Zwi±zek ze starszym facetem .. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-10-22, 14:13   #1
katarakta12
Raczkowanie
 
Avatar katarakta12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 63

Zwi±zek ze starszym facetem ..


Witam wszystkich!
Najlepiej zacznê od pocz±tku. Pozna³am faceta.. hmm strasznie przypadli¶my sobie do gustu, d³ugo nie pytali¶my siebie o wiek..
Umawiali¶my siê, bywa³o super, jednak nigdy nie dosz³o do zbli¿enia
Mamy wspólne zainteresowania, ogólnie dobrze czujemy siê ze sob±
Oboje ¶migamy na motocyklach, nie znam cz³owieka który by bardziej do mnie pasowa³ Nie idealizujemy siê co najwa¿niejsze.
Nagle okaza³o siê, ¿e jestem 12 lat m³odsza.. On zawy¿y³ mój wiek wizualnie, a ja jego zani¿y³am. I tu ten problem, nie chcê z niego rezygnowaæ, ale facet tyle starszy ? Znam jego zdanie na ten temat - nie przeszkadza mu to zbytnio, i¿ uwa¿a mnie za osobê doros³± i w pe³ni ¶wiadom± swoich wyborów ;-) Obecnie studiuje wiêc woda sodowa nie uderzy³a mi do g³owy Muszê dodaæ ja mam 19 on prawie 31 hmm Nie jest typem typowego 30-latka ma w sobie ducha m³odzieñczego ten facet i si³ê, ktor± podziwiam i wewnêtrzy plomieñ... co o tym my¶licie, jak mo¿e wygl±daæ takie zbli¿enie .. Co mam zrobiæ odstawiæ super faceta ( nie idealizuje go, wiem o nim sporo, wiem ze nie ma ukrytych tajemnic jak " dom z trójk± dzieci i kochaj±c± ¿onê" .. Jak siê na to zapatrujecie ? Ja siê obawiam z jednej strony rozczarowania, z drugiej nie chcê z niego rezygnowaæ przez co¶ takie jak wiek.. I dodam, uwa¿am, ¿e siê zakocha³am....

Edytowane przez katarakta12
Czas edycji: 2010-10-22 o 14:20
katarakta12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 14:40   #2
S³odkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar S³odkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomo¶ci: 5 699
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Cytat:
Napisane przez katarakta12 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkich!
Najlepiej zacznê od pocz±tku. Pozna³am faceta.. hmm strasznie przypadli¶my sobie do gustu, d³ugo nie pytali¶my siebie o wiek..
Umawiali¶my siê, bywa³o super, jednak nigdy nie dosz³o do zbli¿enia
Mamy wspólne zainteresowania, ogólnie dobrze czujemy siê ze sob±
Oboje ¶migamy na motocyklach, nie znam cz³owieka który by bardziej do mnie pasowa³ Nie idealizujemy siê co najwa¿niejsze.
Nagle okaza³o siê, ¿e jestem 12 lat m³odsza.. On zawy¿y³ mój wiek wizualnie, a ja jego zani¿y³am. I tu ten problem, nie chcê z niego rezygnowaæ, ale facet tyle starszy ? Znam jego zdanie na ten temat - nie przeszkadza mu to zbytnio, i¿ uwa¿a mnie za osobê doros³± i w pe³ni ¶wiadom± swoich wyborów ;-) Obecnie studiuje wiêc woda sodowa nie uderzy³a mi do g³owy Muszê dodaæ ja mam 19 on prawie 31 hmm Nie jest typem typowego 30-latka ma w sobie ducha m³odzieñczego ten facet i si³ê, ktor± podziwiam i wewnêtrzy plomieñ... co o tym my¶licie, jak mo¿e wygl±daæ takie zbli¿enie .. Co mam zrobiæ odstawiæ super faceta ( nie idealizuje go, wiem o nim sporo, wiem ze nie ma ukrytych tajemnic jak " dom z trójk± dzieci i kochaj±c± ¿onê" .. Jak siê na to zapatrujecie ? Ja siê obawiam z jednej strony rozczarowania, z drugiej nie chcê z niego rezygnowaæ przez co¶ takie jak wiek.. I dodam, uwa¿am, ¿e siê zakocha³am....

wiesz, mozesz zaryzykowac, tylko nie zdziw siê, gdy z czasem okaze siê, ¿e macie inne priorytety i spojrzenie na zycie - tak sie moze, choc nie musi zdarzyc

powodzenia

p.s. nie masz nic do stracenia
S³odkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 14:45   #3
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomo¶ci: 18 377
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Cytat:
Napisane przez katarakta12 Poka¿ wiadomo¶æ
witam wszystkich!
Najlepiej zacznê od pocz±tku. Pozna³am faceta.. Hmm strasznie przypadli¶my sobie do gustu, d³ugo nie pytali¶my siebie o wiek..
Umawiali¶my siê, bywa³o super, jednak nigdy nie dosz³o do zbli¿enia
mamy wspólne zainteresowania, ogólnie dobrze czujemy siê ze sob±
oboje ¶migamy na motocyklach, nie znam cz³owieka który by bardziej do mnie pasowa³ nie idealizujemy siê co najwa¿niejsze.
Nagle okaza³o siê, ¿e jestem 12 lat m³odsza.. on zawy¿y³ mój wiek wizualnie, a ja jego zani¿y³am. I tu ten problem, nie chcê z niego rezygnowaæ, ale facet tyle starszy ? Znam jego zdanie na ten temat - nie przeszkadza mu to zbytnio, i¿ uwa¿a mnie za osobê doros³± i w pe³ni ¶wiadom± swoich wyborów ;-) obecnie studiuje wiêc woda sodowa nie uderzy³a mi do g³owy muszê dodaæ ja mam 19 on prawie 31 hmm nie jest typem typowego 30-latka ma w sobie ducha m³odzieñczego ten facet i si³ê, ktor± podziwiam i wewnêtrzy plomieñ... Co o tym my¶licie, jak mo¿e wygl±daæ takie zbli¿enie .. Co mam zrobiæ odstawiæ super faceta ( nie idealizuje go, wiem o nim sporo, wiem ze nie ma ukrytych tajemnic jak " dom z trójk± dzieci i kochaj±c± ¿onê" .. Jak siê na to zapatrujecie ? Ja siê obawiam z jednej strony rozczarowania, z drugiej nie chcê z niego rezygnowaæ przez co¶ takie jak wiek.. I dodam, uwa¿am, ¿e siê zakocha³am....
Uwa¿am, ¿e 31 i 19 to ju¿ niezbyt... Ty konczysz liceum, on pracuje. Jakos tego nie widzê,ale nie dlatego ze dzieli was 12lat... dlatego, ze jestes za m³oda moim zdaniem na zwi±zek z tyle starszym facetem.

Ale wiesz- z drugiej strony niby mo¿na spróbowaæ...
__________________
¬le czy dobrze, oka¿e siê pó¼niej. Ale trzeba dzia³aæ, ¶mia³o chwytaæ ¿ycie za grzywê.
¯a³uje siê wy³±cznie bezczynno¶ci, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choæ niekiedy przynosz± smutek i ¿al, nie ¿a³uje siê.


¦led¼ te¿ pies! - blogujemy



Edytowane przez klempaa
Czas edycji: 2010-10-22 o 14:47
klempaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 14:51   #4
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: W³óczkowo
Wiadomo¶ci: 2 369
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

S± ca³e zbiorcze w±tki na ten temat. Tam znajdziesz dziewczyny w podobnej sytuacji.
Reijel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 14:53   #5
emma__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomo¶ci: 132
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Jak czyta³am to to my¶la³am sobie ,ze pewnie Ty masz 24 a on 36 ;]
hmm 19 to troche inaczej. Nie wiem nie znam Cie. S± osoby , które w wieku 19 lat s± ju¿ doros³e ,a s± takie które s± jeszcze nastolatkami. Musia³abym Cie obserwowaæ.

A co do tego , to wg mnie nie powinna¶ rezygnowac. Znam zwi±zki o róznicy 20 letniej , które s± ¶wietne. Narazie bierz go i ¿yj dniem Tylko jeszcze nie planujcie wspolnej przysz³osci...
emma__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 14:54   #6
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 6 025
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Wasza sprawa, jak siê dobrze dogadujecie to nie widzê problemu by nie spróbowaæ.
mo¿e z czasem siê oka¿e, ¿e jednak mijacie siê w wielu priorytetowych dla ¿ycia sprawach..
wg mnie 12 lat to du¿a ró¿nica. i do tego wiesz, faceci umieraj± szybciej
__________________
"nie cz³owieka kocham mniej, lecz naturê bardziej"
lachryma jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 14:56   #7
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 6 757
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Autorka ju¿ skoñczy³a liceum, aktualnie studiuje. Wydaje siê byæ do¶æ konkretn± osob±, rzeczow± i rozs±dn±.

Poza tym jest tutaj bardzo wa¿ny szczegó³ - Autorka i ten facet mieli siê ku sobie, zanim na jaw wysz³a róznica wieku. Wiêc mo¿emy tutaj wykluczyæ "starszego ch³opa, który sobie m³odej pupci szuka".

Ja tam uwa¿am, ¿e powinna¶ zaryzykowaæ, o ile w ogóle mo¿na to ryzykiem nazwaæ. Dogadujecie siê, macie wspólne zainteresowania, poznajecie siê ju¿ od jakiego¶ czasu - ¿yæ, nie umieraæ.
A tak na marginesie - jak wygl±da taki "typowy trzydziestolatek" wed³ug ciebie? Osoba w wieku trzydziestu lat wcale nie musi byæ nudnym, powa¿nym i w³a¶ciwie ju¿ zmierzaj±cym do grobu cz³owiekiem, przecie¿ to ¿aden wiek, to jeszcze m³odo¶æ! Wiem, ¿e to g³upi przyk³ad, ale wystarczy tylko spojrzeæ na "Seks w wielkim mie¶cie" Ja w¶ród moich znajomych w wieku w³a¶nie oko³o trzydziestu lat mam same weso³e, rozrywkowe, m³ode osoby i s± to osoby z ró¿nych krêgów. Nie rozumiem, czemu w¶ród m³odszych osób panuje takie przekonanie, ¿e 30 lat to ju¿ staro¶æ...

Nie my¶l tyle o wieku, traktuj tego pana tak samo, jak przedtem ¿yczê powodzenia
__________________
"Nikt prawie nie wie, dok±d go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 15:31   #8
Kwas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: St±d
Wiadomo¶ci: 157
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Wiek nie ma kompletnie znaczenia.Korzystaj z zycia ile mozesz.Jak nie sprobujesz to sie nie dowiesz.Jezdzij z nim na motorku,uprawiajcie sex,cieszcie sie soba... kochajcie sie
__________________
...


Kwas jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 15:43   #9
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 365
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Cytat:
Napisane przez katarakta12 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkich!
Najlepiej zacznê od pocz±tku. Pozna³am faceta.. hmm strasznie przypadli¶my sobie do gustu, d³ugo nie pytali¶my siebie o wiek..
Umawiali¶my siê, bywa³o super, jednak nigdy nie dosz³o do zbli¿enia
Mamy wspólne zainteresowania, ogólnie dobrze czujemy siê ze sob±
Oboje ¶migamy na motocyklach, nie znam cz³owieka który by bardziej do mnie pasowa³ Nie idealizujemy siê co najwa¿niejsze.
Nagle okaza³o siê, ¿e jestem 12 lat m³odsza.. On zawy¿y³ mój wiek wizualnie, a ja jego zani¿y³am. I tu ten problem, nie chcê z niego rezygnowaæ, ale facet tyle starszy ? Znam jego zdanie na ten temat - nie przeszkadza mu to zbytnio, i¿ uwa¿a mnie za osobê doros³± i w pe³ni ¶wiadom± swoich wyborów ;-) Obecnie studiuje wiêc woda sodowa nie uderzy³a mi do g³owy Muszê dodaæ ja mam 19 on prawie 31 hmm Nie jest typem typowego 30-latka ma w sobie ducha m³odzieñczego ten facet i si³ê, ktor± podziwiam i wewnêtrzy plomieñ... co o tym my¶licie, jak mo¿e wygl±daæ takie zbli¿enie .. Co mam zrobiæ odstawiæ super faceta ( nie idealizuje go, wiem o nim sporo, wiem ze nie ma ukrytych tajemnic jak " dom z trójk± dzieci i kochaj±c± ¿onê" .. Jak siê na to zapatrujecie ? Ja siê obawiam z jednej strony rozczarowania, z drugiej nie chcê z niego rezygnowaæ przez co¶ takie jak wiek.. I dodam, uwa¿am, ¿e siê zakocha³am....
Dwa lata temu mia³am podobn± sytuacjê. Tylko bez motocykli Ja równie¿ spotyka³am siê z 31-latkiem. Jemu równie¿ nie przeszkadza³ mój wiek, mieli¶my wiele wspólnych tematów.
Nie martw siê, ¿e co¶ mo¿e pój¶æ nie po twojej my¶li. Ciesz siê tym, co jest teraz. Wiek nie ma znaczenia. Najwa¿niejsza jest MI£O¦Æ
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodzi³am ¶licznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 16:02   #10
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomo¶ci: 3 218
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

a wlasnie niedawno moi znajomi siê pobrali
poznali siê kiedy ona by³a jeszcze w liceum(17-18lat) a on ok 30
nikt im nie wró¿y³ happy endu, ale wlasnie mija chyba 6 czy 7 rok ich zwi±zku
i powiem ci ze s± jedn± z najzdrowszych, najbardziej partnerskich i szczesliwych par jakie znam
a wiec: moooo¿¿¿¿na

próbuj, wyjdzie - fajnie a jesli nie- zawsze jakie¶ do¶wiadczenie zyciowe
moze byc minusem jedynie to ¿e wtedy kiedy ty bedziesz chodzic na zajecia dla niego bedzie to najlepszy ju¿ czas na za³ozenie rodziny,posiadanie dzieci...ale to juz jak sobie sami ustalicie
new woman in town jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 16:09   #11
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 778
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Cytat:
Napisane przez katarakta12 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie jest typem typowego 30-latka ma w sobie ducha m³odzieñczego

no popatrz, a ja mysla³am ¿e to ju¿ taki wiek przedemerytalny prawie



Cytat:
Nagle okaza³o siê, ¿e jestem 12 lat m³odsza.. Muszê dodaæ ja mam 19 on prawie 31
Znam wiele par z tak± ró¿nic± wieku (a nawet wiêksz±) i s± ze sob± szczê¶liwe. Je¶li tylko tobie i jemu to nie przeszkadza to ja tam nie widzê przeciwwskazañ w rozwijaniu tej znajomo¶ci.
Biedronilla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 16:11   #12
katarakta12
Raczkowanie
 
Avatar katarakta12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

dziêki! utwierdzi³y¶cie mnie w przekonaniu, ¿e naprawdê warto!

Cecylia89 A co siê sta³o z twoim zwi±zkiem z tamtym panem ? Nadal jeste¶cie ze sob±?
Tak, ja studiuje je¶li s± takowe w±tpliwo¶ci.
Owszem obawiam siê, ¿e mo¿emy mieæ inne cele ¿yciowe, ale có¿ jak to siê mówi - wszystko wyjdzie w praniu
Przepraszam za okre¶lenie 'typowy 30-latek' trochê ¼le to ujê³am. Chodzi³o mi o to, ¿e jest to energiczny facet, z duchem m³odzieñczym, trochê szalony, ale równie¿ odpowiedzialny. Jest po studiach, je¶li kto¶ mia³by w±tpliwo¶ci
Tak nie wiedzieli¶my d³ugo po ile mamy lat... Co zabawne by³am pewna ( on równie¿ ) ¿e ro¿ni nas mas 5-6 lat Có¿ zobaczymy
Strasznie czujê siê dobrze przy nim, tematy nigdy nam siê nie koñcz±, ale i potrafiê wyraziæ w³asne zdanie i "ochrzaniæ go" je¶li mnie zdenerwuje.
Wydajê mi siê, ¿e on nie d±¿y do uprawiania seksu za wszelk± cenê i dobrze, ale na pewno dojdzie to tego Hmm Trochê dziwnie o tym my¶lê mo¿e macie podobne do¶wiadczenia ?
Pozdrawiam i raz jeszcze dziêkuje !

Edytowane przez katarakta12
Czas edycji: 2010-10-22 o 16:14
katarakta12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 16:26   #13
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 1 395
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Cytat:
Napisane przez katarakta12 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam wszystkich!
Najlepiej zacznê od pocz±tku. Pozna³am faceta.. hmm strasznie przypadli¶my sobie do gustu, d³ugo nie pytali¶my siebie o wiek..
Umawiali¶my siê, bywa³o super, jednak nigdy nie dosz³o do zbli¿enia
Mamy wspólne zainteresowania, ogólnie dobrze czujemy siê ze sob±
Oboje ¶migamy na motocyklach, nie znam cz³owieka który by bardziej do mnie pasowa³ Nie idealizujemy siê co najwa¿niejsze.
Nagle okaza³o siê, ¿e jestem 12 lat m³odsza.. On zawy¿y³ mój wiek wizualnie, a ja jego zani¿y³am. I tu ten problem, nie chcê z niego rezygnowaæ, ale facet tyle starszy ? Znam jego zdanie na ten temat - nie przeszkadza mu to zbytnio, i¿ uwa¿a mnie za osobê doros³± i w pe³ni ¶wiadom± swoich wyborów ;-) Obecnie studiuje wiêc woda sodowa nie uderzy³a mi do g³owy Muszê dodaæ ja mam 19 on prawie 31 hmm Nie jest typem typowego 30-latka ma w sobie ducha m³odzieñczego ten facet i si³ê, ktor± podziwiam i wewnêtrzy plomieñ... co o tym my¶licie, jak mo¿e wygl±daæ takie zbli¿enie .. Co mam zrobiæ odstawiæ super faceta ( nie idealizuje go, wiem o nim sporo, wiem ze nie ma ukrytych tajemnic jak " dom z trójk± dzieci i kochaj±c± ¿onê" .. Jak siê na to zapatrujecie ? Ja siê obawiam z jednej strony rozczarowania, z drugiej nie chcê z niego rezygnowaæ przez co¶ takie jak wiek.. I dodam, uwa¿am, ¿e siê zakocha³am....
Wiesz, no mo¿esz zaryzykowaæ. Potem by³aby¶ na siebie z³a gdyby¶ nie spróbowa³a. Znam dziewczynê, co mia³a lat 16 - 17 (a mo¿e nawet mniej jak zaczynali...) i spotyka³a siê z 31 - 32 letnim facetem. Dla mnie to by³o co najmniej dziwne, ale im by³o razem ca³kiem dobrze. Rozstali siê z powodu, ¿e on by³ o ni± pó¼niej chorobliwie zazdrosny, a ona ostatecznie znalaz³a sobie innego. Ale przed jaki¶ czas (nie pamiêtam ile, chyba jako¶ ponad rok) byli ze sob± szczê¶liwi i tworzyli niez³± parê.
__________________
Staram siê!

Lakhi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 16:36   #14
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 365
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Cytat:
Napisane przez katarakta12 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki! utwierdzi³y¶cie mnie w przekonaniu, ¿e naprawdê warto!

Cecylia89 A co siê sta³o z twoim zwi±zkiem z tamtym panem ? Nadal jeste¶cie ze sob±?
Tak, ja studiuje je¶li s± takowe w±tpliwo¶ci.
Owszem obawiam siê, ¿e mo¿emy mieæ inne cele ¿yciowe, ale có¿ jak to siê mówi - wszystko wyjdzie w praniu
Przepraszam za okre¶lenie 'typowy 30-latek' trochê ¼le to ujê³am. Chodzi³o mi o to, ¿e jest to energiczny facet, z duchem m³odzieñczym, trochê szalony, ale równie¿ odpowiedzialny. Jest po studiach, je¶li kto¶ mia³by w±tpliwo¶ci
Tak nie wiedzieli¶my d³ugo po ile mamy lat... Co zabawne by³am pewna ( on równie¿ ) ¿e ro¿ni nas mas 5-6 lat Có¿ zobaczymy
Strasznie czujê siê dobrze przy nim, tematy nigdy nam siê nie koñcz±, ale i potrafiê wyraziæ w³asne zdanie i "ochrzaniæ go" je¶li mnie zdenerwuje.
Wydajê mi siê, ¿e on nie d±¿y do uprawiania seksu za wszelk± cenê i dobrze, ale na pewno dojdzie to tego Hmm Trochê dziwnie o tym my¶lê mo¿e macie podobne do¶wiadczenia ?
Pozdrawiam i raz jeszcze dziêkuje !
Katarakta12, po naszym ostatnim spotkaniu On nie bardzo chcia³ ponownie siê spotkaæ. Pisali¶my na GG i dzwoni³ nieraz do mnie. Jednak 4 m-ce po naszym ostatnim spotkaniu, napisa³ mi na GG, ¿e wróci³ do swojej by³ej To by³ dla mnie wielki cios. D³ugi czas nie mog³am otrz±sn±æ siê z mi³o¶ci do niego. Po pó³ roku dosz³am do siebie. I teraz mam wspania³ego ch³opaka A tamten, teraz 33-letni, ¿yje sobie ze swoj± d³ugo i szczê¶liwie...
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodzi³am ¶licznego, zdrowego bobaska

Edytowane przez Cecilia89
Czas edycji: 2010-10-22 o 16:37
Cecilia89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 16:40   #15
katarakta12
Raczkowanie
 
Avatar katarakta12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Najwa¿niejsze, ¿e jeste¶ szczê¶liwa!
Widocznie tak musia³o byæ, mo¿e kiedy¶ wrzucê nasze zdjêcie bo mam takowe. Hmm ale zastanawiam siê nad seksem.. Hmm bo to by by³o trochê inne do¶wiadczenie
katarakta12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 16:47   #16
Cecilia89
Zadomowienie
 
Avatar Cecilia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 1 365
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Cytat:
Napisane przez katarakta12 Poka¿ wiadomo¶æ
Najwa¿niejsze, ¿e jeste¶ szczê¶liwa!
Widocznie tak musia³o byæ, mo¿e kiedy¶ wrzucê nasze zdjêcie bo mam takowe. Hmm ale zastanawiam siê nad seksem.. Hmm bo to by by³o trochê inne do¶wiadczenie
Nie da siê ukryæ, ¿e jestem szczê¶liwa
A co do seksu z o 12 lat starszym mê¿czyzn±, to nie wiem jak to jest
__________________
"Moda przemija, styl pozostaje." - Gabrielle Chanel
Projekt PRAWO JAZDY (30/30)
Urodzi³am ¶licznego, zdrowego bobaska
Cecilia89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 17:48   #17
Kajosek
Raczkowanie
 
Avatar Kajosek
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Swindon, UK
Wiadomo¶ci: 119
GG do Kajosek
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Mój facet jest ode mnie starszy o 9 lat (ja 20 on 29) i naprawde rewelacyjnie nam siê uk³ada. Jeste¶my ju¿ razem ponad rok i mamy daleekie plany na przysz³o¶c razem. My¶lê, ¿e warto spróbowac bo mo¿esz kiedy¶ tego bardzo ¿a³owac. Powodzenia!
Kajosek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 18:25   #18
ksiezniczkanajgorsza
Raczkowanie
 
Avatar ksiezniczkanajgorsza
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: USA, Kalifornia
Wiadomo¶ci: 398
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Je¶li traktujesz ten zwi±zek na zasadzie takiej- spróbujê, nie obiecuj±c ani sobie, ani jemu zbyt wiele to ok. Moim zdaniem warto. Ale je¶li naprawdê ju¿ teraz powa¿nie my¶lisz o przysz³o¶ci z nim to my¶lê, ¿e powinna¶ zastanowiæ siê nad jedn± kwesti±, o której ani Ty Autorko, ani ¿adna z dziewczyn nie napisa³a. Chodzi mi mianowicie o to, czy temu panu nie zachce siê za chwilê dzieci. Czy nie jest to mê¿czyzna, który u¶wiadomi³ sobie, ¿e czas za³o¿yæ rodzinê? Czy przemy¶la³a¶ to?
ksiezniczkanajgorsza jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 19:13   #19
katarakta12
Raczkowanie
 
Avatar katarakta12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Do Ksiezniczkanajgorsza
Oczywi¶cie, ¿e my¶la³am o tym Ja w sumie nie planuje dzieci w najbli¿szej przysz³o¶ci, ogólnie na razie jestem zdania, ¿e nie chcê hmm ( nie besztajcie mnie za to ) a je¶li dosz³o by kiedy¶ do takiej rozmowy my¶lê, ¿e wtedy okaza³o by siê wszystko.. Jednak teraz wiem, ¿e na razie nie ma i nie chce Bawimy siê ¿yciem

Edytowane przez katarakta12
Czas edycji: 2010-10-22 o 19:15
katarakta12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-22, 19:22   #20
kenio26
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: :)
Wiadomo¶ci: 892
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Spróbowaæ zawsze mo¿na,ale jak dla mnie rozminiecie siê w pewnym momencie.Ty bêdziesz chcia³a siê jeszcze bawiæ,on bêdzie chcia³ stabilizacji.Zna³am du¿o takich zwi±zków i ¿aden nie przetrwa³,ale uwa¿am ¿e zawsze trzeba spróbowaæ,moze akurat Twój bêdzie tym wyj±tkiem
__________________
Jestem kobiet±,a w nicku nie jest podany mój wiek()

Odwyk kosmetyczny od jutra
kenio26 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 19:25   #21
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 18 974
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

próbuj
i zagl±dnij na w±tek o dziewczynach zwi±zanych ze sporo starszymi mê¿czyznami
kitkulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 19:44   #22
katarakta12
Raczkowanie
 
Avatar katarakta12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Zagl±da³am ale jako¶ niczego sensownego nie mog³am siê tam doszukaæ tzn porad mo¿e mniej
katarakta12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 20:40   #23
batesia
Przyczajenie
 
Avatar batesia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Kochana ¿yj!!!! nawet nie zastanawiaj siê nad takimi pierdo³ami Skoro siê dogadujecie, macie wspólne zainteresowania... DAJ TEMU CO SIE MIÊDZY WAMI RODZI SZANSÊ
Ja sama 4 lata temu by³am w identycznej sytuacji jak Ty. A dzi¶ juz jestem miesi±c po ¶lubie
Jak pozna³am swojego mê¿a mia³am 20 lat On 37, by³am szalon± studentk± i imprezowiczk± a On dojrza³ym mê¿czyzn±.
Mimo tak wielu ró¿nic swietnie siê dogadywali¶my, cudownie spêdzali¶my czas, a mieli¶my byc TYLKO przyjació³mi.
Oboje bronilismy siê przed tym uczuciem ''rêkami i nogami" Mieli¶my wiele w±tpliwo¶ci jak zareaguj± nasi rodzice, czy to ma sens...?
Na szczê¶cie wszystko sie u³o¿y³o Szybko zamieszkali¶my razem a On okaza³ siê cudownym cz³owiekiem. Ja wiele od Niego siê nauczy³am, spowa¿nia³am''dojrza³am'' ,co nie znaczy ze obecnie nie lubimy wyskoczyæ do klubu
On zawsze wspiera³ mnie w tym co robiê i zawsze mogê na Niego liczyæ.Po 3 latach o¶wiadczy³ siê a w tym roku wziêli¶my ¶lub. Jestem z Nim bardzo szczê¶liwa KOCHAM GO i nie ¿a³ujê ani jednej sekundy spêdzonej razem.
3 MAM za Was kciuki. Nie bój siê tego uczucia, nie patrz na to co mówi± ludzie wszystko siê u³o¿y, a czy jeste¶cie sobie pisani ¿ycie poka¿e
batesia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 20:42   #24
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój w³asny ¶wiat
Wiadomo¶ci: 2 222
GG do magica
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Moja przyjació³ka jest w Twoim wieku(w moim te¿, bo te¿ mam 19 lat), ma faceta 31letniego wiêc identyczna sytuacja. ¦wietnie siê im uk³ada. Tak wiêc próbuj! To ju¿ nie to samo co 16 i 28 lat, jeste¶ ju¿ w miarê dojrza³a, ponadto wiele Was ³±czy. Nie wiek w metryce jest wa¿ny, a wiek mentalny. Powodzenia
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTE¦ PIÊKNIEJSZA NI¯ CI SIÊ WYDAJE-klik

to s³owo(nie "te s³owo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 22:50   #25
MysteryMe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 308
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Pewnie ze probowac!To wszystko zalezy od charakterow oraz dojrzalosci,mowisz ze sie swietnie dogadujecie itd,wiec jak najbardziej moze sie udac,czego Ci zycze z calego serca
MysteryMe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-22, 23:13   #26
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 7 898
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Cytat:
Napisane przez Kajosek Poka¿ wiadomo¶æ
Mój facet jest ode mnie starszy o 9 lat (ja 20 on 29) i naprawde rewelacyjnie nam siê uk³ada. Jeste¶my ju¿ razem ponad rok i mamy daleekie plany na przysz³o¶c razem. My¶lê, ¿e warto spróbowac bo mo¿esz kiedy¶ tego bardzo ¿a³owac. Powodzenia!
Ooo to tak jak u mnie - mnie z moim te¿ dzieli 9 lat, jeste¶my razem ju¿ 6
Powiem tak - i u mnie w rodzinie, i w rodzinie mojego T¯ta praktycznie w ka¿dym ma³¿eñstwie ró¿nica wieku by³a powy¿ej 10 lat. Ka¿da babcia, ciocia, wujek, rodzeñstwo mia³o ma³¿onków starszych lub m³odszych. Dla mnie ten model by³ normalny - kobieta m³odsza, facet starszy - ona szybciej jest gotowa na za³ozenie rodziny, on pó¼niej. On pó¼niej dojrzewa i wie czego chce, ona wcze¶niej. Zalet tej sytuacji jest o wiele wiele wiêcej.

Natomiast jak moja przyjació³ka us³ysza³a, ¿e mam ch³opaka o 9 lat starszego wyba³uszy³a na mnie oczy i stwierdzi³a o fuuuuj taki stary? I u niej w rodzinie ró¿nica wieku max 2 lata, i dla niej by³o to wrêcz nienaturalne. Ot, wychowanie te¿ ma znaczenie
__________________
Ma³a owca ju¿ z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-23, 00:20   #27
Kredzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Kredzia_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 4 250
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

a ja krotko.

Carpe Diem.
Kredzia_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-23, 09:04   #28
katarakta12
Raczkowanie
 
Avatar katarakta12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 63
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Do Batesia :
O 17 lat super, ¿e wam siê u³o¿y³o! A nie mia³a¶ jaki¶ zahamowañ przed seksem z tak starszym facetem od siebie? ( pomimo tylu cech, które was ³±czy³y)

A¿ ¿yæ siê chce
katarakta12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-23, 09:46   #29
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 10 084
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Ja Wam te¿ powiem, ¿e próbowa³am wcze¶niej z rówie¶nikami, teraz mam T¿ starszego ode mnie o 13 lat i bez porównania mój zwi±zek jest najbardziej partnerski z mo¿liwych. I wbrew pozorom z starszym facetem mo¿na siê lepiej wyszaleæ ni¿ z m³odszym Takie ja mam akurat do¶wiadczenie ale ró¿nie to mo¿e byæ i ze starszymi i z m³odszymi.
__________________

klatka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-10-23, 10:00   #30
PorannaMgla
Raczkowanie
 
Avatar PorannaMgla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 255
Dot.: Zwi±zek ze starszym facetem ..

Skoro tak ¶wietnie siê dogadujecie, macie wspólne zainteresowania to próbuj, nic nie tracisz, a mo¿esz wiele zyskaæ
PorannaMgla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.