Masz ma³o w³osów?mi pomog³y - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-08-19, 15:03   #1
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 529

Masz ma³o w³osów?mi pomog³y


Pigu³ki antykoncepcyjne yasmin.Teraz moge siê juz wypowiedzieæ - biore je ponad pó³ roku.W³osy mam 2 razy gêstsze ni¿ kiedykolwiek.
Ca³y czas je farbujê,nie zmieni³am diety.W ogóle nie wypadaj±- nawet podczas mycia!
inne ciekawe skutki uboczne - o rozmiar uros³y mi piersi, cerê zawsze mia³am w miare czyst± a teraz zdazy³am juz zapomniec co to takiego pryszcz.
¯adnych negatywnych skutków ubocznych nie dostrzeg³am.
__________________
Im dalej w las, tym wiêcej drzew.
mylady21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-20, 22:28   #2
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Masz ma³o w³osów?mi pomog³y

Cytat:
Napisane przez mylady21
Pigu³ki antykoncepcyjne yasmin.Teraz moge siê juz wypowiedzieæ - biore je ponad pó³ roku.W³osy mam 2 razy gêstsze ni¿ kiedykolwiek.
Ca³y czas je farbujê,nie zmieni³am diety.W ogóle nie wypadaj±- nawet podczas mycia!
inne ciekawe skutki uboczne - o rozmiar uros³y mi piersi, cerê zawsze mia³am w miare czyst± a teraz zdazy³am juz zapomniec co to takiego pryszcz.
¯adnych negatywnych skutków ubocznych nie dostrzeg³am.
Wydaje mi siê, ¿e nie powinna¶ doradzaæ takiego sposobu. Rozumiem , ¿e chcesz dobrze, ale u pewnej grupy dziewcz±t ( do której nale¿a³am) tabletki antykoncepcyjne powoduj± masow± utrate w³osów.REAKCJA NA HORMONY JEST BARDZO INDYWIDUALNA, na konkretny rodzaj tabletek te¿.Zreszt± to srodek antykoncepcyjny przede wszystkim.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe

Edytowane przez Mariti
Czas edycji: 2006-08-20 o 23:02
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-20, 22:34   #3
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomo¶ci: 3 706
Dot.: Masz ma³o w³osów?mi pomog³y

pigu³ki antykoncepcyjne polecane jako cudowny ¶rodek na piêkne w³osy i du¿e piersi to nie jest dobry pomys³ w koñcu to ¶rodek anty a nie jakie¶ zió³ka a potem ma³olaty chc± ja braæ ¿eby miec wiecej w staniku
Tak wogóle te¿ biorê yasmin i nie zauwa¿y³am cudownego wp³ywu na moje w³osy wiec to zapewne sprawa indywidualna.
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-21, 08:02   #4
paradise
Przyczajenie
 
Avatar paradise
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Masz ma³o w³osów?mi pomog³y

Cytat:
Napisane przez Mariti
Wydaje mi siê, ¿e nie powinna¶ doradzaæ takiego sposobu. Rozumiem , ¿e chcesz dobrze, ale u pewnej grupy dziewcz±t ( do której nale¿a³am) tabletki antykoncepcyjne powoduj± masow± utrate w³osów.REAKCJA NA HORMONY JEST BARDZO INDYWIDUALNA, na konkretny rodzaj tabletek te¿.Zreszt± to srodek antykoncepcyjny przede wszystkim.
zgadzam sie w zupe³no¶ci
paradise jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-21, 16:57   #5
Prozerpina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Masz ma³o w³osów?mi pomog³y

Tak siê sk³ada, ¿e ja równie¿ biorê Yasmin, dziêki Bogu piersi mi nie uros³y bo przy miseczce E wiêkszy rozmiar by³ by tragedi±! Je¶li chodzi o w³osy wypadaj± gar¶ciami, zreszt± taki sam wp³yw na w³osy mia³ równie¿ Cilest i Harmonet! Polecanie hormonów uwa¿am za jakie¶ nieporozumienie!
Prozerpina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-22, 19:54   #6
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 529
Dot.: Masz ma³o w³osów?mi pomog³y

A czy ja piszê ,zeby kupowac pigu³ki w kiosku?
Hmm?Lekarz chyba je przepisuje prawda?
Pigu³ki pomagaj± kobietom z ciut za ma³a ilosci± estrogenu.
Yasmin zreszt± zosta³y ponoc specjalnie"zaprojektowane " pod pomaganie urodzie.
Co do zió³ek to niektóre uwazam za bardziej szkodliwe ni¿ pigu³ki np.taka wilcza jagoda,bagno zwyczajne,wrotycz...
a co do ma³olat to powinny je ³ykaæ zamiast rodziæ dzieci w liceum kub w gimnazjum... lub ³ykac bombê hormonaln± postinor,ze juz o innych srodkach kulturalnie nie wspomnê.
__________________
Im dalej w las, tym wiêcej drzew.
mylady21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-08-22, 20:05   #7
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 416
Dot.: Masz ma³o w³osów?mi pomog³y

Ja naszcze¶cie mam gêste w³oski, wiêc to nie jest mój problem
__________________
,,Wa¿ne s± tylko te dni ktorych jeszcze nie znamy
Wa¿nych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy czekamy''
Martulka10000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-08-22, 21:35   #8
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 2 431
Dot.: Masz ma³o w³osów?mi pomog³y

Cytat:
Napisane przez mylady21
A czy ja piszê ,zeby kupowac pigu³ki w kiosku?
Hmm?Lekarz chyba je przepisuje prawda?
Pigu³ki pomagaj± kobietom z ciut za ma³a ilosci± estrogenu.
Yasmin zreszt± zosta³y ponoc specjalnie"zaprojektowane " pod pomaganie urodzie.
Co do zió³ek to niektóre uwazam za bardziej szkodliwe ni¿ pigu³ki np.taka wilcza jagoda,bagno zwyczajne,wrotycz...
a co do ma³olat to powinny je ³ykaæ zamiast rodziæ dzieci w liceum kub w gimnazjum... lub ³ykac bombê hormonaln± postinor,ze juz o innych srodkach kulturalnie nie wspomnê.
nie piszesz, aby kupowaæ te tabletki w kiosku ( w którym de facto i tak ich nie dostaniesz) , ale przedstawiasz je jako cudowny ¶rodek na problemy zwi±zane z wypadaniem w³osów, a co za tym idzie zachêcasz do ich stosowania w sposób niezgodny z ich przeznaczeniem , a do tego w celach , w których ich dzia³anie nie jest niczym udowodnione i poparte , czasem wprost przeciwne.Osobi¶cie jestem zwolenniczk± u¿ywania tabletek antykoncepcyjnych zgodnie z ich przeznaczeniem, ale po takim po¶cie , kto¶ mo¿e po nie siêgn±c tylko dlatego , ¿e "niby" pomagaj± w problemach z w³osami ( co jeszcze raz podkre¶lê- jest spraw± bardzo mglist± a przede wszystkim indywidualn±)a przeciez to hormon. Co do lekarzy nie bêdê siê wypowiadala- sa rózni. Jeszcze raz napiszê- ukazywanie takich tabletek w roli leczniczej przeciew wypadaniu w³osów uwa¿am za nieprzemy¶lan± pomy³kê.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.