Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-22, 12:10   #181
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

JA WCZORAJ BYŁA WE WROCŁAWIU NA LEGNICKIEJ NA KAWITACJI. Sam zabieg 10 minut - 35 pln. Tylko sama kawitacja. chyba będę na nią chozi raz w tygodniu, żeby odblokować troche pory, moze nie bedą mi wyskakiwac po tym od czasu do czasu niespodzianki...
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 13:15   #182
sonia2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Byłam wczoraj na kwitacji w Szczecinie w Filozofii Piękna. Dla mnie bomba. Jestem bardzo zadowolona. Moja kosmetyczka powiedziała, że na następny zabieg za m-c. Powiedziała też że ten zabieg nie jest dla wszystkich.
W sumie za wszystko tzn z maskami, regulacją brwi zapłaciłam 150 zł, miałam też przy tym masaż głowy.
__________________
www.czarodziejka.com
sonia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 14:00   #183
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez sonia2003 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na kwitacji w Szczecinie w Filozofii Piękna. Dla mnie bomba. Jestem bardzo zadowolona. Moja kosmetyczka powiedziała, że na następny zabieg za m-c. Powiedziała też że ten zabieg nie jest dla wszystkich.
W sumie za wszystko tzn z maskami, regulacją brwi zapłaciłam 150 zł, miałam też przy tym masaż głowy.
co to znaczy, ze nie jest dla wszystkich? sa jakies przeciwskazania?
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 14:26   #184
Abuba
Zadomowienie
 
Avatar Abuba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 089
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Czy kawitację można wykonywac przy dosyć mocno zanieczyszczonej cerze - trochę zaskórników i niestety jeden duży ropny wyprysk? Czy jeszcze rozsieję tę krostę?
Abuba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 17:26   #185
sonia2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

nie jest dla wszystkich,np jeśli masz dużo wągrów itp, bo kawitacja nie oczyści Tobie wtedy dobrze skóry. Po pierwszym razie nie będzie dobrze oczyszczona skóra, po kilku zabiegach tak.
To jest opinia kosmetyczki, ja się na tym nie znam, ale nie mam problemów ze skórą, więc nie mogę powiedzieć czy to prawda.
__________________
www.czarodziejka.com
sonia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 17:43   #186
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

jak ja miałam wielkiego pryszcza, to mi kosmetyczna jeździła po nim z pare minut, na drugi dzień zrobil mu sie biały czubek i go wyautowałam. Kawitacja równiez przyśpiesza wykwit CZAJĄCYCH się pryszczy. A na wągry jak najbardziej, ale ci ich nie wyssa, zostaną na swoim miejscu.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 13:15   #187
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
na wągry jak najbardziej, ale ci ich nie wyssa, zostaną na swoim miejscu.
to co im zrobi w takim razie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-30, 15:36   #188
bitkawolowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

a nie ma jeszcze jakiejs metody na te wagry? cholera jasna, ludziom rece przyszywaja, a jakiejs dobrej metody nie moga wymyslic. Oj ja juz naprawde mam dosc
bitkawolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 19:34   #189
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Mam pytanie: czy kawitację miałyście robioną tylko na twarz czy takze na szyję i dekolt? Czasami ceny mogą się różnić ze względu na to.
Czasem chyba lepiej zapłacić 20 zł więcej Kawitacja nie zawsze zastąpi manualne oczyszczanie twarzy, chyba że robi się ją regularnie co miesiąc. Ona jedynie ścina łebki zaskórników, działa tez antybakteryjnie, tak więc wszystko szybciej się goi.
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 17:03   #190
sonia2003
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 132
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

ja miałam robioną kawitację na twarzy, szyi i dekolcie. Cena samej kawitacji 50 zł.
__________________
www.czarodziejka.com
sonia2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 07:47   #191
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

ta kawitacja, to jest jak peeling. Ona nie oczyszcza twarzy z wągrów, tylko tak jakby odblokowuje pory. Notabene, znalazłam aparat do kawitacji na necie od 1600-2000 pln.
Jak mialabym dalej płacić po 150 pln za zabieg, to chyba sobie aparat kupić
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 10:04   #192
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

w moim przypadku wyciskanie nie jest wskazane i dermatolog poleciła ultradźwięki.
wolałabym kupić aparat niż biegać co 2-3 tyg na zabieg.
http://www.allegro.pl/item251955495_...e_kosmety.html
taki może być?

no i mam koronki (na złocie) w sumie to metal, czy to nie jest przeciwskazaniem?
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 14:06   #193
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

A czy ktoras Wizazanka-Warszawianka polecilaby mi salon w Warszawie, gdzie moglabym isc na kawitacje? Znalazlam mnostwo salonow, ale mi chodzi o sprawdzony, gdzie ktoras z Was byla...
Bede wdzieczna
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 14:22   #194
Kiki84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Re: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

mam pytanie i przy okazji straszną prośbę. czy mogłaby mi Pani ogólnie opisać jak sie wykonuje ten zabieg? gdyż kupiłam sobie maszynę do peelingu kawitacyjnego i ultradźwięków,ale w instrukcji nie ma opisanego zabiegu i nie wiem czy podczas wykonywania peelingu szpatułka cały czas musi mieć kontakt ze skórą, czy można ją co chwilę odsuwać i przyciskać od nowa i czy przy wprowadzaniu żelu drugą stroną szpatułki też ma być włączony przycisk od peelingu? boję się żeby nie zrobić jakiegoś zwarcia i nie zepsuć maszyny poprzez niepoprawne stosowanie
Kiki84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 18:45   #195
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
A czy ktoras Wizazanka-Warszawianka polecilaby mi salon w Warszawie, gdzie moglabym isc na kawitacje? Znalazlam mnostwo salonow, ale mi chodzi o sprawdzony, gdzie ktoras z Was byla...
Bede wdzieczna
Chętnie poleciłabym Ci salon, w którym pracuję, ale nie wiem czy mozna robić taką reklamę. Jeśl masz wątpliwości, zapraszam na bezpłatną konsultację, adres mogę podać na priv. A jeśli masz ochotę, to jeśli powołasz się na wizaz.pl, dostaniesz ode mnie atrakcyjną zniżkę albo seans w kapsule kosmetycznej Spa gratis! Salon mieści się na Ursynowie
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 18:51   #196
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Re: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Cytat:
Napisane przez Kiki84 Pokaż wiadomość
mam pytanie i przy okazji straszną prośbę. czy mogłaby mi Pani ogólnie opisać jak sie wykonuje ten zabieg? gdyż kupiłam sobie maszynę do peelingu kawitacyjnego i ultradźwięków,ale w instrukcji nie ma opisanego zabiegu i nie wiem czy podczas wykonywania peelingu szpatułka cały czas musi mieć kontakt ze skórą, czy można ją co chwilę odsuwać i przyciskać od nowa i czy przy wprowadzaniu żelu drugą stroną szpatułki też ma być włączony przycisk od peelingu? boję się żeby nie zrobić jakiegoś zwarcia i nie zepsuć maszyny poprzez niepoprawne stosowanie
Po pierwsze: zabieg wykonuje się na odtłuszczoną skórę - nie można przed kawitacją używać mleczka, trzeba skórę umyć żelem
Po drugie: szpatułkę trzeba trzymać równolegle do skóry
Po trzecie: podczas zabiegu twarz musi być cały czas mokra
Po czwarte: można odrywać szpatułę od skóry, inaczej ciężko byłoby wykonać zabieg
Po piąte: szpatułę należy prowadzić zgodnie z przebiegiem włókien mięśniwych
Po szóste: Pozdrawiam!
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:15   #197
Kiki84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Re: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Cytat:
Napisane przez Karolina Matusewicz Pokaż wiadomość
Po pierwsze: zabieg wykonuje się na odtłuszczoną skórę - nie można przed kawitacją używać mleczka, trzeba skórę umyć żelem
Po drugie: szpatułkę trzeba trzymać równolegle do skóry
Po trzecie: podczas zabiegu twarz musi być cały czas mokra
Po czwarte: można odrywać szpatułę od skóry, inaczej ciężko byłoby wykonać zabieg
Po piąte: szpatułę należy prowadzić zgodnie z przebiegiem włókien mięśniwych
Po szóste: Pozdrawiam!

Baaaaaardzo dziękuję za pomoc
mam jeszcze tylko jedno bardzo istotne pytanie: jak przebiegają te włókna mięśniowe? maszynę kupiłam sobie do użytku domowego i stąd niestety ta moja niewiedza
Kiki84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:51   #198
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Re: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Cytat:
Napisane przez Kiki84 Pokaż wiadomość
Baaaaaardzo dziękuję za pomoc
mam jeszcze tylko jedno bardzo istotne pytanie: jak przebiegają te włókna mięśniowe? maszynę kupiłam sobie do użytku domowego i stąd niestety ta moja niewiedza
Hmmm..jakby Ci to wyjaśnić bez rysunku.. Najprościej może tak:
czoło: od środka twarzy w prawo:
ruchy w poprzek twarzy ------- /w poziomie/
potem od skroni do nosa
od ucha do ust, wzdłuż żuchwy,
potem od środka czoła w lewo

Nie wiem czy to jasno opisałam, mam nadzieję. Swoją drogą, zastanawiam się na jakiej zasadzie to działa, czy jest jakieś przewodnictwo, zamkniety obieg prądu?? Powinno być tak: szpatuła dotyka twarzy, jednocześnie opaska z elektrodą umieszczona jest na ciele, zazwyczaj jest to ręka.
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:59   #199
Kiki84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Re: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Cytat:
Napisane przez Karolina Matusewicz Pokaż wiadomość
Hmmm..jakby Ci to wyjaśnić bez rysunku.. Najprościej może tak:
czoło: od środka twarzy w prawo:
ruchy w poprzek twarzy ------- /w poziomie/
potem od skroni do nosa
od ucha do ust, wzdłuż żuchwy,
potem od środka czoła w lewo

Nie wiem czy to jasno opisałam, mam nadzieję. Swoją drogą, zastanawiam się na jakiej zasadzie to działa, czy jest jakieś przewodnictwo, zamkniety obieg prądu?? Powinno być tak: szpatuła dotyka twarzy, jednocześnie opaska z elektrodą umieszczona jest na ciele, zazwyczaj jest to ręka.
Bardzo dziękuję. już wszystko jasne
pozdrawiam
Kiki84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 10:17   #200
Błękitny Frędzelek
Raczkowanie
 
Avatar Błękitny Frędzelek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 198
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Ja bym się bała sama obsługiwać taki sprzęt. To jednak połączenie wody i prądu. A poza tym jest sporo przeciwwskazań do robienia kawitacji....
Błękitny Frędzelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 15:28   #201
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Błękitny Frędzelek Pokaż wiadomość
Ja bym się bała sama obsługiwać taki sprzęt. To jednak połączenie wody i prądu. A poza tym jest sporo przeciwwskazań do robienia kawitacji....
Przeciwwskazania do stosowania ultradźwięków: nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu, ciąża, niewydolność krążenia, stany gorączkowe, ciężki stan ogólny, obecność w tkankach ciał obcych metalicznych (np. rozrusznik serca),nerwica wegetatywna znacznego stopnia, uporczywe migreny.
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 10:26   #202
Kiki84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Błękitny Frędzelek Pokaż wiadomość
Ja bym się bała sama obsługiwać taki sprzęt. To jednak połączenie wody i prądu. A poza tym jest sporo przeciwwskazań do robienia kawitacji....
ja na początku też się bałam, ale firma od której kupowałam aparat mnie uspokoiła i już jest dobrze największe obawy miałam właśnie w związku z tym że urządzenie jest pod prądem a na dodatek zabieg jest wykonywany na mokrej twarzy, ale już się przekonałam że krzywdy sobie nie zrobię
Kiki84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 16:38   #203
Klementynka
Raczkowanie
 
Avatar Klementynka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: herbaciarnia
Wiadomości: 268
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Czy jesteście Dziewczyny w stanie wskazać mi jakiś salon w Krakowie bądź Nowym Sączu, gdzie ten zabieg ultradźwiękami jest przeprowadzany i jesteście z niego zadowolone ?
__________________
ciuchy do oddania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=872916
Klementynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 17:58   #204
Kiki84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Re: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

Pani Karolino mam jeszcze jedno dość istotne pytanie: czym dezynfekować szpatułkę od peelingu kawitacyjnego po zabiegu?
Kiki84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 19:34   #205
Kiki84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Re: OCZYSZCZANIE ULTRADŹWIĘKAMI?

to niestety znów ja wiem że sie powoli robie nieznośna, ale chciałabym się jeszcze dowiedzieć jak się wprowadza kosmetyki za pomocą tych ultradźwięków? bo ta moja maszyna jest też do ultradźwięków (są osobne końcówki) ale słyszałam,że kosmetyki można wprowadzać drugą stroną szpatułki, tylko nie wiem czy ma być wtedy włączony ten przycisk od wibracji jak przy peelingu czy nie i czym się różni działanie tej szpatułki od tych metalowych końcówek do ultradźwięków?
Kiki84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 21:14   #206
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Szpatułki nie dezynfekuje się, ponieważ sama "oczyszcza się" pod wpływem działania prądu.

Nie widziałam tej maszyny więc powiem jak jest u mnie. Ja przy peelingu włączam opcję "scrubber", żadnych wibracji przy tym nie ma.
Można wprowadzać tylko preparay beztłuszczowe - żel, ampułka.
Można drugą stroną szpatułki, czyli płaską stroną i wtedy jest opcja z wibracjami - ja mam trzy kategorie.
U mnie jest tak, że szpatułka jest "mocniejsza" natomiast okrągłymi końcówkami wprowadzam preparaty,dodatkowo masując skórę.
Ciężko mi tak mówić, bo nie miałam tego sprzętu w rękach, ale u mnie to tak mniej więcej wygląda.
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 11:17   #207
Kiki84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 14
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Karolina Matusewicz Pokaż wiadomość
Szpatułki nie dezynfekuje się, ponieważ sama "oczyszcza się" pod wpływem działania prądu.

Nie widziałam tej maszyny więc powiem jak jest u mnie. Ja przy peelingu włączam opcję "scrubber", żadnych wibracji przy tym nie ma.
Można wprowadzać tylko preparay beztłuszczowe - żel, ampułka.
Można drugą stroną szpatułki, czyli płaską stroną i wtedy jest opcja z wibracjami - ja mam trzy kategorie.
U mnie jest tak, że szpatułka jest "mocniejsza" natomiast okrągłymi końcówkami wprowadzam preparaty,dodatkowo masując skórę.
Ciężko mi tak mówić, bo nie miałam tego sprzętu w rękach, ale u mnie to tak mniej więcej wygląda.
ślicznie dziękuję ja mam prawdopodobnie ten sam albo podobny aparat, bo tez jest ta opcja "scrubber" i właśnie o nią mi chodziło. wiem że są specjalne aparaty do ultradźwięków, bo właśnie sobie kupiłam żel. czyli tą drugą stroną szpatułki mogę sobie spokojnie wprowadzać żel? a czy jest jakiś maksymalny czas używania tej okrągłej końcówki do ultradźwięków? pytam, bo po dłuższym czasie ona się nagrzewa do tego stopnia że nawet mogłaby poparzyć buzię
Kiki84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 20:24   #208
Karolina Matusewicz
Raczkowanie
 
Avatar Karolina Matusewicz
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Kiki84 Pokaż wiadomość
ślicznie dziękuję ja mam prawdopodobnie ten sam albo podobny aparat, bo tez jest ta opcja "scrubber" i właśnie o nią mi chodziło. wiem że są specjalne aparaty do ultradźwięków, bo właśnie sobie kupiłam żel. czyli tą drugą stroną szpatułki mogę sobie spokojnie wprowadzać żel? a czy jest jakiś maksymalny czas używania tej okrągłej końcówki do ultradźwięków? pytam, bo po dłuższym czasie ona się nagrzewa do tego stopnia że nawet mogłaby poparzyć buzię
Ja mam licznik który odmierza czas. Działanie na skórę nie powinno być dłuższe niż 15 minut. To że się nagrzewa to normalne, ale nie można przytrzymywać dłużej końcówki w jednym miejscu.
Karolina Matusewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 10:58   #209
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Cytat:
Napisane przez Kiki84 Pokaż wiadomość
ślicznie dziękuję ja mam prawdopodobnie ten sam albo podobny aparat, bo tez jest ta opcja "scrubber" i właśnie o nią mi chodziło. wiem że są specjalne aparaty do ultradźwięków, bo właśnie sobie kupiłam żel. czyli tą drugą stroną szpatułki mogę sobie spokojnie wprowadzać żel? a czy jest jakiś maksymalny czas używania tej okrągłej końcówki do ultradźwięków? pytam, bo po dłuższym czasie ona się nagrzewa do tego stopnia że nawet mogłaby poparzyć buzię

a gdzie kupiłaś maszyne do kawitacji i za ile?
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 23:14   #210
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: Oczyszczanie twarzy- ultradźwięki, peeling kawitacyjny, kawitacja /wątek zbiorc

Może też wypróbuję
__________________
Wymieniam:

Edytowane przez zioła
Czas edycji: 2007-10-09 o 07:24
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:28:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:31.