Ocena mojej figury-prosze o pomoc. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-30, 20:35   #1
Dominiczka2299
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5

Ocena mojej figury-prosze o pomoc.


Hej,chciałam Was prosić o radę.A mianowicie chodzi o moją figurę,wydaje mi sie ze jest mało kobieca.Uważacie ze powinnam przytyć?Ważę 55 kg przy wzroscie 163.Dziękuje za wszystkie rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201303101570.jpg (17,9 KB, 489 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201303101560.jpg (10,7 KB, 389 załadowań)
Dominiczka2299 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 20:50   #2
Kocik123
Wtajemniczenie
 
Avatar Kocik123
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 623
Dot.: Ocena mojej figury-prosze o pomoc.

Ja uważam że figurę masz idealną, i nie uważam żebyś musiała przytyć.
Kocik123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 20:50   #3
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Ocena mojej figury-prosze o pomoc.

Ja uważam, że ani nie powinnaś przytyć ani schudnąć, jest w sam raz.
Faktycznie masz dość mało widoczną talię, ale tego nie zmienisz za bardzo- co najwyżej możesz nieco próbować za pomocą hula hop.
Przytycie zmieni wszytko na gorsze, bo może np. piersi urosną, ale też brzuch, uda i wszystko.
Podsumowując uważam, że jest w sam raz, hula hop może delikatnie podkreślić talię, ale jeśli masz budowę w której nie jest ona specjalnie zaznaczona to cudów w tym zakresie nie zdziałasz.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 21:01   #4
Dominiczka2299
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: Ocena mojej figury-prosze o pomoc.

Dzięki dziewczyny Przyznam się,że kiedyś ważyłam 60 kg i czułam się z tym bardzo dobrze,ale to było parę lat temu.Miałam większe piersi i ogólnie bardziej kobiecą figurę.W szkole średniej przez stresy sporo schudłam ok 10 kg i moim zdaniem nie wyglądałam najlepiej.Teraz od paru lat moja waga jest stała ale jakoś nie czuje sie w niej dobrze...
Dominiczka2299 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 21:06   #5
avciaxt
Raczkowanie
 
Avatar avciaxt
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 410
Dot.: Ocena mojej figury-prosze o pomoc.

Uważam, że jest bardzo dobrze i nie potrzeba z tym nic robić. Ale w sumie najważniejsze jest, żebyś Ty się dobrze czuła w swoim ciele.
avciaxt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 21:12   #6
Dominiczka2299
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: Ocena mojej figury-prosze o pomoc.

A jak byście oceniły mój typ figury?
Dominiczka2299 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 22:07   #7
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Ocena mojej figury-prosze o pomoc.

Fajna figura, nie uważam aby była mało kobieca. A z talią - jest masa ćwiczeń na talię albo gorsety - ja robiłam na talię i straciłam w niej 8 cm więc Magiusa nie wiem skąd te informacje, że raczej mało się zrobi.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 23:40   #8
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Ocena mojej figury-prosze o pomoc.

Cytat:
Napisane przez Dominiczka2299 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Przyznam się,że kiedyś ważyłam 60 kg i czułam się z tym bardzo dobrze,ale to było parę lat temu.Miałam większe piersi i ogólnie bardziej kobiecą figurę.W szkole średniej przez stresy sporo schudłam ok 10 kg i moim zdaniem nie wyglądałam najlepiej.Teraz od paru lat moja waga jest stała ale jakoś nie czuje sie w niej dobrze...
Wiesz to Ty się musisz przede wszystkim dobrze z tym czuć, więc jeśli jest Ci źle z taką wagą to nie zwracaj uwagi na nasze opinie...
Mi się wydaje, że wyglądasz rewelacyjnie.

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Fajna figura, nie uważam aby była mało kobieca. A z talią - jest masa ćwiczeń na talię albo gorsety - ja robiłam na talię i straciłam w niej 8 cm więc Magiusa nie wiem skąd te informacje, że raczej mało się zrobi.
Z własnego odchudzania i trenowania kilku koleżanek.
Bo to zależy o czym mówimy.
Ja mówię o typie figury- są różne: jabłka, gruszki, klepsydry czy też chłopięce. Te ostatnie są bez talii i choćby były bardzo szczuplutkie i wyćwiczone talii nie wyrobią.
Natomiast jeśli mówimy o zwykłych ćwiczeniach przy sprzyjającym przy tym typie to oczywiście, że talię da się wyrobić. Mówisz, że Ty ją masz, ja również niezależnie od tego czy ważyłam kiedyś 70 kg czy później 50 kg. Ale podejrzewam, że ją masz bo masz typ figury, który na to pozwala. Nie wyczarujesz talii u kogoś kto po prostu ma chłopięcy typ tzn. taki bez talii po prostu

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

p.s. Ale Chwast ma rację, przyjrzałam się ponownie Twojej figurze i Ty na pewno nie masz typowo chłopięcej, więc jeśli tylko byś chciała możesz spokojnie zmniejszyć sobie talię co na pewno pozwoli uzyskać jeszcze bardziej kobiecą figurę.
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 00:40   #9
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Ocena mojej figury-prosze o pomoc.

Wyglądasz świetnie , jesteś bardzo zgrabna, ale jeśli czujesz się lepiej, mając 5 kg więcej, śmiało! I tak będziesz rewelacyjna, a nawet będziesz wyglądała jeszcze lepiej, bo lepiej się będziesz czuła. Jedyne, co mogłabym ew zasugerować to ćwiczenia na mięśnie brzucha i na talię właśnie. Zazdroszczę Ci tak eterycznej budowy. Ja niestety mam zbyt dużą tendencję do szybkiego przybierania masy mięśniowej, co przy mojej miłości do sportu i wzroście 155 nie jest najszczęśliwyszym rozwiązaniem ...
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 11:39   #10
Dominiczka2299
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: Ocena mojej figury-prosze o pomoc.

Dzięki za opinie postaram się popracować nad talią ;p mam nadzieje ze hula-hop przyniesie jakieś efekty
Dominiczka2299 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 12:05   #11
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Ocena mojej figury-prosze o pomoc.

Masz bardzo ładną figurę

ale jeśli czujesz się za szczupło, to zamiast przytyć radziłabym raczej nabrać masy mięśniowej, mam na myśli ćwiczenia z obciążeniem na pośladki/uda twz. squats, lekkie ćwiczenia klatki piersiowej dla podniesienia piersi np. pompki i tak jak radzą dziewczyny hula-hop na talię możesz być kobieca i jędrna jednocześnie
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 13:35   #12
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Ocena mojej figury-prosze o pomoc.

Jeśli genetycznie nie masz talii czy odstających pośladków, ćwiczenia niewiele pomogą. Łatwo mówić, bo większość kobiet to Gruszki i one własnie MOGĄ polepszyć pośladki i wyćwiczyć talię.
Ja np. jestem Rożkiem, mam wrodzone płaskodu.pie i prawie brak talii, żadne hule czy siłowe nie pomagają.
uważam, że masz kobiecą sylwetkę, ale taką miękką
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 22:21   #13
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Ocena mojej figury-prosze o pomoc.

Idealna figura i eh pożycz rozmiar biustu jednak porobiłabym coś na mięśnie brzucha i na zarys talii, tak czepiając się detali
edit. i ZGADZAM się w 100% z Skczat - do super ideału takie ćwiczenia się nadają przy Twoim ciele
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2013-05-31 o 22:23
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 11:13   #14
vingtneuf
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 18
Dot.: Ocena mojej figury-prosze o pomoc.

Świetna figura! Chciałabym taką Nie sądzę, żeby dodatkowe kg poprawiły coś. Jeśli jednak Cię nie satysfakcjonuje możesz spróbować ćwiczeń na wymodelowanie brzucha, talii i pośladków. Na YouTube jest mnóstwo filmików na ćwiczenia tych właśnie części ciała, np Mel B czy Tiffany Rothe.
vingtneuf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 19:51   #15
zfieszak
Raczkowanie
 
Avatar zfieszak
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 95
Dot.: Ocena mojej figury-prosze o pomoc.

Na pewno jesteś zupełnie innej "natury" niż ja, bo choć mam dość wąską talię, to natura obdarzyła mnie szerokimi biodrami i sporym tylnym zapleczem Taki typ mimo wszystko mnie samej się bardzo podoba, choć oczywiście dążę do zmieszczenia go w trochę mniejszy rozmiar ciuchów :P

Jeśli chodzi o Ciebie to dziewczyny wyżej wspomniały już chyba wszystko co miałam na myśli jeśli chodzi o ćwiczenia. Ale dodając od serca - kieruj się tym, co sama uważasz za dobre, jeśli wiesz że parę kilo wyżej czai się figura która Tobie się podoba najbardziej to pozwól sobie na to <jakby co, zawsze możesz te parę kilo wypocić w ćwiczeniach :P>
zfieszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.