jak odchudzic plecy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-16, 21:42   #1
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 924
Wink

ćwiczenia na plecy


Dokładnie chodzi mi o ćwiczenia wyszczuplacjące środkową partię pleców Znacie jakieś ćwiczonka??
kate6o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-16, 22:01   #2
dzidka.
Przyczajenie
 
Avatar dzidka.
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: ćwiczenia na plecy

to są ćwiczonka na kręgosłup piersiowy( niby część środkowa ). nie ćwiczyłam ich, ale na jakieś ciężkie nie wyglądają może warto. do dwóch razy dziennie trzeba je stosować

Ćwiczenie 1
Siedząc lub stojąc ściągnij łopatki ku sobie poprzez splecenie rąk za plecami z równoczesnym odgięciem głowy ku tyłowi.

Ćwiczenie 2

Leżąc na brzuchu z rękami wzdłuż tułowia unosimy barki w górę. Wytrzymujemy przez 10 sekund, następnie odpoczywamy.

Ćwiczenie 3
Leżąc na brzuchu unosimy tułów na prostych rękach i skręcamy barki na przemian w obie strony, tak aby poczuć napięcie mięśni grzbietu.

Ćwiczenie 4
Po uchwyceniu długiego kija oburącz za karkiem, wykonujemy maksymalne skręty tułowia w obie strony.

Ćwiczenie 5
Klęcząc opieramy się na obu łokciach. Wykonując wdech wyginamy plecy w "koci grzbiet". Następnie wykonując wydech wyginamy kręgosłup ku dołowi. Aby ćwiczyć górny odcinek kręgosłupa należy wysunąć łokcie bardziej do przodu i obniżyć klatkę piersiową. Aby ćwiczyć dolny odcinek kręgosłupa należy oprzeć się na prostych rękach.
dzidka. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 21:43   #3
kate6o
Zadomowienie
 
Avatar kate6o
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 924
Dot.: ćwiczenia na plecy

może ma ktoś coś wyprubowanego??
kate6o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 14:38   #4
HELLOKITTY
Raczkowanie
 
Avatar HELLOKITTY
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
GG do HELLOKITTY
Dot.: ćwiczenia na plecy

Ja znam tylko jedno:

Chodzenie prosto cały mi dniami z lekko ściągniętymi łopatkami i wyciągniętą szyją. Widziałaś plecy tancerek? One muszę być idealnie proste!
HELLOKITTY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 14:40   #5
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: ćwiczenia na plecy

Tak. Tylko, że tancerki gubią tłuszcz w tańcu
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 19:58   #6
HELLOKITTY
Raczkowanie
 
Avatar HELLOKITTY
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 459
GG do HELLOKITTY
Dot.: ćwiczenia na plecy

Oczywiście ale próbowałam chodzić prosto całłłłły dzień od rana do wieczora i miałam zakwasy jak nie wiem kiedy. Spróbujcie a się przekonacie. Bez oszukiwania.
HELLOKITTY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 20:05   #7
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: ćwiczenia na plecy

jesli ktoś na co dzień chodzi prosto to plecki nie będą go bolały.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-14, 11:49   #8
Ania&Isia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Konin
Wiadomości: 8
ładne plecy

proszę o podanie ćwiczeń na mięsień najszerszy grzbietu (tzn."słoninę" na plecach), do lata ma zniknąć!!!
Ania&Isia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 12:54   #9
kasssia85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 260
Dot.: ładne plecy

znam takie jedno ćwiczonko, bardzo skuteczne. siad, nogi ugięte w kolanach, plecy wyprostowane i wypychasz miednice do przodu.wytrzymyjesz w tej pozycji kilka sekund, rozluxniasz mięśnie i powtóreczka. nie rób naraz za dużo, z czasem zwiększaj ilość powtórzeń. poza tym pomogą ci wszelkie aeroby. tez miala kiedys ten problem ze miałąm fałdki na pleckach, jednak teraz czuję same kości i mięśnie
kasssia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 14:02   #10
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: ładne plecy

dziewczyny może pomogą Wam ćwiczenia z atlasów - wszystko jest zobrazowane i opisane jeśli zdecydujecie się ćwiczyć z obciążeniem, to lepiej będzie jesli ktoś sprawdzi Waszą technikę wykonania poszczególnych ćwiczeń - m.in. unikniecie przykrych i niepotrzebnych kontuzji.

http://kulturysta.com/infopage.php?id=92

http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.htm
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 18:22   #11
sawyer188
Raczkowanie
 
Avatar sawyer188
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z kompa?
Wiadomości: 442
Dot.: ładne plecy

Plecy:
podciąganie na drążku jako ze jesteści płci pięknej to koniecznie potrzebna druga osoba pomagająca 2 serie po 10 powt nadchwytem i podchwytem
__________________
sawyer188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-14, 22:23   #12
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: ładne plecy

ja przyłączam sie do prośby jak mi sie marza takie jedwabiste, gładkie, smukłe plecki i sukienka z odkrytymi plecami.................. ......................... ......................... .......
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 09:21   #13
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: ładne plecy

Demetria zajrzyj do linków

Diete zapewne masz więc postaw na ćwiczenia
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 17:05   #14
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: ładne plecy

spodobały mi sie ćwiczenia z pierwszego linku ale dla mnie dobre sa tylko z hantlami bo ćwicze w domu i w związku z tym mam pytanie tam jest kilka ćwiczeń, które wykonuje się siedzac na ławeczce, prawda ze ławeczke moge w tym przypadku zastapic zwykłym krzesłem?????? i nie chodzi mi tu tylko o cwiczenia na plecki
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 16:31   #15
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
jak odchudzic plecy?

czesc.szukam cwiczonek zeby pozbyc sie warstwy tluszczyku i 2 faldek pleckow.bede brdzo wdzieczna za rady.pozdrawiam
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 16:35   #16
morwa74
Rozeznanie
 
Avatar morwa74
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: łódz
Wiadomości: 523
Dot.: jak odchudzic plecy?

podbijam
__________________
Bywa nieraz, że czasem stoimy w obliczu prawdy dla, której brakuje słów... JP
morwa74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 18:02   #17
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: jak odchudzic plecy?

nie da sie wyszczuplić tylko jednej partii ciała. jeśli schudniesz w jednym miejscu inne części też schudną

w takim przypadku przyda się trening na rzeźbę:
Trening na rzeźbę-tutaj zalecana jest większa liczba treningów(nawet do 6 tygodniowo)-każdą grupę mięśniową trenujemy nawet 2 razy w tygodniu. Treningi krótkie, bardzo intensywne(przerwy pomiędzy seriami zmniejszamy do 60-30 sekund) z dużą różnorodnością ćwiczeń(dodajemy więcej ćwiczeń izolowanych, jak np. rozpiętki w leżeniu, krzyżowanie linek wyciągów, ćwiczenia na maszynach treningowych).Można stosować superserie, serie łączone, serie potrójne, gigantserie(powyżej 3 ćwiczeń na tę samą grupę wykonywanych w minimalnych odstępach)-oczywiście w miarę zaawansowania ćwiczącego. Na większe grupy mięśniowe wykonujemy 12-9 serii, na mniejsze10-7 serii-ilość powtórzeń nie mniejsza niż 10-12.Dobre połączenie to wykonanie po treningu siłowym treningu aerobowego(30-45 minut). Oczywiście jest to tylko bardzo ogólny zapis, a od tych zasad są odstępstwa, ponieważ każdy organizm reaguje inaczej na te same bodźce. I tak w rzeczywistości, każdy powinien wypracować sobie osobisty program-adekwatny do indywidualnych predyspozycji organizmu, a zapis ogólny powinien służyć, jako podstawa do dalszych prób wypracowania tego programu.

jest wiele ćwiczeń które moga pomóc w drodze do celu:
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...19&postcount=5
http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.htm#5
http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.htm#12
http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.htm#14
http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.htm#15

to są ćwiczenia które można wykonac w domu z hentelkami/sztangielkami (nawet z butelkami wypełnionymi wodą) i z kijem od miotły
zamiast ławki można użyć krzesła/krzeseł lub położyć sie na podłodze czy niezbyt miękkim materacu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 20:19   #18
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: ćwiczenia na plecy

Podciągam wątek, bo nie znalazłam żadnych ćwiczeń na plecy na forum...

Chciałabym troszkę umięśnić plecy, bo mam tam tylko wystjący kręgosłup, wystające łopatki i skórę...
Mogłabym prosić o opisy ćwiczeń do wykonania w domu? Przy użyciu hantelków?
Chodzi mi o rozszerzenie górnej części pleców, wyrobienie 'dołeczków' i ogólnie zarysowanie mięśni na pleckach...


***
Szukałam też ćwiczeń na klatkę piersiową i także nic nie znalazłam ;/
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 08:57   #19
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: ćwiczenia na plecy

Loneliness ćwiczenia na plecy i kltatkę piersiową znajdziesz w "zbiorze" w atlasach ćwiczeń - na 100%
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-30, 09:14   #20
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: ćwiczenia na plecy

www.kulturystyka.pl/atlas - tam masz ćwiczenia siłowe na każdą część ciała.
Poza tym niedawno pojawiło się parę nowych rzeczy w wątkach podwieszonych, i tam było kilka ćwiczeń na plecy.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-30, 21:34   #21
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: ćwiczenia na plecy

Midi, suz, inch... mogłabym prosić o ocenę i uwagi co do takiego "zestawu" ćwiczeń na klatkę i plecy? Każde ćw. wykonywałabym w 3 seriach po 8-12 powtórzeń. Z hantelkami 2x2kg...

1. Odwodzenie ramion w bok (rozpiętki) na leżąco
2. Przywodzenie ramion Stań w rozkroku, ugnij kolana. Stopy skieruj na zewnątrz. Plecy trzymaj prosto, wciągnij brzuch i napnij pośladki. Wyciągnij ramiona, lekko ugięte w łokciach, przed siebie na wysokość klatki piersiowej.Chwyć ciężarki. Napnij mięśnie ramion oraz klatki piersiowej. Następnie szerokim, półkolistym ruchem postaraj się przybliżyć łokcie tak, aby znalazły się na wysokości talii. Powróć do pozycji wyjściowej.
3.Przenoszenie ramion za głowę Połóż się na plecach, pamiętając, aby przylegały dokładnie na całej długości do podłoża. Zegnij kolana i wciągnij brzuch. Unieś ręce (delikatnie ugięte w łokciach) wraz z ciężarkami przed siebie na wysokość ud. Rozluźnij mięśnie karku i patrz w górę. Następnie przenieś rękę wraz z ciężarkiem za głowę, napinając mięśnie klatki piersiowej. Robiąc wydech, przenieś ramię do pozycji wyjściowej, pamiętając, że łokcie są zawsze delikatnie ugięte. Wykonuj to ćwiczenie na przemian prawą ręką i lewą ręką.

4. PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE).
5.ŚCIĄGANIE SZTANGIELEK W SIADZIE SZEROKIM.
6. PRZENOSZENIE SZTANGIELEK W LEŻENIU
7.WZNOSY BARKÓW ”SZRUGSY”

I jak? Jakieś sugestie?
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 07:26   #22
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: ćwiczenia na plecy

Wygląda dobrze, ja część tego robię co tydzień. Tylko 2 kg przy niektórych ćwiczeniach nie starczą Ci na długo - wraz ze wzrostem siły warto zwiększać obciążenie.
Ja bym tylko (o ile dobrze rozumiem opisy ) ćw. nr 2 przesunęła gdzieś bliżej końca, bo chyba angażuje mniej mięśni i jest łatwiejsze (zwłaszcza z małym obciążeniem), niż te następne.
Co do tego ćwiczenia, które opisałaś w pkt. 3, moim zdaniem, lepiej robić z większym obciążeniem, za to oburącz - technicznie jest łatwiej. Ale to tylko moje przyzwyczajenie, tak też jest dobrze No i do tego potrzebna jest ławka (w warunkach domowych - coś, co ma brzeg, poza który można machać rękami do dołu).
Aha, w zależności od intensywności treningu, powinnaś pamiętać o przerwach - nie ćwicz w ten sposób codziennie, bo mięśnie muszą sie regenerować. Przy obciążeniu 2-4 kg 2 x w tygodniu będzie OK; jeśli zwiększysz obciążenie, trening tych grup mięśni rób raz na 5-6 dni.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 07:43   #23
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: ćwiczenia na plecy

W ogóle to przy treningu dzielonym najczęściej łączy się plecy z bicepsem, a klatkę z tricepsem - bo niektóre ćwiczenia angażują właśnie i te 'docelowe', i 'ręczne' mięśnie.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 08:11   #24
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: ćwiczenia na plecy

Loneliness,

Czy masz jakąś wadę kręgosłupa, że zależy Ci na ćwiczeniu go? W Twoim wieku wydaje mi się to niepotrzebnie, a szczególnie na własną rękę w domu (jeśli chodzi o ciężary). Takie ćwiczenia jak wiosłowanie itd. są naprawde obciążające, a plecy pracują i tak, kiedy ćwiczysz delikatnie barki, czy chociażby nogi.
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 08:36   #25
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: ćwiczenia na plecy

Cytat:
Napisane przez loneliness
Midi, suz, inch... mogłabym prosić o ocenę i uwagi co do takiego "zestawu" ćwiczeń na klatkę i plecy? Każde ćw. wykonywałabym w 3 seriach po 8-12 powtórzeń. Z hantelkami 2x2kg...

1. Odwodzenie ramion w bok (rozpiętki) na leżąco
2. Przywodzenie ramion Stań w rozkroku, ugnij kolana. Stopy skieruj na zewnątrz. Plecy trzymaj prosto, wciągnij brzuch i napnij pośladki. Wyciągnij ramiona, lekko ugięte w łokciach, przed siebie na wysokość klatki piersiowej.Chwyć ciężarki. Napnij mięśnie ramion oraz klatki piersiowej. Następnie szerokim, półkolistym ruchem postaraj się przybliżyć łokcie tak, aby znalazły się na wysokości talii. Powróć do pozycji wyjściowej.
3.Przenoszenie ramion za głowę Połóż się na plecach, pamiętając, aby przylegały dokładnie na całej długości do podłoża. Zegnij kolana i wciągnij brzuch. Unieś ręce (delikatnie ugięte w łokciach) wraz z ciężarkami przed siebie na wysokość ud. Rozluźnij mięśnie karku i patrz w górę. Następnie przenieś rękę wraz z ciężarkiem za głowę, napinając mięśnie klatki piersiowej. Robiąc wydech, przenieś ramię do pozycji wyjściowej, pamiętając, że łokcie są zawsze delikatnie ugięte. Wykonuj to ćwiczenie na przemian prawą ręką i lewą ręką.

4. PODCIĄGANIE SZTANGIELKI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE).
5.ŚCIĄGANIE SZTANGIELEK W SIADZIE SZEROKIM.
6. PRZENOSZENIE SZTANGIELEK W LEŻENIU
7.WZNOSY BARKÓW ”SZRUGSY”

I jak? Jakieś sugestie?
a moim zdaniem ten plan jest zupełnie bez sensu, za dużo tu wszystkiego: ćwiczeń, serii, powtórzeń.

Po raz pierwszy nie zgodzę się z Inch: wiosłowanie obciąża kręgosłup jak jest źle wykonywane i z dużym obciążeniem, 2kg to nie jest duże obciążenie.
oim zdaniem ćwiczenie mięśni pleców nma dużo sensu, bo w ten sposób jesteśmy w stanie utrzymać prostą sylwetkę, lepiej wykonywać niektóre codzienne czynności, tworzy się naturalny mięśniowy gorset, a w ciąży to już wogóle cudo jak ma się silne mięśnie pleców.
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 08:37   #26
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: ćwiczenia na plecy

Dziękuję Midi

inch, mi chodzi o rozbudowanie pleców bo są naprawdę strasznie wątłe... co do wady kręgosłupa - tak, mam małą skoliozę, a do tego jakieś schorzenia "proste (albo płaski?) plecy"... a to ma jakieś znaczenie?...
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 08:38   #27
loneliness
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 568
Dot.: ćwiczenia na plecy

Cytat:
Napisane przez pingwin2
a moim zdaniem ten plan jest zupełnie bez sensu, za dużo tu wszystkiego: ćwiczeń, serii, powtórzeń.
To jak - wg Ciebie - powinnam zmienić ten plan? Wykonanie wszystkiego zajmuje mi jakieś 30-40min.. to dużo?
__________________
OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dla osób odchudzających się: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=127964

Dla Przekupek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=134950 - 13 sierpnia - DOKŁADKA!
loneliness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 08:57   #28
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: ćwiczenia na plecy

Cytat:
Napisane przez loneliness
To jak - wg Ciebie - powinnam zmienić ten plan? Wykonanie wszystkiego zajmuje mi jakieś 30-40min.. to dużo?
jedno ćwiczenia na każdą grupę mięśniową, 3 serie po 8-12
nie masz nic na nogi, na biceps, za to kilka na plecy, to niepotrzebne.
Trzeba ćwiczyć wszystkie mięśnie, bo to zapobiega kontuzjom i ładnie wygląda
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 10:14   #29
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: ćwiczenia na plecy

Pingwin, ale Loneliness chodzi na siłownię, o ile wiem, i robi chyba (?) ogólny trening na całe ciało 2 x tyg., więc ten trening miałby być 'oprócz', a nie 'zamiast'.
Czy już może nie chodzisz, Loneliness?
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 10:30   #30
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: ćwiczenia na plecy

Cytat:
Napisane przez Midi
Pingwin, ale Loneliness chodzi na siłownię, o ile wiem, i robi chyba (?) ogólny trening na całe ciało 2 x tyg., więc ten trening miałby być 'oprócz', a nie 'zamiast'.
Czy już może nie chodzisz, Loneliness?
no to zgłupiałam
pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.