Usuwanie pieprzyków i znamion - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-25, 17:22   #121
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez monisiatychy Pokaż wiadomość
anCcik - ja mialam płaski. w zeszlym roku pani dermatolog tez mnie odeslala i powiedziala, ze dla mojego "widzi mi sie" nie da mi skierowania niedawno zadzwonilam do centrum chirurgii plastycznej, umowilam sie na konsultacje .. co sie okazalo .. mieli podpisana umowe dlatego tego typu zabiegi byly refundowane dla pewnej ilosci osob. kazali mi zalatwic sobie skierowanie obojetnie od jakiego lekarza, nawet zwyklego z przychodni no i zabieg mialam za darmo jesli koniecznie chcesz go usunac, mozesz to zrobic prywatnie wlasnie u chirurga plastycznego, koszt to ok 100, 200 zl bez zadnego skierowania, chyba ze beda mieli refundowane

no własnie... chodzi o to refundownaie... bo jezeli bym mogla miec, to odrazu bym poleciała, a takto mama cos tam gada, ze 'co ona ma jeszcze za to placic' ;pppp eh. dziekuje za odp.
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 19:03   #122
Ol!
Raczkowanie
 
Avatar Ol!
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 245
GG do Ol!
Dot.: Usuwanie pieprzyków

a zna któraz z Was jakąś placówke w Warszawie która ma podpisaną umowe z NFZ?
Ol! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 13:44   #123
Pomarancze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Usuwanie pieprzyków

ja mialam wczoraj wycinane 3 pieprze - 2 na szyji i jeden na brzuchu. W Warszawie. lekarz specjalista - poelcam, moja bratowa mi go polecila bo pracowala z nim 15 lar na chirurgii plasty - ona jest pielegniarka. i go goraca poleca. Jak ktos chce moge podac namiary - nic nie boli ))))
Pomarancze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 10:30   #124
soleil 82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cześć jeżeli możesz to podaj mi namiary na tego lekarza. I jeszcze sie chciałam zapytać ile kosztowało usuniecie jednego pieprzyka. Z góry dziękuje za odpowiedz
soleil 82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 06:49   #125
UzaleznionaOdSiebie
Raczkowanie
 
Avatar UzaleznionaOdSiebie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Sądecczyzna bo uwielbiam, ale Kraków też piękny:)
Wiadomości: 336
Dot.: Usuwanie pieprzyków

ja mialam wczoraj zabieg usuwania pieprzyka z twarzy i czulam tylko to jak wstrzykiwiwali mi znieczulenie i to 3 razy a potem juz nie czujam nic podczas zabiegu, teraz mam szwy i narazie opatrunek ale mam nadzieje ze bedzie dobrze bo robil mi to chirurg plastyk a jakie masci uzywalyscie zeby blizna zanikla i nie byla bardzo widoczna?
__________________
studentka....



zmiany?....zmiany są zawsze dobre
UzaleznionaOdSiebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 21:14   #126
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Maści na blizny - Contratubex i Cepan - moim zdaniem są najlepsze

Wkrótce idę na usunięcie pieprzyka nad brwią... mam nadzieję, że nie pozbawią mnie brwi...

Czy któraś z Was miała - zamiast zszywania skóry - sklejanie?
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 19:47   #127
wszełka
Zakorzenienie
 
Avatar wszełka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 065
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Właśnie przyglądam się mojemu pieprzykowi i tak się wciągłam że przeczytałam cały ten wątek Pieprzyka na brodzie mam od ok 12 lat, jak miałam 8 lub 9 lat wywróciłam się na schodach i zdrapałam całego (pamiętam jak darłam się do babci "Mój pieprzyk! Babciu a on mi już zniknie?!") Od zawsze go nie lubiłam bo miałam zdanie, że mnie szpieci. Mimo, że od pewnego czasu przyzwyczaiłam się do tego pieprzyka to zastanawiam się nad jego wycięciem. Teraz jest on wypukły i dość duży- ma 1 cm na 8 mm, mniej więcej ma on kolor czerwono- brązowy . Ostatnio zrobiła mi się krostka pod nim i zastanawiam się czy nie lepiej byłoby iść do lekarza. Jak myślicie lepiej iść czy niech sobie będzie?
__________________

Blogowo

"Happiness hit her like a bullet in the head..."
wszełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-07, 14:13   #128
SecretAj
Raczkowanie
 
Avatar SecretAj
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Malopolska
Wiadomości: 158
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez malinka-1988 Pokaż wiadomość
Niedawno dermatolog wysłał mnie na konsultację do centrum onkologii w sprawie mojego pieprzyka na twarzy.. okazało się, że lepiej byłoby gdyby został usunięty. Piszę, bo mam nadzieję że ktoś opisze mi własne doświadczenia w tej sprawie..
Ja sie udalam z moim pieprzykiem na plecach do najlepszego dermatologa w krakowie czy tam w małopolsce i powiedział ze im wcześniej pieprzyk usuniętym tym lepiej i najlepiej usuwać w sosób chirurgiczny , nie usunięcie pieprzyka może spowodować w przyslosci choroby skóry zwlasza gdy jest on np. na plecach bo jest ciagle ocierany o ubranie , wystawiany w lecie na slonce itp. takze juz z poczatkiem stycznia jestem umowiona na zabieg =]
SecretAj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-10, 23:26   #129
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Wycięto mi siedem pieprzyków nie taki diabeł straszny nie ma się czego bac
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 06:16   #130
anda21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 6
Dot.: Usuwanie pieprzyków

siemka!
to zależy czy chodzisz na solarium lub dużo opalasz się latem. Jeśli tak to proponuję wyciąć, miałam zabieg tego typu i jedyne co mnie zabolało to zastrzyk, ale Ty możesz poprosić o najmniejszą igłę czyli 5 i będzie dobrze. Najgorsze są sterczące pieprzyki, bo nigdy nie wiesz kiedy Ci odpadnie, oczywiście na skutek jakiegoś otarcia. Pozdro
anda21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-02, 15:23   #131
Ol!
Raczkowanie
 
Avatar Ol!
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 245
GG do Ol!
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Ja miałam ostatnio usuwany pieprzyk z twarzy, i jeszcze planuje przynajmniej ze 3 usunąć
Ol! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 20:11   #132
dodka88
Raczkowanie
 
Avatar dodka88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 54
Dot.: Usuwanie pieprzyków

kurde... to ja mam duzo tych pieprzykow i jakos mi sie nie podobaja...chetnie bym je usunela...ale jak to taka droga sprawa to poczekam az zostane milionerka
dodka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-03, 13:22   #133
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Usuwanie pieprzyków

mój TZ dzis mial usuniete 2 pieprzyki z szyji i pleców (takie duże narosla i nieregularnym kształcie, mocno odtsające od skóry). chirurg onkolog powiedział ze to koagulacja (co to jest??) zabieg trwał 10 min. bolało tylko to, jak mu wbijali 2 grube igły 15 cm w te pieprzyki a potem słyszal tylko warczenie. za miesiąc bedzie analiza tego.
ktos wie co to był za zabieg?? wycięcie?? odmrazanie, laser czy co?? i co to jest ta koagulacja??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 18:57   #134
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Ja dzisiaj usunelam trzy paskudy z twarzy, wystajace i duze. Wygladaly jak mega pryszcze-brodawki. wyciecie przez chirurga, to co wycial przesle do analizy.
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 18:27   #135
Ol!
Raczkowanie
 
Avatar Ol!
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 245
GG do Ol!
Dot.: Usuwanie pieprzyków

ja w piatek miałam kolejny pieprzyk usuwany, tym razem z pleców i mnie troche jeszcze boli
ale wszystko jest ok
poprzedni wycinany był oddany do analizy i na szczęście wszystko było dobrze
Ol! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-26, 20:42   #136
DiamondLady
Raczkowanie
 
Avatar DiamondLady
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 181
GG do DiamondLady
Unhappy Usuwanie znamion

Mam kilka pytań:

1)Gdzie najlepiej usunąć znamienia, lekarz proponował mi iść do zwykłego chrurga ale dowiedziałam się że na chirurgi plastycznej potrafią usunąć bez blizny Najlepiej aby to było w woj. śląskim

2) Mam 3 znamiona do usunięcia: na plecach (ok wszystko jasne) ale mam 2 na głowie..Z tego co mi wiadomo aby usunąć je również trzeba wygolić kawałek włosów wokół znamienia? Troche mnie to krępuje, tym bardziej że jedno znamie znajduje się na skroni a drugie za uchem Nic się z nimi nie dzieje ale lekarz polecił mi je wyciąć bo grzebieniem zahaczam przy czesaniu

3) Czy to boli? Jak wygląda taki zabieg? Po tym się leży czy odrazu się wraca do domu?

Z góry dziękuje za odpowiedzi
__________________
19.05.2008 Rozpoczynam "aerobiczną szóstkę Weidera"

Zapuszczam włosy

DiamondLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 09:29   #137
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Usuwanie znamion

Ja usuwałam pieprzyk u zwykłego chirurga onkologa w przychodni w gabinecie zabiegowym. Blizny nie mam.
Nie nie trzeba golić... pewnie długich włosów na plecach ani za uchem nie masz. Skroń tez nie jest jakoś specjalnie owłosiona. Zreszta lekarz sam Cię poinformuje jak się przygotować.
Zabieg usunięcia 1 pieprzyka trwał może z 5 min. lekarz ostrzykuje dookoła zniamię jak dentysta i wycina. Po czym wraca sie do domu. Nic nie boli ani w czasie zabiegu ani po. Po kilku dniach przychodzi sie na zdjęcie szwów a po 2 tygodniach po wynik badania histopatologicznego.
jak pójdziesz do chirurga plastyka to pewnie będziesz musiała zapłacić za tą przyjemność a jak pójdziesz do przychodni do chirurga onkologa to nie. Do chirurga onkologa nie trzeba mieć skierowania do chirurga zwykego trzeba mieć skierowanie. Tylko podobno na ubezpieczenie można wyciąc jeden peprzyk miesięcznie ale nie wiem czy to rpawda do końca.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 14:41   #138
alicja228
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Mam dużo pieprzykow i gdybym zdecydowała sie na usunięci ich chirurgicznie zbankrutowałabym . Ostatnio odwiedzilam rodzine w usa i tam ktoś polecił mi pewien produkt ktory usówa pieprzyki. Polega to mniej wiecej na tym że aplikuje sie go na pieprzyka i po około 4 dniach on sam odpadapozostaje malutka plamka po pieprzyku mozna to porownac do sladu po strupku ktory oczywiscie znika po pewnym czasie. Postanowilam roznierz spróbować i jestem bardzo zadowolona Czyt ktoś rownierz to stosował??
Pozdrawiam
alicja228 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 14:51   #139
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Ol! Pokaż wiadomość
ja w piatek miałam kolejny pieprzyk usuwany, tym razem z pleców i mnie troche jeszcze boli
ale wszystko jest ok
poprzedni wycinany był oddany do analizy i na szczęście wszystko było dobrze

ile zapłaciłaś?
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-30, 11:16   #140
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Ol! Pokaż wiadomość
ja w piatek miałam kolejny pieprzyk usuwany, tym razem z pleców i mnie troche jeszcze boli
ale wszystko jest ok
poprzedni wycinany był oddany do analizy i na szczęście wszystko było dobrze

Ja też miałam właśnie wczoraj zabieg, trzy pieprzyki usuwane z pleców Bolało wbijanie igły czyli znieczulenie, nie tak strasznie, ale bolało . Sam zabieg oczywiście nic, i dopiero wieczorem musiałam wziąć tabletkę przeciwbólową, bo szwy bardzo naciągały mi skórę. No i cały czas kłuje i piecze Chodzę na ściągniętych łopatkach, średnio się wyspałam ...

Ech, oby się szybko zagoiło. Za 2 tygodnie mam ściąganie szwów i analizę histopatologiczną.


Operował mnie prof. Bębenek, w Onkomedzie, za 3 pieprzyki zapłaciłam 900 zł.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 15:04   #141
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Szugarbejb, to sporo zapłaciłaś!!! To cena razem z badaniem histopatologicznym za wszystkie 3? Były jakieś podejrzane? Ja tyle zapłaciłam za 6 pieprzyków i to podczas dwóch zabiegów, nie usuwałam wszystkich za jednym razem. I nie u chirurga onkologa, tylko u chirurga plastycznego... Życzę Ci, żeby wszystko się ładnie zagoiło. Parę dni będzie piekło/pobolewało i przestanie... a dr Bębenek to już profesor? Nie dr nauk medycznych? Wracaj do zdrowia
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 17:10   #142
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Aggis Pokaż wiadomość
Szugarbejb, to sporo zapłaciłaś!!! To cena razem z badaniem histopatologicznym za wszystkie 3? Były jakieś podejrzane? Ja tyle zapłaciłam za 6 pieprzyków i to podczas dwóch zabiegów, nie usuwałam wszystkich za jednym razem. I nie u chirurga onkologa, tylko u chirurga plastycznego... Życzę Ci, żeby wszystko się ładnie zagoiło. Parę dni będzie piekło/pobolewało i przestanie... a dr Bębenek to już profesor? Nie dr nauk medycznych? Wracaj do zdrowia
to jaka suma wyszła za 1 pieprzyk?
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 17:46   #143
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Za pierwszy 300 (2 razy bo dwa zabiegi) a potem za każdy kolejny 50zł. No i nie wszystkie wysłałam do badania. A badanie chyba 30zł. W każdym razie wyszło ok. 900. Po wakacjach kolejna tura
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 18:32   #144
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez alicja228 Pokaż wiadomość
Mam dużo pieprzykow i gdybym zdecydowała sie na usunięci ich chirurgicznie zbankrutowałabym . Ostatnio odwiedzilam rodzine w usa i tam ktoś polecił mi pewien produkt ktory usówa pieprzyki. Polega to mniej wiecej na tym że aplikuje sie go na pieprzyka i po około 4 dniach on sam odpadapozostaje malutka plamka po pieprzyku mozna to porownac do sladu po strupku ktory oczywiscie znika po pewnym czasie. Postanowilam roznierz spróbować i jestem bardzo zadowolona Czyt ktoś rownierz to stosował??
Pozdrawiam
mozna taki produkt kupic w Polsce?
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-30, 21:01   #145
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Aggis Pokaż wiadomość
Szugarbejb, to sporo zapłaciłaś!!! To cena razem z badaniem histopatologicznym za wszystkie 3? Były jakieś podejrzane? Ja tyle zapłaciłam za 6 pieprzyków i to podczas dwóch zabiegów, nie usuwałam wszystkich za jednym razem. I nie u chirurga onkologa, tylko u chirurga plastycznego... Życzę Ci, żeby wszystko się ładnie zagoiło. Parę dni będzie piekło/pobolewało i przestanie... a dr Bębenek to już profesor? Nie dr nauk medycznych? Wracaj do zdrowia

Tak, to jest cena razem z badaniem, wszystkie 3 były podejrzane (tzn. nie jakieś bardzo, ale powiedział, że w tym roku już powinnam je wyciąć, bo były w strategicznych miejscach - pod ramiączkiem stanika i pod zapięciem). Miałam właśnie wybór iść albo do plastycznego (Knakiewicza, bo moja Mama się tnie w różnych miejscach u Niego) albo do Bębenka, to poszłam do Niego. No tak słyszałam, że jest już profesorem, ale głowy nie dam.

Idę jeszcze jedno usunąć, za miesiąc - błękitne na nadgarstku, głęboko w skórze ... Ech.


A Ty u kogo byłaś ?
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 16:07   #146
Tygrrysica
Raczkowanie
 
Avatar Tygrrysica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gran Canaria
Wiadomości: 86
Dot.: Usuwanie pieprzyków

witam ja mialam wycinanego dosyc sporego pieprzyka z lewej piersi (nad sutkiem)podczas operacji powiekszania piersi nic nie czulam bylam w narkozie operaje mialam 11.01 .08 w Las Palmas operowal Gerardo Bello brazylijski chirurg teraz jeszcze nie wyglada to ladnie i widac ale w piatek mam miec zrobione tak ze bedzie tylko malenki sladek po bliznach po operacji i po pieprzyku takze czekam na efekty
pozdrawiam
Tygrrysica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 10:18   #147
Anielka_
Raczkowanie
 
Avatar Anielka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 136
Question Dot.: Usuwanie pieprzyków

Mam pytanie - ile mniej więcej goi się rana po usunięciu chirurgicznym duzgo pieprzyka na klatce piersiowej??? Prosze o odp.
Anielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 14:36   #148
truzkawka
Rozeznanie
 
Avatar truzkawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tam, gdzie nie rosną truskawki
Wiadomości: 730
Dot.: Usuwanie pieprzyków

witam
mam pieprzyka na brodzie, takiego brązowego z wloskami. mam go od zawsze. nie wystaje on za bardzo, a srednice ma ok. 0,5 cm. Czy takie coś też nadaje się na usunięcie? Pomimo tego, że sie do niego przyzwyczaiłam to go nie lubie
__________________
W byciu wyjatkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą
truzkawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 15:52   #149
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Usuwanie pieprzyków

ja bede miala usuwanego za niecale 3 tygodnie.
dosc duzy z szyi.
boje sie chol*rnie. najbardziej chyba znieczulenia, bo od wielu osob slyszalam ze takie znieczulenie dawane zastrzykiem okropnie boli :| a ja niestety na bol jestem wrazliwa bardzo;/ jak wyglada taki zabieg? P.lekarz da mi zastrzyk i bede sobie normalnie lezala i czula jak on mi go wycina?;/
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 16:02   #150
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez alicja228 Pokaż wiadomość
Mam dużo pieprzykow i gdybym zdecydowała sie na usunięci ich chirurgicznie zbankrutowałabym . Ostatnio odwiedzilam rodzine w usa i tam ktoś polecił mi pewien produkt ktory usówa pieprzyki. Polega to mniej wiecej na tym że aplikuje sie go na pieprzyka i po około 4 dniach on sam odpadapozostaje malutka plamka po pieprzyku mozna to porownac do sladu po strupku ktory oczywiscie znika po pewnym czasie. Postanowilam roznierz spróbować i jestem bardzo zadowolona Czyt ktoś rownierz to stosował??
Pozdrawiam
wg mnie to bardzo nieodpowiedzialne tak sobie samemu usuwac znamiona sa różne rodzaje pieprzyków, wieć są też różne metody ich usuwania. nie sądzę aby jakikolwiek lekarz polecał takie specyfiki

edit: śmierdzi mi tu reklamą
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-13 11:00:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:32.