Jaka fryzure na wesele? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-13, 18:35   #1
PaniPuchatkowaIKubus
Przyczajenie
 
Avatar PaniPuchatkowaIKubus
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1

Jaka fryzure na wesele?


Hej. Bałam się napisać, ale "nie ryzykujesz - nie masz". Więc, hmm, witam mam na imię Karolina. 24 maja idę na wesele do kuzynki. Mam sukienkę, buty, pazurki, tylko nie fryzurki :| sama nie wiem już co mam z tymi moimi włosami robić. Chciałabym abyście mi poradziły. Dołączam kilka moich zdjęć, m.in. w sukni na zdjęciu tym mam jeszcze grzywkę, teraz ją zapuszczam. Aktualna fota to druga. Na trzeciej zaś wszystko zebrane opaską do góry. Dobrze czuję się w rozpuszczonych i wyprostowanych włosach, ale wydaje mi się to za mało eleganckie. Lubię koki z części włosów, a reszta rozpuszczona. W grę wchodzą loki oczywiście (zdjęcie czwarte ukazuje mnie jeszcze w grzywce, ale w lokach ) lecz nie z całości. Bardzo proszę o doradzenie mi. Pozdrawiam serdecznie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010126.JPG (139,6 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6300649.JPG (146,1 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 022.jpg (291,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (43,5 KB, 68 załadowań)
PaniPuchatkowaIKubus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-14, 14:56   #2
gosiaczekkk85
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczekkk85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 424
Dot.: Jaka fryzure na wesele?

Do takiej sukienki podobają mi się upięcia, czy jakiś figlarny z powyciąganymi pasemkami albo wg. mnie jeden z najbardziej eleganckich - banan. Masz ładne, długie włosy, bez problemu ci je ładnie upną, jeśli nie chcesz upięcia to może wyprostowane gładkie, a grzywka do góry uczesana. Mi w tej fryzurce jest wygodne na imprezach i wytrzymuje całonocną zabawę
gosiaczekkk85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 13:09   #3
nusia21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 26
Dot.: Jaka fryzure na wesele?

ja proponuje tak jezeli to ta sukienka w ktorej jestes to wloski raczej nie w zadnym koku czy bananie, niez eci nie pasujr do twarzy tylko poprostu nie do tej sukienki. grzywke mozna fajnie ulozuc na bok wyprostowac nawet podciac zeby sie fajnie ukladala. jezeli z reszty wlosow loki to faktycznie zeby byly loki a nie "siano", delikatne loki ktore nadadza ci uroku, mozna podpiac gore zeby trosze urozmaicic, jakac delikatna ozdobka zeby nie przesadzic.
nusia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.