Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-01, 17:42   #3841
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

kurcze teraz patrzę, i patrzcie :O
http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...estaw/P2322007 ile nowości ale nic nie kupię ;/ wkurzyli mnie
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 17:45   #3842
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
W kwestii ciuchów, to niestety, nie oszukujmy się, za parę złotych dobrej jakości nie kupimy. Trzeba czytać metki, trochę pognieść materiał w dłoni. Poliester nigdy nie będzie żadnym cudem. Znalezienie w sieciówkach perełek wymaga czasu, wyklucza impulsywne zakupy dla poprawy humoru.
Ja jestem na etapie wdrażania w życie ideologii "kupuj mniej, wyglądaj lepiej" i pozbywam się z szafy bez sentymentów wszystkiego, co nie jest idealne. Szkoda czasu, życia i pieniędzy na przedzieranie się przez śmieci.
Bardzo dobre podejście. Też muszę to wdrożyć.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 18:00   #3843
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
W kwestii ciuchów, to niestety, nie oszukujmy się, za parę złotych dobrej jakości nie kupimy. Trzeba czytać metki, trochę pognieść materiał w dłoni. Poliester nigdy nie będzie żadnym cudem. Znalezienie w sieciówkach perełek wymaga czasu, wyklucza impulsywne zakupy dla poprawy humoru.
Ja jestem na etapie wdrażania w życie ideologii "kupuj mniej, wyglądaj lepiej" i pozbywam się z szafy bez sentymentów wszystkiego, co nie jest idealne. Szkoda czasu, życia i pieniędzy na przedzieranie się przez śmieci.
ostatnie PÓŁ ROKU sprzątałam w szafie. Nie, nie mam szafy jak z Narni. Mam małą szafę, ale rzeczy zostawiałam "bo może jeszcze kiedyś". I zostawiałam rzeczy, w których nie chodziłam. Pół roku temu zaczęłam powoli pozbywać się ciuchów, ostatni etap porządków skończyłam w zeszłym tygodniu.
Teraz kupuję tylko klasyczne rzeczy, o prostych krojach i stonowanych kolorach- granatowy, szary, czarny, biały. Bardzo pomogły mi w tym zakupy przez internet- siadam wypoczęta przed komputerem, wchodzę na sprawdzone strony, przeglądam, wybieram wszystko, co mi się sposoba w "pierwszym rzucie", potem drogą eliminacji wybieram tylko to, co mi w odpowiada- od materiału po kolor i cenę. Nie mam też już sentymentów- jeśli w paczce przyjdzie coś, wobec czego mam choćby 5% wątpliwości, czy to mi się podoba, to oddaję. No i nie biegam już od sklepu do sklepu po centrum handlowym przeciskając się między ludźmi.

Teraz jeszcze czekają mnie porządki w kosmetykach i perfumach
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 18:00   #3844
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Ja mam tak co miesiąc, albo jeszcze gorzej, bo potrafię walić głową albo mdleć, brałam hormony to miałam spokój, ale odstawiłam. Mi jedynie jest w stanie pomóc ketoprofen.
Biedne my kobietki
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 18:10   #3845
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
W kwestii ciuchów, to niestety, nie oszukujmy się, za parę złotych dobrej jakości nie kupimy. Trzeba czytać metki, trochę pognieść materiał w dłoni. Poliester nigdy nie będzie żadnym cudem. Znalezienie w sieciówkach perełek wymaga czasu, wyklucza impulsywne zakupy dla poprawy humoru.
Ja jestem na etapie wdrażania w życie ideologii "kupuj mniej, wyglądaj lepiej" i pozbywam się z szafy bez sentymentów wszystkiego, co nie jest idealne. Szkoda czasu, życia i pieniędzy na przedzieranie się przez śmieci.
Dokładnie tym samym staram się kierować. Niestety bardzo trudno znaleźć coś dobrej jakości w sieciówkach, na drogie ciuchy mnie po prostu nie stać. Kupiłam ostatnio jeansy za ponad 400 zł i w ogóle nie jestem zadowolona, śmierdzą. Do reserved itp. nawet już nie wchodzę, szkoda nawet patrzeć na takie szmatki, prują się dosłownie w rękach. Ostatnia bluza z Zary popruła się po jednym założeniu. Niestety nie wiem w których sklepach można coś lepszego jakościowo dorwać.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Biedne my kobietki
Niestety ja już chyba do tego przywykłam, nikt mi nie potrafi pomóc i co miesiąc przygotowuję się psychicznie do bólu, faszerować się hormonami niewiadomo ile lat nie zamierzam. Lekarze pocieszają, że po ciąży się poprawi, ale gwarancji nie dają

Edytowane przez paula5656
Czas edycji: 2015-11-02 o 08:31
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 18:23   #3846
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Dziewczyny, gdzie kupujecie takie basicowe rzeczy? Typu biale podkoszulki? Kupilam ostatnio w jakiejs sieciowce i po paru praniach to juz szmaty sa

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość

Niestety ja już chyba do tego przywykłam, nikt mi nie potrafi pomóc i co miesiąc przygotowuję się psychicznie do bólu, faszerować się hormonami niewiadomo ile lat nie zamierzam. Lekarze pocieszają, że po ciąży się poprawi, ale gwarancji nie dają


Bidula Tez slyszalam takie teorie ze po ciazy powinno sie poprawic, bo takie bole wynikaja z zagiecia szyjki macicy i podczas okresu tam sie odgina i boli Ale ja na razie nie planuje dzidziusia Wiec trza sie pomeczyc troche z bolem
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 18:23   #3847
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez paula5656 Pokaż wiadomość
Dokładnie tym samym staram się kierować. Niestety bardzo trudno znaleźć coś dobrej jakości w sieciówkach, na drogie ciuchy mnie po prostu nie stać. Kupiłam ostatnio jeansy za ponad 400 zł i w ogóle nie jestem zadowolona, śmierdzą. Do reserved, mohito itp. nawet już nie wchodzę, szkoda nawet patrzeć na takie szmaty, prują się dosłownie w rękach. Ostatnia bluza z Zary popruła się po jednym założeniu. Niestety nie wiem w których sklepach można coś lepszego jakościowo dorwać.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------



Niestety ja już chyba do tego przywykłam, nikt mi nie potrafi pomóc i co miesiąc przygotowuję się psychicznie do bólu, faszerować się hormonami niewiadomo ile lat nie zamierzam. Lekarze pocieszają, że po ciąży się poprawi, ale gwarancji nie dają
Mam nadzieję, że słowa lekarzy się sprawdza.
Ja przed ciążą praktycznie nie wiedziałam co to ból okresowy, po ciąży tragedia. Leki przeciwbólowe nie działają, czekam tylko,aby minęly 3pierwsze najgorsze dni.
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 18:29   #3848
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Poziomko ja takie basicowe koszulki gładkie- z krótkim, długim rękawem czy bokserki zamawiam na allegro 95% bawełny i 5% lycra- te sprawdzają się u mnie najlepiej i pod względem noszenia i pod względem późniejszego prania i "trzymania się" ciucha. Kiedyś kupiłam w jakimś sklepie takie koszulki z takim właśnie składem i później zaczęłam zamawiać przez internet bo nie mogłam znaleźć ponownie stacjonarnie. Sprawdź swoje basicowe podkoszulki jakie mają składy i poszukaj na all o takim skladzie- zamów chociażby na próbę, żeby sprawdzić.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 18:33   #3849
paula5656
Zadomowienie
 
Avatar paula5656
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie kupujecie takie basicowe rzeczy? Typu biale podkoszulki? Kupilam ostatnio w jakiejs sieciowce i po paru praniach to juz szmaty sa

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------





Bidula Tez slyszalam takie teorie ze po ciazy powinno sie poprawic, bo takie bole wynikaja z zagiecia szyjki macicy i podczas okresu tam sie odgina i boli Ale ja na razie nie planuje dzidziusia Wiec trza sie pomeczyc troche z bolem
Dokładnie, dzieci też na razie nie planuje, bo jeszcze niezamężna jestem i chyba za młoda

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że słowa lekarzy się sprawdza.
Ja przed ciążą praktycznie nie wiedziałam co to ból okresowy, po ciąży tragedia. Leki przeciwbólowe nie działają, czekam tylko,aby minęly 3pierwsze najgorsze dni.
Masakra, nie wiedziałam, że tak się może odwrócić. Mi też zwykłe przeciwbólowe nie pomagają, jedynie zastrzyki albo ten ketoprofen na receptę, ale dawka jest bardzo duża, o wiele silniejszy niż ketonal
paula5656 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 18:38   #3850
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Poziomko ja takie basicowe koszulki gładkie- z krótkim, długim rękawem czy bokserki zamawiam na allegro 95% bawełny i 5% lycra- te sprawdzają się u mnie najlepiej i pod względem noszenia i pod względem późniejszego prania i "trzymania się" ciucha. Kiedyś kupiłam w jakimś sklepie takie koszulki z takim właśnie składem i później zaczęłam zamawiać przez internet bo nie mogłam znaleźć ponownie stacjonarnie. Sprawdź swoje basicowe podkoszulki jakie mają składy i poszukaj na all o takim skladzie- zamów chociażby na próbę, żeby sprawdzić.
Dzieki wielkie za to info Pomoglas bardzo Wlasnie szukam takich aukcji na allegro ale jakos nie moge znalezc Moglabys podeslac sprzedawcow lub aukcje gdzie kupowalas?
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 18:55   #3851
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Poziomko ja takie basicowe koszulki gładkie- z krótkim, długim rękawem czy bokserki zamawiam na allegro 95% bawełny i 5% lycra- te sprawdzają się u mnie najlepiej i pod względem noszenia i pod względem późniejszego prania i "trzymania się" ciucha. Kiedyś kupiłam w jakimś sklepie takie koszulki z takim właśnie składem i później zaczęłam zamawiać przez internet bo nie mogłam znaleźć ponownie stacjonarnie. Sprawdź swoje basicowe podkoszulki jakie mają składy i poszukaj na all o takim skladzie- zamów chociażby na próbę, żeby sprawdzić.
Popieram, dodatek do bawełny lycry, elastanu lub czegoś podobnego bardzo wydłuża życie ubraniom. Mam dużo takich bluzek (kupionych dawno temu w H&M) i w miarę używania co najwyżej kolor z nich schodzi, ale nie szmacieją.
Majtki też takie kupuję

Na allegro dostaniemy kupon 20zł zniżki od 50zł, jeśli do 15 listopada kupimy przez aplikację mobilną rzeczy za minimum 200zł..
https://kupony.allegro.pl/actions/ak...h-listopad.pdf
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 19:22   #3852
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Dubel
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...

Edytowane przez sylwia1986sz
Czas edycji: 2015-11-01 o 19:23
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 19:29   #3853
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Moje nowe najlsy Uwielbiam malować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151029_154017.jpg (54,8 KB, 33 załadowań)
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 19:40   #3854
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Poziomko ja takie basicowe koszulki gładkie- z krótkim, długim rękawem czy bokserki zamawiam na allegro 95% bawełny i 5% lycra- te sprawdzają się u mnie najlepiej i pod względem noszenia i pod względem późniejszego prania i "trzymania się" ciucha. Kiedyś kupiłam w jakimś sklepie takie koszulki z takim właśnie składem i później zaczęłam zamawiać przez internet bo nie mogłam znaleźć ponownie stacjonarnie. Sprawdź swoje basicowe podkoszulki jakie mają składy i poszukaj na all o takim skladzie- zamów chociażby na próbę, żeby sprawdzić.
Możesz podać linka do aukcji/ sprzedawcy?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 19:41   #3855
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie kupujecie takie basicowe rzeczy? Typu biale podkoszulki? Kupilam ostatnio w jakiejs sieciowce i po paru praniach to juz szmaty sa

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------





Bidula Tez slyszalam takie teorie ze po ciazy powinno sie poprawic, bo takie bole wynikaja z zagiecia szyjki macicy i podczas okresu tam sie odgina i boli Ale ja na razie nie planuje dzidziusia Wiec trza sie pomeczyc troche z bolem
Mi po ciąży bóle całkiem przeszły, a potrafiłam prawie zemdleć z bólu. Teraz nie wiem co to jest ;-)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 19:42   #3856
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Możesz podać linka do aukcji/ sprzedawcy?
Ja tez bardzo, bardzo prosze Szukam juz pol godziny i albo wszystkie kolory wyprzedane, albo wykonczenie przy szyi strasznie grube, co mi sie nie podoba A potrzebuje jakies zwykle t-shirty gladkie w roznych basicowych odcieniach
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 20:44   #3857
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
W S. Paletka cieni Marka style EYE kolor the dreamer za pół ceny. Kusi mnie bardzo. Dziewczyny warto kupić dobre te cienie?

Zajrzałam na stronkę S. i faktycznie sporo tam przecen, min. MJ, Guerlain Chyba zaczyna sie wyprzedaż
Nie wiem jak paletka cieni ( wygląda pięknie, ale mam 2 czekolady pełne brązów ), ale ja się skusiłam na tusz i róż

http://www.sephora.pl/search/search_...questid=461470

Przeceniono też prawie wszystkie pojedyncze cienie marki Sephora na 10,90, też kliknęłam sztukę
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 21:03   #3858
dianor
Rozeznanie
 
Avatar dianor
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 943
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja tez bardzo, bardzo prosze Szukam juz pol godziny i albo wszystkie kolory wyprzedane, albo wykonczenie przy szyi strasznie grube, co mi sie nie podoba A potrzebuje jakies zwykle t-shirty gladkie w roznych basicowych odcieniach
Co prawda pytanie było nie do mnie, ale.... od jakiegoś czasu kupuję fajne bluzki/koszulki z polskiej firmy babell, mają swój e-sklep i czasami na wyprzedaży można wyhaczyć fajne modele za połowę ceny sklepowej. Ich koszulki są też dostępne w różnych sklepach internetowych, na allegro i w małych sklepikach z odzieżą. Model Kiti i Carmen mam chyba w 5 kolorach. W ich sklepie trzeba szukać w zakładce "koszulki klasyczne".
dianor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 21:04   #3859
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...owana/P1599046
http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...owana/P1599049
http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...owana/P1273044

Takie przeceny to mogą robić .
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 21:06   #3860
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Hej, jeśli ktoraś będzie miała w najbliższym czasie urodziny , to podpowiadam, które firmy "pamiętają": /niestety nie ma na niej Sephory, na którą tak liczyłam /



Bioderma -10 zł do zakupów pow. 50 zł w aptece Melissa
Douglas kod na -10% (do mnie dotarły nawet 2)
Yves Rocher kod na MdB do zakupów pow. 39 zł.
Orsay - jak co roku kod na -20 zł.
ShinyBox - rabat -20% na najnowsze pudełko (subskrypcja)
Takko - 20%
Vitay 1000 pkt
Tchibo - napój kawowy + ciastko w sklepie Tchibo
Tołpa - 30% na kosmetyki
L'occitane - krem do rak Shea 75 ml do zakupów pow. 80 zł.
Marks&Spencer -25 zł przy zakupach pow. 100 zł.

+ kilka innych, które przysłały same życzenia, w tym Wizaż
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem

Edytowane przez angelikaw
Czas edycji: 2015-11-01 o 21:09 Powód: dopisek ;)
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 21:10   #3861
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez dianor Pokaż wiadomość
Co prawda pytanie było nie do mnie, ale.... od jakiegoś czasu kupuję fajne bluzki/koszulki z polskiej firmy babell, mają swój e-sklep i czasami na wyprzedaży można wyhaczyć fajne modele za połowę ceny sklepowej. Ich koszulki są też dostępne w różnych sklepach internetowych, na allegro i w małych sklepikach z odzieżą. Model Kiti i Carmen mam chyba w 5 kolorach. W ich sklepie trzeba szukać w zakładce "koszulki klasyczne".
Dziekuje Przejrze
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 21:22   #3862
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie za to info Pomoglas bardzo Wlasnie szukam takich aukcji na allegro ale jakos nie moge znalezc Moglabys podeslac sprzedawcow lub aukcje gdzie kupowalas?
Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Popieram, dodatek do bawełny lycry, elastanu lub czegoś podobnego bardzo wydłuża życie ubraniom. Mam dużo takich bluzek (kupionych dawno temu w H&M) i w miarę używania co najwyżej kolor z nich schodzi, ale nie szmacieją.
Majtki też takie kupuję

Na allegro dostaniemy kupon 20zł zniżki od 50zł, jeśli do 15 listopada kupimy przez aplikację mobilną rzeczy za minimum 200zł..
https://kupony.allegro.pl/actions/ak...h-listopad.pdf
tak, dokladnie ja tez mam kilka z hm, ale pozniej nie moglam zadnej dostac i szukalam na all
Cytat:
Napisane przez sylwia1986sz Pokaż wiadomość
Moje nowe najlsy Uwielbiam malować
sliczne
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Możesz podać linka do aukcji/ sprzedawcy?
Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Ja tez bardzo, bardzo prosze Szukam juz pol godziny i albo wszystkie kolory wyprzedane, albo wykonczenie przy szyi strasznie grube, co mi sie nie podoba A potrzebuje jakies zwykle t-shirty gladkie w roznych basicowych odcieniach
dziewczyny, np tutaj http://allegro.pl/listing/user/listi...?us_id=6044476 tylko posprawdzajcie wymiary

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

albo jeszcze tutaj http://allegro.pl/216-tunika-t-shirt...687694172.html czy tutaj http://allegro.pl/super-koszulka-blu...43820116.html:)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 21:29   #3863
katerineczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 210
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez pannawiosna Pokaż wiadomość
Zajrzałam na stronkę S. i faktycznie sporo tam przecen, min. MJ, Guerlain Chyba zaczyna sie wyprzedaż
Nie wiem jak paletka cieni ( wygląda pięknie, ale mam 2 czekolady pełne brązów ), ale ja się skusiłam na tusz i róż

http://www.sephora.pl/search/search_...questid=461470

Przeceniono też prawie wszystkie pojedyncze cienie marki Sephora na 10,90, też kliknęłam sztukę
Właśnie tez mi się wydaje ze fajne kolorystycznie no i ta cena.... ach kusi a wypłata tylko raz na miesiąc.
katerineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 21:35   #3864
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Hej, jeśli ktoraś będzie miała w najbliższym czasie urodziny , to podpowiadam, które firmy "pamiętają": /niestety nie ma na niej Sephory, na którą tak liczyłam
Wnioskuję, że masz urodzinki - wobec tego: wszystkiego naj, naj !
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 21:37   #3865
pannawiosna
Zadomowienie
 
Avatar pannawiosna
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 1 811
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Właśnie tez mi się wydaje ze fajne kolorystycznie no i ta cena.... ach kusi a wypłata tylko raz na miesiąc.

Gdyby to była paletka The starlet, brałabym bez zastanowienia The dreamer - przejrzałam swatche - cieplutkie, brzoskwiniowo-złote brązy, idealnie moje kolorki, tylko no, mam cieni dość, niestety

Ale ciekawa jestem różu, tak jesiennie wygląda Wypłata jutro, to mogę, a co tam
pannawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 21:41   #3866
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Nooo na takich przecenach swego czasu upolowałam Eisenberga ,,Love Affair'' i ,,So French'' po 50 ml za ponad stówkę za sztukę
Świetne zapachy.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 22:11   #3867
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Fajne ceny, tylko nie znam tych zapachów

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Czy gdzieś te przeceny S są zebrane na jednej stronie, bo nie mogę znaleźć, w Kuszące Ceny nic nie mam
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 22:23   #3868
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Hej, jeśli ktoraś będzie miała w najbliższym czasie urodziny , to podpowiadam, które firmy "pamiętają": /niestety nie ma na niej Sephory, na którą tak liczyłam /



Bioderma -10 zł do zakupów pow. 50 zł w aptece Melissa
Douglas kod na -10% (do mnie dotarły nawet 2)
Yves Rocher kod na MdB do zakupów pow. 39 zł.
Orsay - jak co roku kod na -20 zł.
ShinyBox - rabat -20% na najnowsze pudełko (subskrypcja)
Takko - 20%
Vitay 1000 pkt
Tchibo - napój kawowy + ciastko w sklepie Tchibo
Tołpa - 30% na kosmetyki
L'occitane - krem do rak Shea 75 ml do zakupów pow. 80 zł.
Marks&Spencer -25 zł przy zakupach pow. 100 zł.

+ kilka innych, które przysłały same życzenia, w tym Wizaż
Dziwna sprawa z tą Sephorą. Oni chyba wysyłają te oferty losowo, bo właśnie dziś dostałam ofertę urodzinową, a nie kupuje u nich jakoś dużo. W zeszłym roku też dostałam i skorzystałam. Mogliby to jakoś uporządkować by klienci nie czuli się pominięci.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 22:26   #3869
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Wnioskuję, że masz urodzinki - wobec tego: wszystkiego naj, naj !
Dziękuję





Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Dziwna sprawa z tą Sephorą. Oni chyba wysyłają te oferty losowo, bo właśnie dziś dostałam ofertę urodzinową, a nie kupuje u nich jakoś dużo. W zeszłym roku też dostałam i skorzystałam. Mogliby to jakoś uporządkować by klienci nie czuli się pominięci.
Mogliby....
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 22:42   #3870
evelyn14
Raczkowanie
 
Avatar evelyn14
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 155
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Dziewczyny czy ceny w stacjonarnych S sa takie same jak online (chodzi mi przede wszystkim o ceny promocyjne :P )?
evelyn14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 17:19:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.