Irokezik Beckhama czy styl Brada Pitta ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-21, 17:22   #1
Phoeeenix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10

Irokezik Beckhama czy styl Brada Pitta ?


Witam wszytskich na forum
Mam dylemacik, czy sobie zrobić fryzurę jak david beckham poczas Mundial 2002 ( chodzi mi o tego małego irokeza ) tylko nie wiem czy tez farbowac sobie góre czy może taką http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1124477143 ??
Jakie wam sie bardziej podbają, i może mi ktoś powiedzieć jak wygląda taki zabieg i ile by mnie ewentualnie wyniósł ??
Jestem facetem, nie znam sie na fryzjertwie więc prosiłbym o dobre wytłumaczenie tego
Phoeeenix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 18:18   #2
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Irokezik Beckhama czy styl Brada Pitta ?

Ojej Brad Pitt . Zaraz to zdjęcie sobie zapiszę . Myślę, że nie musisz się natrudzić by mieć takie włosy. Wystarczy zapuścić i dobrze ułożyć. Wszystko jednak zależy jaką masz twarz. Niektórym nie pasują takie włosy, ale Bradowi jak najbardziej .

Ps.: Farbowani chłopcy są jak dla mnie za bardzo lalusiowaci . Tak delikatnie chciałam to napisać .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 21:45   #3
Phoeeenix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
Dot.: Irokezik Beckhama czy styl Brada Pitta ?

No to nie musze farbować Pasowałyby mi bo stawiam często podbnie na żelu tylko ze one długo nie wytrzymają ?
A co na temat Beckhama ?
Phoeeenix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 22:08   #4
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327
Dot.: Irokezik Beckhama czy styl Brada Pitta ?

moe wstawisz swoja fotke? bedzie latwiej ci cos doradzic
__________________
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 08:35   #5
Maaagdaaa
Raczkowanie
 
Avatar Maaagdaaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 99
GG do Maaagdaaa
Dot.: Irokezik Beckhama czy styl Brada Pitta ?

taaaaaak popieram ten pomysl z fotka. na pewno fryzurka pana Beckhama jest zadziej spotykana u chlopakow, a Brada fryzura jest jakas taka zbyt popularna
Maaagdaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 09:50   #6
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Irokezik Beckhama czy styl Brada Pitta ?

Cytat:
Napisane przez Phoeeenix
No to nie musze farbować Pasowałyby mi bo stawiam często podbnie na żelu tylko ze one długo nie wytrzymają ?
A co na temat Beckhama ?
Polecam fioletowy żel Welli . Ekstra mocny . Ale jestem z dziewczynami i chętnie obejrzę fotkę. Wtedy doradzimy obiektywniej .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 10:42   #7
Phoeeenix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
Dot.: Irokezik Beckhama czy styl Brada Pitta ?

No oka macie te fotki ja sie tak sępicie hehe :P teraz mam troche włoski za długie mi sie wydaje i na zdjęciach zawsze inaczej sie wyglada jak wiecie no ale coś możecie doradzić A co do popularności to w swojej szkole nie widziałem żeby ktoś miał takie.

Edytowane przez Phoeeenix
Czas edycji: 2006-08-26 o 14:16
Phoeeenix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-22, 10:49   #8
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Irokezik Beckhama czy styl Brada Pitta ?

No proszę, proszę . Ja obstawiam w dalszym ciągu Brada Pitta .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 10:58   #9
Phoeeenix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
Dot.: Irokezik Beckhama czy styl Brada Pitta ?

Bo bardziej go lubisz czy bardziej pasuje ??
Wogle pasuje chyba cos z tych fryzur nonie ??
EJ i mam pytanko jak zrobie tak jak Brad to można zrobić coś takeigo żeby nie układać zawsze na żelu tylko tak jak on miec ciągle ?
I jak zrobić żeby było ich tak dużo bo ja mam gęste włosy i raczej mam więcej włosów zżelowanych w jeden niż mało a często, wiecie o co chodzi nonie ??
Phoeeenix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 11:03   #10
..::Rimini::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::Rimini::..
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Irokezik Beckhama czy styl Brada Pitta ?

A ja uważam, że zdecydowanie irokezik!! To moja ulubiona męska fryzura i myślę, że zdecydowanie za mało facetów w Polsce taką nosi. Farbowania włosów również nie uważam za niemęskie, no ale ja preferuję styl włoski jeśli chodzi o męzczyzn, wręcz "metroseksualny"...:p :
..::Rimini::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 11:15   #11
Phoeeenix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
Dot.: Irokezik Beckhama czy styl Brada Pitta ?

Hehe Rimini jaka dojrzała odpowiedż thx
Ale chyba zrobie sobie na Brada a na lato 2007 irokezik, ponieważ Brad jest mniej odważny i sie tak nei rzuca A co do poprzednieog postu nikt mi nie odpowiedział
Cytat:
Bo bardziej go lubisz czy bardziej pasuje ??
Wogle pasuje chyba cos z tych fryzur nonie ??
EJ i mam pytanko jak zrobie tak jak Brad to można zrobić coś takeigo żeby nie układać zawsze na żelu tylko tak jak on miec ciągle ?
I jak zrobić żeby było ich tak dużo bo ja mam gęste włosy i raczej mam więcej włosów zżelowanych w jeden niż mało a często, wiecie o co chodzi nonie ??
Phoeeenix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-22, 11:20   #12
olcia17666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 327
Dot.: Irokezik Beckhama czy styl Brada Pitta ?

Ja jestem za Bradem. Fajnie ci bedzie to zapuszczaj włoski Potem mozesz rozjasnic troszke.
__________________
olcia17666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 13:58   #13
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Irokezik Beckhama czy styl Brada Pitta ?

On na tym zdjęciu ma ułożoną grzywkę tak troszkę do przodu. Ta część jest dłuższa a reszta jest krótsza. Jeśli już układać to na takiej zasadzie, że nie stawianie całości tylko pochylenie tej grzywki. Do tego jednak musisz mieć jeszcze troszkę bardziej dłuższe włoski, ale boki wydają mi się, że będą takie jak teraz . Trochę skomplikowanie może i napisałam, ale fryzjer powinien wiedzieć o co mi chodzi .
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 15:12   #14
Phoeeenix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
Dot.: Irokezik Beckhama czy styl Brada Pitta ?

Spoko kumam cie W całości nie chce stawiać bo raz już mi to przeszło a dwa już to wyszło z mody chyba Po 2 czyli boki zostawić bo i tak nie bede ich robił może tylko lekko przykrócić a góre jescze dłuższą zrobić ?
oczywiście jak pójde teraz do fryzka to chyba tez z góry lekko przyciąć zeby nie mieć włosów we wsyztskei strony ??
A i najważniejsze jestem po fryzjerze no i co dalej ?? Żel na głowe i gotowe ?? BO ja nie chce mieć tak rzadko jak na głowie tych włosów tylko tak jak na tej fotce Brada - dużo tych włosów, cienko spelcionych, postawionych I nie musi być też do góry pochylone, może być wzłuż tylko żeby były efekt mokrych włosow ?? Kumacie laski ??
Help me please
Phoeeenix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 15:31   #15
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Irokezik Beckhama czy styl Brada Pitta ?

Wiec zdecydowales juz, ze chcesz miec cos takiego jak Brad, tak?
Wydaje mi sie, ze zeby nie trzeba bylo wlosow stawiac na zel, gume itp to one po prostu musza byc takie sztywne i z tym nie da sie nic zrobic, albo sie z takimi rodzisz albo nie. Moj TZ ma takie sztywne wlosy i nie musi sie bardzo natrudzic zeby mu sterczaly, w ktora strone chce (ale stwierdzenie ). Jesli chcesz, zeby wygladalo to jak najbardziej naturalnie to polecam Ci gume do wlosow Schwarzkopf OSIS ja akurat uzywam wersji matujacej. Kiedys mialam krociutkie wloski, a ze STRASZNIE nie podobaja mi sie nazelowane wlosy, to musialam je stawiac w inny sposob, w zwiazku z tym fryzjer polecil mi wlasnie ta gume.
Jesli chcesz osiagnac efekt mokrych wlosow, to kiedys byla taka substancja, chyba zelowata o nazwie mokra wloszka czy cos takiego i wydaje mi sie, ze to dawalo efekt mokrych wlosow.
Ale jesli o mnie chodzi, to zdecydowanie radzilabym zrobic irokeza, nie wiem jakiego mial David, bo nie chce mi sie szukac fotek , ale taki subtelny irokezik jest super i bardzo mi sie podoba! Pozdrawiam
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 19:08   #16
Phoeeenix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10
Dot.: Irokezik Beckhama czy styl Brada Pitta ?

Spoko Teraz bedzie Brad Pitt a na lato beckham
Podsumowując bo mi troche namieszayłście dziewczyny co mam zrobić żeby miec taki fryz jak na zdjęciu Brada Pitta ? Chce to zebrac w calośc
Phoeeenix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:51.