Top Secret - sklep internetowy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-28, 10:11   #31
zoltacytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 122
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

zwrot w sklepie internetowym. ile czekalyscie na pieniadze bo w koncu nie wiem czy to jest do 21 dni czy rowno po 21 dniach.
zoltacytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 13:16   #32
maugorzata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 128
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

ja nie mam zadnych zlych doswiadczen, a zamawialam dwa razy - raz 2 bluzki dla siebie, innym razem torebke dla siostry. dziwne, zawsze przyciagam problemy, zawsze cos jest nie tak i zawsze szlag mnie trafia, bo mam wrazenie, ze wyjatkowo przyciagam pecha. tym razem utwierdzam sie w przekonaniu ze mialam szczescie

inna rzecz, ze te ich przeceny to mocno umowne sa.
ostrze zeby na ta sukienke
http://www.sklep.topsecret.pl/ts/out...produkt/11/0/7
ale na razie jest troche za droga...

pozdrawiam
__________________
http://blognife.wordpress.com/
http://blogmkm.wordpress.com/
maugorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 19:52   #33
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

jak masz mozliwosc to napisz do nich maila albo przedzwon. powiedz ze zaplacilas za przesylke i do tej pory nie otrzymalas zamowienia ani zadnej informacji co sie dzieje z przesylka. popros o konkretne informacje - co sie dzieje z zamowieniem, czy zostalo juz wyslane a jesli nie to kiedy bedzie. pytaj konkretnie i nie ukrywaj rozczarowania kiepska obsluga i braku szacunku do klienta.
ostatnio mialam podobna sytuacje gdzie czekalam na ksiazki prawie miesiac czasu. wyobraz sobie ze po moim mailu do firmy ksiazki zosaly nadane tego samego dnia i dostarczone nastepnego wraz z pakietem przeprosinowym. wygladalo na to ze zapomnieli o moim zamowieniu...czasami trzeba sie przypomniec
pozdrawiam
manima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 16:14   #34
lolek900
Raczkowanie
 
Avatar lolek900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

a może orientuje się ktoś z Was, jak długo trzeba było czekać na zamówienie, jeśli paczka została nadana za pośrednictwem Poczty Polskiej? na stronie www jest napisane, że... do 14 dni roboczych, to w takim razie, to jest paczka ekonomiczna, czy priorytetowa?
lolek900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-24, 08:21   #35
agravvka
Zadomowienie
 
Avatar agravvka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 117
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Szkoda, że wcześniej nie znalazłam tego wątku. Oszczędziłabym sobie wiele nerwów !!! Skuszona wyprzedażą sweterków (-40%), zamówiłam ten poniżej. Od dawna o nim marzyłam, ale kosztował 149, później 129, a ostatnio w końcu 79 . Od razu zamówiłam, za pobraniem, przesyłką kurierską. Czekałam 4 dni ! Coś mi się dłużyło, kurier powinien być szybciej. Zerknęłam na mój status i okazało się,że jest anulowany. Wcześniej dostałam od nich maila,że pinformują mnie kiedy wyślą paczkę. A tu nawet nie dostałam inf.że zamówienie zostało anulowane. Dzwoniąc do nich, jedna dziewczyna odp.że zamówiony towar był wadliwy i dlatego nie został wysłany. Obecnie widziałam,że widnieje jak towar dostępny on-line, ale oczywiście nie mogli go do mnie wysłać ??? Pani powiedziała,żebym ponownie zamówiła, w mailu napisała,że ma być tańszy. Ale kiedy skończyłam rozmowę od razu w tej samej chwili sweter znikł ze strony. Mój facet wkurzony zadzwonił ponownie pod inny nr i tam otrzymał informację,że mają 5 dni na realizację zamówienia, jutro mija 5 dzień więc paczkę wyślą, zmianili w tej samej chwili status zamówienia na "przyjęte do realizacji". Na drugi dzień status został zmieniony na "anulowany". Dalej nie wiem, jakie słowa poleciały w kierunku tego sklepu, wiem jednak,że mój chłopak zażądał rozmowy z kierownikiem, podał swój nr, ten do niego oddzwonił, ściągnał ten sweter z jakiegoś sklepu stacjonarnego, po czym przesłał go do nas. Podobno zapłaciliśmy jeszcze mniejszą cenę za ten sweter w ramach rekompensaty, ale o ile mniejszą mój facet nie chciał się pochwalić. Kierownik nie ukrywał,że taka sytuacja nie zdarzyła się u nich po raz pierwszy. Nigdy jeszcze nie spotkałam się z tak niekompetentnym sprzedawcą internetowym. Mało tego zauważyłam, że ceny zmieniają co kilka minut !!! Już nigdy u nich NIC NIE ZAMÓWIĘ !!!
__________________


" Lubię, gdy na mnie patrzysz i udajesz, że tego nie robisz."


Edytowane przez agravvka
Czas edycji: 2011-12-24 o 08:22
agravvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 19:26   #36
Kura Nioska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 019
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Jestem w szoku.
Kilkakrotnie zamawiałam w tym sklepie sukienki (uwielbiam ), zawsze wybierałam kuriera i miałam je w przeciągu 2 - 3 dni!
Dziwne
__________________
Kura Nioska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 19:42   #37
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

ooo, a ja zamawiałam u nich sweterek w weekend i we wtorek kurier dostarczył mi przesyłkę, płaciłam z góry przelewem, więc u mnie wszystko było bezproblemowo
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-25, 20:16   #38
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Ja zamawiałam pierwszy raz krótko przed świętami i wszystko było ok (choć okazało się że nie ma jednej rzeczy, ale zrobili zwrot do 3dni). Ciekawa jestem jak sobie poradzą ze zwrotem, odesłałam tunikę bo nie spełniła moich oczekiwań... delikatnie powiedziawszy
Pewnie zamówię jeszcze coś, czaiłam się na kamizelkę ale nie było rozmiaru a teraz znikła zupełnie
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 20:42   #39
leemonka
Raczkowanie
 
Avatar leemonka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 151
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Ja zamawiałam już kilkanaście razy i nigdy nie miałam żadnych problemów, choć dwa razy się zdarzyło że jedna rzecz z mojego zamówienia nie została zrealizowana z powodu braku w magazynie - pieniążki zostały szybko zwrócono na konto, a ostatnim razem wysłali do mnie zamówienie za które zwrócili pieniążki, po przeszło tygodniu, więc miło
leemonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 23:00   #40
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

oj... zamawiałam tam raz i już nie zamierzam nigdy więcej...

dzień 1, godz. ok. 13:00 - zamawiam sukienkę (jakieś 30zł) i jedną biżuteryjną pierdółkę, co by przesyłka rozłożyła się na dwie rzeczy, bo wtedy mam spokojniejsze sumienie (nie wiem swoją drogą, co to za filozofia, ale działa ); robię przelew; zamówienie przyjęte do realizacji; kasa przyjęta; mam czekać na dalsze info o kurierze.

dzień 2, godz. 8:00 - znajduję od nich dwa mejle w skrzynce 1) z 4 rano, że nie ma kiecy i że wysłali mi samą pierdółkę i 2) z 8:00, że przesyłka przekazana firmie kurierskiej... myślałam, że mnie coś trafi. w sumie za tę pierdółkę musiałabym dać ponad 25zł, no nijak mi się to nie opylało. co to w ogóle za praktyka, że informują klienta o braku jakiejś rzeczy o 4 nad ranem, a potem bez pytania go, czy nadal jest zainteresowany zakupem, ot tak po prostu przekazują paczkę kurierowi... nastąpiła dłuuuga wymiana maili z miłą panią. ostatecznie polecono mi nie odbierać paczki, która wróci wtedy do nich, a oni oddadzą mi całą kasę łącznie z tą za przesyłkę. no ale dzień jak by nie było zwalony miałam...

dzień 3, godzina 6:58 - dzwoni kurier, że ma dla mnie paczkę... grrrrrr.... (normalnie śpię do 8 minimum, bo późno chodzę spać). no ale w sumie kurier był z Siódemki, więc o której niby miał dzwonić...

a kieca, a dokładniej zamówiony przeze mnie rozmiar zniknął ze strony w dniu drugim mojej top-secretowej przygody. kilka dni później znowu się pojawił. widocznie trzeba mieć u nich farta ogólnie - szkoda, bo sklep bardzo lubię, więc zostaję przy zakupach stacjonarnych.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 10:46   #41
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Pozwolę sobie odświeżyć wątek, bo chciałabym zrobić zamówienie, a może któraś widziała te sukienki poniżej na żywo i może ocenić, czy warto?

http://www.topsecret.pl/sukienka-dam...olor=KOLOR_123
http://www.topsecret.pl/sukienka-dam...TabDescription
http://www.topsecret.pl/sukienka-dam...olor=KOLOR_137
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-01, 11:12   #42
caleczka
Moda
 
Avatar caleczka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 857
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Czytam, czytam i oczom nie wierzę ja kupowałam u nich kilkanaście razy jeśli nie kilkadziesiąt i NIGDY nie miałam problemów. Przesyłkę otrzymywałam w przeciągu 3-4 dni jeśli zahaczało zamówienie o weekend jeśli nie to 2-3 dni. Może 2 razy zamówienie było bez jednej rzeczy - o czym informacje otrzymywałam w mailu więc na prawdę super. OSOBISCIE JESTEM BARDZO ZADOWOLONA...
caleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-12, 17:14   #43
kobea
Zadomowienie
 
Avatar kobea
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 237
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Ja też kupowałam wiele razy od kilku lat i zawsze byłam zadowolona
kobea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-15, 00:42   #44
dominisiaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 120
GG do dominisiaaaaa
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Ja również kupuję często w stym sklepie i wszystko zawsze przebiega bez problemów, nigdy nie miałam sytuacji żeby coś mi nie odpowiadało czy żeby był problem z przesyłką.
dominisiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 19:34   #45
FauxCrystal
Raczkowanie
 
Avatar FauxCrystal
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 92
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Ja z kolei zamawiałam dwa razy i za każdym razem był jakiś problem.

Zamówienie pierwsze. Zamówiłam i opłaciłam przelewem 3 rzeczy. Czekam, czekam i w końcu okazało się, że wysłali tylko jedną rzecz! Nie dostałam żadnej wiadomości mailowej, próby dodzwonienia kończyły się fiaskiem, a na maile odpowiadali chyba z 4 dni i dostawałam dosłownie ten sam tekst który, był częściowo skopiowany z regulaminu który sami złamali przez brak powiadomienia i brak natychmiastowego zwrotu różnicy pieniędzy.

Zamówienie drugie. Zamawiam tym razem jedną rzecz i wybrałam dostawę przez paczkomaty. Po opłaceniu coś mi jeszcze nie pasowało i sprawdziłam koszty przesyłki - naliczyli mi 5zł więcej niż jest w cenniku! Może i mała kwota ale to ich kolejny błąd, a przede mną jeszcze cała procedura zwrotu towaru i z tego co widzę będę musiała walczyć o moje pieniądze

W każdym razie BARDZO ODRADZAM.
FauxCrystal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 11:25   #46
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Ja już kilka razy zamawiałam. Kilka razy wszystko bez problemu. Raz sukienka przyszła mi z dziurą, ale zwróciłam i dostałam zwrot kasy za sukienkę i przesyłkę. Choć tutaj był problem, bo czekałam na zwrot ponad 2 mce, aż do nich zadzwoniłam, to Pani mi mówi, że właśnie przelew dzisiaj wykonany. Pewnie po mojej interwencji, przekazała go do realizacji. Zamawiałam jeszcze tydz temu. Dwie rzeczy mi nie odpowiadały, wczoraj wysłałam zwrot, zobaczymy jak tutaj będzie ze zwrotem. Ja jestem ogólnie zadowolona, z tym, że trzeba pilnować swoich 'interesów' u nich.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 15:02   #47
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Nie kupowałam w ten sposób z tego sklepu trudno więc mi powiedzieć cokolwiek ale czasem warto się jednak przejść do sklepu
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 22:24   #48
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Nie znalazłam bardziej bierzącego wątku o TS, więc zapytam tutaj: czy któraś widziała / przymierzała ten płaszcz? http://www.topsecret.pl/plaszcz-dams...roductTabSizes
cena nadzwyczajnie niska, biorąc pod uwagę 100% wełny....
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 19:14   #49
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie odświeżyć wątek, bo chciałabym zrobić zamówienie, a może któraś widziała te sukienki poniżej na żywo i może ocenić, czy warto?

http://www.topsecret.pl/sukienka-dam...olor=KOLOR_123
http://www.topsecret.pl/sukienka-dam...TabDescription
http://www.topsecret.pl/sukienka-dam...olor=KOLOR_137
Widziałam tę drugą, jest świetna!!!
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 21:10   #50
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

Cytat:
Napisane przez ailatan1985 Pokaż wiadomość
Widziałam tę drugą, jest świetna!!!
tak, tak, świetna! Bo ją wtedy kupiłam, a ta ostatnia, to moja ulubiona
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 09:34   #51
iwoona
Wtajemniczenie
 
Avatar iwoona
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: przemyśl to ;)
Wiadomości: 2 468
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

dziewczyny widziała któraś może tą kurtkę?
http://www.topsecret.pl/kurtka-damsk...#color=KOLOR_6
__________________
CG 20.02.2012 - 2c


Spełnić marzenia . . .

iwoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 15:58   #52
Kerju
Raczkowanie
 
Avatar Kerju
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 286
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

właśnie się zastanawiałam czy jest na wizażu wątek o topie i jak zwykle się nie zawiodłam kupuję dużo i często po cenach ambasadorek, dziś przyszła mi kolejna paczka, jeśli będziecie ciekawe jak jakiś ciuch wygląda w realu i będę go posiadała to piszcie, a wrzucę real photo i opis materiałów pzdr!
Kerju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-16, 16:49   #53
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Top Secret - sklep internetowy

robiłam ostatnio zakupy i bardzo ale to bardzo nie polecam.
upatrzyłam sobie fajny zestaw dla Tż, wchodze drugiego dnia i juz go nie było;/. Byłam zła no ale jakos zamowilam zupelnie co innego.
dzień wcześniej był rabat, drugiego już nie chciał wejść mimo ze ponoć był aktualny....
zamówiłam szal który wyglądał na ciepły a dostałam kawał cienkiej za przeproszeniem szmaty....
dzisiaj wchodze na ich strone a patrze nagle pojawił się ten zestaw, jak gdyby nigdy nic, a w dodatku przeceniony.
zupelnie nie rozumiem polityki tej firmy.
już nigdy więcej nie złoze u nich zamowienia.
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 18:37   #54
Domi186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 46
płaszcze wiosenne

Ma ktoś może któryś z nich? Albo wie coś więcej na ich temat, jak wypadają jakościowo, kolorystycznie( szczególnie ten z Top Secret)?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ts.jpg (3,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bsk.jpg (86,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bsk1.jpg (70,3 KB, 1 załadowań)
Domi186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-28 19:37:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.