podoba mi sie zajety facet..ale... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-21, 12:50   #1
Anulina23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Unhappy

podoba mi sie zajety facet..ale...


Hej
Po tytule widomo o co chodzi..wiem wiem co cudze to sie nie rusza, ale to nie tak, on ma zone..ja jestem zareczone, kocham sowjego M. i wiem ze chce z nim byc...Podoba mi sie tez inny facet, nie nie jestem zakochana, poprostu mnie pociaga fizycznie, jest starszy ode mnie o 15 lat (ma 40) kurdeeee chciclabym zeby mnie tylko pocałował...Retyy głupie wiem, nie chce rozwalac czyjegos malzenstwa a tym bardziej rozstac sie z narzeczonym!!! Ale tamten..echhh..zeby tak raz tylko, jest moim znajomym, firma w ktorej pracuję wspolpracuje z nim, widzimy sie wiec dosc czesto, fajnie nam sie gada, jes bardzo mily dla mnie, czzesto mowi do mnie roznymi podtekstami, wydaje mi sie ze mu sie tez podobam..., ja raczej nie dajemu d zrozumienia ze mi sie podoba ze fajny facet jest..bo nie wiem jak....osttnio podwozil mnie do domu i myslalam ze moze cos zadzialac ale dalam sobie spokoj..bo jak??on wie ze mam narzeczonego, czasem sie zdarzylo ze jak mu podawalam dokumenty do reki, to on swoja dłonia "przejezdzał" po mojej dłoni...ehh i nie wiem poprostu nie wiem...chcialabym zeby cos miedzy nami sie wydarzylo..chcociaz pocalunek, raz...nie krytykujcie mnie bo nie uwazam zeby to bylo cos strasznego..
Anulina23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 12:58   #2
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

Nie no jasne, że ledwo co trzymanie łap przy sobie i napalanie się na żonatego faceta podczas gdy jest się zaręczonym to nic złego. Absolutnie. Podziałaj coś, podziałaj. ciekawe czy jego żona i Twój facet też będą znania, że to nic strasznego.

Powodzenia.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 12:58   #3
Domcia2605
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 5 952
GG do Domcia2605
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

i czego od nas oczekujesz? Ze damy ci zezwolenie na zdrade narzeczonego? ;>
Domcia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 13:01   #4
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

Cytat:
Napisane przez Anulina23 Pokaż wiadomość
Hej
Po tytule widomo o co chodzi..wiem wiem co cudze to sie nie rusza, ale to nie tak, on ma zone..ja jestem zareczone, kocham sowjego M. i wiem ze chce z nim byc...Podoba mi sie tez inny facet, nie nie jestem zakochana, poprostu mnie pociaga fizycznie, jest starszy ode mnie o 15 lat (ma 40) kurdeeee chciclabym zeby mnie tylko pocałował...Retyy głupie wiem, nie chce rozwalac czyjegos malzenstwa a tym bardziej rozstac sie z narzeczonym!!! Ale tamten..echhh..zeby tak raz tylko, jest moim znajomym, firma w ktorej pracuję wspolpracuje z nim, widzimy sie wiec dosc czesto, fajnie nam sie gada, jes bardzo mily dla mnie, czzesto mowi do mnie roznymi podtekstami, wydaje mi sie ze mu sie tez podobam..., ja raczej nie dajemu d zrozumienia ze mi sie podoba ze fajny facet jest..bo nie wiem jak....osttnio podwozil mnie do domu i myslalam ze moze cos zadzialac ale dalam sobie spokoj..bo jak??on wie ze mam narzeczonego, czasem sie zdarzylo ze jak mu podawalam dokumenty do reki, to on swoja dłonia "przejezdzał" po mojej dłoni...ehh i nie wiem poprostu nie wiem...chcialabym zeby cos miedzy nami sie wydarzylo..chcociaz pocalunek, raz...nie krytykujcie mnie bo nie uwazam zeby to bylo cos strasznego..
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 13:07   #5
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

Weź dziewczyno zrealizuj swoje marzenia. Poderwij tego faceta, idź z nim do łóżka. Potem zadzwoń do narzeczonego, pochwal mu się zdradą. Na pewno się ucieszy i kopnie cię w tyłek. Będziesz miała go z głowy, przecież i tak go nie kochasz i nie szanujesz, skoro cię inny kręci i dopuszczasz myśl o zdradzie?
Nie zapomnij też wykonać telefonu do żony swojego kochasia, możesz nawet przesłać jej fotki. też się pewnie ucieszy.
W ten sposób rozwalisz swój zwiazek i małżeństwo kochasia. Zranisz kilka osób. A to wszystko w imie wlasnych chuci. Tylko nie zdziw się jak kochaś z podkulonym ogonem po pewnym czasie wróci do żony a Ty zostaniesz sama jak palec.
I tak powinno być. Może wtedy się obudzisz.
Domyslam sie, ze ten wątek to może być prowokacja. Ale jeśli nie, to współczuję Twojemu narzeczonemu.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie

Edytowane przez Hawa
Czas edycji: 2010-10-21 o 13:09
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 13:10   #6
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

Cytat:
Napisane przez Anulina23 Pokaż wiadomość
Hej
Po tytule widomo o co chodzi..wiem wiem co cudze to sie nie rusza, ale to nie tak, on ma zone..ja jestem zareczone, kocham sowjego M. i wiem ze chce z nim byc...Podoba mi sie tez inny facet, nie nie jestem zakochana, poprostu mnie pociaga fizycznie, jest starszy ode mnie o 15 lat (ma 40) kurdeeee chciclabym zeby mnie tylko pocałował...Retyy głupie wiem, nie chce rozwalac czyjegos malzenstwa a tym bardziej rozstac sie z narzeczonym!!! Ale tamten..echhh..zeby tak raz tylko, jest moim znajomym, firma w ktorej pracuję wspolpracuje z nim, widzimy sie wiec dosc czesto, fajnie nam sie gada, jes bardzo mily dla mnie, czzesto mowi do mnie roznymi podtekstami, wydaje mi sie ze mu sie tez podobam..., ja raczej nie dajemu d zrozumienia ze mi sie podoba ze fajny facet jest..bo nie wiem jak....osttnio podwozil mnie do domu i myslalam ze moze cos zadzialac ale dalam sobie spokoj..bo jak??on wie ze mam narzeczonego, czasem sie zdarzylo ze jak mu podawalam dokumenty do reki, to on swoja dłonia "przejezdzał" po mojej dłoni...ehh i nie wiem poprostu nie wiem...chcialabym zeby cos miedzy nami sie wydarzylo..chcociaz pocalunek, raz...nie krytykujcie mnie bo nie uwazam zeby to bylo cos strasznego..
nie misiu. to jest debilne
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 13:33   #7
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

prowokacja
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 13:34   #8
extassy
Zakorzenienie
 
Avatar extassy
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 12 002
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

Cytat:
Napisane przez Anulina23 Pokaż wiadomość
Hej
Po tytule widomo o co chodzi..wiem wiem co cudze to sie nie rusza, ale to nie tak, on ma zone..ja jestem zareczone, kocham sowjego M. i wiem ze chce z nim byc...Podoba mi sie tez inny facet, nie nie jestem zakochana, poprostu mnie pociaga fizycznie, jest starszy ode mnie o 15 lat (ma 40) kurdeeee chciclabym zeby mnie tylko pocałował...Retyy głupie wiem, nie chce rozwalac czyjegos malzenstwa a tym bardziej rozstac sie z narzeczonym!!! Ale tamten..echhh..zeby tak raz tylko, jest moim znajomym, firma w ktorej pracuję wspolpracuje z nim, widzimy sie wiec dosc czesto, fajnie nam sie gada, jes bardzo mily dla mnie, czzesto mowi do mnie roznymi podtekstami, wydaje mi sie ze mu sie tez podobam..., ja raczej nie dajemu d zrozumienia ze mi sie podoba ze fajny facet jest..bo nie wiem jak....osttnio podwozil mnie do domu i myslalam ze moze cos zadzialac ale dalam sobie spokoj..bo jak??on wie ze mam narzeczonego, czasem sie zdarzylo ze jak mu podawalam dokumenty do reki, to on swoja dłonia "przejezdzał" po mojej dłoni...ehh i nie wiem poprostu nie wiem...chcialabym zeby cos miedzy nami sie wydarzylo..chcociaz pocalunek, raz...nie krytykujcie mnie bo nie uwazam zeby to bylo cos strasznego..
__________________
And nothing else matters... 13.07.13
extassy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 14:07   #9
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

ja pierd***!!! co za laska!!!
jako zona i matka mowie ci - daj sobie spokoj i zabaw sie wibratorem

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

mam tylko nadzieje, ze nie o moim mezu piszesz
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 14:11   #10
nanga parbat
Raczkowanie
 
Avatar nanga parbat
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

To zwyczajne dzikie pożądanie, czasami tak bywa. Wydaje mi się, że jedyna rozsądna rzecz (jeśli nie chcesz rozwalić jego małżeństwa i swojego narzeczeństwa) to unikanie go: nie pozwól na podwożenie, żadnych dłuższych rozmów, gier słownych, powłóczystych spojrzeń, podawania ręki, bo to tylko zaognia sytuację. Jeśli tylko będziesz mogła, to postaraj się go w ogóle nie widywać (chyba, że to Ty odpowiadasz za tę współpracę z nim). Na początku będzie ciężko, ale potem zapomnisz. No i jeszcze jedno: może Twój związek Ci się znudził i po prostu szukasz kolejnego faceta? (nie musisz na forum odp)
nanga parbat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 14:17   #11
RiotKitty
Rozeznanie
 
Avatar RiotKitty
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 794
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

a ja rozumiem sytuację autorki, rzeczywiście jest nieciekawa, ale przecież istnieje coś takiego jak fizyczne pożądanie i już.
a niby jak mężatka jest zakochana w jakimś tam aktorze, szaleje za nim i fantazjuje to jest okej, ale jeśli to kolega z pracy to już jest najgorsza ?
jedyna opcja to unikać kontaktu z nim żeby nie kusiło
RiotKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 14:22   #12
Banana
Rozeznanie
 
Avatar Banana
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród ;)
Wiadomości: 596
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

Facet jest zajęty i koniec. Nie wyobrażaj sobie za dużo "przejeżdżał" swoja dłonią po Twojej i co ? Nie ma to jak bujna wyobraźnią.
Współczuje Twojemu narzeczonemu.
__________________

Bo jest paru ludzi
Bo jest parę w życiu dobrych chwil
Bo jest parę złudzeń które warto mieć by żyć...
Banana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 14:26   #13
Daria1707
Zakorzenienie
 
Avatar Daria1707
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 067
GG do Daria1707
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

Cytat:
Napisane przez Banana Pokaż wiadomość
Facet jest zajęty i koniec. Nie wyobrażaj sobie za dużo "przejeżdżał" swoja dłonią po Twojej i co ? Nie ma to jak bujna wyobraźnią.
Współczuje Twojemu narzeczonemu.
no jak to co? to juz oznacza ze ja kocha szykuje sie płomienny romans nastepnie wielka miłosc az po grób
on sie rozwiedzie ona zerwie z facetem pokonaja wszystkie przeszkody i beda zyc długo i szczesliwie

Daria1707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 14:42   #14
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

Jeśli naprawdę kochasz swojego narzeczonego to powinnaś wiedzieć co robić.
Pożądanie... ok,ale jak się ma osobę którą się kocha,wydaje mi się że nie powinno ono być tak silne do kogoś innego. A myśl o pocałunku to już w ogóle nieporozumienie.
Może zacznij częściej całować się albo sypiać z narzeczonym?
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 15:00   #15
nanga parbat
Raczkowanie
 
Avatar nanga parbat
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

Cytat:
Napisane przez zabciajs Pokaż wiadomość
Pożądanie... ok,ale jak się ma osobę którą się kocha,wydaje mi się że nie powinno ono być tak silne do kogoś innego. A myśl o pocałunku to już w ogóle nieporozumienie
Po kilku latach związku pożądanie jest mniejsze niż na początku i fakt, że nagle pojawił się ktoś, kto wzbudza w niej dzikie żądze () nie jest niczym nadzwyczajnym - nie ona pierwsza, nie ostatnia ma takie myśli, co oczywiście nie wyklucza uczucia między nią a narzeczonym (w którym pewnie większy odsetek przyjaźni niż namiętności). Kwestia tego co powinna / nie powinna myśleć - hmm, jak dla mnie ona po prostu uczciwie przyznaje się przed sobą, że pociąga ją inny facet - co by jej z tego przyszło, gdyby zachowywała się tak jak powinna (czyli udawała, że nic się w jej głowie nie dzieje)? Problemy możemy rozwiązywać dopiero wtedy, gdy nazwiemy je po imieniu - w tym wypadku dziewczyna przyznaje, że facet ją pociąga i jeśli chce być w porządku, to po prostu urywa z nim nawet minimalny kontakt (w granicach możliwości), ewentualnie musi przemyśleć swój związek. Natomiast wmawianie sobie, że on jest jej obojętny, bo przecież ma narzeczonego jest dla mnie oszukiwaniem samej siebie.

Swoją drogą ciekawa jestem czy tak surowo oceniłybyście faceta, który by się tutaj przyznał, że pociąga go koleżanka z pracy (mężatka), mimo że ma narzeczoną.
nanga parbat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 15:08   #16
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

Cytat:
Napisane przez nanga parbat Pokaż wiadomość
Po kilku latach związku pożądanie jest mniejsze niż na początku i fakt, że nagle pojawił się ktoś, kto wzbudza w niej dzikie żądze () nie jest niczym nadzwyczajnym - nie ona pierwsza, nie ostatnia ma takie myśli, co oczywiście nie wyklucza uczucia między nią a narzeczonym (w którym pewnie większy odsetek przyjaźni niż namiętności). Kwestia tego co powinna / nie powinna myśleć - hmm, jak dla mnie ona po prostu uczciwie przyznaje się przed sobą, że pociąga ją inny facet - co by jej z tego przyszło, gdyby zachowywała się tak jak powinna (czyli udawała, że nic się w jej głowie nie dzieje)? Problemy możemy rozwiązywać dopiero wtedy, gdy nazwiemy je po imieniu - w tym wypadku dziewczyna przyznaje, że facet ją pociąga i jeśli chce być w porządku, to po prostu urywa z nim nawet minimalny kontakt (w granicach możliwości), ewentualnie musi przemyśleć swój związek. Natomiast wmawianie sobie, że on jest jej obojętny, bo przecież ma narzeczonego jest dla mnie oszukiwaniem samej siebie.

Swoją drogą ciekawa jestem czy tak surowo oceniłybyście faceta, który by się tutaj przyznał, że pociąga go koleżanka z pracy (mężatka), mimo że ma narzeczoną.

Nie,nie powinna udawać, to że się przyznała też uważam że to dobrze.
Pożądanie mija z czasem... wiesz, jeśli się dba o nie to nie znika.Można w każdej chwili je rozbudzić.
Dlatego zacytuję samą siebie: 'Jeśli naprawdę kochasz swojego narzeczonego to powinnaś wiedzieć co robić'.
Nie oceniam, tylko po prostu radzę.
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 15:14   #17
mamz
Zadomowienie
 
Avatar mamz
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 251
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

Cytat:
Napisane przez RiotKitty Pokaż wiadomość
a ja rozumiem sytuację autorki, rzeczywiście jest nieciekawa, ale przecież istnieje coś takiego jak fizyczne pożądanie i już.
a niby jak mężatka jest zakochana w jakimś tam aktorze, szaleje za nim i fantazjuje to jest okej, ale jeśli to kolega z pracy to już jest najgorsza ?
jedyna opcja to unikać kontaktu z nim żeby nie kusiło
w aktorach to chyba się nastolatki zakochują, a nie mężatki bo te świeżo upieczone jeszcze są zauroczone mężem, a te starsze stażem, mają inne sprawy na głowie...
mamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 15:31   #18
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

Cytat:
Napisane przez RiotKitty Pokaż wiadomość
a ja rozumiem sytuację autorki, rzeczywiście jest nieciekawa, ale przecież istnieje coś takiego jak fizyczne pożądanie i już.
a niby jak mężatka jest zakochana w jakimś tam aktorze, szaleje za nim i fantazjuje to jest okej, ale jeśli to kolega z pracy to już jest najgorsza ?
jedyna opcja to unikać kontaktu z nim żeby nie kusiło
Tylko, że szansa na to, aby spotkać na żywo tego aktora i zostać jego żoną/kochanką/dziewczyną jest minimalne. A romans z kolegą z pracy jest jak nabardziej możliwy.
Nieważne czy mowa jest o facecie czy o kobiecie. Osoba, która jest w związku i próbuje poderwać inną zajętą osobę jest nie w porządku. Niezależnie od płci.
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 16:08   #19
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

Cytat:
Napisane przez Anulina23 Pokaż wiadomość
kurdeeee ...
Cytat:
Napisane przez Anulina23
Retyy...
Cytat:
Napisane przez Anulina23
to on swoja dłonia "przejezdzał" po mojej dłoni...ehh ..
Zachowujesz się jak ... Nawet nie wiem jak to określić...
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 16:45   #20
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

jeśli naprawdę masz 25 lat to szczerze Ci współczuję, bo na takim poziomie intelektualnym byłam w podstawówce albo jeszcze wcześniej
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 16:58   #21
Titonia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 232
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

Popieram wypowiedzi wizażanek powyżej,nie wyobrażaj sobie Bóg wie czego.Daj facetowi spokój,zajmij się swoim związkiem.
Titonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 17:16   #22
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

A gdyby Twój narzeczony tak się podniecał koleżanką z pracy i całował się z nią, to też nie byłoby to nic złego?
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 17:59   #23
Poemadka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

Cytat:
Napisane przez Titonia Pokaż wiadomość
Popieram wypowiedzi wizażanek powyżej,nie wyobrażaj sobie Bóg wie czego.Daj facetowi spokój,zajmij się swoim związkiem.
lepiej nie,współczuje jej narzeczonemu ... ;/
__________________

"Większość z nas kryje się za egocentryczną skłonnością do tworzenia iluzji własnej wyjątkowości"

Philip G. Zimbardo,Efekt Lucyfera
Poemadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 18:37   #24
Dolore$
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 18
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

Jeśli naprawdę kochasz narzeczonego to porozmawiaj z nim szczerze o swoich fantazjach. Facet ma jeszcze szansę być z kimś wartościowym
Jeśli chcesz się gzić to poszukaj faceta z takim samym podejściem do życia i nikogo nie krzywdź.

To niekoniecznie musi być prowokacja. Mało jest takich panienek?
__________________


Edytowane przez Dolore$
Czas edycji: 2010-10-21 o 18:38
Dolore$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 18:47   #25
Poemadka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 275
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

Cytat:
Napisane przez Dolore$ Pokaż wiadomość
To niekoniecznie musi być prowokacja. Mało jest takich panienek?
no otóż to
__________________

"Większość z nas kryje się za egocentryczną skłonnością do tworzenia iluzji własnej wyjątkowości"

Philip G. Zimbardo,Efekt Lucyfera
Poemadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 18:49   #26
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

Kolejna marna prowokacja. Nie widzę sensu, żeby się niepotrzebnie produkować
__________________
Tydyrytkom
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 18:53   #27
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

uu ja nie wiem co można widzieć w takim staruszku,a ty taka młoda szok !
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 19:56   #28
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
uu ja nie wiem co można widzieć w takim staruszku,a ty taka młoda szok !
40 letni staruszek
A Ty, to kto ? Psietśkolaciek ?

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Anulina23 Pokaż wiadomość
chcialabym zeby cos miedzy nami sie wydarzylo..chcociaz pocalunek, raz...nie krytykujcie mnie bo nie uwazam zeby to bylo cos strasznego..
Napadnij go w ciemnej ulicy i do dzieła.

Edytowane przez sine.ira
Czas edycji: 2010-10-21 o 20:20
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 20:08   #29
Nektaryna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 045
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

Nie wiesz co w życiu chcesz, zachowujesz się jak rozkapryszona dziewczynka - masz wszystko co ci do szczęścia potrzebne ale chcesz żeby inny dał ci buzi Sorry ale to jest żałosne...
Jak chcesz to idz na całość prześpij się z zajętym facetem, zniszcz zaufanie jakie ma twój facet do ciebie. Zrań rodzine tego faceta, niech jego dzieci płaczą bo jakaś niespełniona dwudziestoparolatka chce się zabawić.
Jak ci sie nudzi to znajdz sobie jakieś hobby.
Wydaje mi się że to prowokacja
Nektaryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 20:38   #30
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: podoba mi sie zajety facet..ale...

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
40 letni staruszek
A Ty, to kto ? Psietśkolaciek ?

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------



Napadnij go w ciemnej ulicy i do dzieła.
nie do końca mi o to chodziło
osoba koło 40 to nie staruszek,no ale też nie osoba młoda,w średnim wieku tak
chodzi mi o to,że zastanawiam się co taka młoda osoba może widzieć w takim starszym gościu
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:03.