jaka fryzura???zrozpaczona... :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-14, 20:05   #1
malenka834
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6

jaka fryzura???zrozpaczona... :(


Kochane wizazanki blagam was o pomoc.juz nie wiem co mam zrobic ze swoimi wlosami.moim problemem jest brak pomyslu na nowe sciecie.zawsze scinalam moje wlosy mniej wiecej do ramion, cieniowalam i robilam ukosna grzywke na lewa strone gdyz zle wygladam bez niej.ale niestety z chwila gdy wloski troszke odrosly robily sie prawdopodobnie za ciezkie i opadaja mi brzydko na czolo.mam zdrowe wlosy ktore bardzo szybko rosna i nie jestem w stanie tak czesto chodzic do fryzjera.czasami przez te wlosy czuje sie tak zle ze nawet nie wychodze z domu bo az mi sie plakac chce.moze wy macie jakies pomysly na dobre sciecie tak zeby doprowadzic mnie do normalnego wygladu BLAGAM O POMOC
malenka834 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 13:20   #2
lovellyhippo
Zakorzenienie
 
Avatar lovellyhippo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: między sercem,a rozumem
Wiadomości: 3 903
GG do lovellyhippo
Dot.: jaka fryzura???zrozpaczona... :(

Cytat:
Napisane przez malenka834 Pokaż wiadomość
Kochane wizazanki blagam was o pomoc.juz nie wiem co mam zrobic ze swoimi wlosami.moim problemem jest brak pomyslu na nowe sciecie.zawsze scinalam moje wlosy mniej wiecej do ramion, cieniowalam i robilam ukosna grzywke na lewa strone gdyz zle wygladam bez niej.ale niestety z chwila gdy wloski troszke odrosly robily sie prawdopodobnie za ciezkie i opadaja mi brzydko na czolo.mam zdrowe wlosy ktore bardzo szybko rosna i nie jestem w stanie tak czesto chodzic do fryzjera.czasami przez te wlosy czuje sie tak zle ze nawet nie wychodze z domu bo az mi sie plakac chce.moze wy macie jakies pomysly na dobre sciecie tak zeby doprowadzic mnie do normalnego wygladu BLAGAM O POMOC
włosy nigdy nie są powodem ku temu by nie wychodzić z domu poza tym, na pewno nie jest tak źle... z tego co mówisz, to nic innego nie da się z włoskami zrobić.. chyba że ściąć jeszcze krócej, ale tego chyba nie chcesz... ciężko ci coś poradzić... a z ich ''ciężkością'' nic nie zrobisz raczej... pozostaje ci to co do tej pory - częste ścinanie... a może mocniejsze wycieniowanie? sama nie wiem...
lovellyhippo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 16:41   #3
marta0755
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Dot.: jaka fryzura???zrozpaczona... :(

jesli masz ciezkie wlosy to mozesz tyl wlosow zciac krocej tak u samej gory wtedy beda odzywione jezeli robilas grzywke tylko na bok to zrob prosto.polecam moje dwie kolezanki tak maja i wygladaja super.
marta0755 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-17, 14:56   #4
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: jaka fryzura???zrozpaczona... :(

Cytat:
Napisane przez malenka834 Pokaż wiadomość
Kochane wizazanki blagam was o pomoc.juz nie wiem co mam zrobic ze swoimi wlosami.moim problemem jest brak pomyslu na nowe sciecie.zawsze scinalam moje wlosy mniej wiecej do ramion, cieniowalam i robilam ukosna grzywke na lewa strone gdyz zle wygladam bez niej.ale niestety z chwila gdy wloski troszke odrosly robily sie prawdopodobnie za ciezkie i opadaja mi brzydko na czolo.mam zdrowe wlosy ktore bardzo szybko rosna i nie jestem w stanie tak czesto chodzic do fryzjera.czasami przez te wlosy czuje sie tak zle ze nawet nie wychodze z domu bo az mi sie plakac chce.moze wy macie jakies pomysly na dobre sciecie tak zeby doprowadzic mnie do normalnego wygladu BLAGAM O POMOC
Szczęściaro! Ależ Ci zazdroszczę! Ja w Twojej sytuacji zapuściłabym te włosy, niech rosną i cieszą oko
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-20, 10:25   #5
Sasame
Raczkowanie
 
Avatar Sasame
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 417
Dot.: jaka fryzura???zrozpaczona... :(

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
Szczęściaro! Ależ Ci zazdroszczę! Ja w Twojej sytuacji zapuściłabym te włosy, niech rosną i cieszą oko
Popieram! Ja mam tak samo, ale mam taniego fryzjera, więc chodzę sobie co dwa miesiące Wycieniuj mocno fryzurę i chodź podcinać tylko grzywkę. To dużo nie kosztuje
__________________
Unerukoshi Kuroi Bareriina

- The Black Ballerina dances shaking her hips...

Sasame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:22.