Krosty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-16, 14:23   #1
kinga9876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3

Krosty


Pomocyy moja cera zawsze była mieszana mialam drobne krostki ktorych chcialam sie pozbyc, słyszałam o bratku więc postanowiłam spróbować. Kuracja trwa już 3 miesiące . Spodziewałam się wysypu myślałam że potrwa około miesiąca a utrzymuje się już 2,5 miesiąca troszkę krostek zeszło, ale póki co zatrzymały sie w miejscu i nie schodzą. Szpecą czoło i policzki. Pije bratka dalej dodatkowo stosuje od 2 tyg masc cynkowa, ale zastanawiam sie zeby odrzucic bratka i nie pic go wiecej boje sie jednak ze krosty zostana, ale wysypie mnie jeszcze bardziej. Pomocy juz sama nie wiem co mam zrobic by doprowadzic twarz do ladu?
kinga9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 09:45   #2
krystyna77
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 696
Dot.: Krosty

od długiego czasu już nie ma żadnego efektu? bo jak tak mozna zakończyć picie bratka.
krystyna77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-17, 17:26   #3
kinga9876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3
Dot.: Krosty

Żadnego tylko tyle że wczesniej przed piciem nie mialam az tyle krost a po piciu mam ich dużo zaczęły troche schodzić ale teraz przestaly nie goją sie wogole i jest ich sporo zwlaszcza na czole policzkach, boje sie ze jak go przestane pic to wyskoczy mi wiecej tych krost albo te sie juz wogole nie zagoją i zostane z tymi syfami:/
kinga9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-24, 22:02   #4
Yasminka93
Przyczajenie
 
Avatar Yasminka93
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 27
Dot.: Krosty

po bratku często występuje taki wysyp, najlepiej odstaw bratka, zastąp go np. drożdżami, jeśli chcesz się w ten sposób leczyć... byłaś z tym u lekarza ? ile masz lat ? ;>
też kiedyś miałam taki sam problem, nieraz przez kilka dni siedziałam w domu, bo wstydziłam się pokazać z taką twarzą, w moim przypadku pomogła antykoncepcja
__________________
Yasminka
Yasminka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 08:58   #5
inna17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 62
Dot.: Krosty

A stosujesz maseczki domowe? Ja mam duże problemy z trądzikiem,zwłaszcza z bardzo grubymi i dużymi krostami ,które siedzą pod skórą. Niedawno na jakimś forum znalazłam przepis na maseczke z trzech składnikow, postanowiłam spróbować i jestem pod wrażeniem. Na moje krosty nie dzialalo poprostu NIC . Zaczęłam to stosować i widać ze to schodzi i to w bardzo szybkim tempie. Krosty były wrecz okropnie duże i grube, po drugim zastosowaniu zauważyłam już spore zmiany,krosty zrobiły sie bardzo małe. Po zmyciu maseczki skóra jest trochę czerwona ale to bardzo szybko schodzi. Rozpisalam się a chyba nie napisałam o jaka dokładnie chodzi. Kawa, mleko i miód (pocierac te krosty 10 minut wacikiem) . Jeśli nie próbowałas to może warto bo u mnie zdziałała cuda
inna17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-02 09:58:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:51.