Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-03, 10:59   #691
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja też nie - raz spotkałam pana Douglasa, który miał wciskać perfumy Olympea Więcej go nie widziałam później... Jeszcze widziałam pana Macowego w D, ale on to taki raczej był pół na pół... W S nigdy nie widziałam faceta oprócz magazynierów i ochroniarzy.
W d dostałam kiedyś od pana próbkę jakiegoś zapachu, ale szczerze, to wyglądał jak ochroniarz

Innych panów, oprócz znudzonych mężów i tz nie widziałam

Mój tz raz czekał przed S na mnie i jak wróciłam, to powiedział,że przez moment się zapomniał i zastanawiał czemu on siedzi bezczynnie w galerii... zapomniał o mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 11:14   #692
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Wrzucam dno sierpniowe i spływam miłego weekendu życzę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0144.jpg (73,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0147.jpg (63,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0156.jpg (55,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0157.jpg (37,4 KB, 21 załadowań)
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 11:17   #693
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Mi się Bonbon nie podoba wcale, ale jestem ciekawa tego nowego

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------



Daj znać jak wrażenia
Mi tez nie
W takim razie daj znac jak ten nowy

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Wrzucam dno sierpniowe i spływam miłego weekendu życzę
Wzajemnie

za denko
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 11:36   #694
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cześć dziewczyny
Właśnie wróciłam z rzęsek dziś planuje zrobić sobie dzień lenia i odpocząć. Muszę znaleźć swoją sukienkę która chce założyć w pt i przymierzyć czy pasuje jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 11:43   #695
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Wrzucam dno sierpniowe i spływam miłego weekendu życzę

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Właśnie wróciłam z rzęsek dziś planuje zrobić sobie dzień lenia i odpocząć. Muszę znaleźć swoją sukienkę która chce założyć w pt i przymierzyć czy pasuje jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pokaż efekt na rzesach!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 11:53   #696
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 12:02   #697
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość


Pokaż efekt na rzesach!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;64891446]Treść usunięta[/QUOTE]
Nie umiem robić sobie zdjęć :-D robiłam tym razem 1:1 Bo moje rzęsy więcej by nie przyjęły po ostatnim zageszczaniu- większość wypadła z moimi :-(
I przepraszam za brudne lustro, na czole mam przez nie plamy zaraz je umyje haha


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1472900536572.jpg (49,4 KB, 93 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 12:06   #698
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Ale chociaż czuje że mam oczy haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 12:08   #699
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Ooo czemu ja nigdy nie spotkałam pana sephorzanka ?

Baw się dobrze na Mazurach !

Ja siedzę na ogródku ze smoothie i podziwiam jak tz z kolegami czyszcza namiot cudownie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja go widziałam wcześniej, ale myślałam, że jest ochroniarzem Niestety tylko wpadłam MD powąchać, więc nie przetestowałam, co pan Sephorzanek wie o życiu Sephory

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja też nie - raz spotkałam pana Douglasa, który miał wciskać perfumy Olympea Więcej go nie widziałam później... Jeszcze widziałam pana Macowego w D, ale on to taki raczej był pół na pół... W S nigdy nie widziałam faceta oprócz magazynierów i ochroniarzy.
A to był pewnie host, a nie pan Douglasowy
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 12:27   #700
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Ja go widziałam wcześniej, ale myślałam, że jest ochroniarzem Niestety tylko wpadłam MD powąchać, więc nie przetestowałam, co pan Sephorzanek wie o życiu Sephory



A to był pewnie host, a nie pan Douglasowy
Też tak myślę Miał tylko reklamować perfumy chyba - no i wyglądał całkiem zacnie W Warszawie chyba nie ma panów seforzanków, szkoda
W Panamie w Bath&Body Works pracują chyba tylko faceci - zabawnie to wygląda; w sklepie 3-4 facetów w słodkich fartuszkach między kosmetykami
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 12:30   #701
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 12:31   #702
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;64892721]Treść usunięta[/QUOTE]
Fajna sprawa naprawdę jaki luz, wstajesz rano, trochę przeczesujesz i gotowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 12:34   #703
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Nie umiem robić sobie zdjęć :-D robiłam tym razem 1:1 Bo moje rzęsy więcej by nie przyjęły po ostatnim zageszczaniu- większość wypadła z moimi :-(
I przepraszam za brudne lustro, na czole mam przez nie plamy zaraz je umyje haha


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super . Ja we wtorek ide na rzeski również . Takie 1:1 mi się o wiele bardziej podobają od tych objętościowych
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 12:39   #704
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Też tak myślę Miał tylko reklamować perfumy chyba - no i wyglądał całkiem zacnie W Warszawie chyba nie ma panów seforzanków, szkoda
W Panamie w Bath&Body Works pracują chyba tylko faceci - zabawnie to wygląda; w sklepie 3-4 facetów w słodkich fartuszkach między kosmetykami
W Promenadzie jest pan w Macu, ale jak mu opisywałam kolor, to nie zajarzył i jakoś tak mnie nie ujął, wyglądał jak artysta malarz.

Muszę tego Seforzanka u siebie przyczaić, czy on nie był z przypadku, ale uniform miał jak wszystkie panie.
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 12:53   #705
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
jestem ciekawa tego zelu. Nie pamietam abym zuzylam kilka opakowan pod rzad o tym samym zapachu. Wyjatkiem byla zielona herbata z YR. Uwielbialam go.

A sciany juz sa postawione? Wez sobie przesun ja jeszcze bardziej. Ja mam ok 55 cm od lozka do szafy i dodalabym kolejnych 20-25. Niby bez problemu dochodze do szafy, ale to tylko dlatego, ze tam sa relingi na wieszaki. Gdybym miala szukac czegos w szafkach w tamtym miejscu to szlag by mnie trafil.
Nie są postawione i nie bardzo mogę ją przesunąć bardziej, bo jeśli ją przesunę to tylko kosztem salonu. Nie zrobię 15m salonu

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
O 15 dla wygody się nie opłaca burzyć i stawiać od nowa "przesunięcie" istniejącej ściany brzmi niemiarodajnie do nakładu pracy lepiej dodaj sobie trochę więcej miejsca dla wygody użytkowania szafy
W ogóle zastanawiam się nad tym przestawianiem. Szafa będzie miała 4,5 m, kolizja będzie "tylko" na 160 cm. Mogę tak zrobić wnętrze szafy, żeby nie trzeba było się po nic schylać. Nie wiem co robić

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Kochane możecie polecić jakiś dobry szampon na wypadanie włosów? Jakoś teraz więcej wypadają, po kąpieli dużo wychodzi, chyba przez zbliżającą się jesień zaczynam linieć doradźcie
Joanna Rzepa. Żaden nie pomóg mi tak, jak ten.

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
W Promenadzie jest pan w Macu, ale jak mu opisywałam kolor, to nie zajarzył i jakoś tak mnie nie ujął, wyglądał jak artysta malarz.

Muszę tego Seforzanka u siebie przyczaić, czy on nie był z przypadku, ale uniform miał jak wszystkie panie.
W Promenadzie w Sephorze też jest pan sephorzanka

Użyłam wczoraj maski Origins out of trouble i jest fajna spodobała mi się
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 13:08   #706
Salisia
Zadomowienie
 
Avatar Salisia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 1 477
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Wrzucam dno sierpniowe i spływam miłego weekendu życzę
duże denko
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Nie umiem robić sobie zdjęć :-D robiłam tym razem 1:1 Bo moje rzęsy więcej by nie przyjęły po ostatnim zageszczaniu- większość wypadła z moimi :-(
I przepraszam za brudne lustro, na czole mam przez nie plamy zaraz je umyje haha


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo ładne
Salisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 13:16   #707
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Nie są postawione i nie bardzo mogę ją przesunąć bardziej, bo jeśli ją przesunę to tylko kosztem salonu. Nie zrobię 15m salonu



W ogóle zastanawiam się nad tym przestawianiem. Szafa będzie miała 4,5 m, kolizja będzie "tylko" na 160 cm. Mogę tak zrobić wnętrze szafy, żeby nie trzeba było się po nic schylać. Nie wiem co robić



Joanna Rzepa. Żaden nie pomóg mi tak, jak ten.



W Promenadzie w Sephorze też jest pan sephorzanka

Użyłam wczoraj maski Origins out of trouble i jest fajna spodobała mi się
Co robi ta maska? Kusisz Generalnie lubię Originsa - jest ta maska w wersji 30ml?
Nie byłam nigdy w Promenadzie, bo to nie moje rejony - może kiedyś się wybiorę obadać pana seforzanka
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 13:30   #708
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Co robi ta maska? Kusisz Generalnie lubię Originsa - jest ta maska w wersji 30ml?
Nie byłam nigdy w Promenadzie, bo to nie moje rejony - może kiedyś się wybiorę obadać pana seforzanka
Ja sobie wykupiłam wersję 10ml? Nie pamiętam ile to ma, ale z tych małych pudełeczek. Myślałam, że to w ogóle inna. Zapach (?) jak pasta do zębów, konsystencja trochę też. Potrzymalam, zmylam... No i nic. Ale to dopiero raz, zuzyje do końca oczywiście. Miałam wrażenie, że mnie podsuszyla, więc po niej zaaplikowalam ta zielona na noc
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 14:21   #709
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Mi tez nie
W takim razie daj znac jak ten nowy

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------



Wzajemnie

za denko
Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość


Pokaż efekt na rzesach!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
duże denko

Bardzo ładne
Dziękuję bardzo
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-03, 14:29   #710
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Co robi ta maska? Kusisz Generalnie lubię Originsa - jest ta maska w wersji 30ml?
Nie byłam nigdy w Promenadzie, bo to nie moje rejony - może kiedyś się wybiorę obadać pana seforzanka
Kupiłam tę wersję za 16 zł (taką w okrągłym opakowaniu)- czuć trochę kamfory, ale moim zdaniem nie jakoś mocno. To jest taka biała pasta, ale rozprowadza się na twarzy bardzo łatwo. Nie wysycha, więc trzeba pilnować ile siedzi na twarzy. Moim zdaniem ona nie jest jakoś specjalnie oczyszczająca ale tak... wysuszająca nadmiar sebum (nie umiem tego opisać). Wczoraj ta kamfora na zmianę delikatnie chłodziła i ocieplała mi skórę, zdjęła mi zmęczenie z twarzy. Nie miałam po niej ściągniętej skóry. Potem na noc zaaplikowałam sobie rumiankową maseczkę (też origins) i dzisiaj wyglądam fajnie

Ja z Originsa miałam już dużo rzeczy i mogę powiedzieć, że 50/50- jedne robią mi szał, a inne doprowadzają do szału.

Skończyłam wczoraj serum z Vita Liberata i upewniłam się- ich kosmetyki do twarzy lekko mnie zapychają i powodują drobny wysyp Lubię je, ale nie mogę używać np. dwa dni pod rząd. Raczej do nich nie wrócę (miałam serum i maseczkę). Maseczkę jeszcze denkuję.
Zdenkowałam też miniaturę Miu Miu, którą dostałam jako Gold. No nic specjalnego, bez szału, ale cieszę się, że znów zdenkowałam zapach
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 15:00   #711
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Super . Ja we wtorek ide na rzeski również . Takie 1:1 mi się o wiele bardziej podobają od tych objętościowych
Właśnie tak sie sobie przyglądam i mi chyba też lepiej leżą 1:1

Cytat:
Napisane przez Salisia Pokaż wiadomość
duże denko

Bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Kupiłam tę wersję za 16 zł (taką w okrągłym opakowaniu)- czuć trochę kamfory, ale moim zdaniem nie jakoś mocno. To jest taka biała pasta, ale rozprowadza się na twarzy bardzo łatwo. Nie wysycha, więc trzeba pilnować ile siedzi na twarzy. Moim zdaniem ona nie jest jakoś specjalnie oczyszczająca ale tak... wysuszająca nadmiar sebum (nie umiem tego opisać). Wczoraj ta kamfora na zmianę delikatnie chłodziła i ocieplała mi skórę, zdjęła mi zmęczenie z twarzy. Nie miałam po niej ściągniętej skóry. Potem na noc zaaplikowałam sobie rumiankową maseczkę (też origins) i dzisiaj wyglądam fajnie

Ja z Originsa miałam już dużo rzeczy i mogę powiedzieć, że 50/50- jedne robią mi szał, a inne doprowadzają do szału.

Skończyłam wczoraj serum z Vita Liberata i upewniłam się- ich kosmetyki do twarzy lekko mnie zapychają i powodują drobny wysyp Lubię je, ale nie mogę używać np. dwa dni pod rząd. Raczej do nich nie wrócę (miałam serum i maseczkę). Maseczkę jeszcze denkuję.
Zdenkowałam też miniaturę Miu Miu, którą dostałam jako Gold. No nic specjalnego, bez szału, ale cieszę się, że znów zdenkowałam zapach
Jeju zawsze chciałam ta maseczke z VL

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 15:06   #712
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 15:23   #713
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Kupiłam tę wersję za 16 zł (taką w okrągłym opakowaniu)- czuć trochę kamfory, ale moim zdaniem nie jakoś mocno. To jest taka biała pasta, ale rozprowadza się na twarzy bardzo łatwo. Nie wysycha, więc trzeba pilnować ile siedzi na twarzy. Moim zdaniem ona nie jest jakoś specjalnie oczyszczająca ale tak... wysuszająca nadmiar sebum (nie umiem tego opisać). Wczoraj ta kamfora na zmianę delikatnie chłodziła i ocieplała mi skórę, zdjęła mi zmęczenie z twarzy. Nie miałam po niej ściągniętej skóry. Potem na noc zaaplikowałam sobie rumiankową maseczkę (też origins) i dzisiaj wyglądam fajnie

Ja z Originsa miałam już dużo rzeczy i mogę powiedzieć, że 50/50- jedne robią mi szał, a inne doprowadzają do szału.

Skończyłam wczoraj serum z Vita Liberata i upewniłam się- ich kosmetyki do twarzy lekko mnie zapychają i powodują drobny wysyp Lubię je, ale nie mogę używać np. dwa dni pod rząd. Raczej do nich nie wrócę (miałam serum i maseczkę). Maseczkę jeszcze denkuję.
Zdenkowałam też miniaturę Miu Miu, którą dostałam jako Gold. No nic specjalnego, bez szału, ale cieszę się, że znów zdenkowałam zapach
Jak dla mnie to ta maska z kamforą nic nie robi poza szczypaniem u mnie znowu cuda działa różowa z glinką i czarna oczyszczająca Co twarz to opinia
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 15:23   #714
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;64897586]Treść usunięta[/QUOTE]

No są takie raczej bezpłciowe
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 15:29   #715
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

byłam na Beauty Lab i tak jak większość dziewczyn mam mieszane uczucia, uwaga będzie długi post
wybrałam marki Eisenberg i Estee Lauder, tymi pierwszymi jestem zachwycona - tzn pielęgnacją konsulantka doradziła mi dokładnie ten sam krem, którego używam, oczyściła twarz, nałożyła serum i krem, wykonała przyjemny masaż twarzy. Na początku wywiad i ocena stanu skóry, moim zdaniem bardzo trafna. Myślałam, że będzie jakaś fajna oferta przy zakupie kosmetyków, przy tańszych nie było prezentów, natomiast do zakupu kremu/serum była dodawana lakierowana kosmetyczka z saszetkami w środku. Nie skorzystałam. Po rabacie 20% to i tak ponad 400 zł za krem, moim zdaniem bardzo drogo i gifty mogłyby być również fajniejsze, no ale widocznie taka polityka firmy.
Za to Estee Lauder - gratis był już przy zakupie 1 kosmetyku, kupiłam 3 - dostałam kosmetyczkę - brzydką ale zawartość to 8 miniatur
o ile z konsultacji pielęgnacyjnje byłam zadowolona, to z makijażu EL nie bardzo sama maluję się dużo mocniej, no i niestety podkład zwarzył mi się do tego oczy miałam tak delikatnie, że musiałam sobie później dorysować kreski - przetestowałam chwaloną przez Never kredeczkę MJ i jest rewelacyjna. Kosztuje 89 zł i przy najbliższych Vipach będzie moja.
Kupiłam zestaw RS - jakby ktoś chciał to mam z rabatem 20%, zastanawiam się, czy zostawić na prezent.
Aha, i prezentem dla wszystkich za udział w BeatyLab był mini błyszczyk S. i obowiązywało 20% na wszystkie 4 marki biorące udział.
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 15:31   #716
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 16:00   #717
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
byłam na Beauty Lab i tak jak większość dziewczyn mam mieszane uczucia, uwaga będzie długi post
wybrałam marki Eisenberg i Estee Lauder, tymi pierwszymi jestem zachwycona - tzn pielęgnacją konsulantka doradziła mi dokładnie ten sam krem, którego używam, oczyściła twarz, nałożyła serum i krem, wykonała przyjemny masaż twarzy. Na początku wywiad i ocena stanu skóry, moim zdaniem bardzo trafna. Myślałam, że będzie jakaś fajna oferta przy zakupie kosmetyków, przy tańszych nie było prezentów, natomiast do zakupu kremu/serum była dodawana lakierowana kosmetyczka z saszetkami w środku. Nie skorzystałam. Po rabacie 20% to i tak ponad 400 zł za krem, moim zdaniem bardzo drogo i gifty mogłyby być również fajniejsze, no ale widocznie taka polityka firmy.
Za to Estee Lauder - gratis był już przy zakupie 1 kosmetyku, kupiłam 3 - dostałam kosmetyczkę - brzydką ale zawartość to 8 miniatur
o ile z konsultacji pielęgnacyjnje byłam zadowolona, to z makijażu EL nie bardzo sama maluję się dużo mocniej, no i niestety podkład zwarzył mi się do tego oczy miałam tak delikatnie, że musiałam sobie później dorysować kreski - przetestowałam chwaloną przez Never kredeczkę MJ i jest rewelacyjna. Kosztuje 89 zł i przy najbliższych Vipach będzie moja.
Kupiłam zestaw RS - jakby ktoś chciał to mam z rabatem 20%, zastanawiam się, czy zostawić na prezent.
Aha, i prezentem dla wszystkich za udział w BeatyLab był mini błyszczyk S. i obowiązywało 20% na wszystkie 4 marki biorące udział.

A kredeczka rewelacyjna to fakt
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 16:03   #718
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Malinum super denko
buahhot rzęsy marzenie
dopiero teraz na laptopie nadrabiam zdjęcia

zrobiłam właśnie pazurki słuchając Trójki, dopijam kawę i zbieram się na działkę wypić cyderka wybierałam go dobrą chwilę w sklepie jakby to wykwintne wino jakie było
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 16:49   #719
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Nie umiem robić sobie zdjęć :-D robiłam tym razem 1:1 Bo moje rzęsy więcej by nie przyjęły po ostatnim zageszczaniu- większość wypadła z moimi :-(
I przepraszam za brudne lustro, na czole mam przez nie plamy zaraz je umyje haha


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pięknie !!!

też mam 1:1 ( nigdy nie robiłam gęściej) ale mam też te cieńsze i lżejsze, w porównaniu do tych, co robiłam wcześniej, mieciutkie jak własne, 3 tygodnie bez strat teraz mi sie trzymają
mega fajna sprawa
mogłyby być u mnie tańsze jednak

wróciłąm z pracy
spłyneła do mnie nieoczekiwana kasa
kupiłam janiołka
mąż mnie ciągnie do kazara, ale nie mam siły
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 16:56   #720
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
pięknie !!!

też mam 1:1 ( nigdy nie robiłam gęściej) ale mam też te cieńsze i lżejsze, w porównaniu do tych, co robiłam wcześniej, mieciutkie jak własne, 3 tygodnie bez strat teraz mi sie trzymają
mega fajna sprawa
mogłyby być u mnie tańsze jednak

wróciłąm z pracy
spłyneła do mnie nieoczekiwana kasa
kupiłam janiołka
mąż mnie ciągnie do kazara, ale nie mam siły
Ze jak :conf used:
Miskaa, nie masz sily isc do Kazara :conf used:

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Nie umiem robić sobie zdjęć :-D robiłam tym razem 1:1 Bo moje rzęsy więcej by nie przyjęły po ostatnim zageszczaniu- większość wypadła z moimi :-(
I przepraszam za brudne lustro, na czole mam przez nie plamy zaraz je umyje haha


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo ladne rzeski
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 14:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.