Usuwanie blizn - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-26, 16:19   #61
pavlo84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 153
GG do pavlo84
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

witam was dobrze ze powstal ten temat , bo uwarzam ze jesli tatuaze sie uwuwa to blizny tez sie powinni moze nietyle ze usunac ale dac sie korygowac i poprawiac ich wyglad estetyczny, dlatego jak sie dowiecie cos ciekawego piszcie smialo...
tutaj zamieszczam strone jednej z lepszych klinik w polsce jak sie domyslam , ktorzy wiedza co robia:
http://www.laser-studio.pl/korekcja-blizn-rozstępów/

chetnie szukam klinik ,kotre urzywaja podobnego sprzetu co oni,czyli:
światło lasera Nd –Yag,Lasera Diodowego , IPL RF oraz masażu metodą Endermologie.jestem z okolic katowic niemam zamiaru dojezdzac do Szczecina ,zapewne w innych klinikach beda mieli podobny sprzet ,jka bedziecie wiedziec cos wiecej piszcie smialo...pozdrwiam Paweł
pavlo84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 07:13   #62
JakuB7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Dot.:usuwanie keloidów (bliznowców) zapytania do dermatologa lub chirurga

Witam!
Szukam informacji na temat usuwania keloidów i przerośniętej blizny po oparzeniu (wnuczka 5 lat) . Od prawie 2 lat stosowane uciski, ubranko, maści, masarze itp . Nie ma wielkich zmian na dobre!!!
Może laserowa korekta blizn ? wnuczka ma bardzo silne zdolności do zabliźniania ran i tworzenia bliznowców. Miała przeszczep skóry z nózki na ramię i źle (za głęboko) pobrano skórę z uda. Ma dużę biznę po przeszczepie na ramionku i wypukłe prostokątne narosłe bliznowce w miejscu pobrania skóry na udzie. Proszę o radę, Nie wiemy co robić? czy czekać i kedyś tam w przyszłości dokonać korekty , czy robić coś już??!!!
Pozdrawiam
JakuB7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-11, 12:58   #63
Prowokacja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Witam,
również chciałam dowiedzieć się czegoś o usówaniu blizn.
Dwa lata temu miałam problem z autoagresją i okaleczałam się. Mam teraz strasznie szpecące blizny na przedramionach, i chciałabym coś z tym zrobić.
Stosowałam maść "Cepan", ale nie dała ona absolutnie żadnych efektów.
Czy zostaje mi tylko laserowe usuwanie blizn?
Jest ich bardzo dużo i obawiam się, że taki zabieg może dużo kosztować.
Orientuje się może ktoś z Was jaka jest cena takiego laserowego usunięcia tych blizn?
Prowokacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-18, 21:24   #64
kerrmit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

ja mam na nodze okolo 30 blizn po 2 ilizarowach i bo wielu innych poeracjac najwieksza ma ok 25 cm jaki moze byc koszt takiego zabiegu uwuwania ich



ps. masci nic nie daja tylko lekko wyjasniaja blizne
kerrmit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 12:10   #65
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: Kamuflowanie Blizn Prosze o POMOC

Polecam Dermacol zakamfluje dosłownie wszystko! sama go stosuje i niewyobrazam sobie makijażu bez niego posiada game odcieni które nalezy indywidualnie dobrac do odcienia skóry i kosztuje niewiele bo około 15zł. a blizny polecałabym smarować Dermacosem z 3%wit K ładnie goi rumień.POZDRAWIAM
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-19, 16:31   #66
Diakini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 180
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

zaczęłam czytać ten wątek i chcę się włączyć
blizny można poprawić poprzez wycięcie starej i zagojenie na nowo - dobre efekty, ale to też jest blizna tylko często praktycznie niewidoczna (jeśli zrobił to chirurg plastyk i zrobił to dobrze)
można je również leczyć zachowawczo - wymagana dyscyplina - efekty zaskakujące
polecam NZOZ specjalizujący się między innymi w leczeniu blizn www.medycyna.urody.pl
pozdrawiam
Diakini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 18:29   #67
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Prowokacja Pokaż wiadomość
Witam,
również chciałam dowiedzieć się czegoś o usówaniu blizn.
Dwa lata temu miałam problem z autoagresją i okaleczałam się. Mam teraz strasznie szpecące blizny na przedramionach, i chciałabym coś z tym zrobić.
Stosowałam maść "Cepan", ale nie dała ona absolutnie żadnych efektów.
Czy zostaje mi tylko laserowe usuwanie blizn?
Jest ich bardzo dużo i obawiam się, że taki zabieg może dużo kosztować.
Orientuje się może ktoś z Was jaka jest cena takiego laserowego usunięcia tych blizn?
podnosze, tez mam podobny problem
choć wizja pójścia do lekarza i kolejnego pytania "a skąd pani to ma?" mnie odstrasza
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-22, 20:55   #68
iiifff999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Niestety mam ten sam problem co Prowokacja i Esfira, jak byłam ok. rok temu u dermatologa pytać się gdzie i za ile można usunąć takie blizny, to powiedziała mi, że dobra jest klinika w Polanicy ( moja mam zresztą miała tam operację na oko, po wypadku, i efekty są takie, że dzisiaj prawie w ogóle nie idzie poznać że kiedyś miała poszarpaną powiekę ) ale z płatnością jest trochę gorzej, bo ok. 2 tys. za 5 cm kwadratowych, nie wiem jak ceny wyglądają na dzień dzisiejszy. Chciałabym się pozbyć tych blizn przed studniówką bo raczej nie wyobrażam sobie przyjść w sukience z długimi rękawami
__________________
" Żyję, aby się zachwycać. "
J.W. Goethe
iiifff999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 11:39   #69
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

to jeszcze zalezy, czy chcesz usunąć, czy tylko zredukować laserowo (blizna się wyrównuje i przybiera bardziej "skórny" kolor). Na temat laserowego szukałam swojego czasu w necie i jest to zdecydowanie tańsze, ale nie wiem, czy efekty są takie dobre.
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 12:19   #70
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

A jaj mam tzw. bliznowca na szyi, po wycięciu czegos a'ala kurzajka, co pani doktor mi spaprała. Miałam po wycięciu stan zapalny, a teraz - szpecące, białe zgrubienie
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 08:45   #71
lulalu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

No cóz, ja usunęłam bliznę po oparzeniu, bliznę ktora miała w sumie ponad 30 lat.
Chirurgicznie, w znieczuleniu miejscowym została wycięta, skóra naciągnięta, na razie wciąż mam szwy, a właściwie jeden duży, około 30 cm szew i mase stripów, może się nie rozejdzie
Wcześniej próbowałam kremów i żaden nie pomógł wygładzić i rozjaśnić tej blizny. A była spora 30 cm pas, szerokości od 4 do 8 cm.
Teraz tylko żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej.
Jeśli kogoś interesuję coś wiecej, chętnie opowiem ze szczegółami.
lulalu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-08, 14:46   #72
maciejkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

hej Lulalu, mozesz mi podac troszke wiecej informacji, gdzie to robilas i za ile heh)
Tez mam co zamaskowac.., dzieki, pozdrawiam
maciejkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 07:33   #73
lulalu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Witaj, robiłam to w białymstoku, w centrum damiana. nie musiałam leżeć po tym w szpitalu ani nic takiego, po zabiegu poł godzinki posiedziałam i do domu. Robiła mi to chirurg plastyk króra przyjeżdza z warszawy z podobnego centrum. Cena to chyba zależy od wielkości zabiegu, u mnie mimo wielkości blizny było to proste wycięcie i kosztowało 1 tys. Poza tym 140 zł wizyta. Zmiana opatrunków po zabiegu jest darmowa, zdjęcie szwów też free.
Znieczulenie z kilkunastu zastrzyków pod bliznę bolało, ponoć tam inaczej biegną nerwy, ale dało się wytrzymać. Trwało to 1,5 godziny.
Za rok mam kolejne wycięcie w kolejnym miejscu, a jutro zdejmują mi ten wielki szew.
Mam nadzieję że wszysko napisałam, nazwisko lekarza na stronie damiana. http://www.damianbialystok.pl/o_nasi_lekarze.htm

Pozdrawiam i zyczę powodzenia
lulalu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-15, 17:36   #74
Quick
Raczkowanie
 
Avatar Quick
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

A czy moglabys wstawic zdjecia jak wygladala Twoja blizna a jak jest teraz? Poniewaz tez mam blizne po oparzeniu i jestem bardzo ciekawa efektu!
Quick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-18, 08:19   #75
lulalu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Hej, jasne, jak tylko zrobię zdjecie. Co do wyglądu blizny poprzednio, to pewnie sama wiesz jak niechętnie się ją pokazuje, nie mówiąc już o zdjęciach. Ale może coś tam znajdę.
Pozdrawiam
lulalu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-19, 14:45   #76
Quick
Raczkowanie
 
Avatar Quick
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Wiem, sama mam ten problem i wiem co to znaczy. Ale bardzo bym prosila Cie o zdjecie, mozesz dac bez twarzy, zeby tylko bylo ja widac, bo ja sama przymierzam sie do jej usuniecia ale niewiem jaka metoda:/ Z gory dziekuje
Quick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 22:45   #77
emila730
Zadomowienie
 
Avatar emila730
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 964
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez lulalu Pokaż wiadomość
No cóz, ja usunęłam bliznę po oparzeniu, bliznę ktora miała w sumie ponad 30 lat.
Chirurgicznie, w znieczuleniu miejscowym została wycięta, skóra naciągnięta, na razie wciąż mam szwy, a właściwie jeden duży, około 30 cm szew i mase stripów, może się nie rozejdzie
Wcześniej próbowałam kremów i żaden nie pomógł wygładzić i rozjaśnić tej blizny. A była spora 30 cm pas, szerokości od 4 do 8 cm.
Teraz tylko żałuję, że nie zrobiłam tego wcześniej.
Jeśli kogoś interesuję coś wiecej, chętnie opowiem ze szczegółami.
jak myslisz ile bym zaplacila za wyciecie blizny ktora ma ok 7,5cm2 (kwadratowego) z uda? bo jak tak proporcjonalnie do wielkosci do twojej wziac to ok 50 zl by wyszlo ale nie wiem.czy musze isc na wizyte za 140zl (nie mam za duzo kasy bo jestem studentką) czy ktos mnie za free skonsultuje
__________________
Nowe stanik i koszula do karmienia itp.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=761907


emila730 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 09:58   #78
lulalu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Emilia, trudno powiedziec czy zaplacilabys proporcjonalnie ale na pewno duzo mniej niz ja, tylko mysle, ze nie znajdziesz nikogo kto Cie prywatnie skonsultuje za darmo. Chyba ze panstwowo, ale na ten temat nic nie wiem, pewnie sa kolejki duze
mozesz sprobowac
powodzenia
lula
lulalu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 19:22   #79
karolajna16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

czytam wasze wątki i mam podobny problem...mianowicie mam bliznę na czole ok 7cm (kiedyś spadłam ze schodów i została mi blizna po tym wypadku)...noszę ją już od 20 lat i w koncu zdecydowałam się ją "usunąć"-"uniewidocznić". Pomóżcie i piszcie czy macie jakiegoś sprawdzonego chirurga plastyka w warszawie. Jakie ceny za zabieg?

Pozdrawiam
karolajna16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-16, 20:10   #80
rodzic
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Blizny pooparzeniowe -> metody usuwania

Witam! Mam dwa pytania
Szukam informacji na temat osmotycznego ekspandera tkankowego - jaka jest różnica cenowa w porównaniu do zwykłego ekspandera ? Gdzie i za ile można go kupić ?
Czy znajdzie się na forum ktoś, kto miał tą metodą korygowaną bliznę ?
Szczególnie interesuje mnie Szpital Św.Barbary w Sosnowcu. A może znacie inne, godne polecenia miejsce. gdzie przeprowadza się korekcję rozległych blizn po oparzeniach ?

Edytowane przez rodzic
Czas edycji: 2008-01-23 o 22:38
rodzic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 15:48   #81
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Ja napisalam do jednego lekarza cala liste pytan dot. usuwania blizny po wyrostku. Pan doktor mi odpisal, powiedzial, ze po jednym zabiegu blizna bedzie w kolorze skory, calkiem plaska, po ok 3-4 blizna bedzie prawie calkowicie niewidoczna. Stwierdzil to, bo obejrzeniu dokladnych zdjec.

Wierzyc mu czy nie ?


Znacie jakiegos dobrego specjaliste ze Slaska badz Krakowa? (lub w ogole klinike) albo jakies forum dot chirurgii plastycznej i medycydny estetycznej gdzie moglabym sie dowiedziec o takie rzeczy? Bo tu widze jakies male poruszenie w tym temacie

Jakie sa rodzaje laserow i czym sie roznia?
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 12:23   #82
karolajna16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez kasia5558 Pokaż wiadomość
Ja napisalam do jednego lekarza cala liste pytan dot. usuwania blizny po wyrostku. Pan doktor mi odpisal, powiedzial, ze po jednym zabiegu blizna bedzie w kolorze skory, calkiem plaska, po ok 3-4 blizna bedzie prawie calkowicie niewidoczna. Stwierdzil to, bo obejrzeniu dokladnych zdjec.

Wierzyc mu czy nie ?


Znacie jakiegos dobrego specjaliste ze Slaska badz Krakowa? (lub w ogole klinike) albo jakies forum dot chirurgii plastycznej i medycydny estetycznej gdzie moglabym sie dowiedziec o takie rzeczy? Bo tu widze jakies male poruszenie w tym temacie

Jakie sa rodzaje laserow i czym sie roznia?
hej,
mogłabyś mi podać namiar do tego chirurga? jakis mail-mówisz że na podstawie zdjęc moze postawić jakąś diagnozę?

Pozdrawiam
Karolina
karolajna16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 12:47   #83
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Nie wiem, czy moze, wlasnie dlatego pytam.

Ja po prostu szukalam po klinikach i pisalam do lekarzy - jesli chcesz, tez sprobuj w ten sposob. Ja jeszcze wyszukam kilku i do nich napisze, zobaczymy, co powiedza.

Glownie zastanawia mnie, co to znaczy "prawie niewidoczna"
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 21:21   #84
Agalife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Mam blizne po kolczyku w brwi czy mozna ja jakos usunac operacyjnie? Mam na mysli aqamid, poniewaz on wypelnia blizny a ta jest dosc gleboka, prosze o pomoc
Agalife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 12:55   #85
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Krem na blizny

niedlugo czeka mnie operacja i na blizny mam juz czysty kolagen przygotowany. moj kolega mial straszna blizne na dloni, poparzenie+glebokie rozciecie i po stosowaniu kolagenu bardzo ladnie mu sie to zasklepilo
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 15:12   #86
jogobellabrzoskwiniowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Blizny po ospie - jak usunąć?

Mam problem !! mam 17 lat i wlasnie przechodze ospe :| niektore "kropki" na twarzy przeistoczyly sie juz w strupki....dzis tak mnie irytowaly ze zdaralm okolo 4...odchodzily lekko..myslalam ze jak pomoge im odpasc moze szybkiej znikna?...potem mama nastraszyla mnie ze zostana mi blizny :O posmarowalam te miejsca pudrem w plynie i nie wiem co robic jestem taka bezmyslna..po co ja to ruszałam
Jak myslicie zostana blizny??
prosze pomozcie
jogobellabrzoskwiniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 19:16   #87
monia19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

do Lulalu: hej a mogłabys powiedziec jak teraz wygladaja miejsca po tej operacji?? Chciałabym sie takze dowiedzieć jak długo czekałaś na nia i kto operował ?? Pozdrawiam
monia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 06:26   #88
lulalu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

monia19, na zabieg czekałam 2 tyg-bo co 2 tyg przyjeżdża operująca lekarka-zapisałam się i przy następnej wizycie było wycinanie. Teraz jest całkiem dobrze- jest długa "szrama" ale prawie płaska- od paru miesiecy naklejam silon i spłaszczyła się i troche wybieliła, chociaż do efektu kiedy bedę całkowicie zadowolona jeszcze długa droga.
Operowała Chomicka Janda.

Pozdrawiam
lula
lulalu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-03, 19:29   #89
Quick
Raczkowanie
 
Avatar Quick
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Laserowe usuwanie blizn!!! Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez lulalu Pokaż wiadomość
monia19, na zabieg czekałam 2 tyg-bo co 2 tyg przyjeżdża operująca lekarka-zapisałam się i przy następnej wizycie było wycinanie. Teraz jest całkiem dobrze- jest długa "szrama" ale prawie płaska- od paru miesiecy naklejam silon i spłaszczyła się i troche wybieliła, chociaż do efektu kiedy bedę całkowicie zadowolona jeszcze długa droga.
Operowała Chomicka Janda.

Pozdrawiam
lula
A mozesz powiedziec co za silikon naklejasz na ta blizne?
Quick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 06:45   #90
m4a1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Krem na blizny

a na blizny spowodowane oparzeniem papierosa (wielkość 1cm x 1cm)

jaki polecacie krem? no scar czy cepan?
m4a1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-23 14:26:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.