tż unikający seksu oralnego - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-28, 14:12   #31
Lilixy
Przyczajenie
 
Avatar Lilixy
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 7
Dot.: tż unikający seksu oralnego

Cytat:
Napisane przez alice203 Pokaż wiadomość
A ja się spotkałam znam faceta który nie oczekuje od kobiety fellatio w zupełności wystarcza mu seks klasyczny Kobiecie owszem lubi dawać miłość francuską, ale rewanżu w żadnym wypadku nie oczekuje
Szczerze powiedziawszy pierwszy raz na takiego trafiłam i w sumie nie mam nic przeciwko temu
Nie oczekuje nie równa się nie chce.

A co do tematu, to jak dla mnie bardzo dziwne. Może ma jakiś uraz związany z seksem oralnym? I może nie potrafi Ci o tym powiedzieć bo jesteś kobietą? Spróbuj z nim jeszcze raz poważnie porozmawiać, zasugeruj, że jakakolwiek nie była by przyczyna zrozumiesz. A jak to nie pomoże to spróbuj namówić jego najlepszego kumpla by podpytał co i jak. Facet z facetem zawsze bardziej otwarcie będzie rozmawiał niż z kobietą.
Lilixy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 14:25   #32
WiktoriaPolek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 59
Dot.: tż unikający seksu oralnego

Cytat:
Napisane przez Unex Pokaż wiadomość
Pewnie wiesz to od początku waszego związku, ale dopiero teraz zaczęło Ci to przeszkadzać . Jeśli jest tak od początku - niestety jak już wcześniej napisano- nie licz na kategoryczne zmiany. Zawsze możesz z nim porozmawiać na ten temat, i powiedzieć , że chciałabyś sprobować tego tego i tamtego, że chciałabyś takiego urozmaicenia.

A jeśli inaczej podchodził do seksu oralnego na początku, to najlepsza będzie rozmowa, bo mogą wpływać na to całkiem inne czynniki
pogadaj z nim, chociaz on wcale moze nie chciec rozmawiac. albo spróbuj go namowic na wizyte u seksuologa, pwoiedz, ze to dla ciebie ważne.
WiktoriaPolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-28 15:25:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:05.