Usuwanie pieprzyków i znamion - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-08, 15:11   #151
eoeo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6
Dot.: Usuwanie pieprzyków

ile kosztuje taka przyjemnosc bez skierowania? do dermatologa dostac sie jest masakrycznie trudno.. trzeba czekac ponad miesiac brr
eoeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 16:51   #152
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez eoeo Pokaż wiadomość
ile kosztuje taka przyjemnosc bez skierowania? do dermatologa dostac sie jest masakrycznie trudno.. trzeba czekac ponad miesiac brr
moja mama zdecydowała, że pojdziemy do prywatnego dermatologa, a on da skierowanie do tej samej prywatnej przychodni do chirurga. w sumie po obliczeniu kwota za całą tą przyjemność wyniosła 400 zł (w tym juz zabieg + wizyty)
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 17:42   #153
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Anielka_ Pokaż wiadomość
Mam pytanie - ile mniej więcej goi się rana po usunięciu chirurgicznym duzgo pieprzyka na klatce piersiowej??? Prosze o odp.
Mniej więcej 7 do 10 dni.

Cytat:
Napisane przez truzkawka Pokaż wiadomość
witam
mam pieprzyka na brodzie, takiego brązowego z wloskami. mam go od zawsze. nie wystaje on za bardzo, a srednice ma ok. 0,5 cm. Czy takie coś też nadaje się na usunięcie? Pomimo tego, że sie do niego przyzwyczaiłam to go nie lubie
To, czy znamię nadaje się do usunięcia czy nie ocenia lekarz dermatolog, musisz się do niego wybrać.

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
ja bede miala usuwanego za niecale 3 tygodnie.
dosc duzy z szyi.
boje sie chol*rnie. najbardziej chyba znieczulenia, bo od wielu osob slyszalam ze takie znieczulenie dawane zastrzykiem okropnie boli :| a ja niestety na bol jestem wrazliwa bardzo;/ jak wyglada taki zabieg? P.lekarz da mi zastrzyk i bede sobie normalnie lezala i czula jak on mi go wycina?;/

Nic się nie bój Znieczulenie troszkę boli faktycznie, ale tylko przez około 10 sekund, nic dłużej Nie jest to też jakiś przeraźliwy ból, ot jakbyś mocno uderzyła w coś; po 10 sekundach ból mija W czasie zabiegu będziesz sobie normalnie leżała, lekarz szybko wytnie pieprzyk z marginesem skór (nic nie czuć, absolutnie, więc się nie bój) , po czym zszywa skórę (lekko naciąga, ale to też oczywiście nic nie boli) i nakleja opatrunek. I już
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 17:52   #154
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
nakleja opatrunek. I już
a jak wygląda ten opatrunek?
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 18:02   #155
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez anCcik Pokaż wiadomość
a jak wygląda ten opatrunek?
Noooo .... jest taki hmmmm .... opatrunkowy. Biały Nie bardzo wiem, o co pytasz.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 18:31   #156
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Noooo .... jest taki hmmmm .... opatrunkowy. Biały Nie bardzo wiem, o co pytasz.

no własnie np. o kolor czy też z jakiego materiału ^^.
aaa, czy widoczny?
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 18:34   #157
Anielka_
Raczkowanie
 
Avatar Anielka_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 136
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Dziękuję za odp.
mhhh myślałam, że znacznie dłużej. Nawet zwykła rana na palcu( w moim przypadku) goi sie ok. 8 dni, a tu usuwanie pieprzyka tez... super.
Anielka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 19:12   #158
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Anielka - Ja jestem 2 tyg. po wycinaniu pieprzyków z brzucha, nadal mam strupki. Podejrzewam, że rana po duzym pieprzyku na klatce będzie się goić dłużej niż 7-10 dni. A blizna będzie potem czerwona przez jakieś 2-3 miesiące.
AncCik - Opatrunek (w moim przypadku) to był gazik i plaster (biały, widoczny), zdjęcie szwów chyba po 9 dniach, wtedy też mogłam już przestać zaklejać.
Truzkawka - Z przyczyn estetycznych jak najbardziej można wyciąć, nie wycina się tylko z przyczyn zdrowotnych, ale najlepiej iść najpierw do dermatologa skonsultować to a potem do chirurga plastycznego, żeby ślad był jak namniejszy
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 19:22   #159
truzkawka
Rozeznanie
 
Avatar truzkawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tam, gdzie nie rosną truskawki
Wiadomości: 730
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Aggis Pokaż wiadomość
Truzkawka - Z przyczyn estetycznych jak najbardziej można wyciąć, nie wycina się tylko z przyczyn zdrowotnych, ale najlepiej iść najpierw do dermatologa skonsultować to a potem do chirurga plastycznego, żeby ślad był jak namniejszy
no i o to mi własnie chodziło
przeczytałam na wizażu gdzieś, że nawet z przyczyn estetycznych można bez problemu wyciać na kase chorych. to prawda? bo nie usmiecha mi sie płacic za jednego małego pieprzyka
__________________
W byciu wyjatkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą
truzkawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 19:34   #160
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Oj, nie mam pojęcia ale podejrzewam, że NFZ może tego nie refundować... Ja płaciłam, nie chciałam iść do byle kogo na kase bo bałam się, że zostanie mi ślad. Wydaje mi się, że jednak lepiej zapłacić i iść do kogoś dobrego, właśnie szczególnie gdy chodzi o twarz.
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 19:40   #161
truzkawka
Rozeznanie
 
Avatar truzkawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tam, gdzie nie rosną truskawki
Wiadomości: 730
Dot.: Usuwanie pieprzyków

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240365
tutaj link do wątku w ktorym dziecwzyna mowi, ze z jej widzimisie onkolog usunąl pieprzyk .. onkolog jest naprawde gorszy od chirurga plastycznego?
__________________
W byciu wyjatkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą
truzkawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-08, 19:45   #162
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Do onkologa warto iść jak pieprzyk jest podejrzany (ma nieregularny kształt, ciemny kolor, powiększa się itd.), wtedy najczęściej usuwa się go z marginesem skóry i wysyła na badanie histopatologiczne, z przyczyn estetycznych chyba najlepiej usuwać u plastyka. Ale to tylko moja opinia, zrób jak uważasz
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 19:48   #163
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Usuwanie pieprzyków

szugrabejb bardzo dziekuje za odzew zobaczymy jak to bedzie wygladac u mnie.
lekarz mowil ze szwy musze miec przez 2 tygodnie, a czy sciaganie boli?
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 19:51   #164
truzkawka
Rozeznanie
 
Avatar truzkawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tam, gdzie nie rosną truskawki
Wiadomości: 730
Dot.: Usuwanie pieprzyków

ok, dzieki
popytam sie babci, moze mi wylozy a jak nie to bede sie starała na NFZ
__________________
W byciu wyjatkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą
truzkawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 07:14   #165
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez Aggis Pokaż wiadomość
Anielka - Ja jestem 2 tyg. po wycinaniu pieprzyków z brzucha, nadal mam strupki. Podejrzewam, że rana po duzym pieprzyku na klatce będzie się goić dłużej niż 7-10 dni. A blizna będzie potem czerwona przez jakieś 2-3 miesiące.
A ja jestem 10 dni po usunięciu pieprzyków, wczoraj ściągnęłam szwy, i nie mam nawet strupków Jest już tylko jasna, czerwona blizna. Ale to też chyba zależy od kondycji skóry, od diety ...

Cytat:
Napisane przez truzkawka Pokaż wiadomość
no i o to mi własnie chodziło
przeczytałam na wizażu gdzieś, że nawet z przyczyn estetycznych można bez problemu wyciać na kase chorych. to prawda? bo nie usmiecha mi sie płacic za jednego małego pieprzyka
Cytat:
Napisane przez truzkawka Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=240365
tutaj link do wątku w ktorym dziecwzyna mowi, ze z jej widzimisie onkolog usunąl pieprzyk .. onkolog jest naprawde gorszy od chirurga plastycznego?
Ja wycinałam prywatnie, bo właśnie nie uśmiechało mi się czekać tygodniami, i mieć możność usunięcia tylko jednego podczas zabiegu. Myślę, że powinnaś pójść do lekarza i spytać jak to jest. Ja miałam pieprzyki usuwane przez chirurga onkologa, nie przez plastyka, i nie wiem czemu miałby być gorszy.
Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
szugrabejb bardzo dziekuje za odzew zobaczymy jak to bedzie wygladac u mnie.
lekarz mowil ze szwy musze miec przez 2 tygodnie, a czy sciaganie boli?
Nie, nie boli, tylko troszeczkę szczypie; ale trwa to naprawdę 2 sekundy, więc się nic nie bój
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 21:39   #166
gamla
Przyczajenie
 
Avatar gamla
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 21
Talking Dot.: Usuwanie pieprzyków

Czesc wszystkim
We wtorek mialam wycinanego pieprzyka z twarzy metoda chirurgiczna. Zdecydowalam sie na to po przeczytaniu Waszych wiadomosci za co WAM BARDZO DZIEKUJE!!!!! bo pomimo tego, ze chodze jeszcze z plasterkiem ( i nie zagladalam do srodka!) to i tak juz jestem szczesliwsza! Mialam troche stracha, bo nigdy nie robilam takich rzeczy z wlasnego "widzimisie".. 3majcie za mnie kciuki bo we wtorek sciagam plaster i mam wielka nzieje, ze bedzie ladnie...! moze ktos mi moze napisac jak to wyglada od razu po sciagnieciu szwow? czego powinnam sie spodziewac?
Pozdrawiam Wszystkich !!!
gamla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 12:06   #167
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez gamla Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim
We wtorek mialam wycinanego pieprzyka z twarzy metoda chirurgiczna. Zdecydowalam sie na to po przeczytaniu Waszych wiadomosci za co WAM BARDZO DZIEKUJE!!!!! bo pomimo tego, ze chodze jeszcze z plasterkiem ( i nie zagladalam do srodka!) to i tak juz jestem szczesliwsza! Mialam troche stracha, bo nigdy nie robilam takich rzeczy z wlasnego "widzimisie".. 3majcie za mnie kciuki bo we wtorek sciagam plaster i mam wielka nzieje, ze bedzie ladnie...! moze ktos mi moze napisac jak to wyglada od razu po sciagnieciu szwow? czego powinnam sie spodziewac?
Pozdrawiam Wszystkich !!!
i jak długo trwało usuwanie?
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 08:43   #168
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez gamla Pokaż wiadomość
moze ktos mi moze napisac jak to wyglada od razu po sciagnieciu szwow? czego powinnam sie spodziewac?
Pozdrawiam Wszystkich !!!
Gratulacje, zuch dziewczyna Od razu po ściągnięciu plasterka i szwów zobaczysz cieniutką różową skórę w miejscu zszycia. Będziesz musiała smarować ją specjalną maścią (Contratubexem, albo czymś na Z, albo innymi) oraz masować, żeby został jak najmniejszy ślad. Jeśli to twarz to zapewne będziesz musiała używać filtrów przeciwsłonecznych (wątek ich dot. jest na dziale "Biochemia") , bo taka młoda skórka jest bardzo wrażliwa na słońce. I tyle myślę
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 12:44   #169
gamla
Przyczajenie
 
Avatar gamla
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 21
Talking Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez anCcik Pokaż wiadomość
i jak długo trwało usuwanie?
Blyskiem... Weszlam do gabinetu.. gadalam z lekarzem kilka minut. Potem dostalam zastrzyk ze znieczuleniem.. Panicznie boje sie zastrzykow i mialam pietra, ale wcale nie bylo zle.. trwalo to kilka sekund. Potem minelo kilka minut - lekarz przygotowywal sobie wszystko a ja lezalam i czekalam az znieczulenie zacznie dzialac.. Przyszedl.. sprawdzil czy dziala.. czulam tylko dotyk - zadnego bolu... samo wyciecie trwalo moze z 10 minut maxymalnie.. mialam tylko uczucie jakby ciagnal mnie za skore w tym miejscu.. caly czas gadalismy. W gabinecie z rozmowa przed i po zabiegu spedzilam moze ze 20 min... gdybym wiedziala w czesniej, ze to tak bedzie wygladac - zrobilabym to 10lat temu!!!! Czuje jakbym sie urodzila na nowo!
gamla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 12:54   #170
gamla
Przyczajenie
 
Avatar gamla
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 21
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Gratulacje, zuch dziewczyna
Wielkie dzieki za te slowa! Nawet nie wiesz ile otuchy mi to daje!! Wczoraj w nocy odkleil mi sie ten plasterek do polowy - musialam go podcas snu zachaczyc i jak rano wstalam sciagnelam go calkiem i przylepilam sobie nowy.. Skora w miejscu rozciecia wyglada fantastycznie... Jest blado rozowa kreska w miejscu przeciecia ale praktycznie nie widoczna. Mam zalozone dwa szwy, ale takie jakby zupelnie pod skora, ze tylko supelek wytaje.. ale jest mocno wcisniety w skore... ale nie sieje paniki narazie - pewnie tak ma byc.. podejrzewam ze to sie rozejdzie..
.. bylam przedwczoraj na kolacji i mialam dumnie uniesiona glowedogory (nawet pomimo tego plasterka) ... nie znalam siebie od tej strony.. cudownie!

We wtorej wieczorem jade sciagnac szwy Dam znac jak poszlo!! Jeszcze raz dziekuje!!!
gamla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 10:13   #171
gamla
Przyczajenie
 
Avatar gamla
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 21
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Hey Wszystkim... wczoraj wieczorem mialam sciagane szwy.. mam podluzna blizne na nieco ponad 1cm i dwie czerwone kropki nad blizna i dwa "przecinki" pod blizna. Miejsce jest narazie czerwone i rzuca sie w oczy, ale jest zupelnie gladkie.. za kilka dni mam zaczac stosowac masc na blizny. Kupilam Contractubex. Odezwe sie nielugo Pozdrawiam
gamla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-23, 10:35   #172
aaww
Raczkowanie
 
Avatar aaww
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bydgoszcz
Wiadomości: 260
Dot.: Usuwanie pieprzyków

dziś mijają 3 tygodnie od mojego usuwania (u onkologa).
kompletnie nie ma się czego bać! nawet zastrzyk ze znieczuleniem nie bolał- a do odważnych nie należę po sekundzie (sic!) od niego już nic nie czułam!
po tygodniu zdjęcie 3 szwów- uwierzcie, nawet nie zauważyłam, w którym momencie pielęgniarka mi je zdjęła! została mała, różowa kreseczka, pod pachą, więc nawet jej nie widać.
dodaję odwagi zlękniony- to nic nie boli !
aaww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 19:28   #173
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Usuwanie pieprzyków

ja mam jutro wyciecie.
na razie usuwam jednego pieprzyka z szyi by zobaczyc jak to wsyztsko wyglada.
boje sie strasznie, jestem histeryczka, wiec pewnie jutro w gabinecie odwale szopke.
boje sie, no
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-24, 19:58   #174
truzkawka
Rozeznanie
 
Avatar truzkawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tam, gdzie nie rosną truskawki
Wiadomości: 730
Dot.: Usuwanie pieprzyków

a ja dzsiaij bylam u lekarza i dostalam skierowanie do chirurga
w poniedzialek ide sie zarejestrowac. pani dokor powiedziala mi, ze to wszystko będzie na dniach, czyli niedlugo tez sie pozbede mojego pieprzyka
jak bedzie po, to zdam relacje juz sie boje.

a duzy bedzie ten opatrunek? bo to na twarzy, na srodku brody, wiec .. nie chcialabym zeby byl widoczny z daleka
__________________
W byciu wyjatkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą
truzkawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 11:32   #175
gamla
Przyczajenie
 
Avatar gamla
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 21
Thumbs up Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez truzkawka Pokaż wiadomość
a duzy bedzie ten opatrunek? bo to na twarzy, na srodku brody, wiec .. nie chcialabym zeby byl widoczny z daleka
Wiem co czujesz bo ja mialam na brodzie... mojplasterek moze nie byl najmniejszy, ale byl w kolorze skory i nie rzucalo sie w oczy.. nie przejmuj sie bo plasterek nosisz przez tydzien.. to jest do zniesienia... a potem to juz tylko z gorki.. ja zdjelam szwy we wtorek i dzisiaj juz moja blizna zbladla.. wyglada naprawde niezle! jestem najszczesliwsza pod sloncem... jesli masz ze swoim pieprzykiem jakis klopot i Cie troche ogranicza to napewno tez bedziesz zadowolona! Ja pamietam, ze tez sie strasznie balam przed zabiegiem - szczegolnie, ze to na twarzy... ale NIE MA SIE CZEGO BAC!! czujesz tylko ten zastrzyk ale to doslownie sekundy i wcale nie boli jakos szczegolnie.. jak pobieranie krwii.. a potem juz nic nie czujesz!! tylko wolnosc"!"
3mam kciuki!! daj koniecznie znac!! Pozdrawiam
gamla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 17:24   #176
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Usuwanie pieprzyków

ja juz po.
zabolalo troche przy znieczuleniu, ale pozniej byl luz, swietny pan doktor, ktory sprawil ze w ogole sie nie balam.
zapomnialam sie zaoytac, czy mozna moczyc rane/? czy przy myciu bede musiala 'oblatywac' ja na okolo.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 18:04   #177
truzkawka
Rozeznanie
 
Avatar truzkawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tam, gdzie nie rosną truskawki
Wiadomości: 730
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez gamla Pokaż wiadomość
Wiem co czujesz bo ja mialam na brodzie... mojplasterek moze nie byl najmniejszy, ale byl w kolorze skory i nie rzucalo sie w oczy.. nie przejmuj sie bo plasterek nosisz przez tydzien.. to jest do zniesienia... a potem to juz tylko z gorki.. ja zdjelam szwy we wtorek i dzisiaj juz moja blizna zbladla.. wyglada naprawde niezle! jestem najszczesliwsza pod sloncem... jesli masz ze swoim pieprzykiem jakis klopot i Cie troche ogranicza to napewno tez bedziesz zadowolona! Ja pamietam, ze tez sie strasznie balam przed zabiegiem - szczegolnie, ze to na twarzy... ale NIE MA SIE CZEGO BAC!! czujesz tylko ten zastrzyk ale to doslownie sekundy i wcale nie boli jakos szczegolnie.. jak pobieranie krwii.. a potem juz nic nie czujesz!! tylko wolnosc"!"
3mam kciuki!! daj koniecznie znac!! Pozdrawiam
och, dziekuje. uspokoilas mnie
lekki strach odcuwam, ale jego juz sie nie da wyeliminowac.
jeeej, jak sie cieszeeeee
__________________
W byciu wyjatkowym nie chodzi żeby być lepszym od innych tylko żeby żyć w zgodzie ze sobą
truzkawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 08:29   #178
anCcik
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 729
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez ghana Pokaż wiadomość
ja juz po.
zabolalo troche przy znieczuleniu, ale pozniej byl luz, swietny pan doktor, ktory sprawil ze w ogole sie nie balam.
zapomnialam sie zaoytac, czy mozna moczyc rane/? czy przy myciu bede musiala 'oblatywac' ja na okolo.
pewnie będziesz musiała omijać to miejsce.

a tak z ciekawośći, polecił Ci jakiś krem na bliznę?
anCcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 08:37   #179
Aggis
Wtajemniczenie
 
Avatar Aggis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 093
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Lepiej rany nie moczyć zreszta i tak najczesciej przez tydzien nosi sie plaster więc nie ma jak... AnCcik, byłaś w końcu u lekarza? Co Ci powiedział? Mój co do maści na blizny powiedział, że kazdy poleca co innego i najlepiej żebym sobie sama wybrała - dermatix, veraderm lub z wyciągiem z cebuli contractubex/cepan. Więc część blizn smaruję dermatixem a część contractubexem. Zobaczę co skuteczniejsze
Aggis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 13:17   #180
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Usuwanie pieprzyków

Cytat:
Napisane przez anCcik Pokaż wiadomość
pewnie będziesz musiała omijać to miejsce.

a tak z ciekawośći, polecił Ci jakiś krem na bliznę?
nie, na razie nie. dopiero jak pojde na sciagniecie szwow za 2 tygodnie, to wtedy pewnie powie.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-13 11:00:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:28.