Motywacja - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-13, 15:13   #31
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Motywacja

Co mnie motywuje? Szkole juz skonczylam, ale jak jeszcze studiowalam to motywowalo mnie to, ze place, wiec wypadaloby skonczyc z dobrymi stopniami, poza tym jak studiowalam to juz pracowalam w zawodzie, wiec tym bardziej bylby obciach.

Porzadek w ogole lubie, nie trzeba mnie do tego specjanie motywowac, tak zostalam wychowana, ze ma byc wszystko na miejscu. Czasem zaczyna ocierac sie to juz niemalze o nerwice natrectw, ale co tam.

Jesli chodzi o prace to rzeczywiscie motywuja mnie pochwaly, dobre slowo od kolezanek i swiadomosc, ze moga na mnie polegac - dlatego zawsze staram sie wywiazywac ze wszystkiego dobrze.

Nie mam jeszcze pelnej motywacji do gotowania, chcialabym sie nauczyc wielu rzeczy, ale do tej pory czasu brakowalo.

Pamietam tylko, ze jak jeszcze sie uczylam, to tylko solidny kop w dupe dawal mi sile napedowa
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 15:50   #32
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Motywacja

Jeśli chodzi o diete to motywuje mnie efekt. Jak co tydzień się ważę, mierze i jest mniej - jest cudownie, ale jak jest zastój to obżeram się od nowa 'bo po cholercie ja mam się powstrzymywać od zjedzenia batona skoro i tak nie chudne'.

Ćwiczenia, hm, wmawiam sobie, że pół godziny się pomęcze i znowu będę mogła usiąść przed kompem.

Uczę się na ostatni moment, a sprzątam kiedy przychodzą znajomi
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 16:47   #33
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Motywacja

Chm... do sprzatania motywuję się dlugo i w boleściach, raczej jest to zryw kiedy sprzątam od wielkiego dzwonu.
( co powiedza znajomi jak będzie bajzel)
Do pracy nie trzeba mnie zaganiać bo lubię i wiem co mam robić, pochwała napewno pomoze.
Nie odchudzam się, nie palę i nie ćwiczę więc to mam z głowy.
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 17:44   #34
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: Motywacja

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
:CCCCC chętnie :C

kurcze ja po prostu mam złe nawyki które muszę zmienić.
w sumie "co masz zrobić jutro zrób zaraz" stosuję od pewnego czasu i czuję sie o wiele lepiej ;p
ja znam inne powiedzenie ,, co masz zrobić dziś zrób jutro, będziesz miał dwa dni wolnego"

mnie motywuje bałagan jak już dwa dni się na niego patrze, to mnie tak wkurzy, że sprzątam
co do dbania o wygląd to chyba zazdrość, myślę sobie ale z tej mojej siostry laska też muszę tak wyglądac, ale to nie działa długo
nie mam problemu z dietą- nie odchudzam się, nie palę
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 17:58   #35
boinnenazwybylyzajete
Zakorzenienie
 
Avatar boinnenazwybylyzajete
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 4 588
Dot.: Motywacja

o, i jeśli chodzi o wygląd. Podziwiam dziewczyny, którym tusz się nie rozmaże, podkład jest pięknie rozsmarowany, bluzka się nie gniecie, a kolczyki dobierają tak, że pasuje im do butów/torebki/majtek

Chyba, że to tylko ja jestem taka sierota, której tusz się kruszy, a podkład źle rozmaże
__________________


Mother
Tell your children not to walk my way
Tell your children not to hear my words
boinnenazwybylyzajete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 19:01   #36
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Motywacja

Cytat:
Napisane przez boinnenazwybylyzajete Pokaż wiadomość
o, i jeśli chodzi o wygląd. Podziwiam dziewczyny, którym tusz się nie rozmaże, podkład jest pięknie rozsmarowany, bluzka się nie gniecie, a kolczyki dobierają tak, że pasuje im do butów/torebki/majtek

Chyba, że to tylko ja jestem taka sierota, której tusz się kruszy, a podkład źle rozmaże
Mnie też się tusz kruszy i to zawsze na randce I to nie tak lekko, wyglądam jak jakaś panda

Do odchudzania się nie mogę zmotywować Schudłam 5kg i kurde nie chce mi się dalej! Ale koniec tego! Od jutra do roboty. Zaraz idę ćwiczyć
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 19:51   #37
mira_be
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Motywacja

A ja nie mam motywacji do nauki ;((((((

Ja mam wrażenie ze mnie nic nie zmotywuje jesli mi sie >po prostu nie chce< jeszcze kiedys sie przejmowalam, stresowalam, a teraz kompletna olewka - i tak jak np. z sesja ostatnio tak mi sie nie chcialo uczyc, ze obudzialam sie z przyslowiowa "reka w nocniku" dalej bujam sie z poprawkami z sesji letniej...masakra.
mira_be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 19:56   #38
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Motywacja

agniesikk widzę że mamy podobny cel, okrągłe 50kg :P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 20:07   #39
Nieoficjalnie
Zakorzenienie
 
Avatar Nieoficjalnie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 430
Dot.: Motywacja

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
agniesikk widzę że mamy podobny cel, okrągłe 50kg :P
O ja tyle ważę
__________________
Tydyrytkom
Nieoficjalnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 20:21   #40
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Motywacja

No to gratuluję mi chyba nawet nie chodzi o wagę ale o wygląd ciała, centymetry i jędrność...
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 20:40   #41
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Motywacja

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
No to gratuluję mi chyba nawet nie chodzi o wagę ale o wygląd ciała, centymetry i jędrność...
Mi tak samo, dlatego w sumie postanowiłam trochę olać wagę, a skupić się na cm...
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 18:10   #42
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Motywacja

Haaaaaaaa zmotywowałam się do generalnych porządków w szafce na buty nie mam już miejsca więc te buciki odświętne szpileczki czy coś zaczynałam kłaść w szafie z ubraniami w pudełkach.


Posprzątałam regał, o losie...
komputer świat z 99, poradnik domowy z 94, pomoc medyczna z liceum mojego brata (sto lat temu chyba ) matura 98, książka o internecie z czasów gdy dopiero powstawał. tyle makulatury że jezusie... postanowiłam wywalać wszystko
co
a) się przedawniło (atlas geograficzny z ZSRR)
b) do czego nie sięgałam 5 lat i dłużej

W sumie zostawiłam troszeczkę podręczników które mogą mi się przydać, notatki ze studiów brata i kilka książek pamiątek które dostałam za dobre zachowanie i oceny w podstawówce i gimnazjum.
No i teraz na regale piękne poustawiane w pudełeczkach buty, bo dziś kupiłam dwie pary więc się nieco powiększyło
ale jestem zadowolona, fiu fiu
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 19:19   #43
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Motywacja

Do ograniczenia godzin spędzanych przed komputerem zmotywował mnie ból pleców
Jeśli chodzi o wykonywanie jakichś ćwiczeń np. a6w motywuje mnie gdy powieszę liste i zaznaczam codziennie dni. Teraz dzień bez gimnastyki nie istnieje
Tak samo w oszczędzaniu pieniędzy pomagają mi listy potrzebnych rzeczy. Lubię sobie po prostu odhaczać i patrzeć co zrealizowałam
Natomiast nie potrafiłabym zmotywować się do samodzielnej nauki języka.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 19:33   #44
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Motywacja

brak mi motywacji , na zbytnim luzie podchodzę do niektórych spraw (np. zdawania poprawek ), na zasadzie : co ma być to będzie, zawsze może być gorzej
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 23:18   #45
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: Motywacja

Ja największej motywacji potrzebuję do nauki i działań związanych ze studiami/przyszłym zawodem.

Motywuje mnie wyobrażanie siebie odnoszącej sukces (a przy tej okazji tego "co ludzie powiedzą", jak dumni będą rodzice, znajomi itd.), swojego życia w przyszłości, kariery. Dodatkowo stawiam sobie za wzór ludzi, którzy osiągnęli sukces (nie tylko ci znani i rozpoznawalni, ale też zwykli, np. znajomi, członkowie rodziny), przeglądam profile na goldenline (może się to wydawać głupie), czytam rady dotyczące planowania, realizacji celów, poza tym motywuję się dotychczasowymi sukcesikami (każdy z nich, nawet najmniejszy doceniam). Największą motywacją jest dla mnie mój blog, stworzony w tym jednym - motywacyjnym celu, oraz podobne blogi innych osób. Poza tym motywujące/inspirujące filmy, muzyka, teksty.

Jeżeli osiągnie się stan permanentnego zmotywowania (choć wiadomo, że raz jest lepiej raz gorzej), później idzie z górki...
tworzą się nawyki i coś w stylu: "nie pójdę spać, bo muszę zrobić jeszcze to i to" (to naprawdę duże osiągnięcie, jeżeli nakaz tworzymy sami a nie ktoś inny)

__________________

Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-13, 11:35   #46
Edytanew79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: Motywacja

Każdy ma czasami problem z motywacją. Czasami po prostu potrzeba nam kopa. Osobiście uwielbiam czytać różne "złote myśli", motywujące cytaty. Czasami jedna dobrze wypowiedziana myśl jest w stanie zmienić nasz sposób postrzegania świata, patrzenia na innych ludzi, zainspirować nas. Osobiście polecam blog http://zmotywowaninamaxa.blogspo t.com
Edytanew79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 09:59   #47
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Motywacja

o motywacji i złych/dobrych nawykach traktuje bardzo dobra książka duhigg charles - "siła nawyku"
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-28 10:59:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.