej jajkowate paznokcie wychodzą.
ja ani,na kartce nie umiem, ani na paznokciach ale coś tam nadzióbię

ja mam ten szary stempel i bardzo długo mi się sprawdzał dobrze, nie mam większych uwag do niego, ale wolę taki w kieliszku jednak, bardziej miękki
chcę jeszcze kupić sobie sticky, bo może lepiej zbierać wzorek, ale to pytanie do mgiełki, bo ona ma już chyba większość rodzajów

kształt ładny i maniuś też
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
o kur...czaki z moim talentem to by plama powstała

pisałam już na insta - genialne

kształt mi się podoba ale chyba malowałaś bez bazy? bo widać bruzdy na paznokciach, też mam ale baza w postaci odżywki mnie zawsze ratuje. plus raz na miesiąc, czasem rzadziej delikatnie przelatuję je polerką


zgadzam się, ja też poleruję
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
fajne szkolne mani
dziękuję
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
pomysł i wykonanie bardzo na tak choć ja bym takiego nie nosiła

A i melduję, że upolowałam Evelinke 929 w... Carrefour

i że kolejny raz mam dowód, że zafarbowane paznokcie to nie wina lakieru a zmywacza zmywałam na folię obie ręce dwoma różnymi i jedna czysta, druga zafarbowana

i jeszcze mani z naklejkami wodnymi
to zadane na temat: kolorowanki - nie chciałam malować stempli, bo wszyscy to pewnie zrobią

no takie to średnio noszalne, jutro mam zebranie z Rodzicami no i raczej zmyję, bo pomyślą, że wariatka jakaś (pod spodem mam mleczną hybrydę)
ale dzieciakom na pewno by się spodobało

Twoje bardzo ładne i eleganckie

uwagi co do zmywacza ciekawe, znowu eksperymenty?
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 17:24   #3619
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
u mnie malowanie na zakładkę chyba pogarsza, zamiast poprawić sytuację... mam wrażenie, jakby ta zakładka mi zjeżdżała szybko z paznokcia, a razem z nią końcówki

czad
To ja tak nie mam,u mnie taki sposób malowania sprawdza się super

Dziękuje
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
tak!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a maniuś zacny

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Zawsze jak takie zakładki robię to porobią mi się buły na końcach

Ale ładne mani Bardzo eleganckie
Mi też,ale tylko przy brokatowych

Dziękuje
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Faktycznie bardzo wieczorowe Rewelacyjnie wygląda
Bardziej miałam na myśli to,że dodaje zdjęcie wieczorem Ale taka interpretacja też może być Dziękuje
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Elegancja Francja!


No ale.. to już chyba ostatnie zdatne do pokazania mani:
Dziękuje


Mani świetne te kropki są urocze biedne pazurki
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

jest freehand i freehand
Fajne!Takie wesołe

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ale ładne, eleganckie

Dziękuje
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
eleganckie i sexi
Dziękuje
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-13, 17:52   #3620
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Top z Celia mi zmienił kolor lakieru biały na brzydko żółty :P z czarnego zrobił granatowy xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 18:01   #3621
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
bałagan po jest najgorszy, zdecydowanie najmniej z całego stemplowania lubię doprowadzać miejsce przy skórkach do porządku i sprzątać miejsce pracy, cała reszta to przyjemność


nie jestem zaskoczona tym, że Ci się odechciewa... jak paznokcie ładnie wyglądają, to aż ma się motywację, żeby coś na nich robić, a jak jest bieda to cóż...

prześliczne! chociaż na początku myślałam, że to ręcznie robione kropki, a to takie oszukane, stemplowe
Ehhhhh no, nie jest to najczystsza metoda

Dokałdnie.. Mam tyle cudowności do paznokci, a wszystko wygląda beznadziejnie na takiej bezkształtnej masie..

Dzięki, strasznie mi miło. Noooo oszukane kropki, oszukane

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
kropkowe mani zawsze są takie urocze i dziewczęce

jest freehand i freehand
Fakt

Nie masz dość szkoły na codzień, jeszcze na paznokciach A tak poważnie, to super pomysł!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Oj jak miło
Haha, widzisz Dobrze, że się starły, bo efekt jest świetny

To się cieszę!

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
śliczny taki dziewczęcy ale nie przesłodzony.

Pytanie do specjalistek od stempli zastanawiam się nad tymi stemplami i nie bardzo wiem, który byłby bardziej praktyczny, czy może to nie ma znaczenia? klik1 klik2

A żeby pusto nie było to mani. Ciągle pracuje nad kształtem... i malowaniem. Robienie zdjęć aparatem w moim tel to jakiś koszmar nie dość, że kolory okropnie przekłamane to jakieś zdeformowane dużo bardziej jajkowate paznokcie wychodzą.
Super słyszeć!

Wiesz co, mam sporo stempli ale najbardziej lubie te duże w kieliszkach, miękkie i klejące. Wiadomo, zależy od wzoru czasem, czy używanego lakieru - ale te eksploatuję prawie za każdym razem. Mam MoYou Sticky i teraz Uber Chic Sticky - Uber jest mega! Dosłownie jakby maił się rozplynąć w ręku!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
świetne


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
bardzo urocze, super

i jeszcze mani z naklejkami wodnymi
Fajnie, że się spodobało!

Wszytsko dopięte na ostatni guzik Super!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
chcę jeszcze kupić sobie sticky, bo może lepiej zbierać wzorek, ale to pytanie do mgiełki, bo ona ma już chyba większość rodzajów
Co racja to racja.. mam chyba większość rodzaji. Uber Chic Sticky jest jeszcze bardziej sticky niż MoYou Uwielbiam go!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53787567]
Mani świetne te kropki są urocze biedne pazurki
[/QUOTE]To super, dziękuję!!!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 23:07   #3622
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

i jeszcze mani z naklejkami wodnymi
bardzo fajne



No i ja mam wreszcie mani, kształt baaaardzo zaległy.... na blogu też jest

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10125_untitled.jpg (328,0 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 10123_untitled.jpg (346,0 KB, 27 załadowań)
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 07:42   #3623
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53770029]

Mani na wieczór:
[/QUOTE]
Bardzo mi się podoba. Eleganckie takie
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

wk**wiają mnie nazwy lakierów B. bo są niegramatyczne
B. a (!!!) Red Wine np
Czekaj... Zgubiałm się w Twoim toku myślenia
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dostałam kiedyś od Ali (alazkrainy, pamiętacie? )
Tak, pamiętam
Mam ją na insta.
Szkoda, zę tak bes słowa zniknęła

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
[COLOR="Silver"]Pamiętam. W ogóle ostatnio rozmyślałam o dziewczynach, przypomniała mi się wariatka złakobieta, super była
A Nefty, ma ktoś z nią kontakt? Mieszka chyba gdzieś w okolicach L.? Szkoda tak, "znasz" się z kimś tyle lat i ktoś odchodzi bez słowa. Internet jest brutalny:P
Niom... Troszkę to przykre wg mnie. Może i niektóre nigdy się nie widziałyśmy, ale mimo wszystko poświęcamy sobie sporo czasu, więc takie zniknięcie bez słowa jest smutne.
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Miło mi Ehhhh też tak myślałam jak je nosiłam, teraz są dla mnie długie :/ Jestem na etapie chowania dłoni głęboko do kieszeni..
O kurcze... aż tak??
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
[COLOR=DimGray]oj Zła była cudowna, jej posty kilometrowe, uwielbiałam to i jej paznokcie, pamiętacie?
to smutne trochę... ale czasem się niektóre drogi rozchodzą
Tak, dokładnie się z Tobą zgadzam.
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ile takie cuś? Ja kupiłam nowy fluid maskujący bo stary prawie całkiem się ściął we flaszce
(...)
No ale.. to już chyba ostatnie zdatne do pokazania mani:
24.

No i mają rewelacyjny zestaw migdałowy Norela...
Tonik krem plus miniatura za 99

Fajne mani. Kropy genialnie wyszły
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Dzięki! To zasługa stempli
Taaa... U mnie za cholerę by tak równo nie wyszły.
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

jest freehand i freehand
Rewelka!
Strasznie mi się kratka podoba. Też z ręki?
Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość

A żeby pusto nie było to mani. Ciągle pracuje nad kształtem... i malowaniem. Robienie zdjęć aparatem w moim tel to jakiś koszmar nie dość, że kolory okropnie przekłamane to jakieś zdeformowane dużo bardziej jajkowate paznokcie wychodzą.
Fajne mani. Możesz spokojnie wyostrzyć końce

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
to by było jakieś wyjście ona jest mała więc pewnie trzeba by było dwie wlać do większej butli. Jakbym się do niej przekonała tak na maxa to pewnie tak zrobię, na razie testuję te co mam a mam jeszcze taki top Venita za chyba 8 zł i też jest niegłupi z tym, że też kurczy
W sumie dobrze że mała, bo nie wysycha tak.
Swoją droga butelki od INM też nie lubię.
Kupuję duże pojemności, i wlewam do butli po evelince.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ehh... mi chyba najbardziej Nef brakuje, no jakoś w życiu nie spodziewałam się, że to ona odejdzie bez słowa. Nie dziwię się jak ktos bywa coraz rzadziej, w koncu wcale, bo nie ma czasu, ochoty czy coś.. (...)

i jeszcze mani z naklejkami wodnymi
Tak masz rację. Też mnie to zaskoczyło.

Super to mani!
Bardzo podoba mi się to, ze nie nałożyłaś naklejek na wszystkie palce.
Dało to bardzo elegancki efekt
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Top z Celia mi zmienił kolor lakieru biały na brzydko żółty :P z czarnego zrobił granatowy xd
Ło. Dziwne.
Anula chyba tego nie zauważyła.


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
No i ja mam wreszcie mani, kształt baaaardzo zaległy.... na blogu też jest
Ładne bardzo
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 08:38   #3624
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Fajne mani. Możesz spokojnie wyostrzyć końce
Dzięki poczekam aż wskazówki trochę podrosną i wyostrzam bo mi się małpy złamały i teraz są trochę krótsze niż reszta.

Kieliszek to taki? Jak z odbijaniem nim małych wzorów? Na płytkach mam kilka takich pojedynczych małych wzorków jakiś zawijasek, babeczka itp. nie będzie się nim trudno odbijać takich mikrusów?
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
i jeszcze mani z naklejkami wodnymi
super jak zwykle
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
No i ja mam wreszcie mani, kształt baaaardzo zaległy.... na blogu też jest
Przypomniałaś mi, że już jesień prawie minęła, a ja żadnego wampowego lakieru nie nosiłam, jak to tak?
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 08:58   #3625
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Kochane...

KLIK
KLIK2
Czy to ma sens?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 10:18   #3626
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kochane...

KLIK
KLIK2
Czy to ma sens?
Łooo, widzę tam takie same jak mam z MoYou
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 10:20   #3627
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Łooo, widzę tam takie same jak mam z MoYou
Mówisz? No pamiętam, że pokazywałyście takie obrazkowe.
Byłam w niedzielę, ale mieli zamknięte (najbardziej porąbane centrum handlowe w wawie...)
Wybieram się w środę.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 10:22   #3628
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mówisz? No pamiętam, że pokazywałyście takie obrazkowe.
Byłam w niedzielę, ale mieli zamknięte (najbardziej porąbane centrum handlowe w wawie...)
Wybieram się w środę.
Chociażby tę: KLIK
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 10:24   #3629
YvonneW
Raczkowanie
 
Avatar YvonneW
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 82
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Kolorowanki są po prostu fansastyczne!

Granat + mgiełka też piękne

Aawww słiiiiiiiiiiiit

Iskrzy się Przepiękny Sensique

Nope
Ale ja jestem kiepskim rozmówcą w tym temacie, bo z hybrydami się nie znam zupełnie

No właśnie chodzi o to że teraz są też dostępne normalne lakiery od nich
__________________
Panna Młoda 2016
Dbam o włosy i zapuszczam

Edytowane przez YvonneW
Czas edycji: 2015-12-14 o 10:28
YvonneW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-14, 10:29   #3630
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Chociażby tę: KLIK
Ciekawe...
KLIK ta mnie kusi

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez YvonneW Pokaż wiadomość
No właśnie chodzi o to że teraz są też dostępne normalne lakiery od nich

Ale nie mamy porównanie z hybrydą, wiec nie możemy (przynajmniej znaczna większość z nas) odpowiedzieć na to pytanie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 07:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.