instagram na wesele, aparaty na każdym stoliku - co myślicie? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-02, 08:55   #91
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: instagram na wesele, aparaty na każdym stoliku - co myślicie?

http://welonik.pl/ wybiera się tam z boku zakres cen i już, poza tym wielu ma dojazd do 100km wliczony w cenę więc nie musisz szukać tylko w swojej miejscowości
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 14:12   #92
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: instagram na wesele, aparaty na każdym stoliku - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
http://welonik.pl/ wybiera się tam z boku zakres cen i już, poza tym wielu ma dojazd do 100km wliczony w cenę więc nie musisz szukać tylko w swojej miejscowości
dzięki
fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 14:48   #93
Verunka
Zadomowienie
 
Avatar Verunka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Montenegro
Wiadomości: 1 250
Dot.: instagram na wesele, aparaty na każdym stoliku - co myślicie?

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
dzięki
wiesz co? ja jestem zdania, ze trzeba realizowac szalone pomysły mysle ze fajnie to wyjdzie wszystko. trzeba miec nadzieje, ze nikt nie zniszczy i nie ukradnie aparatu, ale pomysł super i moze uda sie osiagnac to co zamierzasz zycze powodzenia
__________________
"A ja bez ciebie jak wiadro bez wody, jak śliwka bez pestki,
bez poręczy schody"




Verunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 15:30   #94
DiorPa89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 20
Dot.: instagram na wesele, aparaty na każdym stoliku - co myślicie?

Jeśli chodzi o polaroidy. Właśnie sprzedaje takie w moim sklepie. Koszt aparatu to 219 zł + papier do zdjęć 20 szt 59 zł. Fajny pomysł jako pamiątka do księgi gości i tyle...

Ja osobiście jestem przeciwna cyfrówkom na stołach. Po pierwsze ktoś może Tobie je ukraść. Nie mówię tu o Rodzinie czy bliskich znajomych. Ale jest jeszcze obsługa, a nie raz się słyszy jak ktoś obcy wparował na wesele. Poza tym za każdym razem jak szłam na wesele mimo, że brałam swoją cyfrówkę - ani razu nie zrobiłam zdjęcia. Ludzie są wygodni i ja do nich się zaliczam. Liczę na fotografa na weselu, który odbębni za nas i zrobi jeszcze piękniejsze zdjęcia. A jeżeli fotograf dobry to nie ominie nikogo ani żadnego ważnego momentu.
DiorPa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 23:38   #95
Dione
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 014
Dot.: instagram na wesele, aparaty na każdym stoliku - co myślicie?

Przejrzałam fotografów z tej strony welonik -z małopolski , niższy pułap cenowy-niby do 1100 ( ale ktos tam miał 1200 , przy cenie do 1600 ktos miał 1900 na stornie wiec ten podział jest nie do końca dobry ) Mi z tych do 1100 żaden nie przypadł do gustu, Pod katem tego co ty pisłaś ale raczej nie widizlam tam tego o co ci chodziło :
Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
Dla mnie priorytetem w zdjęciach z wesela jest to, żeby były CIEKAWE, a nie takie szablonowe.
chciałabym żeby te zdjęcia były niebanalne, z dystansem, nawet jak goście będą robić sobie jak wypiją trochę to będzie tylko ciekawiej profesjonalny fotograf robi tylko to co wypada i potem w albumie jest nuda.
Cytat:
Wystrój będzie z rustykalnym akcentem, podobnie zdjęcia chciałabym 'nie-idealne, nie-blurowane twarze... itd" lubię przebłyski światła, bokehy od rozmazanych świec, efekty z przesunięciem na długim naświetlaniu... chciałabym zdjęcia szczegółów takich jak np kwiaty czy talerz z mięsem
Cytat:
marzą zdjęcia z poświatą świec, bokehami i ogólnie niestandardowo potraktowanym światłem.
Moim zdaniem zdjęcia ciekawe nie były, nie mialy tych efektów
z jakimm efektami świetlnymi to widizlam tylko takie zdj 1zdj 2 zdj 3 ale moim zdaniem nie są zbytnio udane
BB image 1228.jpgBB Obraz 030.jpgBB Obraz 031.jpg

Bokehów od świateł , jakichś innych efektów świeltnych ani zdjec detali -czegos takiego jak pokazałs w załączniku -nie widizłam (przynajmniej w tych zdjeciach z galerii trudno mi uwierzyc zeby ktos nie fotografował detali w ogóle)

W kategorii do 1600 przejrzałam kilknaście pierwszych ale też nie bylo specjlanie jakichs ładnych efektów .Generalanie mam wrażnie że wybór bardzo kiepski, zdjecia nie robią wrażenia :/ . Ale są poprawne, -widać jakośc sprzętu, a to jest ważne w takim świetle .Nawet jak zdjecia ni wyjdą super ciekawe to sprzet sie spisze
Poza tym nawet jak takich zdjec nie ma w przykładowych galeriach to nie znaczy że takich nie możesz miec, jakos sie tam mozna dogadać , jak mu wyjaśnisz czego chcesz to jest szansa ze takie zrobi A jak nie najwyżej bedziesz miec nudne ,poprawne przynajmniej bedzie jakaś pamiątka ,bo ze zdjeciami gości to w ciemnej sali to juz niekoniecznie

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
My zrobiliśmy tak, jak zaproponowało Ci parę osób tutaj: zatrudniliśmy początkującego fotografa (studenta fotografii). Była to osoba, która nigdy nie robiła zdjęć ślubnych, ale to nie znaczy, że zaryzykowaliśmy biorąc kogoś bez pojęcia o robieniu zdjęć. Obejrzeliśmy wcześniej inne prace tej osoby i spodobały nam się. Uznaliśmy, że skoro posiada na swoim koncie fajne zdjęcia zarówno reportażowe, jak i pozowane, to że na ślubie też da radę I nie zawiedliśmy się! Zapłaciliśmy 600 zł (chociaż fotograf zgodził się za mniej - ale dostał bonus, bo fotki naprawdę fajnie wyszły - zdecydowanie ładniejsze, niż u niektórych fotografów proponujących sesję za "jedyne 3 tysiące" ).

Takie początkującego fotografa można znaleźć nawet za darmo i nie oznacza to, że zdjęcia będą mało profesjonalne - po prostu taka osoba musi zdobyć najpierw doświadczenie, którym będzie mogła "wylegitymować się" kiedy będzie chciała zacząć na zdjęciach zarabiać lepsze pieniądze.
To bardzo prawdopodobne ,wiele tzw 'fotografów ślubnych " szału nie robi a liczy sobie nieźle
Myśle że to dobra opcja -nawet mozesz wziac dwie takie osoby końcu chciałaś urozmaicone zdjecia z różnych miejsc A że takie osoby pracują naprawde za symboliczna opłatą to nawet za dwie wyjdzie taniej niz profesjonalista


edit
_____________________
przeglądnęłam dalej , tych do 1600- na kilkudzisięciu tylko jakichś 3 powiedizłabym że było naprawde dobrych kilku ok ,a reszta szkoda gadać

Ale chyba znalazłam takie efekty świetlne o jakie ci chodzi .Poza tym zdjecia z wesela zdjecia ciekawe ,duzo sie na nich dzieje .
link1 link2
link 3link4
link5 link6
TS ani-kuba-055.jpgTS ani-kuba-057.jpgTS ani-kuba-054.jpg

Edytowane przez Dione
Czas edycji: 2013-02-04 o 19:30
Dione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.