niby banalne pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-03, 21:42   #1
magdziah:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 40

niby banalne pytanie


witam czyatałam bardzo wiele wątków doyczących tabletek i alkoholu. I raz mówi się że niby nie maja wpływu, raz ze do końca tak nie wiadomo. Mnie zastanawia jednak pewna rzecz: czy lepiej brac tabletki rano czy wieczorem jesi lubi sie okolo godziny 20 wyjsc na 2-3 piwka?? czy jesli alkohol ma wplyw na skutecznosc tabletek antykoncepcyjnych, to czy może on utrudnic wchloniecie sie tabletki?? chcialabym poznac wkoncu odpowiedz na to pytanie bo bardzo ono mnie gnebi.
magdziah:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 22:12   #2
Ja_MoNa
Raczkowanie
 
Avatar Ja_MoNa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 236
Dot.: niby banalne pytanie

Cytat:
Napisane przez magdziah:) Pokaż wiadomość
witam czyatałam bardzo wiele wątków doyczących tabletek i alkoholu. I raz mówi się że niby nie maja wpływu, raz ze do końca tak nie wiadomo. Mnie zastanawia jednak pewna rzecz: czy lepiej brac tabletki rano czy wieczorem jesi lubi sie okolo godziny 20 wyjsc na 2-3 piwka?? czy jesli alkohol ma wplyw na skutecznosc tabletek antykoncepcyjnych, to czy może on utrudnic wchloniecie sie tabletki?? chcialabym poznac wkoncu odpowiedz na to pytanie bo bardzo ono mnie gnebi.
Lepiej jest brać na wieczór gdyż mogą wystąpić nudnoci, oslabienia po zarzuciu i wtedy to prześpisz. Wychodzenie na piwka nic do tego nie ma ale ważne abyś po browarze nie zaopmniała o tabletce i nie wymiotowała do 4 godzin po zarzuciu.
Ja_MoNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 22:19   #3
magdziah:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 40
Dot.: niby banalne pytanie

o tabletce jeszcze nie zapomnialam i nie wymiotowalam, boje sie tylko czy mimo to po zazyciu alholu wchlonie sie cala. dzieki za odp.
magdziah:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 20:38   #4
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: niby banalne pytanie

wchłonie sie, nie martw sie nie czuje ze rymuje
ale wracajac do watku alkohol moze jedynie byc niebezpieczny gdy wywoal wymioty, rownie dobrze moze to byc zupelnie cosinnego np.zatrucie. alkohol nie ma wlasciwosci pomniejszajacych skutecznosc tabletek jakby tak wybrzydzac to połowy rzeczy nie mozna pic i jesc bo a nóż widelec nie sprzyja tabletkom, baaajki
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 22:56   #5
Ancik
BAN stały
 
Avatar Ancik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 121
GG do Ancik
Dot.: niby banalne pytanie

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
wchłonie sie, nie martw sie nie czuje ze rymuje
ale wracajac do watku alkohol moze jedynie byc niebezpieczny gdy wywoal wymioty, rownie dobrze moze to byc zupelnie cosinnego np.zatrucie. alkohol nie ma wlasciwosci pomniejszajacych skutecznosc tabletek jakby tak wybrzydzac to połowy rzeczy nie mozna pic i jesc bo a nóż widelec nie sprzyja tabletkom, baaajki
zgadzam się w zupełności
Ancik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.