Co wybierzecie na HALLOWEEN?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-06, 22:33   #1
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507

Co wybierzecie na HALLOWEEN??


Tak jak większość ludzi odlicza dni do nowego roku, tak ja robię to samo w odniesieniu do imprezy halloweenowej - dla mnie swoistego *happy new year`u* hehe
Jeszcze trochę czasu zostało, ale już zastanawiam się w co (oprócz wampirzych malinek ) przodzieję swoją szyję. Macie jakieś typy, coś ciekawego do polecenia? A może w ogóle już macie zaplanowane CO ZACZ na szyjce będzie?
Zastanawiam się czy na tę okazję nie zanabyć kuszących Ange ou Demon. Hm, nie wiem, nie wiem. Bo co gorsza, obawiam się że z mojej kolekcji niewiele jestem w tym zakresie w stanie wycisnąć...

Jedyne co wiem na pewno to to że Angel i Halloween JdP odpadają. Ciągle jednak niewiele rozjaśnia to sytuację...
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 23:03   #2
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

Chyba Black Cashmere,nic bardziej odpowiedniego w chwili obecnej nie posiadam,niedługo doleci do mnie Demeter Bonifre więc może też wezmę pod uwagę oraz Quarzazate i Jaisalmer-obu nie znam,ale może któryś....
Też zastanowiłabym się na Ange ou Demon .....tylko,że w mojej flaszce ukazało się dno....
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 23:24   #3
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

Hmmm... Z mojej kolekcji pasowalby mi Allure Sensuelle Ale do tego czasu moge jeszcze zmienic zdanie
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 06:06   #4
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

Gdybym się gdzieś wybierała pewnie padłoby na Fumidusa. Albo Black Tourmaline. Albo Black Cashmere, Messe de Minuit, Coze, Bonfire, Burning Leaves, albo Poison, albo... zaraz zaraz, przecież większość mojego zbiorku jest taka jesienno-halloweenowa

Ale że nigdzie się nie wybieram to dopiero tydzień po Zaduszkach odzieję się w jakiś dymny aromat i skoczę wieczorem na Powązki napawać się cmentarną atmosferą
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 07:23   #5
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

nic, bo nie obchodzę amerykańskich świąt
Ale gdyby ktoś mnie zaprosił na jakąś mroczną imprezę, to byłby to gotycko-wiedźmowaty Poison
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 07:26   #6
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość
już zastanawiam się w co (oprócz wampirzych malinek ) przodzieję swoją szyję.
A ja się w pierwszej chwili chciałam zapytać co za zapach określasz mianem "wampirzych malinek" Dopiero w drugiej chwili zaczaiłam..

Niestety na żadne halloweenowe party się nie wybieram. Ale jeśli bym się, to pewnie wypachniłabym się Koszmarą. Albo Messe de Minuit. Albo innym kadzidlakiem. Albo Słoniem dla kontrastu

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
nic, bo nie obchodzę amerykańskich świąt
Ale Halloween to nie jest święto amerykańskie. Tzn. można je tak odebrać, ale naprawdę korzenie ma w zupełnie innej tradycji.
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR

Edytowane przez kamena
Czas edycji: 2009-10-07 o 07:29
kamena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 11:00   #7
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

Ja wybiorę Habanitę oczywiście
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 11:16   #8
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość


Ale Halloween to nie jest święto amerykańskie. Tzn. można je tak odebrać, ale naprawdę korzenie ma w zupełnie innej tradycji.
C'est ca Daleka jestem od łażenia po domach z wesołym powitaniem "Trick or treat!" Ameryka jeszcze nawet nie była symbolicznym ziarenkiem kiedy tamten obrzęd już ho-ho od kiedy istniał.

Widzę, że przede wszystkim kadzidła biorą górę. A dla tych mało kadzidlanych? Co wtedy wybrać?
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 12:09   #9
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

ciekawy temat i te wampirze malinki, też w pierwszym momencie myślałam, że to określenie jakiegoś zapachu

Na pewno wybiorę addicta, kojarzy mi się z nocą cmentarną nagrobne kwiaty, kadzidło, dym ze zniczy, mleczna poświata srebrnej tarczy księżyca a wszystko to drżąco zimne o nocnego czarnego chłodu
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 12:14   #10
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
Ale Halloween to nie jest święto amerykańskie. Tzn. można je tak odebrać, ale naprawdę korzenie ma w zupełnie innej tradycji.
Ciekawe, czy pamiętałby o nim pies z kulawą nogą, gdyby nie Ameryka

Acz muszę przyznać, że złowrogo wyszczerzony lampion-dynia to ładny gadżet.

Mam nadzieję pachnieć czymś, co dostanę w prezencie urodzinowym poprzedniego dnia :-P

Edytowane przez martwa papuga
Czas edycji: 2009-10-07 o 12:15
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 12:21   #11
kamena
ʞɐɯǝuɐ
 
Avatar kamena
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: powązki
Wiadomości: 6 987
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość

Widzę, że przede wszystkim kadzidła biorą górę. A dla tych mało kadzidlanych? Co wtedy wybrać?
Demeter Pumpkin Pie
__________________
"This is a ticket for the bus that inkubi, suckubi, and serialbi ride to work. There's only one bus, because otherwise it'd be a bi, and then it'd be too busy exploring dating options to pick anyone up."

EVERY WOMAN IS A STAR
kamena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 12:22   #12
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

Cytat:
Napisane przez kamena Pokaż wiadomość
A ja się w pierwszej chwili chciałam zapytać co za zapach określasz mianem "wampirzych malinek" Dopiero w drugiej chwili zaczaiłam..
Niestety na żadne halloweenowe party się nie wybieram. Ale jeśli bym się, to pewnie wypachniłabym się Koszmarą. Albo Messe de Minuit. Albo innym kadzidlakiem. Albo Słoniem dla kontrastu

Ale Halloween to nie jest święto amerykańskie. Tzn. można je tak odebrać, ale naprawdę korzenie ma w zupełnie innej tradycji.
Oj, to sorry - w napływie amerykańskiego kiczu i komerchy do kwadratu łatwo o tym zapomnieć...
Co do poszukiwań zapachów, to były gdzieś 2 wątki - o mrocznym zapachach i w klimacie zaduszkowym Tam też padło sporo propozycji

Ja, jak juz pisałam, wybrałabym Poison, lub Avignon, dorzucę też może Angela - do stylizacji na gnijącą pannę młodą
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 22:02   #13
Eurydice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 42
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

W zależności od tego, co będę tego dnia robić i od nastroju, w gre wchodzą:

Vera Wang Sheer Veil - tak, tak, wiem, to zapach pozornie kompletnie niehalloweenowy. Ale kojarzy mi się z gnijącą panną młodą, dybukiem, Łucją z Lammermooru i tego tyou klimatami. a to juz najbardziej halloweenowe skojarzenia. Poza tym - nikt nie będzie nim tego dnia pachniał.

Avignon - no tu skojarzenie jest jakby oczywiste

Kyoto - jakbym jednak w inną stronę niż większośc ludzi chciała pójść

Celine Oriental Summer - też pozrnie niepasuje, ale to ciekawy zapach, i jakos mi się od poczatku bardziej z pażdziernikiem, niż z latem kojarzył
Eurydice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 22:18   #14
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

Cytat:
Napisane przez Eurydice Pokaż wiadomość
W zależności od tego, co będę tego dnia robić i od nastroju, w gre wchodzą:

Vera Wang Sheer Veil - tak, tak, wiem, to zapach pozornie kompletnie niehalloweenowy. Ale kojarzy mi się z gnijącą panną młodą, dybukiem, Łucją z Lammermooru i tego tyou klimatami. a to juz najbardziej halloweenowe skojarzenia. Poza tym - nikt nie będzie nim tego dnia pachniał.
O kurka, Twój opis mnie w wysokim stopniu zaintrygował, chyba pomyszkuję w poszukiwaniu VW.
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 22:26   #15
Tsukichan
Rozeznanie
 
Avatar Tsukichan
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 763
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

W Szkocji to chyba najżywsza noc w roku (w kazdym razie w okresie jesiennym). Wszyscy studenci latają poprzebierani po pubach (cuksów niestety nikt nam nie rozdaje^^).

Właściwie to zapach zależeć będzie od przebrania, a jeszcze takowego nie wymyśliłam.

Zastanawiam się nad Johnem Galliano. Na mnie to istna msza, zakadzidlony drewniany kościół, tylko nie wiem, może za zakonnicę mogłabym się przebrać?

A jak nie, to pewnie Kyoto, albo AP Maitresse, gdyby mnie wzięła ochota na jakieś bardziej, hmhmh, lubieżne klimaty kostiumowe
__________________
“It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.”
Tsukichan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 22:57   #16
danaida
Zadomowienie
 
Avatar danaida
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 076
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

Byłabym krwistą fantasmagorią wampirzego snu
śnionego za dnia
...tylko jakby to zmaterializować strojem?

Wówczas pachniałabym miksem Demeter Dirt z najpiękniejszymi liliami z zielonymi łodyżkami, czyli Gold Donny Karen (czemu ja je kupiłam mamie a nie sobie).

Och! Dziewczyny jak Wam dziko zazdroszczę maskaradowego party w Noc Czarownic!
A ja mam samych nie halloweenowych znajomych...
danaida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 23:02   #17
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

Cytat:
Napisane przez Tsukichan Pokaż wiadomość
W Szkocji to chyba najżywsza noc w roku (w kazdym razie w okresie jesiennym). Wszyscy studenci latają poprzebierani po pubach (cuksów niestety nikt nam nie rozdaje^^).

Właściwie to zapach zależeć będzie od przebrania, a jeszcze takowego nie wymyśliłam.

Zastanawiam się nad Johnem Galliano. Na mnie to istna msza, zakadzidlony drewniany kościół, tylko nie wiem, może za zakonnicę mogłabym się przebrać?

A jak nie, to pewnie Kyoto, albo AP Maitresse, gdyby mnie wzięła ochota na jakieś bardziej, hmhmh, lubieżne klimaty kostiumowe

Ciekawe typy Czy pisząc o JG masz na myśli Le Parfum No 1? Hm, to może faktycznie być niezła myśl...

Halloween w Szkocji... Pewnikiem musi być bardzo klimatycznie!

Ja planuję stare opuszczone ruiny okolicznego zamczyska z - uwaga - zachowaną całą jedną komnatą

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------

Cytat:
Napisane przez danaida Pokaż wiadomość
Byłabym krwistą fantasmagorią wampirzego snu
śnionego za dnia
Może znajomych masz nie-halloweenowych, ale Ty bez wątpienia jesteś *halloween girl* (coby już nie pisać *witch* hehe), no i rękę do poezji masz nielichą!
__________________


Edytowane przez piroksena
Czas edycji: 2009-10-07 o 23:04
piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 23:12   #18
danaida
Zadomowienie
 
Avatar danaida
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 076
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??



A tak na poważnie, to dziękuję Pirokseno
Z Twoich ust to prawdziwy komplement
danaida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 23:46   #19
Tsukichan
Rozeznanie
 
Avatar Tsukichan
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 763
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość
Ciekawe typy Czy pisząc o JG masz na myśli Le Parfum No 1? Hm, to może faktycznie być niezła myśl...

Halloween w Szkocji... Pewnikiem musi być bardzo klimatycznie!

Ja planuję stare opuszczone ruiny okolicznego zamczyska z - uwaga - zachowaną całą jedną komnatą

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:59 ----------
JG chyba wypuścił na razie tylko jeden zapach, w tym artystycznie 'wygniecionym', fioletowym opakowaniu. Nie wiem, czy towarzyszom zabawy będzie takie kadzidło pasować, ale z drugiej strony drewnianych kościołów tu jak na lekarstwo, więc może nikt nie skojarzy zapachu z mszą w takowym.

A zamczysko brzmi tajemniczo-złowrogo-zachecająco
__________________
“It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.”
Tsukichan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-07, 23:56   #20
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

Cytat:
Napisane przez Tsukichan Pokaż wiadomość
JG chyba wypuścił na razie tylko jeden zapach, w tym artystycznie 'wygniecionym', fioletowym opakowaniu. Nie wiem, czy towarzyszom zabawy będzie takie kadzidło pasować, ale z drugiej strony drewnianych kościołów tu jak na lekarstwo, więc może nikt nie skojarzy zapachu z mszą w takowym.

A zamczysko brzmi tajemniczo-złowrogo-zachecająco
No tak, JG ma w zanadrzu tylko jeden zapach, ale jak tak pisałaś o kadzidłach i mszach w kościółkach - tom się chciała upewnić bo ja w nich raczej wyczuwam skrzący się żywo bursztyn i coś na kształt ostrężyn Może z lekka coś kostycznego (od skostniałego) jeszcze i nobliwego na miarę... hostii W każdym razie poważny kandydat na halloweenowca

Fakt, pomysł z zamczyskiem jest kul, haha. Mam tylko nadzieję, że nie natkniemy się tam na jakieś antagonizujące się grupki
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 11:33   #21
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

abstrahujac od tego, ze Halloween nie jest dla mnie kompletnie zadnym innych dniem nizli pozostale, to jesli mialabym podac cos z mojej kolekcyi, co mialoby wpasowac sie w atmosfere, wybor padlby niechybnie na... Couture Moschino (przed chwila odnosilam sie, pirokseno, do innego Twojego posta w temacie tych perfum). poza tym dobre bylyby na poczatku mszakowate Tendre Poison oraz Midnight Poison - czesciowo to zasluga nazwy, ale tez i pewne podobienstwo do Couture, przynajmniej takie mialam skojarzenie przy pierwszym tescie (pozniejsza analiza skladu przypuszczenia te potwierdzila).
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 19:17   #22
Immaginary
Zadomowienie
 
Avatar Immaginary
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Poznań/Kielce
Wiadomości: 1 270
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

No aż mnie chciejstwo strzeliło, gdy sobie pomyślałam o takiej imprezie w samych ruinach zamczyska! :O Ja również nie mogę się pochwalić specjalnie mrocznymi znajomymi, większość z nich na najmniejszą wzmiankę o takich planach na Halloween zwątpiłoby w moje zdrowe zmysły xD
A sama na taką okazję użyłabym zapewne klasycznego Poison (w przypadku przebrania się za wiedźmę w łachmanach i z miotłą pod pachą) lub Midnight Poison ( w razie gdybym przywdziała strój gotyckiej, białej damy). Albo też, z normalną u siebie przekorą, wylałabym na siebie cysternę Pink Sugar, bo tożto prawdziwie cukrowy zabójca
__________________
Poszukuję odlewek!
Dark Extacy, Chocolovers i Angel Violette
Immaginary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 19:18   #23
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
abstrahujac od tego, ze Halloween nie jest dla mnie kompletnie zadnym innych dniem nizli pozostale, to jesli mialabym podac cos z mojej kolekcyi, co mialoby wpasowac sie w atmosfere, wybor padlby niechybnie na... Couture Moschino (przed chwila odnosilam sie, pirokseno, do innego Twojego posta w temacie tych perfum). poza tym dobre bylyby na poczatku mszakowate Tendre Poison oraz Midnight Poison - czesciowo to zasluga nazwy, ale tez i pewne podobienstwo do Couture, przynajmniej takie mialam skojarzenie przy pierwszym tescie (pozniejsza analiza skladu przypuszczenia te potwierdzila).
Ach tak, że jakoby Couture! są smutne? Zgadza się, smutas ci on nad smutasy - ale ja się w ten dzień/noc bawić chce a nie żałobnikować

Chyba się jednak szarpnę na tego Anioło/Demona...

__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 19:30   #24
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

W Zaduszki, zgodnie z kilkuletnią tradycja, wybiorę się wieczorem na cmentarz położony na wzgórzu, z XVIII-wiecznym drewnianym kościołem, tak tam klimatycznie... i te palące się znicze, ach...
Do tego czasu nie zdążę nabyć Habanity, ale gdybym ją miała, to wtedy nie wahałabym się
A tak to może Insolence EdP, Agent Provocateur albo Boudoir...
Na przyjęciu byłabym wszeteczną wampirzycą
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 19:51   #25
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

A nie wiecie przypadkiem gdzie można powąchać "Agenty"? Pytałam, bo półki na których kiedyś stały świecą pustkami, w sephorze oznajmiono, że były wyprzedaże (ach tak? ) i marka się wycofała.
Może Marionnaud? Bo w Douglasie też jakoś nieurodzajnie pod tym względem.
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 20:37   #26
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

Cytat:
Napisane przez piroksena Pokaż wiadomość
Ach tak, że jakoby Couture! są smutne? Zgadza się, smutas ci on nad smutasy - ale ja się w ten dzień/noc bawić chce a nie żałobnikować
nie, nie i jeszcze raz nie! owszem, pod wplywem Twojej oceny, z cmentarzem mi sie te perfumy kojarza - ale w zadnej mierze nie chodzi o smutek z cmentarzem zwiazany! raczej o atmosfere - wlasnie zapach - samego miejsca - i jakos w ogole tego ze smutkiem nie wiaze
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 21:31   #27
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
nie, nie i jeszcze raz nie! owszem, pod wplywem Twojej oceny, z cmentarzem mi sie te perfumy kojarza - ale w zadnej mierze nie chodzi o smutek z cmentarzem zwiazany! raczej o atmosfere - wlasnie zapach - samego miejsca - i jakos w ogole tego ze smutkiem nie wiaze

Chyba tylko mój nos wyniuchał w C! takie pokłady smutku... Sama nie wiem, dla większości są one - cytuję - "radosne, świeże, luksusowe - i równe niegroźne - co mydełko w mydelniczce". No masz ci los
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 21:59   #28
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

radosne i swieze? hmm, tez nie. luksusowe - z pewnoscia nie.
pirokseno, okazuje sie, ze tak jakby "podpowiedzialas" mi te cmentarnosc w Couture, przy czym odmienne byly - sa, nasze interpretacje odnosnie do tych perfum
moze to stad, ze dla mnie haslo "cmentarz" - to spacer - celem odwiedzenia grobow bliskich - jesienia przede wszystkim. w zasadzie nic smutnego. albo przynajmniej niezbyt smutnego.
przy czym nie tylko cmentarz, ale i kosciol. o - dla mnie Couture to zapach kosciola na cmentarzu, hmm^^
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-08, 22:16   #29
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
radosne i swieze? hmm, tez nie. luksusowe - z pewnoscia nie.
pirokseno, okazuje sie, ze tak jakby "podpowiedzialas" mi te cmentarnosc w Couture, przy czym odmienne byly - sa, nasze interpretacje odnosnie do tych perfum
moze to stad, ze dla mnie haslo "cmentarz" - to spacer - celem odwiedzenia grobow bliskich - jesienia przede wszystkim. w zasadzie nic smutnego. albo przynajmniej niezbyt smutnego.
przy czym nie tylko cmentarz, ale i kosciol. o - dla mnie Couture to zapach kosciola na cmentarzu, hmm^^
O tak! jak najbardziej może być kościół na cmentarzu.
Cieszy mnie, że Ty także trochę inaczej -niż większość - odbierasz klimat tego zapachu
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 09:48   #30
KomEwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z gałęzi
Wiadomości: 858
Dot.: Co wybierzecie na HALLOWEEN??

Lubię Halloween za to, że stanowi okazję do miłej zabawy w atmosferze z dreszczykiem (uwielbiam!) i jest całkowicie nieszkodliwe.

Do domowej dyni ze świeczką w środku i horrorów na miły wieczór wybrałabym może Black Kennetha Cole'a. Czułabym się wówczas tak omdlewająco (jak po ukąszeniu wampira).
__________________
Sun Tzu prawie powiedział:
"Jeżeli przeciwnik jest jak ziemia - bądź jak powietrze.
Jeżeli przeciwnik jest jak ogień ......- sp....dalaj, bo z ogniem nie ma żartów!"
KomEwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.