Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-18, 21:26   #2251
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A oto reakcja na mój jakże żarliwy post: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=199

No ale trzeba mieć jakieś priorytety prawda? Zarobić człowiek chce, co w tym złego?

Nawiasem mówiąc: zaglądam na solaryjny, pierwszy z brzegu post i cóż widzę? "My wiemy o tym, że solarka szkodzi, w końcu wszystko na tym świecie jest szkodliwe."


Po prostu nic tylko łyknąć sobie jakąś odchudzającą chemię, wypalić szluga, wysmarować się olejem roślinnym i skoczyć na 20 minut na solarkę (w czasie upału może być dach, najlepiej taki z eternitu to i azbestem się sztachniem), a na koniec pociągnąć oczęta kholem -i wymarzony sposób pielęgnacji gotowy. W końcu i tak wszystko jest niezdrowe. Howgh!

P.S. Czasem mam na końcu języka: "ok, miłego opalania/odchudzania/malowania się, zaproście mnie na pogrzeb"
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 21:29   #2252
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Erato to serum z peptydami o którym piszesz Olay Regenerist Daily Regenerating Serum mam w swoim kramiku, dostałam od jednej wizażanki z Kanady, nie używałam przyznam się, bo po prostu nie miałam kiedy, za dużo kremów na raz.

http://usinternetshopping.com/thepro...5943&owner=175
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 21:44   #2253
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Vivien
A oto reakcja na mój jakże żarliwy post: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=199
PW do Admina - taka reklama wlasnej aukcji jest na wizazu niedozwolona.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 22:05   #2254
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39
Erato to serum z peptydami o którym piszesz Olay Regenerist Daily Regenerating Serum mam w swoim kramiku, dostałam od jednej wizażanki z Kanady, nie używałam przyznam się, bo po prostu nie miałam kiedy, za dużo kremów na raz.

http://usinternetshopping.com/thepro...5943&owner=175
Hmm.... Nie mam się ani w ząb na co wymienić, więc może jednak skusisz się na rolę królika doświadczalnego Skład taki jak ja to mówię "komercyjny do bólu" - silikon, woda, gliceryna, silikon, silikon, długo długo nic, peptydy, silikon, silikon Czyli pewnie się będzie po twarzy ślizgać aż miło... Miło się będzie pogłaskac po tych silikonach A ten opis - regeneracja uszkodzonej skóry No jak dla mnie stworzone... Ale ja już za mądra jestem i za duża dziewczynka, żeby w to uwierzyć. Co nie oznacza, że nie wypróbuję
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 22:12   #2255
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato
Hmm.... Nie mam się ani w ząb na co wymienić, więc może jednak skusisz się na rolę królika doświadczalnego Skład taki jak ja to mówię "komercyjny do bólu" - silikon, woda, gliceryna, silikon, silikon, długo długo nic, peptydy, silikon, silikon Czyli pewnie się będzie po twarzy ślizgać aż miło... Miło się będzie pogłaskac po tych silikonach A ten opis - regeneracja uszkodzonej skóry No jak dla mnie stworzone... Ale ja już za mądra jestem i za duża dziewczynka, żeby w to uwierzyć. Co nie oznacza, że nie wypróbuję
Z królika teraz nici
Mam rozpiskę na siedem dni tygodnia wydrukowaną i powieszoną w łazience przy lustrze - na której jasno i wyraźnie stoi napisane co i kiedy mam smarować, coby sie nie pogubić, nic więcej na nią już nie wcisnę
Żadnych peptydów !
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-18, 23:09   #2256
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Nie mam ostatnio czasu posiedziec sobie na spokojnie na wizazu, a tyle fajnych postow tu stworzylyscie...
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 00:05   #2257
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Vivien
Po prostu nic tylko łyknąć sobie jakąś odchudzającą chemię, wypalić szluga, wysmarować się olejem roślinnym i skoczyć na 20 minut na solarkę (w czasie upału może być dach, najlepiej taki z eternitu to i azbestem się sztachniem), a na koniec pociągnąć oczęta kholem -i wymarzony sposób pielęgnacji gotowy. W końcu i tak wszystko jest niezdrowe. Howgh!
Vivien - racja, mnie ostatnio własna mama przekonywała , o tym iz jedni palą papierowy i żyja 90 lat, a inni nie i umieraja na raka w wieku 40 lat, i oczywiście,że alkohol to samo zdrowie (dla osób z wysokim ciśnieniem).

Po prostu ręce opadają.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-19, 01:33   #2258
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Paula: ja mam ten sam numer z ojcem, żeby było zabawniej mój tato jest zapalonym zielarzem i ma różne manie typu jaka to sól niekamienna jest okropnie niezdrowa, a jakie niezdrowe frytki, itepe itede, ale kopci jak smok
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 09:38   #2259
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Oj, kilka dni mnie nie było (byliśmy z ekipą na Podboju Korony Polski - kto 15.06 oglądał teleexpress - to wie, o kogo chodzi ), a tu tyle postów naprodukowałyście ... i jak ja mam teraz to wszystko nadrobić?
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 10:23   #2260
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

W związku z dzisiejszą pogodą i tym co pisałyście o dziewczynach uwielbiających samżyć się jak na patelni przypomniała mi się historia z wakacji. Dwa lata temu we wrześniu byłam w Egipcie na wakacjach. Jedną z wycieczek było Safarii po pustyni, m.in jazda dżipami, na wielbłądach i na kładach (motory) po pustyni. Ja ubrana w długie cienkie przewiewne spodnie, adidasy, koszulka bawełniana zakrywająca ręce do łokci i zakrywająca szyję, arafatka, okulary z filtrami no i oczywiście emulska Avenki.
Pełny rynsztunek Przyjeżdżam na miejsce zbiórki i co widzę, grupka "młodzieży" (mam na myśli młode dziewczyny ok 20 lat ) z Polski, dziewczyny zjarane na mahoń w krótkich spodenkach, bucikach na paseczki, koszulki z wielkimi dekoltami lub wogóle na ramiączka, bez żadnego nakrycia głowy, niektóre bez okularów O filtrach nie wspominam, bo nie sądze, żeby wogóle wiedziały, że coś takiego jest potrzebne.
Nie musze chyba wspominać jakie miały miny na mój widak, zabezpieczonej szczelnie od stóp do głów haha
Pewnie pomyślały wariatka i było im mnie żal Natomiast mi było ich naprawdę żal wieczorem, po całym dniu przebywania na odkrytej przestrzeni w słońcu (temp. momentami dochodziła do 50 stopni) i cieszę się, że nie widziałam ich na drugi dzień (mieszkały w innym hotelu) bo widok ten utkwił by mi chyba w pamięci do końca życia ...

Emulsja Avene zdała egzamin w ekstremalnych powiedziałabym warunkach

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2006-06-19 o 22:18
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 10:31   #2261
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato
Hmm.... Nie mam się ani w ząb na co wymienić, więc może jednak skusisz się na rolę królika doświadczalnego Skład taki jak ja to mówię "komercyjny do bólu" - silikon, woda, gliceryna, silikon, silikon, długo długo nic, peptydy, silikon, silikon Czyli pewnie się będzie po twarzy ślizgać aż miło... Miło się będzie pogłaskac po tych silikonach A ten opis - regeneracja uszkodzonej skóry No jak dla mnie stworzone... Ale ja już za mądra jestem i za duża dziewczynka, żeby w to uwierzyć. Co nie oznacza, że nie wypróbuję
A polyacrylamide tam nie ma? Olay uwielbia go pchac w sowoje produkty. ostatnio dostalam krem zwalczajacy 7 oznak starzenia i na 3-im miejscy polyacrylamide. Samo zdrowie!!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-19, 10:34   #2262
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez L_V
A polyacrylamide tam nie ma? Olay uwielbia go pchac w sowoje produkty. ostatnio dostalam krem zwalczajacy 7 oznak starzenia i na 3-im miejscy polyacrylamide. Samo zdrowie!!
Nie widzę, skład Olay Regenerist:

Ingredients:
Cyclopentasiloxane, Water, Glycerin, Polymethylsilsesquioxane, Niacinamide, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Panthenol, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Palmitoyl Pentapeptide-3, Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Allantoin, Cetyl Ricinoleate, BIS-PEG/PPG-14/14Dimethicone, PEG-10 Dimethicone, PEG-100 Stearate, PEG-10 Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Disodium EDTA, Sodium Metabisulfate, Ethylparaben, Propylparaben, Methylparaben, Benzyl Alcohol, Fragrance
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 10:55   #2263
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez L_V
A polyacrylamide tam nie ma? Olay uwielbia go pchac w sowoje produkty. ostatnio dostalam krem zwalczajacy 7 oznak starzenia i na 3-im miejscy polyacrylamide. Samo zdrowie!!
Super - kremik 7 oznak strzenia, a rak skóry gratis.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 12:40   #2264
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Miałam go i potwierdzam - obrzydliwy Lepiej i bezpieczniej trzymać się od niego z daleka.

I jeszcze, skoro juz ten Egipt nam wypłynął Zrobiłam sobie kiedyś 2 tygodnie wolnego w niezłej klasie hotelu, wczasów a la rencistko-emeryckich, kiedy to potrzebowałam absolutnie spokoju i drinów podtykanych pod nos. Żadne sensacje poza leżakiem, morzem, rafą, piękną plażą, niezłym żarciem, absolutnie mnie nie interesowały. Taki mini mały raj na ziemii tylko wchodził w rachubę I było tam też niezłe towarzystwo z całej Europy i Afryki. I wiecie co? Śmiesznie wyglądała plaża. Wszystkie Afrykanki i ich dzieci na plaży absolutnie pozakrywane, nawet te ciemnoskóre, natomiast część, że tak powiem europejska - golasy absolutne, łącznie z Francuzkami topless, które nawet precz odrzucały parasole ochrone. I smażenie na olejki I pamiętam te ich zdziwione i pełne politowania miny, jak się "nam" (tzn. białym) przyglądali. W żadnym innym miejscu na świecie nie odczułam aż takiej "niestosowności" opalania się. I kto tu jest 100 lat za ...
__________________
Życie jest jak malowanie obrazu, a nie dodawanie słupków

Edytowane przez moniga
Czas edycji: 2006-06-19 o 13:03
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 12:52   #2265
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

mckabi, przelewik zrobiony i powinien wkrótce dojść (podejrzewam, że wieczorem)

pozdrawiam
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 13:17   #2266
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

To ja się pochwalę Kupiłam sobie dzisiaj:
-DP LRP + gratis balsam LRP Toleriane Corps
-Avenka w spray'u spf40 + gratis szampon Ducray Extra Doux 300ml

Dałam się złapać na promocje, ale DP i tak miałam kupić, Avenkę i tak chciałam mieć, a jak dają mi za to w prezencie kosmetyki za 80 zł, to żal się nie dać złapać

Tym niemniej doszłam do wniosku, że ta filtromania jest straszna. Mój portfel ma już stany lękowe i chowa się na dnie torebki jak tylko wyczuje aptekę
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 13:20   #2267
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Vivien
To ja się pochwalę Kupiłam sobie dzisiaj:
-DP LRP + gratis balsam LRP Toleriane Corps
-Avenka w spray'u spf40 + gratis szampon Ducray Extra Doux 300ml

Dałam się złapać na promocje, ale DP i tak miałam kupić, Avenkę i tak chciałam mieć, a jak dają mi za to w prezencie kosmetyki za 80 zł, to żal się nie dać złapać

Tym niemniej doszłam do wniosku, że ta filtromania jest straszna. Mój portfel ma już stany lękowe i chowa się na dnie torebki jak tylko wyczuje aptekę
Vivien a ile dałaś za dp? I gdzie kupowałąś Bo ja do Lublina mam niedaleko
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 13:24   #2268
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Vivien ile dałaś za spray Avene 40? Mam na niego ochotę
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 13:26   #2269
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez moniga
I było tam też niezłe towarzystwo z całej Europy i Afryki. I wiecie co? Śmiesznie wyglądała plaża. Wszystkie Afrykanki i ich dzieci na plaży absolutnie pozakrywane, nawet te ciemnoskóre, natomiast część, że tak powiem europejska - golasy absolutne, łącznie z Francuzkami topless, które nawet precz odrzucały parasole ochrone. I smażenie na olejki I pamiętam te ich zdziwione i pełne politowania miny, jak się "nam" (tzn. białym) przyglądali. W żadnym innym miejscu na świecie nie odczułam aż takiej "niestosowności" opalania się. I kto tu jest 100 lat za ...
He, dobrze to określiłaś
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-19, 13:28   #2270
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez beoneself
Vivien ile dałaś za spray Avene 40? Mam na niego ochotę
Kup sobie na allegro - jest najtaniej. Opłaca się również wybrać się do EuroApteki 9-11. W naszej okolicy znam 2 - w Chorzowie na Wolności i Platan Zabrze. No ale w EA napewno będzie drożej niż na allegro.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 13:31   #2271
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Vivien
Tym niemniej doszłam do wniosku, że ta filtromania jest straszna. Mój portfel ma już stany lękowe i chowa się na dnie torebki jak tylko wyczuje aptekę
Tak, biedny portfel ... Na hasło "apteka" od razu się portfelowi drobne nie zgadzają , o grubych nie wspominając . W dodatku internet bardzo ułatwia robienie zakupów i tak korci, żeby może coś zamówić
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 13:31   #2272
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

DP 55 zł na Radziszewskiego, ale był tylko jeden taki z gratisem, tak samo ta Avenka (77zł) też ino jedna. Chyba że na zapleczu coś mają.

Zastanawiałam się jeszcze nad AL ale cóż, był bez balsamiku, więc odpadł
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 13:32   #2273
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Vivien koniecznie podaj gdzie ta apteka sie znajduje w Lublinie tylko nie mow ze to ta na narutowicza gdzie kolejki przez caly chodnik Nie wiesz do kiedy taka promocja trwa? Chce kupic sobie wode termalna Avene i moze akurat cos dostane
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 13:33   #2274
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Vivien
DP 55 zł na Radziszewskiego, ale był tylko jeden taki z gratisem, tak samo ta Avenka (77zł) też ino jedna. Chyba że na zapleczu coś mają.

Zastanawiałam się jeszcze nad AL ale cóż, był bez balsamiku, więc odpadł
Ten spray na allegro był za coś ok 50zł - obecnie brak.
Nie wzięłaś A-L? Błąd.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 13:50   #2275
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Kate: no właśnie wiem, że brak, dlatego w aptece kupiłam.

A AL też kupię, tylko jakąś promocję wyhaczę No i DP mi się cudownie nosi, a AL bałam się w ciemno kupować, chcę najpierw zdobyć próbkę.

agateczka: na Radziszewskiego, tylko jak pisałam -nie wiem czy to była promocja czy takie pojedyncze zestawy, bo na półkach po jednym stały a ja je perfidnie wykupiłam
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 13:57   #2276
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

aahaa, rozumiem, ale jednak zaryzykuje
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 14:10   #2277
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Zakochałam się w AL Użyłam go dziś drugi raz, żeby ładnie na egzaminie wyglądać i nie zawiodłam się. Dzisiaj upał straszny, jak dotarłam na uczelnię byłam cała mokra. Idę do łązienki z myślą o świecącej jak żarówa twarzy, a tu mat totalny No nie mogłam się nadziwić. W ogóle cera jakaś taka ładna, gładka, no miodzio poprostu. To mój filterek
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 14:11   #2278
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez L_V
A polyacrylamide tam nie ma? Olay uwielbia go pchac w sowoje produkty. ostatnio dostalam krem zwalczajacy 7 oznak starzenia i na 3-im miejscy polyacrylamide. Samo zdrowie!!
W tym Regenerist nie ma, za to jak stwierdziłam wyżej - same silikony Jak ktoś uczulony albo podatny na silikonowe zapychanie, to omijać. Ciekawostka to ten niacynamid w składzie.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 14:15   #2279
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Zrobiłam próbę z DP. Na niego nałożyłam podkład (olewamy destabilizację parsolu).
Idealnie wchłoneły mi się 2ml, nałożone "na raz", zostało pobielenie. Tylko oczy oczy mnie zaczęły piec i śmiardziało przez godzinę - alkocholem chyba. Nie mogłam wytrzymać z oczami, zmyłam i nałozyłam mleczko Avene 50+, ulga.
Dziwna sprawa z tymi mleczkami - że dzieciaczek mnie drażnił pod oczami, choć powinien być delikatniejszy skoro dla dzieci, a 50+ nie drażni.
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-19, 14:22   #2280
agateczka
BAN stały
 
Avatar agateczka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 660
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

a co to jest AL? prosze o rozszyfrowanie nazwy i firmy. Powierzchownie poczytalam o filtrach i nie orientuje sie jeszcze po skrótach. Czekam niech ta sesja wreszcie sie skonczy i przestudiuje wszystko
agateczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.