pękające naczynka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-22, 08:16   #1
aga0490
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1

pękające naczynka


Panie doktorze, mam kilka pytań związanych z pękającymi naczynkami i proszę, aby w miarę możliwości udzielił mi Pan na nie odpowiedzi. Przeszukałam już chyba wszystkie wątki, ale na moje pytania nie znalazłam odpowiedzi.
1. Czy zamykanie popękanych naczynek ma znaczenie tylko i wyłącznie kosmetyczne i estetyczne czy też jest elementem leczenia cery naczynkowej?
2. Czy na podłożu popękanych naczyń może pojawić się trądzik różowaty i czy zamknięcie ich zmniejszy prawdopodobieństwo wystąpienia tego trądziku?
3. Czy łatwiej jest zamknąć świeżo pęknięte naczynko czy też nie ma większego znaczenia w jakim jest ono, że tak to określę "wieku"? I czy już pęknięte naczynko może się rozszerzyć jeszcze bardziej?
4. Czy elektrokoagulacją można zamykać szersze naczynka czy lepiej poddać się laserowemu zamykaniu naczyń?

Z góry dziękuję za pomoc.
aga0490 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-12, 10:36   #2
Eristoff
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 21
Dot.: pękające naczynka

Nie ma chyba innego wątku a nowego nie chce zakładać. Borykać się miedzy innymi z popekanymi naczynkami na twarzy oraz na udach. Nie wiem w która stronę iść żeby leczyć oraz zapobiegać. Uczestniczyłam teraz w jednym z projektów i widziałam iż można wziąć udział w terapii preparatami Xylogic ktore są przeznaczone do cery naczynkowej. Czy ktoś coś wiecej wie na ten tamat?
__________________
Fitness i basen
Moje nowe usta 11.04.12

Pozbyć się naczynek
Eristoff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 10:52   #3
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: pękające naczynka

Cytat:
Napisane przez Eristoff Pokaż wiadomość
Nie ma chyba innego wątku a nowego nie chce zakładać. Borykać się miedzy innymi z popekanymi naczynkami na twarzy oraz na udach. Nie wiem w która stronę iść żeby leczyć oraz zapobiegać. Uczestniczyłam teraz w jednym z projektów i widziałam iż można wziąć udział w terapii preparatami Xylogic ktore są przeznaczone do cery naczynkowej. Czy ktoś coś wiecej wie na ten tamat?
Ja nie wiem nic więcej poza tym co wyczytałam na stronie a wiem bo też byłam w innym projekcie Jak na razie rzucam sie na kolejny zabieg, ale tym razem na inną okolicę a ten Xylogic hmmm. Może na blogach coś będzie.
miraabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 11:26   #4
druhnej
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8
Dot.: pękające naczynka

Odpisze tyle ile wiem. Zamykanie naczynek metodą elektrokoagulacji zapobieganiem pękania nowych raczej nie jest. Po prostu usuwamy te już pęknięte. Jeśli chodzi o tą metodę to starych (już fioletowych) naczynek nie usuniemy- muszą być różowe czyli świeże.
druhnej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 08:36   #5
miraabelka
Raczkowanie
 
Avatar miraabelka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 116
Dot.: pękające naczynka

Cytat:
Napisane przez druhnej Pokaż wiadomość
Odpisze tyle ile wiem. Zamykanie naczynek metodą elektrokoagulacji zapobieganiem pękania nowych raczej nie jest. Po prostu usuwamy te już pęknięte. Jeśli chodzi o tą metodę to starych (już fioletowych) naczynek nie usuniemy- muszą być różowe czyli świeże.
Czyi nie ma sposobu na usunięcie tych własnie starszych naczynek? Chyba musi być coś co powoduje chociaż ich wyblaknięcie ?
miraabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.